Par tiem švakākajiem dzelžiem - taisnība - īpaši pielāgotā sistēma ļauj dzelžus izmantot efektīvāk un nekļūdīgāk. Un cena par to ir vienkārša - slēgts "tirgus" un ierobežota funkcionalitāte. Labs komplekts pēlēkajai masai, kuru vajadzības iespējams standartizēt pēc viena modeļa - "another brick in the wall". Un vēl pievinojam klāt zīmola prestižu un labs slaucamais bizness gatavs.
Man tomēr labāk patīk, ka ar 160 Eur vērtu aparātu varu izdarīt lietas, ko nevarētu ar 1500 vērto. Par šo atšķirību esmu gatavs pieņemt, ka pa retam izlec kāds neliels gļuks.
Telefonam ir interneta pieslēgums, bet bilžu glabāšanai nekādas tiešās mākoņfunkcijas netiek izmantotas. Ir ģimenes koplietošanas HDD, kas paredzēts tikai bildēm/video un tajā ar šķirošanu un saprotamu folderu struktūru tiek noglabātas saglabājamās bildes no visiem avotiem. Pats HDD pēc papildināšanas tiek backupots uz mākoni - nevis kaut kādu "fotoservisu", bet Linux VM uz kuras backupojas arī citas lietas, ne tikai fotokolekcija - piemēram, rotē arī mājas apsardzības videokameru video.
Un tavs viedoklis par SSD aiziet otrā galējībā - tas ir vienlīdz vajadzīgs OS diskam jebkurā datorā un tādam lohlietotājam, kurš te stumj SSD absolūto pārākumu, var būt arī vienīgais disks. Bet ja prot un piedomā pie vajadzībām, visjedzigāk ir SSD + HDD jebkurā datorā. Tai skaitā - piemēram, mainot datoru, nav nekāda datu kopēšana - tikai jāpārskruvē HDD uz jauno. SSD ātrumu nevar kompensēt ar RAM kā esi iedomājies - page file izmantošana mūsdienās vispār ir arhaisms, par kuru nevajadzētu domāt.
4TB ir normāls mūsdienu ārēja HDD izmers. Un tu vari stumt savas SSD pasaciņas, cik vien gribi, bet tas nemainīs faktu, ka SSD ir mazi operatīvie diski un HDD ir lieli datu glabāšanas diski. Un izmest naudu par datu glabāšanu SSD ir pilnīga bezjēdzība.
"neko nemaksājošie" par 1000 eur? www.1a.lv/p/samsung-860-pro-4tb-2-5-sataiii-mz-76p4t0b-eu/co5
Ir kāds saprātīgs iemesls izmest šādu naudu par bilžu uzglabāšanu ar iespēju pazaudēt visas uzreiz?
Droši vien savā sajūsmā par SSD un tehnoloģijas neizpratnē nezināsi arī kādēļ datu centru lielos disku masīvus tomēr būvē no HDD.
650 rakstīja: Vai tad SSD nav drošāks par HDD ??
SSD ir ātrāks un nedrošāks, izņemot pret triecieniem. Toties dārgs un mazietilpīgs. SSD ir paredzēts ikdienas darbam, nevis datu glabāšanai. Man par portatīvajam ir SSD (OS, aplikācijas) + HDD (dati)
Nešaubīgi. "Lāpstas" pērk tikai lai zvanīt un fotografētu. Citu funkciju tām nav un īsti džeki izmanto telefonu ar ripu un Smenu ar filmiņu.
Ziepjutrauku vajag fotoorientēšanās sacencībās. Spoguļkameru vajag atsevišķām fotosesijām skaistu bilžu uzņemšanai. Protams - var dzīvot kārtīgā proletariāta ikdienā un šādas lietas neuzskatīt par vajadzību.
Nu re... Skauž, ka citiem būs bērnības bildes, bet tev nav.
Kas ir? Ir tas, ka labākās bildes, ko saglabāt atmiņām ir jāķer, nevis jāfotografējas salonā. Un to nav jājauc ar vēlmi filmēt visu un vienmēr. Bet izskatās, ka tava skaudība attiecas nav vien uz lielākiem un jaunākiem auto, bet arī telefoniem un bērniem.
Tev bērni ir? Cik zinu nav, tādēļ nesaproti par ko ir runa.
Austiņās mūziku nekad neklausos. Darbam pie datora lietoju ar vadu, klausoties lekcijas/podkāstus, kamēr daru kaut ko fiziski, bezvadu, jo tad vads traucē.
Telefonā kamera ir vienmēr līdzi - gan mirkļu piefiksēšanai, gan kā piezīmju grāmatiņa, gan skeneris. Apzinātām fotosesijām ir gan ziepju trauks, (orientēšanās pasākumiem) gan spoguļkamera (augstas kvalitātes bildēm).
Tā jau itkā taisnība... Tikai tā "neatkarīgi no..." daļa parāda tikai to, ka tev vispār viedtālrunis nav vajadzīgs un tev nav nekāda nojausma, ko ar to var darīt. Iegādājies podziņtelefonu ar pieslēgumu bez viesabonēšanas un dzīvo laimīgs.
Pirmkārt es neko nebiedēju - ja tev ir bail, iesaku izglītoties. Vēlējos tikai vērst uzmanību uz to, ka telefonā 5G tev neko pamanāmu nedos.
Un ko tas 5G tev telefonā dos? Vieni staigās folijas cepurītēs, otri ar lepnu 5G uzlīmi uz pieres, bet ne vieniem, ne otriem nav nojēgas, kas tas 5G ir patiesībā - IOT, nevis telefonu progress.
Vispār zini, kas ir ACC vai vienkāŗši kaut ko iekakāji?
Vecs Volvo, noteikti bez ACC
Vakar Ventspils šosejā posmā no Smārdes krustojuma līdz Jūrmalas šosejai sanāca braukt blīvā plūsmā bez apdzīšanas. Ātrums diezgan patīkams 80-100, bet visā šajā posmā priekšā braucošais nepārtraukti spaidīja bremžu pedāli - ar tādu biežumu, ka nespēju pat saprast, kā to vispār var dabūt gatavu. Pašam nevajadzēja ne reizi...
Man arī jau otrais. Strādā labi, vecajam pēc 2 gadu lietošanas saka čakareties USB (mini) ligzda - protams, ar zināmu palīdzību no manas puses, aizķeroties šad tad aiz vada. Par 160 EUR nebija žēl nopirkt jaunu 8kodolu procesora aparātu ar 4/64 GB atmiņu. Šim jau ir USB-C.
Man ir 16A pieslēgums un 25A drošinātājs uz vienu pašu plīts vadu
ST meistari iesmēja un noplombēja - papīrs pacieš visu, ja vadi kārtībā.
Tikai indukcijas - vienīgi jaierēķina izmaksās iespējamā trauku nomaiņa. Savienotais nosūcējs ir lieliska štelle. Man šobrīd lietošana šāds komplekts no Elektrolux (ar Vācijas rūpnīcas izcelsmi)
Kam jānotiek, lai Tiguan ieliktu vienā klasē ar Sportage un RAV4, kuri tomēr ir pilnizmēra auto?
Mans apgalvojums ir daudz patiesāks, nekā tev gribētos atzīt. Esmu no tiem, kam vadāmā sānslīde uz gruntenes ir norma, nevis îpašs piedzīvojums. Jā, augstais smaguma centrs uzvedās savādāk. Un ar to itkā var mazāku atrumu, nekā ar zemo auto. Bet nav problēmu slidināt gruntenes līkumā Grand Cherokee ar visiem cietajiem tiltiem. Toties XC60 ar "ieslēgts/izslegts" tipa pilnpiedziņu neslīd. Vienkārši neslīd... Bet ierakstās pagriezienā ar ātrumu, kurā varēju slidināt FWD sedanu. Un prognozējamība ir tik precīza, kā nevienai citai, kas ir bijusi lietošanā.