Tieši par to jau runāju - viss tikai melnbalti. Jo nevar jau būtu tā, ka Mednis kaut ko piemelo, ka krimināllietu ierosina uz aizdomu, nevis pierādijumu, pamata un ka cilvēki mēdz slimnīcās mirt.
Maksas pagrieziens. Vai arī - strikti pēc CSN, kā to darītu uupis.
Aizej nodod tiesības un izlasi CSN 72. punktu.
Darklight loģika ir pavisam vienkārša un saprotama, Grūtības ir tikai tādiem melnbaltas pasaules redzētājiem, kā tev un GB12. Tu esi pārliecināts, ka apsūdzības IR pilnībā patiesas. GB12 - ka NAV. Bet patiesība ir kaut kur pa visu un izrēķināšanās ar "mutes palaidēju", lai īstā patiesība nenāktu gaismā, ir pavisam normāla prakse jebkurā sfērā. Sauc to par ētiku, "peer review" vai jebko citu - par "nepareizu" viedokli sekas ir diskreditācija.
Vai šajā krustojumā drīkst stūrēt auto cilvēks, kas spēj uzdot šādu jautājumu?
Tur nav nekā dīvaina. Komunisma vadoņi paši pret sevi nekad nav ievērojuši komunismu. Komunisms ir tikai pūļa manipulācijai un kotrolei, lai gūtu personisko varu un peļņu.
Nevis "šis", bet gan politiskais virziens, kura naratīvu viņš tupi pārstāv. Streips ne mirkli nav ar kaut ko individuāli atšķīries no vispārējās ASV komunistu programmas.
darklight rakstīja: Es te vakar par to Streipu sāku domāt. Diez kas notika, ka vienā brīdī viņš no augstas klases žurnālistikas profesionāļa pārvērtās par prastu tirgusbābu?
Ne jau Streips ir mainījies, bet Tu pats - esi izaudzis no tūdaliņa, kas ar atplestu muti skatījās uz "augstas klases profesionāļiem" no aizjūras komunistu skolas līdz spējai saredzēt to, kas viņš ir vienmēr bijis.
Spriežot pēc tavas reakcijas, tev ir sanācis pārliecināties par abām lietām, kuras pat atšķirt nepēj.
Nevaru atbildāt ar to pašu līdzjūtību, jo grūti iedomāties, kā tas ir.
Muļķības. Streips ir pidars, ir sanācis pārliecināties par to dzīvē. Bet tādi ir daudzi. Streipa gadījumā sakritība, ka viņš ir arī homoseksuāls gan tiek ļaunprātīgi izmantota, jo jebkuru kiritiku savā virzienā viņš izdevīgi sauc par "homofobiju", līdz ar to pats vien ir vainojams tajā, ka tu (un daudzi citi) arī šīs lietas nenošķir.
Sēdēji par tuvu sirēnai un sajuki prātā?
Kā tieši tas ir "mans"? Un kāds vēl sakars ar motivāciju? Vienkārši sāc kaut ko random seed uz klaviatūras spiest, jo saprāts ir izgājis?
Nu tu jau esi tas plakanzemis, kas noliedz apaļas zemes eksistenci.
Pastāstīt, cik daudz cilvēki mūsdienās "pat nav droši par dzimumu"? Jo tālāk, jo stulbāk. Ar katru savu argumentu tu tikai pielīdzini AI reāla cilvēka intelektam, kamēr es tev varētu pastāstīt, cik tālu tas ir, ja vien tu neturpinātu tupi noliegt tā eksistenci.
Nu jā neko gudrāku kā pateikt, ka vairs "mākslīgais" ir sinonīms vārdam "imitācija", tādejādi atzīstot AI esksistenci un savu stubumu, nespēj.
Un tieši tāpat ar stulbu melīgu ad hominem par mārketingu, ar ko vispār nenodarbojos, attiecīgi par "pieķeršanu" vari tikai tupi melot.
Jā, noteikti, tos pirkstus zīmē "Random seed". Jo tālak, jo vairāk izpildies.
"pseido gadījuma rakstura algoritmi" - pilnīgs oksimorons, kas pierāda tikai tavu stulbumu.
Būtisko jau aptvert nespēj - zīdainis pa gadu būtu mazāk iemācījies, nekā AI. Bet nu nav jēga ar tevi diskutēt - nav jau vairs pat saprotams, ko vispār vēlies pierādīt savās bailēs no realitātes.
Nu tam tev vajadzēs kādu komerciālo un vēl tāpat būs jāpierāda, ka tev ir licence modificēt abus aizsargātos attēlus ;)
Nu tā - lai sajustu atšķirību un ātrumu, kā attīstās AI - ieliki gadu vecu video ar gadu vecām problēmām. Šodien, gadu vēlāk, bezmaksas NightCafe ģenerators ar pirkstiem tiek galā visnotaļ labi.
Paprasīju pavisam primitīvi, bez specifiskām norādēm, ar ko var uzlabot rezultātu: "Create a man holding an apple in his hands."

P.S. Ieliki TIK stulbu piemēru savas taisnības pierādīšanai, ka pat uzreiz nepieleca CIK stulbu - kas pierāda tieši to, ka tev NAV taisnība. Pirkstu problēma pierāda, ka AI "domā" pats, nevis izpilda algoritmu, kurā ir nodefinēti 5 pirksti.
Melis melis kartupelis. Es nekladzinu par AI sasniegumiem un skaidri zinu un arī nocitēju AI definīciju. Smaka, protams, tai nav, bet tas, ka turpināsi noliegt realitāti, nemainīs faktu, ka AI, lai vai cik kļūdains tas ir šobrīd, ir pavisam kas cits, kā predefinēti algoritmi. Arī mazi bērni zīmē cilvēkus ar nepareizu pirkstu skaitu, bet neviens pie pilna saprāta esošs pieaugušais nepagalvos, ka bērns tādēļ ir tikai algoritms vai nezina kā izskatās cilvēks.
Melis, melis, kartupelis. Pats sapinies savā stulbumā - nevar biedēt ar to, par ko jūsmo. Copilot IR ģeneratīvais AI (diezgan tizls gan, bet tomēr) lai vai kā tev tas nepatiktu.
Tikai savā stulbumā tu esi sapinies tik tālu, ka vienkārši atsakies pieņemt realitāti - tādu, kāda tā ir. Bez jūsmošanas un baidīšanās. Ar veselīgu piesardzību. Paniska baidīšanās ir tā, kas izraisa noliegumu - tev piemītošo nespēju vienkārši pieņemt realitāti, bet tās vietā izdomāt kaut kādu savu patiesību, kurā jūties drošāk.
Tas nozīmē aprēķināt trajektorijas, savadīt vadības sistēmās. Ar to nodarbojas veseli inženieru kolektīvi. Tas, ka tev viss šķiet tik viekārši, kā "ievadīt koordinātes" apliecina tikai tavu stulbumu.
Un tieši tāpat tavu stulbumu apliecina nespēja propagandas materiālam par poligona būvi saņemt pretī tādu pat propagandas materiālu, ka uz to tiks notēmētas raķetes. Tikai tavā pasaku pasaulē patiesā informācija par iepriekšminētajām rāķešu vadības sitēmām ir publiski zināma.