Tu pats piesauc rasistiskus pētījumus un pēc tam citus par āriešiem saukā... Malacis.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tu pats piesauc rasistiskus pētījumus un pēc tam citus par āriešiem saukā... Malacis.
Protams, ka tas ir saistīts - tu šeit argumentam esi paņēmis BLM/Demokrātu priekšvēlēšanas propagandas materiālu. Šis pētījums visticamāk ir tikpat īsts, kā Neatkarīgā Šveices zobārstu institūta atzinums Colgate reklāmā.
Tabula parāda gradāciju elpojamā gaisa kvalitātei. Ir plašākas tabulas, kur katram līmeni ir aprakstīta arī ietekme uz cilvēka fizioloģiju. Ja maskas neietekmētu gaisa kvalitāti telpā, tad tās nebūtu jēga lietot - visa maskas jēga ir izmainīt izelpas sastāva apmaiņu ar apkārtējo vidi. Elementārākā ietekme uz CO2 - maskai ir kaut kāds tilpums zem tās - un šis tilpums tiek ieelpots atkārtoti, neapmainot to ar apkārtējā vidē esošo gaisu - tātad CO2 sastāvs ieelpā zem maskas būs paaugstināts pret to, kāds tas būtu bez. Apgalvojums, ka maskā var brīvi elpot, ir nepatiess - jautājums ir tikai par to, cik būtisks ir šis apgrūtinājums. Un tas ir nomērāms, ja ir vēlme mērīt. Vēlme to pasludināt par nenomērāmu ir tikai un vienīgi vēlme noslēpt šāda mērījuma rezultātus.
Biedējošas tikai tad, ja pat nespēj apjēgt, kas tā par tabulu. Neesmi izteicis nekādus apgalvojumus par gībšanu vai miršanu, kurus tu nez kādēļ izdomāji - neviens tev tos nepiešuva. Elpojāmā gaisa kvalitāte, lietojot masku, samazinās. Jautājums ir - par cik? Par gaisa kvalitāti telpā atkal pats kaut ko izdomāji klāt. Atbilde uz jautājumu - īstermiņā A, ilgtermiņā C.
Aizdomas? Nav ne mazākā iemesla domāt, ka izslēdz. Kādas glupības atkal esi sadomājies?
Pamuļķis esi? Ieliku standarta gaisa kvalitātes tabulu un uzdevu jautājumu vai un cik, tavuprāt, maska ietekmē elpojamā gaisa kvaitātes nobīdi, lietojot masku. Bet tu jau savos izdomājumos esi progresējis no paģībšanas līdz nāvei.
Ja minētais pētījums ir pareizs, tad taisnība ir rasistiem - atliek vien izvēlēties - atzīt rasismu par labu un pareizu, vai tomēr apšaubīt šī pētījuma metodoloģiju: "Pētījumā arī atklājās, ka lielāka dažādu komplikāciju riska priekšā ir etnisko minoritāšu grupas pacienti, piemēram, melnādainie. Tas tikai apliecina to, ka Covid-19 visbargāk skāris tieši etniskās minoritātes. "
Dabūsi kasti alus, ja nocitēsi, kur minēju tavu noģībšanu. Bet prognozēju stāstu, ka ne vien esi jutīgs uz gaisa kvalitāti, bet arī atturībnieks, kas nemaz alu nedzer.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Jā... Pie apdzīšanas ātrumiem noteikti svars ir nozīmīgāks par gaisa pretestību...
Apmēram tā.
Pazuda? Ticamības moments šai pazušanai ir puslīdz vienāds ar šo cilvēku eksistences ticamību, pirms viņus izdomāja pret Ķīnu vērstā propaganda. Abi varianti ir iespējami un visticamāk patiesību neuzzināsim nekad.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
+20 tur normāls ātrums. Nē pirms, ne pēc tā gadījuma neviens nav piesējies. Tajā reizē biju visnotaļ pārsteigts par šādu rīcību, kuras motīvus nekā nepaskaidroja. Par plāna pildīšanu liecināja arī pārliecinošā un ātrā protokola sastādīšana, bez muļķīgiem "ko tagad darīsim" jautājumiem un jebkādas moralizēšanas vai citāda veida laika kavēšanas.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Laikam neesi pamanījis, ka mēdz atšķirties pat ceļa puse, pa kuru jābrauc. Un jā - Latvijā neko neizdomāja paņēma PSRS noteikumus un turpināja iesākto padomju domāšanu.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Esi visu samiksējis vienā čupā. Pamatideja - ka ir vajadzīgs kaut kāds vienotas izpratnes modelis, ir pareiza. Faktiskais NA, kas ir pie mums (un arī citur) radīts rezultātā, ir radikāli atšķirīgs. Un apgalvojums "gandrīz visās valstīs tie ir aptuveni vienādi" parāda tikai to, ka tu nezini, cik tie ir dažādi. Un atšķirības ir tieši birokrātiskajos marasmos, ar ko vajadzīgā noteikumu daļa ir apaugusi un padarīta nesparotama un neviennozīmīgi interpretējama.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Jautājums jau bija par to manu - dīvaino. Kā tā izskatās un kas tajā dīvains?
Vācieši varētu būt diezgan labi informāti par autobūves ūdens patēriņu. Ja Tesla spēj pārsteigt, tad laikam jau ir atšķirība ar kārtu.
Jā. Grūti. Nav nekādu pierādījumu, ka tiek samazināts saslimušo skaits dienā - tieši otrādi - WHO atzīst, ka ne sūda nezin patiesos izplatības apjomus un veidus - t.i. izplatīšanās IR nekontrolējama. Un gripas statistika papildus liek domāt, ka tie ierobežojumi ir bezjēdzīgi.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Nepārliecināsi tu par šo demagoģiju. Nav tur nekādas asinis. Dokumenta (CSN) rakturs skaidri parāda, ka tas ir ierēdņu birokrātijas gatavots normatīvais akts, kas parastam "mirstīgajam" nav ne saprotams, ne izpildāms. Un tad nu piedalās satiksmē katrs ar savu interpretāciju - līdz brīdim, kad atšķirīgas interpretācijas noorganizē CSNg. Bet tie, kas neiespringst par CSN, bet brauc ar prātu un domu par svastarpējo sapratni, avārijās neiekļūst.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Noteikumi ir rakstīti urbinot degunu piepirstā ierēdņa krēslā. Un diemžēl ļoti liela daļa CSNg notiek tieši pārprasti uzskatot CSN par absolūto patiesību. Man nez kādēļ tie gājēju nobraucēji virsū nebrauc pat tad, kad ceļu šķērsoju neatļautā vietā.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Šajā un gandrīz visos - abu (visu) iesaistīto. Gadījumi, kuros viens ir pavisam nevainīgs, ir ārkārtīgi reti.
Kā tu zini, ka strādā? Tapēc, ka tā teica Viņķele? WHO jau tā kā sāk atzīt aplauzienu savās teorijās.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Neslēdz nu atpakaļgaitu. Diskusija izvērsās par tavu apgalvojumu, ka visiem ar visām mašīnām ir jādzen ar pedāli grīdā, jo apdzīšanas laikā skatīties spidometrā ir nepieļaujama uzmanības novēršana. Un tagad vēl pastāsti, kā tavuprāt izskatās mana un tava apdzīšana no malas, lai teiktu, ka manējā izskatās "dīvaini" un tu to uzreiz vari pamanīt.
Kas? Elektroauto taču lādējas ar zaļo elektrību. Problēmas ir tikai ar veco, kas stadionā :D
Esi kaut ko par Covid dzirdējis? Varbūt no tā?
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Reku jaunajiem Volvo tie 180 km/h ir pavisam limits, bet tev "teju jebkurš kompaktklases"
Tieši par to jau stāsts, ka ar pedāli grīdā var aizrauties ar gluži necilu auto, ne tikai ar sacīkšu monstru, kas aprīkots ar shift lights, kā msh te sludina.