Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

Un te ūpjkategorijas šoferīšiem skaidrojums, par ko jūs esat zaudējuši cieņu citu acīs. youtu.be/uz-rsbnwPco

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

Ceļš nekļūst par bāni tikai no tā, ka tam ir trīs joslas. Kamer neiemācīsies braukt pa parastu trīs joslu ceļu, labi vien ir, ka nav bāņu.

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

Man, savukārt, nav par grūtu reizi pa reizei pārkārtoties, lai varētu gan palaist tos, kas piekļaujas, gan apsteigt tev līdzīgos pinpjus.

Tēma: Ceļazīmes kuras visi putro

Nepamatots apgalvojums par manām zināšanām, kas norāda uz absolūtu muļķību ir personīgs apvainojums. Vari droši apšaubīt savas interperetācijas spējas, bet cilvēks ar šādu attieksmi ir MUDAKS - personīga atbilde (vienā vārdā) uz personīgu apvainojumu (saturā izvērstu).

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

Nevis no likumpaklausīgā, bet tāda pašpasludinātā etalona, kurš pats sevi ir iecēlis šādā iedomu godā, uzskatot, ka pārkāpj tikai citi. Nevienam nerodas problēmas ar tiem satiksmes dalībniekiem, kas patiešām pēc iespējas cenšas ievērot CSN (diemžēl pārkāpj visi - tā ir neizbēgama problēma).

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

Ja nekad neesi apzināti pārkāpis CSN 290.4. punktu, tad noteikti esi tik nevērīgs, ka tevi būtu nekavējoties jāizolē no ceļu satiksmes pa lielu gabalu.

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

Nu re - pats esi piemērs. Kaut ko pārkāpj visi, bet esi nolēmis, ka tev ir kompetence un tiesības divus pārkāpumus izcelt uz pārējo fona.

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

CSN viss ir viens liels melnais caurums. Jo precīzāk kaur ko mēģina aprakstīt, jo sliktāk sanāk un arvien nereālāk kļūst izpildīt CSN prasības, ja tās uztver kā striktu normatīvo aktu (ko diemžēl dara policija, sodot), nevis vadlīnijas savstarpējo attiecību veidošanai satiksmē.

Tēma: Carsharing Latvijā ar CARGURU, atsauksmes

Vai ietaupīt, braucot ar Bolt

Tēma: Carsharing Latvijā ar CARGURU, atsauksmes

Grūti... ņemot vērā, cik ļoti šajā forumā ir izplatīta tendence piedomāt klāt kaut ko tādu, ko nekad neesi teicis

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

Sākšana ar sevi nepalīdzēs - tā varza ir parāk liela, augoša un savā bariņā pāriecināta par savu taisnību. Piedevām - sākt ar sevi vari tikai tad, ja vēl ir ko sākt. Man nav - viedokli par drošītājiem varu izteikt šeit, bet satiksmē pieklājību no savas puses ievēroju un nevienu nemēģinu ar kaut kādiem manevriem audzināt - no tā nekas neuzlabojas.

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

Tādēļ, ka latvieša mīļākais ēdiens ir cits latvietis un austrumu izcelsmes iedzīvotājiem ir savādāka izpratne par savstarpējo cieņu. Pārējie ir nenozīmīga minoritāte, kas nav pamanāma kopējā satiksmes plūsmā.

Tēma: Carsharing Latvijā ar CARGURU, atsauksmes

Interesanta reakcija, replikā piemirstot ņemt vērā teikuma daļu "...Taxify vai...". Mazām vajadzībām Taxify, lielām noma. Un nevajag piedomāt klāt kaut kādas muļķības par nomu uz stundu.

Tēma: Ceļazīmes kuras visi putro

"neredzat starpību starp Satiksmes ministriju, Valsts policiju, Pašvaldību un LV ceļiem! Jums viss ir vienā putrā un domājat ka zīmes uzstāda CSDD un Ceļu policija." Šis ir personīgs apvainojums - tev nav nekādas informācijas par to, ko domāju šajos jautājumos, bet piedēvē lietas, kas ir aizvainojošas. "Jūsu apgalvojums ka pie ceļa zīmju uzstādīšanas ir vainīgi Policisti un Satiksmes noteikumi!" Šie ir meli - nekad neesmu izteicis šādu apgalvojumu.

Tēma: Ceļazīmes kuras visi putro

Es nemeloju, atšķirībā no dažiem, tais skaitā tevis.

Tēma: Ceļazīmes kuras visi putro

Nē, šī ir atbilde uz personīgu apvainojumu. MELIS esat jūs.

Tēma: Carsharing Latvijā ar CARGURU, atsauksmes

Bolt maršrutu nosaka navigācija un pēc tās sistēma aprēķina brauciena cenu PIRMS brauciena.

Tēma: Carsharing Latvijā ar CARGURU, atsauksmes

Carguru nevar izmantot sabiedriskā transporta joslas. Carguru nevar tevi izlaist pie durvīm vajadzīgajā vietā. Un vispār ir ierobežots ar nomas izbeigšanu tikai konkrētās vietās. Lai tas viss nespētu atsvērt "privātumu", ir jābūt diezgan spēcīgiem tarakāniem Par to koridoru gan neko neko daudz nesapratu... kas par izdrukām un kašķīgumu?

Tēma: Carsharing Latvijā ar CARGURU, atsauksmes

Boderājā nevar - vari tikai braukt, nolikt pie mājas, un maksāt stāvēšanas maksu par katru minūti - mašīna joprojām skaitīsies pei tevis nomā.

Tēma: Ceļazīmes kuras visi putro

Līdz personīgiem apvainojumiem pirmais nolaidies tu - es tikai pielāgojos. Piedevām - pēdējais, ko uzrakstīju gan nebija personīgs apvainojums, bet gan nepatīkamu faktu konstatēšana par tevi.

Tēma: Carsharing Latvijā ar CARGURU, atsauksmes

Nenoliegšu, ka man ir piereģistrēts CarGuru konts tieši ar šādu domu - kaut kad tos auto izmēģināt. Bet tas nekādi nepadara šo pakalpojumu derīgu un racionālu ikdienas lietošanai, ja ir vajadzība kaut kur nokļūt, nevis doties auto izmēģinājuma braucienā. Par personīgu nepatiku pret vadītāju - protams, zināms riskas pastāv, tomēr salīdzinājumā ar parastajiem taksometriem Bolt vadītāji ir ļoti ieinteresēti izpatikt - pēc brauciena aplikācijā to ir jānovērtē un vērtējums ietekmē iespējas tikt pie klientiem nākotnē.

Tēma: Ceļazīmes kuras visi putro

Neuzskaitīšu kādas papildus nozīmītes esi nopelnīji - pietiks ar galvenajām: 1) burta kalps, kas ir gatavs savas nostājas vārdā upurēt citu cilvēku veselību vai dzīvību 2) ļaunprātīgs likumpārkāpējs Tēmas sākumā esi izstāstījis savu interpretāciju par KOPĪGO gājēju un velo ceļu (zīmju numuru un izskata atšķirību neviens nemēģina apstrīdēt un nejauc - atšķirības ir CSN 200.punkta izpratnē), kuru tavā ieskatā "lielākā daļa putro". Problēmu esi identificējis pareizi - tam varu piekrist. Tas, kam nepiekrītu - tavai versijai par pareizo risinājumu. Es uzskatu, ka ir acīmredzams brāķis likumā, kas būtu saprātīgi jāņem vērā, kamēr likumdevējs to nav novērsis. Tu uzskati, ka likums, kaut kļūdains, ir ievērojams burtiski, pat tad, ja tas var radīt letālas sekas.

Tēma: Carsharing Latvijā ar CARGURU, atsauksmes

Un kas tik ērts? Es uz mītiņiem dodos ar Bolt - pārslēdzot aplikācijā darba devēja kontu, kā maksātāju. Nekādas atskaites un norēķini ar čekiem, mašīna no durvīm līdz durvīm - tikai jāieraksta aplikācijas ailītē brauciena mērķis - grāmatvedība saņem jau gatavu norēķinu dokumentu.

Tēma: Carsharing Latvijā ar CARGURU, atsauksmes

Oho, kā tieši ši 110% priekšrocība izpaužas? Bolt cenu nosaka PIRMS brauciena un vadītājam to nav nekādas iespējas ietekmēt.

Tēma: Carsharing Latvijā ar CARGURU, atsauksmes

Bolt (Taxify) šo piedāvā izpildīt par 6.30 EUR - bez riska, ka izmaksas sastrēgumu dēļ pieaugs un auto piebrauks pie durvīm, nevis būs jāmeklē kaut kur ielas malā.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti