Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 532 >

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

DEBILAIS MELI - parādi, kur es esmu to teicis!

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Nu kā var tik KRETĪNISKI MELOT. Likuma, kas nosaka kārtību, kā diplomātiskās dāvanas ir pieņemamas, eksistencei “nav ne mazākā sakara ar diplomātisko protokolu”… Pats jau vairs savu deģenerācijas līmeni pat aptvert nespēj. 

 

Un PROTAMS - MELI par to, ko “es stāstīšu”, jo nekādi nespēj saņemties un paskaidrot, kādēļ pats attaisno visus tos savus komunistus, kas gadu desmitiem pirms Trampa ir “saudzējuši”, atbalstījuši un finansējuši Putinu un turpina to darīt. 

Tēma: Kā CSDD tiek organizēta TA ar iepriekšējo pierakstu ?

Tieši pretēja pieredze - aizbraucu ar hobijauto reiz uz Talsiem stundu pirms darba laika beigām un mani pasūtīja - rindā pieteikties vairs nevarēja. “Lielpisānos” tik slikti nekad nav bijis. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

MELO. Es nekad neesmu komentējis iemeslus -  tieši otrādi skaidri norādīju, ka nekādi iemesli neattaisno tavas pilnīgā deģenerāta darbības, ar kurām pats šeit lepojies. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

MELO. Es teicu, ka NEVAJADZĒJA nojaukt, bet ap to izveidot memoriālu. MELOSI līdz pēdējam, cenšoties man piedēvēt kaut ko citu, nekā to, ko NESPĒJ APSTRĪDĒT, neizrādot savu patieso komunista dabu. 

 

MELO. Tava stulbā leksika par “bučošanos” kaut ko, iespējams, nozīmē, komentēt netaisps, bet par dāvanu pieņemšanu un diplomātisko protokolu paskaidroju. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Kur es jebko tādu esmu teicis, DEĢENERĒTAIS MELI?!

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Es teicu, ka bija jāizveido memoriāls, nevis to, ko tu tagad MELO, DEĢENERĀT. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Kur es esmu teicis, ka “aizstāvēties pret vates agresiju ir slikti”, DEĢENERĒTAIS MELI?!

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

DEBILAIS KRETĪNISKAI MELI. Tieši TU visu sagrozi. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

DEBILAIS KRETĪNISKAIS MELI. Tieši TU komunistu propagandas stilā sagrozi jebko pēc sava melīgā prāta. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

DEBILAIS KRETĪNISKAIS MELIS. VISS šis savārstījums ir tavi MELI, jo es neesmu teicis NEKO no tā. Precīzi KATRS tavs melīgais apgalvojums ir komunista propagandona sagrozījums no tā, ko esmu teicis patiesībā.

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Meli diemžēl piederas pie vārda brīvības - tieši tādēļ tu savus deģenerētos MELUS vari spraust jebkurā tēmā, lai tik aizstāvētu savus komunisma ideālus un attaisnotu cilvēku sišanu par Krievijas himnas nezināšanu. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Debilais kretīniskais pretīgais komunistu MELI. Kur es tev kādu krievu fašitu noziegumu attaisnoju. Tikai TU kretīniskais, deģenerētais komunistu attaisnotāj nepārtraukti aizstāvi krievu fašistu druagus un sponsorus.

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Jā, viņu devums “Atmodai” ir nenovērtējams, jo viņu personīgā vērtība ir nekāda. PSRS projekta beigas organizēja daudz lielāki onkuļi un konkrēto aģentu nozīmēšana vajadzīgo runājošo galvu amatos nepiešķir lielu vērtību šiem aģentiem pašiem. Viņu uzdevums bija viens - pārdot elektorātam naratīvu, ka tiek “izcīnīta brīvība”, nevis tiek veikta guberņas pārcelšana no Maskavas uz Briseles pakļautību. 

 

Rakņāties pa šiem maisiem patiešām ir bezjēdzīgi - bet tieši pretēji, t.i. ja saprot, kas notika šodienas lielās bildes skatījumā. Ar dzīvošanu tajos laikos un perspektīvu, kurā priekšstats par pasauli bija Bidstrupa karikatūru līmenī, protams, var domāt, ka projekts “nogāja greizi un palika ārpus kontroles”.

Tēma: Trolejbusu vadītājas vairāk ir sievietes, jo vīriešiem ir sākušās veselības problēmas?

Pilnīgs fufelis. Vienkārši vīrieši, kas ir gatavi stūrēt tik lielu aparātu, spēj nokārtot D kategoriju un attiecīgi pelnīt pavisam citu algu. Tramvaju un trolejbusu vēl kopš padomju laikiem var stūrēt ar psiedotiesībām. 

 

Sēdpozīcija autobusā un trolejbusā neatšķiras. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Latvijā “ne-viņi” ir uz rokas pirkstiem skaitāmi. Un tie paši izsprukuši caur drošibas iestāžu sietu, kuras ir pilnībā kontrolētas. Un ar tiem pašiem atlikušajiem “viņi” labprāt dalās ar “bezmaksas informāciju” zvanos par Rebenoka un Bunkus nepaklausības niansēm. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Kaut kā visu laiku aizmirstas tas, ka tikpat ātri, kā “pamētām” PSRS, ar skubu metāmies uz “EPSRS”. Un vēlreiz atgādināšu vārdu 'Džeks Metloks - ir vērts uzzināt par viņu vairāk, lai saprastu, ka “Labvakar”, “Atmoda” u.c. tā laika projekti bija Vašingtonas-Maskavas kopprojekts. Tieši tāpat, kā no “nekurienes” uzpeldējusī ome no Kanādas, kas uzreiz tika ar atplestām rokām uzņemta Davosā. Nekas tur nenogāja greizi, viss pēc plāna. Ja ne Tramps - mums, ļoti iespējams, šobrīd nerūpētu karš Ukrainā, bet gan jau Eiropas federālo ukazu izpilde - Eiropas federalizācija jau bija uzņēmusi nopietnus apgriezienus. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Nu “viņi mūsējo” jau ietekmē tā, ka maz neliekas. Bet elektorātam (nu kas ir tik vecs, ka varētu zināt) jau ir aizmirsies, kas bija Džeks Metloks un kā savā laikā mijiedarbojās ar nupat jau atkal uzpeldējušo un pieminēto Edvīnu Inkēnu, kurš, tā ar nav skaidrs, bija vai nebija čekas maisos.

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Kautkādi varoņi tai Senātā - 100% tarifi Ķīnai, ja tos piedāvā Tramps, ir nereāli. Bet bez Trampa… uzmauksim 500%. Nu kur rodas tādi idioti (nu tak ne jau tie senāta propagandoni, bet tie, kas viņiem tic)?

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Nu var jau arī izvairīties no neērtu jautājumu apspriešanas un šausmināties, kā atkal un atkal nonāk pie viena un tā paša sūdīgā rezultāta. 

Tēma: Latvijas tūrismam kirdik?

Vairākums (noderīgie idioti) atgremo varas komunistu propagandas melus, kam paši tic. 

 

Tu, savukārt MELO jo esi pretīgs deģenerāts. 

Tēma: Sods par stāvvietu pie veikala no City Park, kā pārsūdzēt vai jāmaksā

Viss kārtībā ar salīdzinājumu. Tikai apliecināji, ka sava privātā sūda atstāšanu cita privātīpašumā atbilstoši savam “kultūras” līmenim, uzskati par “pagodinājumu”.

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Nu re - tieši to esi pamanījis. Tās atsevišķās propagandas epizodes, kuras domātas, lai novērstu tavu uzmanību no vispārēji vardarbības sabbiedrības organizācijas. 

 

Ko saka stambulas konvencija? Vardarbība ir slikta pret sievietēm. Itkā jau pareizi, vai ne? Bet kā ir patiesībā? Ko šī definīcija saka par vīriešiem? Vienīgais pareizais teikums par vardarbību ir “Vardarbība ir slikta.” Liekot punktu tieši tur, nevis samazinot šīs frāzes tvērumu, ar “specifikāciju”.

 

Un vēlreiz - izlien no sadzīviskajiem sīkumiem, ar kuriem mēģina tavu uzmanību novērst, un padomā par vardarbību kā sabiedrības organizācijas pamatvērtību. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

1984 rakstīja:

Darbība vardarbīgi brīvprātīga vai brīvprātīgi vardarbīga (MeToo, piemēram)

Vai kā te nesen Purvciemā - vecāki liek puikam (sīkajam laikam kādi gadi 10-11) iznest atkritumus, šamais pazvana Policijai un ziņo, ka vecāki nodabojas ar vardarbību pret bērnu

Nu visa šī sadzīves vardarbība un pārprastās bērnu tiesības jau rodas tieši no tā, ka sabiedrības vispārējā līmenī vardarbība ir normalizēta. 

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu tak varētu jau paklausīties, kāda tad ir patiesā versija par to, kādēļ tieši tagad tiem prinčiem ienāca prātā šitā rīkoties. Jo TAS uz ko tu velc, taču vienkārši ir neiespējami, vai ne?

< 1 ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 532 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti