Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Interesanti, kas ir 4.2 GC... Bet domāju, ka XC60, "kožot" vilcieniņu mierīgi sasniegtu 200 - ir pamēģināts tur, kur drīkst. Bet līdz tiesību atņemšanai nav vispār nekādu problēmu ieskrieties - pat uzsākot apdzīšanu ar 6. pārnesumu un apdzenot vienu fūri. Un tevis rakstītais apliecina, ka nezini, ka ir apdzīt ar auto, kam arī apdzīšanas laikā ir jāskatās spidometrā, nevis tikai jāspiež pedāli grīdā.

Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?

Es norādu uz kādu ideoloģiju virzāmies, nevis runāju par konkrētiem cipariem. Ir jāsaprot, ka vispirms ieviesīs konceptu un pēc tam cels likmi, ja tauta neiebildīs.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Kaut ko nesaprati. Runāju par auto, kam "pedālis grīdā" riskē ar tuvošanos 200 km/h, nevis nestabilām piekabēm. Attiecīgi cenšos apdzenot nepārsniegt 130, nevis vienkārši spiest pedāli grīdā, cik iet...

Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?

Nu te gan jau izrādīsies, ka mazo proletariāta dīzelīšu ievešana būs atļauta bez soda. Tikai "piemirstot" faktu, ka šie auto būs jau nojāti un nelietojami. Tātad uz papīra cilvēkam ar nelieliem ienākumiem būs teorētiska iespēja braukt ar šādu auto - padarot laimīgus cilvēkus, kam ir svarīgi sava tēla uzturēšanai izrādīt rūpes par mazāk nodrošinātajiem, bet faktiksi auto būs padarīts par nabagiem nepieejamu luksispreci, kā jau tas padomju režīmā pienākas. Volgas tikai partijniekiem un kolhozu priekšsēdētājiem.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Mierīgi - un, ja nenoformē 5 min., tad disciplinārlieta ar automātisku izmeklēšanu par jautājumiem no sērijas "ko tagad darīsim?".

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Pamēģini kādreiz auto, ar kuru nevar atļauties pedāli grīdā. Tad iemācīsies kontrolēt ātrumu apdzenot, nevis pārstāvēt otru galējību.

Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?

Precīzāk sakot - oplīze neder cilvēkiem, kam auto ir vajadzīgs braukšanai, nevis reprezentācijai.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Es vispār ar 6. mēdzu apdzīt... Ko nu?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Jā, ponteciāli tam ir nākotne, ja spējam saražot tik tīru elektroenerģijas "grozu", ka tas ar visiem ūdeņraža transformāciju zudumiem ir tīrāks par līdzšinējo degvielu. Pagaidām gan tā ir utopisko sapņotāju nākotne, kuriem šķiet, ka visu nepieciešamo elektrību spēs saražot saule un vējš.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Uzlādes laiks lidmašīnu gadījumā nebūtu problēma - to noteikti varētu risināt ar nomaiņu, nevis lādēšanu. Arī dzesēšanas problēma lidmašīnās nav aktuāla - aukstums augšā netrūkst un tur tās nepārtraukti ir darba režīmā, tātad dzesējamas. Lādējot/uzglabājot - angārā lidostas servisa zonā. Tātad paliek tikai svara/enerģijas attiecība - pašlaik pašas baterijas pacelšana gaisā prasa nesamērīgi daudz enerģijas.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

"SSD dara to, kam SSD ir paredzēts - lai kompensētu rijīgu OS [win 8.1] un relatīvi nelielu operatīvās atmiņas daudzumu" Precīzi - SSD ir paredzēts tikai un vienīgi šādai vajadzībai!

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Nelīmējas gan. Jo esi iedomājies, ka programma ir tāds viens klucis... Office instalācija ir 3Gb, kas sastāv no 7418 failiem. Chrome pats šķietami maziņš, bet pie AppData man šodien glabājas 2Gb ar 16665 failiem. Ja tev šķiet, ka šāda failu daudzuma izmantošana nebremzējas uz HDD, lai vai cik labi tas ir defragmentēts, tad ir saprotams, kādēļ tev "nelīmējas". Chrome NEKO neparāda pa tiešo no interneta, bet vispirms saglabā kā lokālu failu un tikai tad ģenerē attēlojumu. Papildus vēl manipulē ar visādiem cepumiem uzstādījumiem un spraudņiem.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

msh rakstīja: Atslēgas vārdi "visi kuri izmanto daturu darbam ar cadu, vai grafiskajām programmām".

Atslēgas vārdi - visi, kuri izmanto Chrome vai jebkuru citu mūsdienu pārlūku. OS ātruma atšķirību nejūt tik ļoti, kā tieši pārlūka un office darbības paātrinājumu - t.i. lietas, ko ikdienā lieto jebkurš parastais lietotājs.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nu jā, nākotni jau nosaka ar likumu. Īpaši ja tie ir Vācijas likumi.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Derēs. Un jo ātrāk to aptversi, jo labāk. Vārds normāls apzīmē normu - t.i. sabiedrības vairākuma pieņemto status quo. Praids = norma, homofobija (hmm, tiešām bailes?) = nepieļaujama. Bet normāli ir tos, kam nepatīk praidi, saukt tieši par homofobiem.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Pateicu - vienkārši uzrakstīju modeli un vecumu. Par to salika mīnusus... :D

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Interesanti kaut ko esi meklējis - Enterprise līmenī kontrolieri un diski ir pilnīgi netakarīgas lietas, ko komplektē atbilstoši masīva prasībām. Iespējams, esi aizrāvies, skatoties uz EIS katalogiem, kuros stāv svešas naudas tērētāju "nokonkursēti" pusfabrikāti. Un vienmēr jautājums ir par to, ko uzskatam par datu glabāšanu un kāds saprāts ir datu plānotājiem - diemžēl esmu redzējis gan Exchange primāro stori uz 7200 HDD, gan logus uz SSD.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Nē. Nepalika - normāls ir kompleksu nomākts. Nenomāktie ir mazākumā.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Itkā jau pareizi, tikai kaut kā nav manīts, ka ābolfani tik dikti ilgus gadus to savu tehniku lietotu. Tieši otrādi - ar nicinājumu skatās uz katru, kam nav jaunākais. Un manā pieredzē - vismaz pusi no āboļlāpstas lietošanas laika staigā ar "zirneklīti", caur to "baudot" nenormāli kvalitatīvo ekrānu.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Nav nekāds "vairsjaune". Lielās krātuves ir HDD. Tas, ka daudz kur mākonī var pirkt SSD vietu ir pieprasījuma ģenerēts piedāvājums - daudzi ir gatavi piemaksāt to starpību, kas mēdz būt 2-3x, bet neskaita, jo ikmēneša maksājums ir "sīkums" - t.i. baigi neiespringst, ja par viņu izdalīto mākoņa maliņu ir mēnesī jāsamaksā 9,99, nevis 3,99.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Nevarētu līdz galam piekrist par to "normālo cilvēku". Norma = vairākums. Un vairākums tieši skatās uz citiem un mēģina kaunināt citus par "nepareizo" izvēli. Un nav taisnība arī par sakaru ar konkrētu brendu - Apple brendam ir vistiešākais sakars ar šo fenomenu - visa Apple biznesa politika un veiksmes stāsts sakņojas tieši šajā pūļa modē un dārgu lietu pirkšanā, kuras patiesībā nevar atļauties.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Ir liela atšķirība - maksāt par ekskluzīvām lietām, ja var to atļauties sava prieka pēc. Neesmu redzējis nevienu Ferrari īpašnieku, kas mēģinātu lauku onkam iestāstīt, ka tam arī jāvar pirkt Ferrari un tas vēl objektīvi un ekonomiski pamatoti. Bet ābolmīļi nez kādēļ cenšas visus pārliecināt, ka tā ir vienīgā pareizā izvēle.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

"varu izdarīt lietas" ir diezgan individuāls apgalvojums. Nez vai bija nepieciešama īpaša "izmeklēšana" lai to noskaidrotu. Ābols ne vien nevar nodalīt lietas, bet pie zināmām drošības prasībām vispār nav pievienojams korporatīvajai infrastuktūrai. Par kautkādu normāli lietojamu VPN izmantošanu vispār jāaizmirst. Un tad atbildi uz pretējo jautājumu - pat jā šadas lietas nevajag, kādēļ ir vērts 10x pārmaksāt un par ko?

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Tad vispirms izlem, kas tevi interesē - ko ES varu, vai ko vajag "tautas masām". Jebkurš androīds, neatkarīgi no cenas, spēj integrēties Microsoft korporatīvajās drošības politikās, nodalot privātās un darba lietas - varu, piemēram, lasīt darba e-pastu, vienlaikus nedalot ar darba devēju visus savus personīgos kontaktus. Jebkurš androīds nodrošina developer režīmu bez "uzlaušanas", kas dod iespēju izmantot GPS emulatorus (privātām vajadzībām) un ātri un vienkārši patestēt aplikāciju izstrādes no apk, neejot garo, sarežģīto un obligāto Apple izstrādes politkas ceļu, kam piedevām vēl ir vajadzīga atseviķa fiziskā iekārta, ko šobrīd, pie attālinātā darba, ir grūti menedžēt, ja ir vairāki izstrādātāji - katram nopirkt papildus sifonu testiem ir ekskluzīvi dārgi.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Ko ar to gribēji pateikt? Ka ir vērts 10x pārmaksāt, ja tev nevajag tās lietas, ko dārgais nenodrošina?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti