Volx rakstīja: KIA/Hyundai uzvaras formula ir ļoti vienkārša - nedaudz lētāks par konkurentiem un bagātīgāks sākotnējais aprīkojums. Tieši tā viņi ar Solaris iekaroja Krievijas tirgu. Cenā kā jaunākie LADAS modeļi, bet aprīkojums daudz bagātīģāks. Protams, cilvēki paskatās, pavērtē un nopērk Solaris. Tagad jau tas Krievijā ir "tautas" auto, tik sakot dārgāks palicis.
Tieši to pašu japāņi izdarīja 80tajos. Un tur nav labdarības - peļņas norma ir tā pati, kas uberallesiem. Ekonomija veidojas ražošanas procesā - 4 lieliski atstrādātas standartkomplektācijas ir stipri lētāk kā dzenāt turku pa visu angāru meklējot kur bija jāieskrūvē kruīza kontrole., kura turklāt laika trūkuma dēļ paķerta no VW autobusa un tā īsti neder.
Nepazudīšu. Pgdm sliņķītis, un gaismas trūkums traucē paiet uz priekšu. Nednogā papētīšu.
Jap. Pazīmes:
lēna, nedroša pārvietošanās, pārmērīga uzmanība ass līnijai, bremžu, gāzes neadekvāta raustīšana, nenormālas distances no priekšā braucošā, auto Audi 80 vai vecs Golps, galvā cepure.
Ak dies kas par ērgli:
Tātad jā, es rīkojos ļoti agresīvi - vietā, kur CSN to atļauj, paātrinājos, negarantējot subjektam, kurš savas psihes nestabilitātes dēļ mani apdzina
..jo līdz nākamajai mašīnai bija tikai 5 kilometri, nevis normālie 10-15...
Bet šis nav nekāds jaunums - Audi 80 un veci Golpi ir stabili bardaka taisītāji uz ceļiem. Ar muļļāšanos, nekorektu uzvedību, neizpratni par ass līnijas jēgu un ietecamo pozīciju, hūti/pižiku (atkarībā no sezonas) un niknu sarkani nodzertu ģīmi
murx rakstīja: Ķīnietis paliek ķīnietis. Droseļvārsta mazgāšana, tā pamatiestatījumi izmantojot diagnostikas aparatūru, ja atkārtojas - remonts pa 500 rubļiem, jauns aptuveni 750.
Šis ir vēl zviedru auto. Ķīnieši vēlāk tur iepirkās
insekc rakstīja: Ja ir neblīvi savienojumi, nosprukušas vai saplaisājušas šļauciņas, tad uzpūšot vainīgajai vietai starta gāzi (ĒTERIS) pieaugs apgriezieni. Nekas pa gaisu neies.
Ā sapratu. Šis gan prātīgi. Tencinu
Man māja tālāk - Bieriņos, bet varu tevi pabrīdināt - daudzstāvu māju esamība kaimiņos ļoti ietekmē drošības un tīrības stāvokli.
Pārbaudīts.
Iemesls - daudzstāvenēs viss, kas aiz dzīv durvīm ir "kopējais". Resp piemīzt liftu nav nekas nosodāms, jo tas kopējs.
Vecais Z-kalns no šī būs ļoti traucēts. Piemēslota iela, salauzta sēta un nosperts alumīnija kastrolis no pagalma, ir ikdiena. Ja ir iespēja, iesaku slēgt kvartālu.
Savukārt topiks šeit ir iekļauts sekojoši - lumpenisms nesākas nacionalitātes ierakstā, tas sākas audzināšanā. Cerīgi irtas, ka lumpenis, kas ievācas privātmāju rajonā, pēc neilga laika (un dažiem aizrādījumiem) tomēr saprot, ka apkārtne ir svarīga.
Manuprāt šī degvielas piegādātāju vainošana ir tieši tas pats, ko dakteri dara - viņi tev iesaka atteikties no trekna, sāļa, salda un cepta, jo patiesībā nezin kā tevi izārstēt. Bet iesakot atteikties, ir garantija, ka tev tas neizdosies, jo tehniski to izdarīt nevar. Un tad tu pats būsi vainīgs, ka nevari atveseļoties, ne viņi.
Servisi to pašu stāsta par degvielu. Jo nemāka saremontēt vainu
Nu nu kā tad? Ies pa gaisu un sadalīs reizinātājos tos gumijas izstrādājumus?
Nop. Palika silts, pārgāja. Ir redzama korelācija.
Jau teicu - tas ir C70, noskrējiens REĀLI ir neliels
Es tak saku, ka šīs republikas lielākā problēma ir izglītība. Pēc autovadītāju uzvedības spriežot, lielākajai daļai nav nekādas nojausmas par dabaszinātnēm.
Zinātne tev oponē - atjaunojas gan. Vecās gan nenotīrās un tāpēc iemetas vecuma plānprātība. Tāpēc smadzenes ir jātrennē un kognitīvi vingrinājumi ir svarīgi.
Minēšu - tie parasti ir Audi 80. Ir tāds fenomens. Domāju, ka tie veči nav skaidrā.
Nokomplektēt VAR, bet tam NAV nekādas jēgas, jo tas auto ir krāsnī samesta nauda. Čaļiem, kuriem pieejama tāda nauda, lai šo nopirktu, parasti pietiek arī prāta, lai to nepirktu.
Un viss. Tāda modifikācija tā arī paliek demo lomā.
IMO priecāties par šādiem overperformētiem demo auto ir tas pats, kas masturbēt uz Jessica Rabbit - smuki, seksīgi, bet NEREĀLI!
Un tieši tāpēc Micra nav ar GTR motoru - tam ir tikai demo jēga. Pragmatiskie nesapratīs.
1,0 turbo motors JEBKURĀ auto ir pilnīgs sūc. Gan Škodā, gan Nissan, gan Citronā un Hondā arī. Tur līdzvērtība 2,0l ir tikai slapjos sapņos un VAG reklāmās.
Visi viņi ir ar milzīgu turbo bedri. Iekurināt tos motorus var, bet atslābt nevar. Visu laiku jāskatās uz tahometru.
Tāpēc, ka tu esi radījis šo šķirbu un par to tev pienākas atmaksa. Ja brauktu kā nākas ievērojot distanci (t.i neveidojot to kvartāla garumā), neviens priekšā nelektu.
A t;a šādi mūdži izretinās pa ielu un izbraukt vispār nav iespējams. Tad es arī mierīgi mēdzu izbraukt priekšā. Ja jau nekur nav jāsteidzas (pēc distances spriežot), vari arī piebremzēt.
Paldies par atbildēm, bet tam visam nav nekāda sakara ar āra gaisa temperatūru. Konkrētais pacients sāk mainīt apgriezienus tad, kad āra t iet uz leju (tātad tas nav mitrums, jo maksimums bija pie -6). Attiecīgi arī gaisa masas mērītājs nav īsti pie vainas. Zonde? Arī nē - iesilstot nekas nemainās
Atslābsti. 8cilindru A8 ar nav nekāda sakara ar 1,1 A3.
Vienīgi tie draņķi to 8cil. motoru ieskrūvē A3 un palaiž kā demo. Nopirkt viņu nevar (jo jābūt pilnīgam idiotam, bet tiem nekad nav naudas), bet iespaidu sačakarē. Resp nereāls demo auto ir tas pats kas dot testēt iesnu zāles ar kokaīna piedevu
Nop. Nobraukts maz. Tiešām maz. Tas ir C70.
Ko tu pļurksti. Nissan GTR ir iegūts tieši tādā procesā kā tie parvērtētie VAGi. Vienīgā atšķirība - tas ir atsevišķs modelis un neviens nemēģina to tehnoloģilju iemontēt demo Micrā. Jo ir skaidrs - pārdot tādu nevar.
Un Nissanam kāreiz ir tāds superčārdžots gals - Nismo modifikācija. Neesmu gan tos nekad pētijis.
Man kādreiz bija dienesta luksīgi auto. Ja atklāti, tad vienkāršāks auto un papildus alga ir krietni interesantāks pasākums.
Nepamatoti lepns dienesta auto gandrīz vienmēr liecina par nodokļu plānošanu uzņēmumā - auto piešķiršana vienmēr ir nesalīdzināmi izdevīgāka un vienkāršāka kā finanšu bonusi. Bet finanšu bonusi ir universāls ieguvums - varu nodzert, varu nopīpēt. Dienesta auto nē.
Bet algas pielikums + knaps Caddy?
Var arī otrādi apskatīties - kasinsh79 darba devējs ir izrīkojies ar viņam pienākošos algas pielikumu pēc saviem ieskatiem - nopircis viņam padārgu rotaļlietu. Attiecīgi kasinsh algas pielikumu saņēma materiālā formā, kaut viņš spriežot pēc būvniecības interesēm, būtu vēlējies to saņemt citādi.
Šis ir kā es šobrīd skatos uz dienesta auto - labāk naudā, kuru varu iztērēt vai nu jaunā Pasātā vai klīstot Vjetnamā vai Ziemeļpolā.
Un Pasātu neizvēlēties man šķiet labāk. Klīstu...
Tas gan. Labāk gan, ja dienesta auto ir Bently. VW dienesta auto jau tāda sevis nevērtēšanas pazīme.
Es kad bija, lepni ar jaunu Volvo gāzēju 
... "labi aprīkots VW ir superīgs auto gan no vizuālā, gan tehniskā viedokļa"..... bet pie pilna prāta nepērkams.
Ja Suzuki rīkotos (IMO ne visai ētiski) tāpat kā VW, t.i. demo auto būtu Vitara ar reaktīvo dzinēju, sēdekļi apvilkti ar vaļa peņa ādu (bet kopā tas maksātu 500kEUR), un bāzīte būtu pieejama par 13k, visticamāk ielas būtu pilnas ar tiem.
Es esmu gatavs derēt, ka ja pašam tas Pasāc būtu jāpērk, pirkums izpaliktu.
Principā steitments ir: par milzonīgu cenu jebkurš autobūvētājs izgatavotu "labi aprīkotu superīgs auto gan no vizuālā, gan tehniskā viedokļa". Jo tur parametros nav iekļauta cena. Un diezgan ticu ka Pižikam tas izdotos lētāk. Bet pārdot to būtu grūti.
Tas apzīmējums skan:
VW baznīcas draudzes locekļiem