Kādiem akumulatoriem? Šis bija Enefit piedāvājums caur tīklu. Akumulatori nav vajadzīgi. Protams biržas rezultātā atmaksāšanās laiks var mainīties.
Sliedes nojaucot paliek uzbērums, kas diezgan viegli veicams ar nepielāgotu divriteni.
Bet Patagonija ir ļoti īpaša vieta. Neesmu gan pārliecināts vai tālajā dienvidu galā šitā vajadzētu vazāties - pūš nemērā, kas var novest pie būtiskiem veselības bojājumiem
sorry. Saules baterijas manai mājai izmaksājās 59 mēnešos. Jeb nepilnos 5 gados. Šis laikam nav slikts rādītājs
Tas atkarīgs no cepures malas platuma.
Cik saprotu, tad vēja turbīnas LV bez OIK ir zaudējumi. Tām jāsagaida jaunas tehnoloģijas - vai nu lētāks produkts vai efektīvākas. Saules baterijas LV pie jaunajām tehnoloģijām izmaksājas ~ 10g bez OIK. Jautājums vai tajās jaunajās tehnoloģijās nav apkopē jāgrūž kautkas.
Mērķis labs, tik saturs jūklīgs. Piem pie māju pārdošanas sludinājumiem ir gan īre, gan dzīvokļi. Cenu slaideris neefektīvs - nevar sabīdīt ar 25 un pat 50k diapazonu.
Bet ss ir neglītāks, oldskūls un dārgs. Labprāt piedalītos to tirgus daļas samazināšanā
Manuprāt 70 liek, jo ceļš nav nodots. T.i. komisija nav novērtējusi, ka tas ATBILST. Saķeres jautājums bija kautkādiem kolchoza risinājumiem. Jaunam ceļam šādu jautājumu nav
msh rakstīja: Tu ko - galva ir iebāzta zemē vai pirms 5 minūtēm izvilki to ārā no zemes? Cīņa ar velosipēdistiem notiek tāpēc, ka viņi paši uz to kašķi uzprasās - tu ar urālu kaujies nevis tāpēc ka tev līdz viņam vieglāk aizsniegties, bet tāpēc ka viņš tev garām ejot ievilka pa muti...
IMO ja notriektu velosipēdus no trotuāra, jautājumi par 90% atrisinātos. Beigtu braucot spaidīt telefonu, šoferiem beigtos pārsteigumi no trotuāru lidotājiem, kā arī atslābinātie hipsteri savāktos. Laukos gan tas nav nekāds piedāvājums. Tur tikai alkonautu apšaušana līdzēs
Paviršs skats pa kovida buma laiku liek domāt, ka sastrēgumu iemesli nav velojoslas un autobusu joslas. Turklāt bija acīmredzami, ka to pudeļu kaklu caurlaidību palielinot par kādiem 15-20% (t.i. uzmērīto trafika kritumu sākoties Lielajai Mājās Sēdēšanai), viss gandrīz jau atrisinātos.
IMO cīņa ar velosipēdistiem un sabTrans joslām notiek tikai tāpēc, ka līdz tiem vieglāk aizsniegties un domāt arī nevajag
Tieši tā, bet sertificēts vērtētājs tiešām jāņem.
Ja šādi,
ka sorry - šajā auto ieguldīt vairs nebija jēgas - pārdevām par atlikušo vērtību,
tad samērīs pret ss.com
tādā ziņā auto ir slikts objekts - cena ļoti redzama.
VID nevis var mēģināt, bet noteikti traktēs. Liksies, ka prēmija. Regularitāte ir darbinieka, ne algas pazīme
Jātaisa tirgus vērtības expertīze un tad par to pārdot. Tī'novērtēt par lūžnu vērtību kkāda dibināta vai izdomāta iemesla dēļ
Klīrenss tam defenderim stipri aizdomīgs.
Vai ar to lielo un nestabilo kluci nebūs problēmas sadzīvot pēc Jazz? Apetīte arī tam klucim būs iespaidīgi lielāka. Un tas 1,6 pēc tāda grūtdieņa tur izskatās
Es teiktu, ka ziemeļos vienstāvu ēka ir slikta ideja - problēmas ar dienasgaismu un slikta energoefektivitāte.
LV (un LT arī) māja ar plakanu jumtu ir ļoti slikta ideja. Mēs esam mitrajā galā, kur liels nokrisnis, kā arī milzīga kaudze pārslapja sniega ir normāla parādība. Tādiem jumtiem hidroizolācija būs ikgadējs izaicinājums
Tad pamekē plašāk. Gan jau kādam patiks....
Man ir viens kadrs no bankas, kas visus auto ir pārķēris no oplīzes. Tirgū tie parādās tikai pēc šā un tad jau ir jāpadomā vai ņemt
Parasti tāpēc, ka nav skaidrs kāpēc tas ir pārdošanā (izņemot, ja pa blatu). Būtu tikai loģiski lielisku auto, kuru vēlies nomainīt notirgot sievasmātei vai māsasvīram. Bet nē - liek tirgū un gaida GB
Nevarēja šis lēnāk - resursi izsīktu un krievi pirmie uzbruktu.
Un jau teicu - cik novērots lielas shēmas nedarbojas tieši dēļ liela skaita iesaistīto. Katram savas intereses un izpratne pa ar morāli unviss saiet sviestā
Urķīgi vēsturnieki gan saka, ka nekādu īpašu kļūdu tur nebija. Ja nu vienīgi sākt to visu ar nepietiekamiem resursiem bija oportūnisms. Bet tā gan genocīds, gan miera līgumi un citas taktiskas lietas bija vienīgie iemesli kāpēc viņš tika tik tālu
Brīdi atpakaļ iepirkos uz Norvēģiju vasaras otrajai pusei. Patīk man tur paklaiņot. Tgd gaidu kā izvērtīsies slavenā norvēģu viesmīlība. Ja kas, būs jāpārstum - vismaz tajā laikā visas AB biļetes bija pārbukojamas bez piemaksas.
Sprediķošanai gan ir svarīgs skatu leņķis. Arī ar entuziasmu pabraukāju, bet ..... nu kadi 60%+ pasaules vēl neapbraukti
Pensijā vēl par agru!
Domāju, ka šīs teorijas vājā vieta ir periods un mērogs. Visi varoņi attiecas uz 20gs un cipari ir lieli, jo tehn progresa rezultātā cilv skaits jau pieauga eksponenciāli.
Domājams, ka Ivans Bargais proporcionāli iznīcināja tādu pašu populācijas daļu kā Staļins. Nikolajs II visticamāk arī. Tāpat tie mandarīnu dinastijas pārstāvji. Un Nerons....
Un nevienam no šiem ar sociālismu nav nekāda sakara. Drīzāk ar sociālisma iznīcināšanu
Nauda aka bagātība laikam ir varas nesējs un tāpēc arī tik nepieciešama. Var darīt varu pa tiešo kā visi diktatori, bet vienmēr jārēķinās ar apkārtni - empātijas un līdzcietības vidējais līmenis lielajā pasaulē ir stabils un tāpēc psihopātu izgājieni nav iespējami ilgtermiņā. Līdzsvars var sabrukt tikai mazās kopienās (piem. Piktarēna sala). Šis arī paskaidro kāpēc neticu visvarenai ļaunuma varai un kāpēc šādas shēmas nav iespējamas plaši
Minētās ierīces tika trivializētas tikai uzskatāmības labad. Principā nauda kādu brīdi ir varas realizācijas mehānisms.
Nokļūšana pie varas sociopātam iespējama, bet tik pat ātri veidojas opozīcija - nevienu procesu nav iespējams pārvaldīt homogēni. Un jo lielāka darbība jo lielāka pretdarbība. Piem Hitlers palika dzīvs tikai laimīgas nejaušības dēļ, Ulmanim īsti nebija pat risku. Nu un šis ir apgriezti proporcionāli varas realizācijai
Tas ko es nevaru saprast, ir: kas TUR un ar kādu mēŗki TUR šo "slepno sociālismu".
Jahtu un smukas meitenes uz klāja var dabūt ar daudz mazāku piepūli. Kāpēc tā jāpūlās?
Piesauktās abreviatūras izceļas ar izcilu impotenci visos svarīgos jautājumos (izņemot biedru naudas iekasēšanu).
Reliģija nekādā veidā nav ne slepena ne kaitējoša indivīdam. Drīzāk otrādi. Sociālisms nebija slepens, bet kaitējošs. Tāpēc ilgi nenoturējās. Feodālas iekārtas ir raksturīgas ar lielu resursu (arī cilvēku) izšķērdību, kas neļauj konkurēt ar efektīvākām - kapitālistiskām valstīm.
Turklāt reliģija ir kā liela valsts, kur arī ir "tie citi, kas vainīgi". Savukārt pasaules pārvaldības shēmas balstās uz pārrobežu sadarbību un lohu apcelšanu, kas kopumā atgādina lielu feodālu iekārtu.
Man šķiet, ka tas ko tādi raksti neatspoguļo, ir fakts, ka tāda izmēra un ietekmes graudi krīt stipri šaurā joslā, kur ir jāmāk atrasties.
Resp. ir tuvu tā kā Iciks teica - koks un žūpa ir ticamāks bojājumu iemesls
Somiem (laikam) ir tādas gonkas ar pretskrūv'ēšanas noteikumu - pēc gonkas jebkurš var pienākt un nopirkt tavu auto par 1000 EUR (cipars uz čuteni nosaukts). Ideāls mehānisms lai izbeigtu NoX sistēmu montēšanas utt