Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Jauna auto cena

Tad tu tur Āzijā visu esi sa^%#$^sis? Vnk besī 1/2 h patērēt lai nopirktu papaiju par cenu, kas neliek justies neomulīgi.... Un pie celtniekiem gan jau esi bijis.... Kādas vairākas reizes

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es neteicu, ka labās. Es teicu, ka tie Čempioni ir tādi paši štrunti kā Maximas izstrādājumi. Rudenī uzliku KSenukai pirktas superbrenda Autoserio slotas. Cena domājams, ka nebija pat 8 eur. Pgdm strādā labi. Iepriekš kādus 3 gadus nobraukāju ar kkādām citām koplietošanas bodē nopirktām. Tad sāka riebīgi čīkstēt. Dzīvesbiedrei gan nelāga pieredze ar internetā nopirktām (ne lielveikalā attiecīgi) - lūza stiprinājumi

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ilgtestēšanas rezultātā ir pierādijies (kāds skaists vārds), ka cena ir vai nu neizšķirīga vai rādītājs par sliktu. Citiem vārdiem - lētākas slotas kalpo identiski vai ilgāk. Tādejādi maximas slotas ir the best. Pēdējā laikā gan šķiet ka korekcijas notiek - parādās ar vājiem stiprinājumiem. Bet tās nebija no Maximas. Kkur internetā sazvejotas

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu nezinu nezinu..... Pie Spices (kur agrāk bija Bensons)VW tāda antireklāma uzlikta - tur izlikts Tiguans laikam, kuram braucot garām ir tādi zibšņi, itkā to auto metinātu. Šķiet ka marketinga ģēnijs nolēmis brīdināt par VW korozijas nenoturību.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

No kurienes tāda statistika? Man ir siltumsūknis vairāk kā 10 gadus. Pēc vairākkārtējām pārrēķiniem ekonomija pret gāzi ap 20%. Vienīgais mīnuss tai tehnikai - navservisa. Inženieru šeit vienkārši nav. Domāju, ka specifiskākiem gāzes katliem tas pats.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Iespējams tāpēc, ka Accord aizvāca. No reliability viedokļa ļoti perspektīvs dienesta auto

Tēma: Piesūcekņa tipa auto bloķēšanas ierīce

man ir švaki aar ticību sazvērestības teorijām. Es ticu, ka pie šiem rezultātiem pamatā vainīga ir muļķība un slinkums. Kur muļķība ir sekas slinkumam.

Tēma: Piesūcekņa tipa auto bloķēšanas ierīce

Atvainojos, ja nesapratu uz ko attiecīnāts apzīmējums "lētticīgie"

Tēma: Piesūcekņa tipa auto bloķēšanas ierīce

Vēlreiz: tēvzemes, dzimtenes un demokrātiskas valsts ietekmes mehānisms ir balotēšanās un tieša tautas pārstāvniecība. Valsts esi tu un pretenzijas jārisina ar likumiskām metodēm. Nevardarbīga pretošanās (kā Indijā), zagšana un likumu neievērošana (kā sovokā) ir uzspiestas varas ietekmēšanas metodes. Tas ir nožēlojami, ja šī vara nekādi nepārstāv tevi un tie ir VIŅI. Manā skatījumā šī ir centrālā problēma, kas jārisina. Neatrisinot vainīgas būs stāvvietas, Ušakovs, Rinkevičs, namu pārvalde utt

Tēma: Piesūcekņa tipa auto bloķēšanas ierīce

Šis teikums IMO ļoti simptomātisks. Noteikumus ievēro lētticīgie? Noteikumus ieviesa pret tavu gribu? Tev neizdevīgus? Tad kāpēc neej politikā, lai tos mainītu? Es tomēr gribētu aicināt līdzpilsoņus tikt galā ar šādu sovoka domāšanu. Noteikumi, likumi, regulējumi, utt ir sabiedriskā izlīguma daļa. Ja tie tevi neapmierina, tad: 1. Jāmēģina tos saprast, lai nonāktu līdz izpratnei par ieguvumu / zaudējumu līdzsvaru; 2. Doties politikā un tos mainīt. Pārkāpt un izvairīties no soda tomēr ir sovoks, vergu domāšanas pārpalikums.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Rodas aizdomas, ka ar interneta meklētāju arī neproti apieties. Klaviatūru apgūt spēsi?

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Tu laikam nekur neesi bijis.....

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Bet nu salons šķebinošs. Es nevarētu katru rītu tādā rāpties iekšā.... Kko stipri atgādina tas priekšējais panelis.... kautkas no 90tajiem

Tēma: Citybee pieredze

"Man šķiet Fiat tiešām ir izdevies uztaisīt interesantu un labu pilsētas auto ar lielisku vadāmību, labu dizainu gan no ārpuses gan iekšpusē, kas izskatās krietni dārgāks nekā tas ir patiesībā" Man iešām likās, ka tā tējkanna ir krietni dārgāka. Ja 10-12k (sliņķītis pētīt), tad veikums tiešām ir lielisks

Tēma: Citybee pieredze

Vismaz agrāk VW bija ļoti attīstīta iepirkumu veicēju atbalsta politika Tāpēc ja kāds stāsta, ka pērk biznesam tikai VW, es uzmanīgi papētu epirkuma cilvēku rocību /ceļošanas paradumus / bērnu izglītību......

Tēma: Dūmi/tvaiks. benzīns/gāze

Bet cilindrā ir būtiski lielāks spiediens kā dzeses sistēmā. Dzeses sistēmai vajadzētu agonēt piešādas situācijas

Tēma: Universālis zem 8 tukstošiem eiro?

Grētai būtu iebildumi pret šo visu

Tēma: Universālis zem 8 tukstošiem eiro?

Šī nav pirmā reize, kad ar lepnumu tiek piesaukta izbraukšana aiz robežas un man nav saprotams lepnums par šo. Makšķernieks, kas nevar savu teltiņu līdz upes krastam aiznest? Slinks sēņotājs? Neuzturētas (ceļa uzturēšana) viensētas saimnieks? Es zinu tieši vienu ceļu, kuru man šad un tad interesē izbraukt un šad un tad tas ir šaubīgi izbraucams ar sedanu. Noracies neesmu ne reizi.

Tēma: Universālis zem 8 tukstošiem eiro?

mh4 rakstīja: Šobrīd arī sāku apdomāt variantus universāla iegādei līdzīgā budžetā (protams jo mazāk jo labāk), aizspriedumu pret nevienu ražotāju nav, bet no šeit pieminētos Volvo v50 un Honda Accord gan uzreiz atmetu dēļ to nelieliem bagāžnieku izmēriem (neredzu jēgas no universāla, kura bagāžnieka izmērs ir mazāks esošajam auto, kurš nav universālis). Vairāk tēmēju uz tā teikt labākais pirkums par šo cenu kritērij, (kas gan katram arī subjektīvs) un apskatoties piedāvājumu virspusēji visvairāk acīs iekrita: - Opes Atra J Sports Tourer (2009-2015), kura bagāžnieks esot lielāks kā Insignia. Izskatās diezgan praktisks un akurāts aparāts ar salīdzinoši zemām apkopes izmaksām (piemēram www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/opel/astra/fkjjl.html); - Renault Megane III (2009-2016), kuram gan ir diezgan ierobežots piedāvājums it īpaši aprātiem ar 2.0 dci dzinējiem (cik ātri papētīju daudzi uzskata, ka tas gandrīz vai ir labākais no mūsdienu dīzeļa dzinējiem, t.i tam ir mazāk klasisko dīzeļa problēmu kā konkurentiem). It kā šai paaudzei arī vairs nav īpašu slimību un auto nav neuzticamāks, kā pārējo šo gadu ražojumi. Man protams ir daži paziņas kas franču auto par vispār par auto neuzskata, bet nevienam no viņiem un arī man tāds nekad nav bijis (piemērs ar 1.5 dci dzinēju www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/renault/megane/ffjpe.html) šim protams ir mīnuss, ka nākotnē iespējams būs grūtāk pārdod. Piekrītu, ka pirmkārt jācenšas atrast dzīvu auto un arī tad tā būs loterija, bet varbūt kādam tomēr ir kādi ieteikumi/komentāri par šiem auto. P.S. Renault tirgo kaut kāds mega starptautisks uzņēmums, kurš garantē patiesu nobraukumu un auto vēsturi un pat dod 3 mēn/3000 km garantiju saviem auto. Varbūt kādam ir pieredze ar šo kantori? Vismaz no Astra piedāvājuma var spriest ka tie nāk no uzņēmumu autoparkiem. Lielākais daļai Astru 21 gadsimtā ir ar manuāli atverami aizmugurējie stikli Manā gadījumā aizmugurē brauc sīcis, tā ka šāda antīka extra man neder.

Accorda bagāžnieka izmērs iekabina jebkuram no šī saraksta. Principā Accord un Volvo V70/XC90 ir vienādas ietilpības grabažnieks. Insignijas bagāžniekā ir iestumta Corsa - analoģiska ietilpība (un kā kko šādu var uzkonturēt?).

Tēma: Lietots Volvo XC60

650 rakstīja: Ar jauniem lexusiem un landroveriem saki izbraukājies?? Viņš tev varbūt arī to pastāstīja, ka reāli iespēja braukt ar jaunu tādu izmaksā pirmos 3 gadus ap padsmit k eur gadā neskaitot degvielu? Varbūt tam suuda dacijam tas bagažnieka elektropievads maksātu lētāk nekā tam volvo? Ja viņš tam būtu vispār kā tāds iespējams?

Tas minētajam kungam pie kājas - firma maksāja. Iespējams, ka kopējie aprēķini viņam zināmi, ja Tēroku izvēlējās. Bet tas, ka ponti nav tā vērti, to gan viņš jau zināja. Nu un es arī tajā pašā zinātāju lokā

Tēma: Universālis zem 8 tukstošiem eiro?

Njā. Šim ir grūti gājis. Lielākā daļa to rūsas pleķu saistīti ar sadursmēm - Pakaļējās arkas tāpēc, ka iemīcijies kkur atpakaļgaitā. Durvis nav skaidrs - pirmo reizi šādu redzu. Ticamākais ir kkādas vardarbības sekas

Tēma: Universālis zem 8 tukstošiem eiro?

Avensis ir ārkārtīgi truls auto. Pensionāriem IMO. Nez man Accord 6 gadu laikā neviena piekares remonta. Un pēc skaņas šķiet, ka neviens pat netaisās pieteikties. Kivičam gan diezgan regulāri šis

Tēma: Lietots Volvo XC60

Lielai daļai ponti svarīgāki par visu. Tie arī veido slīkušu / dauzītu superpremium tirgu. Tikko pļāpāju ar padzīvojušu kungu, kas mūžā izbraukājies ar jauniem Volvo, Lexus un Landroveriem. Tagad par savu naudu pērk T-Roc. jo nav īpaši lielas jēgas no tiem pontiem. Pirmos 3 mēnešus patīk, tad pierod un viss. A jāservisē tie ponti ir visu lietošanas laiku.

Tēma: Universālis zem 8 tukstošiem eiro?

Dabūju brītiņu pabraukāt ar 2,2 CR-V un tas man kkā ļoti neasociējās ar Hondu. Neelastīgs, kusls motors. Arī remontu izmaksas biežākas un padārgi (šīs gan baumas). Kopumā pēc Accord bija jūtams downgrade.

Tēma: Universālis zem 8 tukstošiem eiro?

VWfans rakstīja: Iesaku Honda-Accord universālu: www.ss.com/msg/lv/transport/cars/honda/accord/alolj.html

Hondas dīzelis ne tuvu nav ideāls un tas piekabes āķis gan jau ka liecina par mocīšanu. Honda pārliecinoši laba ir benzīna motoros.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti