Ujviņzin... Manam auto voltmetrs ir panelī. Ko man tas dod? Neko.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Ujviņzin... Manam auto voltmetrs ir panelī. Ko man tas dod? Neko.
Aiziet.... Šodien ad hominem diena. Tikai sajājies meistarībā ar to neeksistējošo noslieci :D
tad ej, ka tu tulkot... Jo sākotnējais jautājums ir ļoti korekts un pamatots.
"Populistu" pieminēšana vispār ir nodrāzts paņēmiens. Izlasi populisma definīciju un pamēģini iedomāties politiķi, kas nav populists. Un tikpat nodrāzts paņemiens ir ad hominem pieeja, nespējot neko argumentēt pēc būtības.
"ko tas V nozīmē vēl īsti paši nezin" "Sivēnam bija ļoti liela māja skābarža dobuma pašā vidū, skābardis savukārt bija meža vidū, un Sivēns dzīvoja mājas vidū. Turpat pie mājas bija pārlauzts dēlis ar uzrakstu AIZLIEGTS V Kad Kristofers Robins apjautājās, ko tas nozīmē, Sivēns atbildēja, ka tas esot viņa vectētiņa vārds un sens ģimenes īpašums. Kristofers Robins teica, ka neviens nevar saukties par Aizliegts V. bet Sivēns sacīja, ka var gan, jo tā saucies viņa vectēvs, un ka tas ir saīsinājums no Aizliegts Villija, kas atkal ir saīsinājums no Aizliegts Viljama."
Pie pašreizējās lietu kārtības, ja Satversme tiks mainīta, šis saraksts kļus ievērojami garāks.
Tu jau jautāji bināri - par to "vai" ir nepastāvīgs. Par to neviens nešaubās. "Cik" jau ir kvantitatīvs jautājums un kuru pagaidām atbilde ir aptuvena - potenciāli ikgadēja vakcinācija.
No tā, ka neeskistē paliekoša imunitāte respiratorajām vīrusu slimībām. Pazīstamākā ir gripa, kurai jāpotējas katru gadu no jauna. Un arī par Covid ir jau sen skaidrs, ka imunitāte ir pārejoša, vēl tikai nav līdz galam izpētīts, cik tā ir ilga.
Un tas, ar kādiem vēl parametriem tā tiks papildināta, tiklīdz pamatideja būs sabiedrībā "pārdota", tevi neinteresē? Gatavā kartē nav grūti pievienot ailītes - piemēram, VDD atzinumu, ka neesi terorists.
Grūti jau ir no tās melnbaltās pasaules atteikties un saprast, kā strādā krāsainā. Ir poli: Balts: Rūpēties par slimajiem un nepilnvērtīgajiem Melns: Nogalināt slimos un nepilnvērtīgos Absolūtā vērtiba NAV sasniedzama, bet mēs varam uzstādīt mērķi uz ko tiekties un vērtēt vai tas ko darām, padara mūsu sabiedrību baltāku vai melnāku. Šis konkrētais manā skatījumā ir liels solis tuvāk melnajam un attiecīgi pieminēti piemēri no vēstures, kur nonāk sabiedrība, soļojot šajā virzienā.
Vai arī paralēles ar nesenāku vēsturi, ja nepatīk seno laiku jaundzimušo sišana: en.wikipedia.org/wiki/Eugenics "The eugenics movement became associated with Nazi Germany and the Holocaust when the defense of many of the defendants at the Nuremberg trials of 1945 to 1946 attempted to justify their human-rights abuses by claiming there was little difference between the Nazi eugenics programs and the U.S. eugenics programs."
Tā ir diskriminācija un liels solis ļoti bīstamā virzienā (morāli - tas pats, kas kroplu jaundzimušo nosišana pret akmeni). Mūsu pajoļi uzreiz neaptvēra, ka viņu saminieki ies ar šo soli uz priekšu, tādēļ sākumā vēl palaida muti nepareizā virzienā (Levits tak ir pat bijis cilvēktiesību tiesnesis - kam varētu būt grūti tagad rīkoties pretēji).
P.S. kāda ir tava autoritates kvota - cik linki uz apgalvojumiem, ka zeme ir plakana, pārliecinās tevi, ka tā ir patiesība?
Atradi atsauces uz trim viedokļiem, kas sakrīt ar tavējo. Autoritāšu cienītājiem patiks. Bet no argumentācijas un līdz šim neapspriestu faktu viedokļa tur nav nekā jauna.
Kad ir laiks, paklausies www.youtube.com/watch?v=dE8p-mcFdNg Un būtu interesnti padiskutēt par to, vai tas finišs ir predeterminēts. Piekrītu, ka ne šeit.
"Ir tādas vienkāršas lietas, par kurām vajadzētu būt skaidrībai." tezaurs.lv/ironija
Kas tur ir divkosīgs?
Protams, ka ir. Žēl, ka tev ir tik īss saraksts tām skaidrajām lietām, ka nekāda saturīga diskusija nesanāk.
Tipa vēlme nopirkt grilu ir tāda unikāla "Brady mirkļa iegriba"? Pavasaros neviens cits grilus nepērk, tā vispār nav sezonas prece. Valdība apzināti un pamatoti izlēma ielikt grilu atļauto preču sarakstā, atstājot ārpus tā piederumus tikai tādēļ, ka tā "Brady mirkļa iegriba". Pats aptver, ko runā? Man neienāktu prātā šo situāciju komentēt, neatkarīgi no tā, kurā sarakstā tas grils ar piederumiem būtu, bet absurds ir tieši šajā dalījumā. Vai nē - visiem citiem liekas, ka šāds dalījums ir pareizs, un tikai "Brady mirkļa iegriba" ir vienā veikala apmeklējumā nopirkt grilu kopa ar piederumiem, izvairoties no veikala apmeklējuma divreiz?
Man ir mazākais brālis (WV1 laikam), nopirku kaut kad K-rautas akcijā par 19,90 un esmu ļoti apmierināts. Vēl pat oriģinālais, komplektā nākošais, logu mazgātājs nav viss iztērēts - ļoti koncentrēts un ekonomisks. Auto logiem gan to izmantot nekad nav radusies doma - iekšpuse tikai ar antistatiskajām mitrajām salvetēm, ārpuse - tikai kopā ar mašīnu (nu vai arī pa ceļam ar DUS pieejamo birsti garajos braucienos, kad kukaiņi par daudz).
Ironiski rozā.
Sieva gribēja to logu robotu nopirkt. Atnāca pārdevējs demonstrēt un robots pašā sākumā nodemostrēja savu spēju krist. Labi, ka iekšpusē. Pārdevējs bez liekām runām savāca mantiņas un logus joprojām mazgāju es, pārkāpjot visus drošības tehnikas noteikumus :D P.S. Jā viņam ir jābūt piesietam, bet tās atsaites garums vai nu neļauj tam strādāt vai arī ir tieši tāds lai ārpusē iejātos apakšējā dzīvokļa logā.
Tu skaties nepareizo izejas pozīciju. Vai mūsdienu datora simulācijas spējas bija smadzenēm aptveramas pirms 100 gadiem? Pēc cik gadiem mums zināmo datoru evolūcija spēs radīt simulāciju, kuru smadzemes vairs nespēs atšķirt no īstenības? Mums acu priekšā ir ar viena cilvēka mūžu samērojama simulācijas datortehnikas evolūcija, kamēr tām "smadzenēm, kuras ir daudziem" vajadzēja pēc mūsu zināmās realitātes miljardus gadu evolūcijai. Savukārt laika relativitāte simulācijā nav atkarīga no tā, kas veic simulāciju, toties, cik nu mums ir zināms - mūsu visumā laiks ir relatīvs ;) Ak jā - smadzenes mūs noveda pie savas planētas iznīcināšanas, bet datrosimulācijas parādīja klimata modeļos, kāda cilvēku suga ir ļauna un iznīcina savu zemi - lai būtu interesantāk sapīt tēmas ;)
Tatad... Viss ir kārtībā un ierobežojumi ir rūpīgi izvērtēti un pamatoti. Rīt braukšu pirkt grilu (drīkst tirgot klātienē) un pasūtīju tā piederumus internetā (nedrīkst tirgot klātienē), lai vēlreiz dotos uz to pašu veikalu saņemt pasūtījumu pec brīvdienām. Divi veikala apmeklējumi ir labāk, kā viens!