Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Opel Astrai vibrē ātrumkloķis

Man vienam auto arī parādījušās dīvainības ātrumu slēgšanā: karstā laikā grūti ielikt ātrumā (pamatā 1 un R, bet citos arī grtāk). Zāģēšanas nav. Sajūgs neslīd. Ir gan aizdomas, ka saistība ir: karsts laiks> iešļūcenes> tizls uzspiediens. Bet kautkad rokas pūtinot varētu uzmest aci kādai citai detaļai. Tik nevaru saprast kādai un kā to iespaido karsts laiks

Tēma: Volkswagen T-Cross 2019 tests, atsauksmes un iespaidi 2020

Ar tādiem nosacījumiem arī Fiat Panda ir OK. Tikai cena 2x mazāka. Un degvielas patēriņš zemāks. Principā ar jumta kasti 4 cilv NAV vajadzīgs lielāks auto ceļošanai.

Tēma: Volkswagen T-Cross 2019 tests, atsauksmes un iespaidi 2020

IMO pamatproblēma ir tajā, ka tas cilvis nenopirka t-roku (vai kā nu viņu sauc). Tā ir modeļu kanibalizācija.

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

Droši vien tik ilgi maisies pa tirgu, kamēr trāpi uz tirgotāju, kas iebaksta tev jūtīgākā acī. Un tad top visādi jocīgi pirkumi. Vislabāk IMO padodas Purčika pamatsastāvam uzspiest uz "prestižšu". Tā tiek pārdoti līdz kliņķim nolaisti Audi, BMW un MB.

Tēma: Volkswagen T-Cross 2019 tests, atsauksmes un iespaidi 2020

Un pakāstais piķis ir ļoti ļoti ļoti liels. 40 gadu investīciju budžets pa kāju.

Tēma: Porsche Macan S 2019 tests, atsauksmes un iespaidi 2020

Kas ir dīvaini - parasti par prestižu vairāk iespringuši ļautiņi, kas šo vārdu uzrakstīt nemāk (ne šis gadījums). Likumsakarība diezgan īpatnēja. Otrs novērojums: pareizrakstības kļūdas visbiežāk pieļautas BMW pārdevēju sludinājumos. Un par kārtu biežāk.

Tēma: Pārdod dzivokli, laba cena

Robotu rūpnīcas pusē ir gandrīz purvs. Un es nesaprotu kāpēc jābūvē purvā (piem Mārupes jaunais gals un pie Rīgas robežas). To mitrumu jūt katru dienu

Tēma: Pārdod dzivokli, laba cena

Tajā rajonā cik atceros, ir augsti gruntsūdeņi (max. 0,5m). Tas līdzīgi kā Ziepniekkalnā, rezultējas izcili nemājīgā apkārtnē - visu cauru gadu drēgns un nepatīkams klimats.

Tēma: Izbraucieni vasarā pa Latviju

Es mēdzu ar velo + telti vazāties. Nekad nezinu cik un kur nokļūšu. Tāpēc serviss un komforts vnk nav īsti pieejams. Tāpēc viss līdzi un piedāvātās ekstras tāpēc nav interesantas.

Tēma: Izbraucieni vasarā pa Latviju

Apšuciemā. Tieši pie jūras. Samaksāju 5īti par visu telti. Pieejams tikai ūdens un tualete. Pirms Abragciema LVM telšu laukums. Par velti. Bet ir tikai tualete. Latgalē gan neko nezinu. Tur odi sačakarē visu telšošanu. Pie jūras labāk

Tēma: Izbraucieni vasarā pa Latviju

Vispār ir nepierādīta bauma, ka Ulmaņlaika Exporta sviesta un Exporta bekona pieprasījumu veidoja Trešais reihs ar starpnieku palīdzību krājot rezerves. Tādā veidā visā Eiropā radot lauksaimniecības pieprasījuma haipu

Tēma: Volkswagen T-Roc tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Bet tu tak saproti, ka vienas liekas ražošanas līnijas izmaksas ir iekļautas tā VAG mobīļa cenā? Šis jau arī visvairāk VAGā kaitina - visādu pīļu mēslu pievienošana (vai nu modeļu līnijā vai aprīkojumā) un iemarketēšana vientiesīgajam pircējam.

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

Ir laba pieredze dīlersalonā. Kilometri garatēti nenotīti, kautkādu garantiju arī iedeva, saremontēja ko aizrādīju. Godam kalpo 6 gadu. Nelūzt pa lieko nekas.

Tēma: Izbraucieni vasarā pa Latviju

Šitā man liekas tāda bēdīga filozofija. Arī šodien ir tantes kas atzinīgi māj ar galvu: .... nu zog, zog viņs, bet mazāk kā citi.... Nu pļā!

Tēma: Latvijas Gada auto 2020

Spriežot pēc ražotājiem, atkal būs saliktas maldinošas komplektācijas, kuras nav iespējams pārdot un duļi faktiski reducēsies uz to kuram vairāk ziloņkaula stūrē iestrādāts un vairāk zelta diega sēdekļos iestrādāts. Tas nekas, ka tādas komplektācijas nav iespējams pārdot.... Manā skatījumā pasākumā tomēr būtu jāizmanto komplektācijas, kuras reāli cilvēki pērk. Jeb soda punkti par atkāp no max pārdotā apjoma.

Tēma: Izbraucieni vasarā pa Latviju

Neapdzīvots un neapsaimniekots nav viens un tas pats. IMO lauki šobrīd ir pārapdzīvoti lai tos lieliski apsaimniekotu. Tie iedzīvotāji bez skaidras nodarbes tur tikai traucē zvērīgai lauksaimniecības attīstībai. Es vairāk balsoju par lielisku agrāru risinājumu kā urbanizāciju.

Tēma: Izbraucieni vasarā pa Latviju

Lauksaimniecība jau arī nav bez sekām. Kā tur tas Mr Smith Matrix salīdzināja cilvēku ar vīrusu. Tā kautkā arī ir. Nenormāla savairošanās jau visām sugām tā. Redzamākais - sisenis. Ulmanis spēcīgi subsidēja laukus. Jo Latvijas pamats ir laukos. Es saprotu, ka visi baudīja valsts parāda pieauguma naudas ieplūšanu laukos. Arī poļi. Bet tam procesam vienmēr ir beigas. Nu un ar kultūru laikam nav tam nekāda sakara - pusdienojot Līvānos radās iespaids, ka Rīgā ir vairāk pieejama tradīcijas un kultūra. Švaki tie Līvāni izskatās latviskuma jautājumos.

Tēma: Izbraucieni vasarā pa Latviju

Es nezinu gan. Cik zinu, tad Norvēģijā viss ir kārtībā. Neapdzīvotu teritoriju daudzums tur ir stipri lielāks kā mums. Arī Zviedrijā un Somijā tāpat. Neesmu pārliecināts, ka ticu , ka urbanizācija ir židmasonu sazvērestības kontrolēts process. Drīzāk parasta ekonomiskā procesa sekas. Ierēdņiem nav jābrauc. Tomēr viņu ir stipri mazāk kā domā. Stipri lielāku posu nodar slikta izglītības un medicīnas sistēmas pārvaldība un neproporcionālais pensionāru skaits. Šie pamatā veido budžeta izdevumus, ne ierēdņu algas

Tēma: Izbraucieni vasarā pa Latviju

Bez laikiem nebūšu paēdis, bet tie laucinieki zibenīgi atstiepsies bez pilsētā ražotām iekārtām, energoresursiem un tehnoloģijām. Tāpēc īstenībā bez pilsētām nebūtu lauku (un nemurgojam par naturālo saimniecību - tā viennozīmīgi beidzas ar katastrofālu dzīves līmeņa krišanos). Krīzei vajag 2 lietas - lielu inflāciju un neinteresantu fondu tirgu. Šobrīd ir tuvu līdzīgi, bet ir apsīkušas vairākas ienākošās līdzekļu straumes, kas inflāciju visticamāk drīz sabremzēs. Tā, ka tuvākajā laikā nebūs. Depopulācijas dēļ visticamāk būs daudz ieberzieni ar nekustamiem īpašumiem tālu no centriem - tiem cena nepārtraukti kritīs. Vēsturē var skatīties un var neskatīties. Var skatīties vnk apkārt. Ja vari parādīt kaut vienu sekmīgu agrāru valsti.....

Tēma: Izbraucieni vasarā pa Latviju

rudens68 rakstīja: eidis Ja 40 gadā LV nebūtu notikusi okupācija, Ulmaņa agrārais murgs būtu valsti novedis kārtīgā atpalicībā. To var redzēt visos ciparos jau no 1935. gada. Gan IKP dinamikā, gan kapitāla uzkrājumu dinamikā. . Nu bija viņš ar agrāru novirzi . Bet vai tad rūpniecība arī neatīstījās . VEF , ford vairogs , mazās lidmašinas . Visa pasaule tajā laikā stagnēja . Protams sociķa Ruzvelta amerika kā vēl stagnēja . Ulmanim tagad pamatīgi uzbrūk . Pat laikam bildi noņēma no prezidenta pils sienas . Man arī šo grāmatu "svoloči "uzdāvināja , paskatījos kas autors pat lasīt nesāku . Iespējams Ulmaņa apvērsums par kādu gadu vai gadiem paildzināja Latvijas neatkarību .Kaut agrāru ,"atpalikušu "" ,bet neatkarīgu .Jo vietējie sociķi tīri legāli ar vairākumu pievienotos cccp am . Tāpat kā Spāņu sociķi pieaicināja cccp . Spāņiem un eiropai paveicās ar tādu cilvēku kā Franko

Rūpniecība aizņēma niecīgu % tautsaimniecībā. Ford Vairogs ir parasta saskrūvēšana. Mazās lidmašīnas? Domā H. Cukuru? Tas jau R&D sektors tikai. Sales tur vispār nebija. Tā agrārā plānrātība ieviesa to muļķību, ko arī šodien skandina: Lauki ir Latvijas pamats/ balsts. Tādejādi milzīgi audzējot lauku dīkdieņu pašapziņu un kliedējot aizdomas, ka kautkas te nav kārtībā (situācijā kad darbu nevar atrast jau 15 gadus).

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

Ej tak tu.... XC ir normāls lohu auto un lietotājam nav jāstudē bibliotekā, lai to varētu lietot. Tā nav spectehnika. Un gribētos arī no parastas tehnikas sagaidīt NORMĀLU stūrējamību (neiet runa par rallija naglu riepu saķeri). Pie visa, protams, var pierast, bet no otras puses - vai vajag?

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

XC AWD ir patraucējusi. Smiltīs gan. Radīja mānīgu iespaidu, ka visu var. Un pēkšņi izrādijās, ka ir daži specifiski ierobežojumi. Raka ārā vesels bars. Tas zvērīgais understeer uz apgāšanos gan nevilka, bet uz grāvingu gan.

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

Apgriežamība tam XC90 kāreiz viss ir kārtībā. Ponts nav pielietojamība. Vismaz pircēju izpratnē. Ponts NEKAD nav piesaukts kā svarīgs arguments. Caurgājamība un augsta redzēšana gan.

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

Es nezinu kādā ideālā pasaulē tu dzīvo, bet manā pasaulē ir redzams, ka arī auto pirkums ir vaiirāk emocionāls kā racionāls solis. Secīgi 99% SUV pirkumi ir pontu dēļ, ne pielietojuma. Es sen neesmu tajā vecumā lai klausītos tos "ziemā no stāvvietas vieglāk izbraukt", "tālāk redzu" utt. Jo visi šie argumenti ir viegli apgāžami (sētnieks vienmēr spēs sašķūrēt lielāku kaudzi kā jebkurš SUV varēs pārvarēt; visi sapirkuši SUV un neko tāpat nevar redzēt, un nav jau arī milzu jēgas no korķa redzēšanas). Tāpēc apgalvojums ir vairāk racionāls kā absurds

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

Tas ir veciem Volvo. Drusku pirms Geely pārdšanas viss jau bija OK. Bet ap 2004 vēl bija šausmas

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti