Interesanti, kādu propagandas ķīseli atkal "bunkernijs" ir sacerējis. Izrādās, vakcīnas ir pats galvenais, kas vispār tura kopā pasauli - nu apmēram tā kā plakana zeme uz bruņurupuča muguras. Un to visu kaut kā saimnieks liek iebarot "viegli uzbudinātajam Džo".
Interesanti mētājas ar terminiem - "vakcīnregulējamo slimību statistika" - izklausās jau gudri. Bet kas tas vispār ir? Vai mājiens, ka ar vakcīnām tiks regulēta bieži piesauktās gripas mutāciju kontrole? Līdz šim zināmās vakcīnas bija vārgi mēģinājumi uzminēt, kuras mutācijas kārtējā sezonā būs apritē un šajos minējumos balstīts mārketings šo diezgan lielā mērā placebo vakcīnu tirgojot jūsmiņiem. Bet nē - izrādās tagad gripas vakcīnas kontrolēs visas pasaules konservatīvo domu. Tās būs kaut kādas jaunas mRNA ar spēju ietekmēt smadzēnu darbību? Un ko tajā teikumā nozīmē statistika? Gripas kontekstā jau zinām - vislabākais veids, kā samazināt gripas izplatību statistikā, ir to pārstāt diagnosticēt, visus gadījumus nosaucot par Covid. Un jā - var jau arī otrādi - jo "uzbudinātais Džo" jau nemaz nezin, ka statistikai gripu diagnosticē simptomātiski, nevis laboratoriski, tāpēc noticēs, ka vainīga "konservatīvā doma".
Un kas vispār ir "konservatīvā doma", kas tik ļoti tiek uzsvērta? Mēģinājums noslēpt, ka Tramps patiesībā ir liberālis, nevis konservatīvais un ir ievēlēts kā REPUBLIKĀŅU prezidents. Jā, jā... REPUBLIKĀŅU - t.i. to, kas pārstāv uzskatu, ka valstij ir jābūt tiesiskam ietvaram, kurā tiek nodrošināta individuālā brīvība, nevis marksistu un neoliberāļu diktatūrai. "Konservatīvie" ir tikai daļa no republikāņiem un es pat teiktu, ka mazākā - bet protams, ka saimnieks liek diskreditēt republikas konceptu, "uzbudinātajam Džo" iebarojot vienādības zīmi starp dažiem radikāli konservatīviem ļautiņiem un REPUBLIKU. Un tie ir konkrēti demagoģiski propagandas meli demokrātu komunistu diktatūras interesēs.
Kāds cits tavā vietā to čīkstēšanu sacerēja? Interesanti, kā pielāgošanos jūsu stiliņam sauc par 'pataisīt sevi par muļķi'.
Nu tur jau tā problēma, ka pret tām ļoti nelabajām slimībām sapotēja un viss... Bizness nekāds. Tāpēc vajag ar tām atrunājoties stumt visāda cita veida potes ar ko var pelnīt - diemžēl pat dažādos veidos. Un dēļ tā jau rodas pretreakcija, kas diemžēl atsakās arī no tām vajadzīgajām.
Ja būtu... Interesanti, kā vakseru naratīvs ir jāsāk ar tipiskas pasakas ievadvārdiem.
Ja politvakseri nemelotu... Antivakseru nemaz nebūtu.
Cik nožēlojami ir šadi čīkstēt cilvēciņiem, kas ir pieraduši nesodīti darīt visu iepriekšminēto pret citiem un nespēj pieņemt, ka ir dabūjuši pretī.
Atkal no tevis virkne rupjību un personisku apvainojumu, bet par saviem nodarījumiem nekādu atbildību uzņemties netaisies. Tiec ar saviem grēkiem galā, pirms kādām ko "atlaist" soli un uzstādi noteikumus, kuras rupjības un apvainojumi ir labi un pieļaujami.
Ted tev uzreiz banu par personiska rakstura melīgu piedēvējumu man par regulām. Bet diez vai tu gribēsi pats sevis pieprasītos noteikumus ievērot. Kā jau teicu - esi tipisks agresora, kas ir pieradis visus aptirst un raudi, kad dabū pretī.
Tik gari, lai tik vien, ka spētu samelot, ka apvilktā frāze ir diskusijas sākumā, nevis tad, kad jau pats biji izpaudies un dabūji pretī.
Dzēst jau tiek pieprasīts iebildumus pret šādu komunikāciju. Rupekļi nav apmierināti, ka ar viņiem "sadzīvo" pēc viņu pašu parauga.
"Tādiem kā Tev diemžēl NAV sajēgas, ar kādiem īsti jēdzieniem tiek manipulēts. " tieši pretēji - "tādiem kā man" IR sajēga ar kādiem jēdzieniem TU šeit visu laiku manipulē un dabū pretī no manis, nevis tiem, kas pat nesaprot, kā tu par viņiem izpaudies.
Pie personiskiem apvainojumiem "cienījamais biedrs" ķērās pēc tam, kad prasīju pamatojumu šādai nopietnai apsūdzībai par Neste. Nez vai iAuto ir gatavs uzņemties atbildību par šāda nomelnojoša apgalvojuma pblicēšanu. Tas nekādi nav subjektīvs viedoklis vai "atsauksme".

Un vēl jau Ženēvas konvencijas piesaucējiem aizmirstas pats galvenais - tas ir sekulārās pasaules dokuments un nekādi nav attiecināms uz svēto reliģisko karu starp muslimiem un jūdiem. Reliģiskā karā ienaidnieka svētvieta ir pirmais iznīcināmais mērķis, nevis aizsargājams kultūrvēsturisks objekts. Tieši tādēļ jau sekulāro Rietumu piedāvātais divu valstu risinājums tā arī nav realizēts - un tikai pašiem ignorantajiem Rietumu ateistiem nav saprotams, kādēļ viņu pasaules uzskats netiek pieņemts.
Kā jau tipisks agresors neesi pieradis dabūt pretī. Kad uz tavām rupjībām un personiskiem aizvainojumiem kāds atbild tavā paša stilā, jāskrien sūdzēties mammītei.
Nu tas jau laikam forumā ziņā, vai par "cienījamiem" saukt tādus, kas bez pierādījumiem mētājas ar apsūdzībām kriminālos nodarījumos. Ja tie ir cienījami, tad mani droši drīkst izmest no šī foruma - noteikti arī forums kļūst cienījamāks.
Pinies vien melot tālāk. Un izplati diezgan populāru sazvērestības teoriju, kas ir bieži dzirdēta un tev līdzīgo izplatīta ar mērķi diskreditēt tos, kas netic uzvārda propagandai, kuru tu pārstāvi - gan jau ir minēta arī tajā topikā, ko piesauc - tikai es nekad ne to, ne kādu citu sazvērestības teoriju neesmu ne atbalstījis, ne izplatījis. Tieši pretēji - norādu uz to patiesajiem izplatītājiem (tādiem, kā tu) un viņu mērķi, to darot.
Un, protams, varas režīma atbalstam tev ir liela interese paplāsināt elektorātu ar nedomājošām balsīm, noņemot vecuma cenzu balsošanai, vai ne? Nu nav jau cita iemesla saukt vecuma ierobežojumus par diskrimināciju. Vari droši turpināt ar garuma un svara ierobežojumu atrakcijās, lai tikai neatzītu, ka diskriminācija ir tikai nepamatots ierobežojums, kas saistīts ar faktoru, kam nav nekāda sakara ar pašu ierobežojumu.
Protams tad, kad bija jāiznīcina uzvaras dienas svinētāju svētvieta tepat Latvijā, tad nemaz nesatraucās, ka tas sēj naidu visā krievu pasaulē. Bet nu tas jau saprotams - padomāt ar galvu un saprast būtību jau nevar. Tieši tāpat, kā zināt, ka tā mošeja ir mērķtiecīgi uzbūvēta pa virsu pašu iznīcinātai svētvietai. Un salikt kopā, ka islamizāciju un rusifikāciju lielajā spēlē atbalsta vienas un tās pašas personas.
Jautājums bija par cenzūras ieviešanu, nevis to, vai vajag tajos tīklos būt. Var aizliegt tīklu pavisam, bet nedrīkst pieļaut tā pārvēršanu par varas kontrolētu propagandas mašīnu, kas pieļauj tikai "pareizā" viedokļa smadzeņu skalošanu.
Nebūs. Nepielāgošu savu izteiksmes veidu TikTok intelektuāļiem.
Tu, gailēn, tikmēr ej un sameklē specifikāciju un patieso ražotāju savam reklamētajam VW produktam kā arī apliecinājumu par indīgajām vielām Nestes izplatītajā šķidrumā!
Iskatās, ka teroristu mīļotājam ir "piemirsies", ka islāma kaujinieki ir nedalāmi no svētnīcām un nav nekādu Ženēvas konvenciju parkastījuši.
Krieviem... Nu tur jau arī baznīca ir saaugusi ar varas un kara režīmu.
Aizej uz skolu pamācīties, kas ir sarkasms.
Nez, kurš izvēma šito?
"Nevis ka "maniem" suudastandardiem neatbilst, bet gan ka LOHIEM tirgo acīmredzamu suuudu, ar elpošanai un cilvēka veselībai acīmredzami Kaitīgu sassstāvdaļu saturu!"
Saki, ka nav ko cepties, ja liels uzņēmums indē klientus, kā dažs labs apgalvo?
Aizver vemjamo. Tava "atsauksme" beidzās ar smaku, kas tev personiski nepatīk. Apgalvojums, ka Neste izplata indīgas vielas vairs nav vienkārši atsauksme. Un savā gailēna nekaunībā vēl izliktses, ka neko neesi dzirdējis par sava reklamētā VW "dīzeļgeitu".
Nu un no šīs vietas sīkāk - ko tieši piedāvāt ierobežot - konkrētu saturu vai organizētas informācijas izplatīšanas konceptu?