"Šajā iniciatīvā" :D Kas nez tā par slepenu iniciatīvu, ko joprojām nedrīkst atklāt ne publiski, ne pat uzrunātajiem tajos "nezināmajos" epastos.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
"Šajā iniciatīvā" :D Kas nez tā par slepenu iniciatīvu, ko joprojām nedrīkst atklāt ne publiski, ne pat uzrunātajiem tajos "nezināmajos" epastos.
Tieši par to ir runa - tieši velosipēdisti un skūteristi uzskata, kā gājējiem ir jāvācas malā, kad viņi tur brauc. Viņu uzskatā gājēji ir viesi un "nobraucami, kā spaiņi". Ir nožēlojami skatīties, kā veci cilvēki bailēs pieplok pie sienas, izdzirdot divriteņu kretīna zvaniņu.
Jā, Trampa "saprašanos ar Putinu" kritizē daudzi Putina "sejas glābēji", kuru plānus tā "saprašanās" jauc. Iepriekšējam NATO ģensekam nebija nekā ko tiekt, kad Tramps tikšanās laikā jautāja, kādēļ NATO dalībvalstis intensīvi sponsorē Putinu.
Kāds sakars? Ar to, kas apdraud gājējus Miera ielas apkaimē. Tie ir VELOSIPĒDISTI un SKŪTERISTI. Bet vairāk stāvoši un kūpoši sastrēgumi ir 30 zonas "ieguvums", jo gājēju drošība no tā uzlabojusies nav.
Ieciklējies esi tu - nespēj uzņemties atbildīnu un paskaidrot, kadēļ meloji, nevis uzrakstīji to, ko tagad. Man patiešām interesē, kas liek cilvēkiem tupi melot pat situācijā, kur pēc tā nav nekādas saprotamas vajadzības.
Es EJU pa Miera ielu. Trazīta auto tur visū nebrauca un pēc ierobežojumu ieviešanas man, kā gājējam NEKAS nav mainījies. Divriteņi BRAUC VIRSŪ kā braukuši. Kā iedzīvotājam - lielāki sastrēgumi un atteicīgi vairāk izplūdes gāzes.
Kādēļ izvairies no jautājuma, kas ir uzdots? Kad topiks bija par daudzumu, tu ķēries pie meliem. Kad tev jautā par to, kādēļ meloji, atkal neatbildi uz uzdoto jautājumu.
Netiek? Miera iela ir maģistrālā iela uz Brasas pārvadu. Tallinas iela ir maģistrālā iela uz Deglava pārvadu. Vispirms jau derētu padomāt par to, lai tā zona patiešām būtu rezidentiem, nevis tranzītam un viesstrādniekiem, kā pašlaik. Miera ielā gājējiem no tā 30 nekas nav mainījies. Joprojām ir ārkārtīgi jāuzmanās ejot, jo uz ietvēm brauc virsū velosipēdisti un skūteristi.
Šim jau sen civilizētajā pasaulē ir izdomāts risinājums - automātiskie "mietiņi", kas atveras, kad tuvojas sabiedriskais vai operatīvais transports. Bet... tas ir ir izdevumu, nevis ienākumu pusē - "progresīvajai" Rīgas vadībai ir peļņas plāns organizējot šādus maksas pakalpojumu, nevis novēršot pārkāpumus.
Šodien novēroju divas PP ekipāžas noslēpušās "krūmos" labākajās pagājušā gadsimta mentu tradīcijās. Likās, ka ar VP tā sērga jau bija izskausta, bet redz... liekam jaunu bildi iekšā.
Gobzems AR tevi ar nerunā, tapēc savā apsēstībā uzcepi veselu topiku, kur parunāt PAR viņu.
Kad esi pieķerts melos, tad vari saņemties un atgriezties pie jautājuma par daudzumu?
Interesanti, protams, ka kaut kāds manstein interesējas par lietotāju datiem. Vajadzēs mazliet uzgaidīt, kamēr sameklēšu arī personas kodu, adresi un bankas kartes pinkodu. P.S. iAuto reģistrētais e-pasts ir aktīvs. Tiek lietots reģistrācijai visādos kaktu kantoros.
"uz ielām" ir krieviem. Un tas viss papildināts ar vienkārši tupiem meliem. Brīvības ielā IR sabiedriskā transporta joslas. Valdemāra ielā IR sabiedriskā transporta joslas. Ulmaņa gatvē IR sabiedriskā transporta joslas. Varbūt maz, bet IR. Savukārt tas, ka no adekvāta jautājuma par daudzumu ir jāpāriet uz meliem ar noliegšanu ir lielisks diskusijas kultūras piemērs.
Krustojums ir rekonstruēts, lai fūres no Ganību dambja tiktu uz Tvaika ielu ar kreiso pagriezienu. Tādēļ ir novākti pretimbraucošie, izņemot sabiedrisko. Tiem, kam vajag no tās puses tomēr tikt uz Ganību dambi (patiesībā maz kam, vairāk ieradums tā braukt) ir jābrauc pa Duntes ielu un pēc tam Dambja vai Bukultu ielām. Vai arī no sava Sarkandaugavas "kvartāla" ārā pa Aptiekas uz Tvaika.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Nu bet daļēji jau ir. Dzīvojamā māja un tai pretī zāliens ar kokiem un šūpolēm. Un VID stāvvieta. Ko tev tas degradē un kādēļ tur vajag braukt ātrāk?
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Velosipēdisti brauc ar kurvīti virsū gajējiem pa ietvi. Un tad, ja izlemj, ka tomēr vajag auto, brauc virsū pamperbikšiem.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Nu un, ka nav vēl apbūvēts? Tas ir teritorijas zonējums, kas ir visnotaļ adekvāts un nav jau arī nekāda vajadzība tajās ielās šobrīd braukt ar 50
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Braucot ar velo ir atsaldētas smadzenes un zudusi realitātes sajuta? Joslu ievērošana un rēķināšanās ar citiem satiksmes dalībniekiem NAV ne CSDD eksāmenu, ne CP kontroles tvērumā. Ātrums. Uz pārējo pajāt.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Ņemot vērā, ka dzīvojamā zona ietver visu VID teritoriju, tad diez vai tās vienas mājas iedzīvotāji būs tie "izsitēji". Bet vispār tur gan izskatās puslīdz loģiski - ja padomā par zonējumu kopumā, kas vēl tajās pļavās nav apgūts - tās ir "iekškvartālu" ielas, nevis maģistralās.
Ak tad "neviens viņu nekontrolē"? :D www.facebook.com/share/v/166kLv2aRc/