Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tu neticēsi, bet krievu tehnikai bija vēl lielāka izturības rezerve. Tāpēc tā valstele iznīka. Jo šmurgājās ar materiāliem. Tur gan iemesls bija nemākulība (VAG arī laikam). Unifikācija, protams, ir iemesls lielākai rezervei (kur 20% jau ir iemesls taisīt unikālu), bet tā NEKAD neskar VISUS ķēdē sakārtos mehānismus. Vismaz viens no tiem (piem pusass vai sajūgs) ir unikāls un tas tad arī uzdod. Ja tā nav un 1,1 Golpam ir 2,5 Golpa powertrains, tad tie inženieri ir amatieri (tur visbiežāk ir rezerves pārspīlējumi) un tas golps vadā līdzi vismaz 50kg lieka metāla, kurš ir kausēts, apstrādāts, montēts un attiecīgi maksā daudz.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

...- un pats fakts ka 4 gadu laikā kārba nav izjukusi vai neviens klanis nav ticis izspļauts no motora parāda ka mezgli tur - tu tādu sūtīsi nahuj,..... Ja megli tur, tad ražotājs ir pilnīgs idiots. Rūjienas piens saldējumā lej klāt palmu eļļu, lai panāktu 0,3% ekonomiju, bet autoražotājs taisa powertrain, kas paredzēts 20% lielākai slodzei? Pastāsti to ražotājam, tie inženieri pa taisno izsviedīs. Mani novērojumi - netur. Jūk viss, sajūgi, pusasis, miroņgalvas.... Ražotāji ļoti labi apguvuši materiālu pretestību. Un dažreiz vēl ieekonomē. Kā piem. BMW X5, kas kalnu forsējot vērpj nost pusasis. Bez čipošanas. Es nekad nepirktu čipotu auto. Tur toč būs problēmas

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Cilvēki, kas pamēģinājuši, gan saka, ka perfomance ir nožēlojama. Acīmredzot normu ievērošana nodrošinārta ieskrūvējot ļoti tievu degvielas trubiņu.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vai ne? Nokian R16 maksā 62 EUR. Pirms ziemas pirku Kumho I ZEN @45 R 17 arī bija kkādi 65 EUR. 100 EUR uz R17 ir kautkādas uberpremium riepas.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Šis ir pārsteidzošs arguments. Man ir velosipēds ar 26", bedres dibenu aizsniedz viegli, ķeras bedrēs uz urrrā. Pieņemu, Brady piesauktais efekts parādās pie stipri lelākiem diametriem. Piem 70". Attiecīgi atbildēšu no šī skatu punkta - ponti un tikai. Vēl laikam bija tā, ka katram ārējam diametram ir kkāds radiālais ātrums, kur centrabēdze sāk traucēt. Bet tur runa iet par skūtera izmēra riteņiem. Pie 200 km/h 15 un 18" rati uzvedas vienādi

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Šis mani vienmēr izbrīna. Ko domā iesākt ar +2cm klīrensu? Ir kautkādi kalibrēti arumi / celmi / kāpas / sniega kaudzes, kur tie +2 cm dod milzu pienesumu? Un tāpēc ir vērts katru dienu vadāt līdzi nestabilitāti un pārmaksāt par riepām?

Tēma: pusass ar stupicu

Uzsilda. Dažādi materiāli dažādi izplešas un atrauj vaļā.

Tēma: TSI 1,4 90kw , kods CAXA

Domāju, ka godīgs autoražotājs šajā gadījumā būtu izsludinājis atbilstošu atsaukumu

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Jap. Miniveni daudz precīzāk (un lētāk) atbilsts to SUV īpašnieku piesauktajām "vērtībām". Bet minivenam nav pontu un izskatās, ka ponti ir pati svarīgākā īpašība auto

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Piekare bija oriģinālā. Ja nu vienīgi rūpnīcā un salonā lika ķīniešu. Bija traki Un protams - visu var šrotā sameklēt, bet vai esi jebkad rezējis JAUNU auto, kram nosvilsts PAKAĻĒ'JĀ logtīrītāja motors?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

VAG baznīca pie vainas. Ja tu būtu pārliecināts, ka VAG ir vislabākais, tu tak remontētu to un nepīkstētu, ka piekare pilnībā jāpārlasa katru gadu. ... vai pakaļējā logtīrītāja motors sadeg. Bet motors gan tam Šarānam bija labs. Pārējais (īpaši inženieru darbs) neprātīgi slikts

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ā un tas links ir štrunts. Piem Pajero boota tilpums tur milzīgi liels. Realitātē tā telpa ir neticami sačakarēta un daudz tur tikai ūdeni ieliet var. Šarānā līdzīgi. Telpa uraizota ar nekorektiem paņēmieniem.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Man bija otrās. Neticami, tiešām neticami slikts auto

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tam šarānam jau uz papīra un vizuāli bagažnieks izskatās liels, bet visu tur sačakarē (vismaz agrāk bija) apaļie stūri. Un tie stūri ir tik ļoti apaļi, ka to dēļ tur patiesībā neko īpaši sakraut nevar. Tas šarāns viss tāds - sēdekļi ar pārmērīgi izlocītām atzveltnēm, (jo tad telpa izskatās plašāka). Un tas nekas, ka izliekums tāds, ka lāstiņas vairs neskaras atzveltnei. Tāds auto idiotiem. Iespējams, ka KIjai visi šie pakazuhas sviesti nav un lai arī izskatās mazāks, patiesībā būs lielāks.

Tēma: Škoda Kodiaq 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Tur ar proporcijām kautkas nav riktīgi. Daļa aiz pakaļējām durvīm ir pieskrūvēta no Octavia vai vēl kā mazāka. Optika ir izcili neglīta. Stilīgums ar milzīgu kompromisu (VAG roka droši vien) pilnīgi vienmēr dod sliktu rezultātu (piem. saplēstas darba bikses izskatās slikti atšķirībā no plēstām Moschino džinsenēm). Vāciešiem glīti tikai tanki padodas

Tēma: Honda CR-V īpašniekiem un lietotājiem, tests, atsauksmes

Tu tirgo vai?

Tēma: Honda CR-V īpašniekiem un lietotājiem, tests, atsauksmes

Viss ir ļoti vienkārši - bateriju gan jau ka mainīji kādā pulksteņa darbnīcā. Hondai pultī ir kautkāda idiotiska 16mm baterija, bet sadzīvē vismaz 80% gadījumu ir 20mm baterijas. Attiecīgi tajā pulksteņu darbnīcā tā baterija mētājas bez pieprasījuma jau gadus piecus. Baterija ķīmiski izstrādājas vnk šajā laikā. Tātad lai neiedzīvots priekšlaicīgos tālvadību pārsteigumos tehnikai baterijas jāpērk vietās, kur var sagaidīt vislielāko apgrozījumu. Depo / Sennukai, iespējams Narvesen. Tur baterijas būs svaigas (ja kas tām ir derīguma termiņš uz iepakojuma). Un nekad neņemiet pulksteņmeistara baterijas. Tās ir vecas.

Tēma: Kāds ir atjaunotais X-Trail 4x4 2.0 dCi

Šīrīta kopsavilkums novērojumiem: Padārgo pseidodžipu (Evoque, Q2, etc) īpašnieku / vadītāju vidū ir būtiski lielāks nepamatoti paranoidālu tipu skaits kā citās grupās. Šīs grupas autovadītāji nepamatoti pārmērīgi raustās no gabarītiem, bedrēm, slapjuma, ledus, etc.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Iemetu acišon Volvo lapā. Tur noliktavai pa kādai labai cenai. V90 gan izgrābti jau.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Man jau šķiet, ka ticība te ir vienota: tā ir ticība naudas zīmēm. Pārējais ir kā vajag.

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

NO velkoņi, ja sakrājas 2+ auto aiz muguras, nobrauc malā. Vienalga vai traktors vai ome ar golpu. Pieņemu, ka tas likumā atregulēts.

Tēma: Kia Stinger tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Tēma: Kia Stinger tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Vēl senāk bija tie 3 durvju vagoni - shooting brake. To pazušana gan žēl.

Tēma: Kāds ir atjaunotais X-Trail 4x4 2.0 dCi

Man vienīgais auto, kas jebkad ir bijis jārok, ir tas haldex 4x4. Pārvērtēju tā spējas. Ar divriteni vinkārši nekad neesmu iesēdies

Tēma: Cieni citus braucējus un viņi cienīs Tevi! Kāpēc Latvijā tas nedarbojas?

Nu nu. Visārprātīgākās avārijas situācijas man ir gadijušās tieši uz Vācijas bāņiem. Vācietis mierīgi ar zaļu TT var vilkties uz 90 pa kreiso joslu. Vai nolikt pa mēmiem ieraugot apbraucamo ceļu. Visvieglāk braukt Francijā un Zviedrijā. Itālijā, pie arābiem un latinosiem drusku jāpierod. Bet kopā mūsu (un bijušās sovdepijas valstīs un Vācijā diemžēl arī) valstī lielākā problēma ir izglītības nepilnvērtība. Pilsoņiem nav ne mazākā priekšstata kā sistēma (vai plūsma) strādā , nav ieraduma sadarboties. Mūsu izglītība saka: iekal Pitagoru, saņem 10. Nepaskaidrojot kāpēc, kāda tam nozīme reālajā dzīvē un neveicot sadarbību ar līdzskolēnu.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti