Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Vissezonas riepas.

Man ir lielāks auto. Tikai smaguma centrs tam pareizi noevietots un tas ir konsturēts pilsētai. Nešaudos kā piesvilis, bet riebjas pirms līkumiem baidīties, ka neapmetas, uz bruģa raustīties stūri griezt, un pie visa tā pensotankā lamāties par rijību

Tēma: Vissezonas riepas.

Nu ledus pirmskrustojuma mani vnk nepārsteidz. Viņš tur ir vienmēr. Tāpēc sabremzējos kādos 3 posmos uz nenokaisīta ceļa. Es nezinu. Man ir bijuši krosoveri. Es viņus tiešām nesaprotu. Tgd sedanam nav neviena sasista diska bijis. Bamperus neskrāpēju, pa ziemu braucu. Pamatā Rīga, dažreiz lielceļi, nu un piem Riekstukalns. Neko sliktu nevaru teikt. Savukārt tas krosoveris bija tik nelāgi nestabils, ka ražoja avārijas situācijas gan ziemā, gan vasarā. Apsteidzot: krosoveri bija no dārgā gala, ne lētie puņķi.

Tēma: Vissezonas riepas.

Kruzaks vispār sviests pilsētai. Dēļ tās pārgājamības piekares, tas ir visnestabilākais auto ar kuru nācies braukt. Dinamiski dodot virsū šito nes jau pie 40kmh. Es tiešām nesaprotu kādam jābūt mazohistam, lai ar šitādu vizinātos pa Rīgu.

Tēma: Vissezonas riepas.

Precīzi. Manam sedanam pilnīgi neviena pārbrauktuve nav nekāds traucēklis.

Tēma: Volkswagen T-Roc tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Cena iespaidīga Golf izmēra un klases automobīlim

Tēma: Vissezonas riepas.

Man jau šķiet, ja dzīvo Rīgā, tas nagleņu troksnis un damage ir vnk neattasnots. Es piem negribu lai manu bruģi skrāpē ar naglām, troksnis viņām zvērīgs, bet vajadzība vienu rītu ziemā. Šis ir tikpat nesamērīgs risinājums kā pirkt paaugstinātu Golpu - Kaskaišu ar motivatoru "lai ziemā Rīgā kupenās neiestigtu".

Tēma: Vissezonas riepas.

Šis varbūt pat prātīgi. Vienīgi gan jau PKP atjaunotās iznāk gandrīz vienā cenā ar manu ineta sēņošanas produktu (tur tiešām var atrast fantastiskus dīlus). Un tad jau ir jautājums nahhhhh. Milzu pienesums būtu atjaunotās iesēņot inetā, bet tad atkal jautājums vai būs sabalansējams. Tomēr nesanāk atkal

Tēma: Vissezonas riepas.

Kopš ipirkos vienās nenobalansējamās, vairs nepērku atjaunotas.

Tēma: Vissezonas riepas.

to kkādos consumer reports / tests var sazvejot. Objektīvi īpaši nav, bet populārām riepām skaita dēļ būs gana objektīvi

Tēma: Vissezonas riepas.

Nu es pameklētu wearing indeksu. Ziemenēm īpaši šis ir no svara. Bija iespēja cik ātri nolietojās vienas riepas - otro ziemu neizvilka. Kopš tā laika pievēršu uzmanību reportos.

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

Par Cirkuli neko neteikšu, bet Bojārs pamatā pilnīgi vienmēr veic paviršas ekspertīzes. Domājams, ka šis nav izņēmums - paķerts viens parametrs un to pīļu mēslu klātbūtne citos, ir pilnīgi noignorēta. Šo raidījumu mērķis ir ar skaļiem virsrakstiem piesaistīt auditoriju reklāmām, ne veikt faktu noskaidrošanu.

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

Nu no kurienes šitādas msh teorijas? Grāmatā ir pavisam otrādi: Variations in humidity influence the engine’s burn rate characteristics. An increase in humidity reduces the burn rate and increases the combustion duration. This increase in combustion duration has the same effect as retarding the time of ignition. Thus the thermal efficiency is reduced. Additionally, the engine is more likely to misfire as humidity increases. The cylinder temperature affects the engine fuel efficiency, knocking, exhaust gas temperature and particularly NOx emission.

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

Tas tāpēc, ka hamburgeri un jo īpaši kafija taisa 350% peļņu, degviela 4%. Drīz visi DUS būs Makdonaldi. Neste arī tāpat darās, tikai slēpjas aiz Narvesen franšīzes. No novērojumiem varu pateikt, ka auto mitrā laikā ir sliktāks uzrāviens, siltā sausā laikā labāks, salā pa vidu. Testeri amatieri (tie kuri "izjūt" ka Cirkuļa degviela ir sliktāka) nekad neņem vērā šos klimatiskos faktorus, to ka sīkajam no mutes izkrita konča uz beņķa, to, ka dabūja algas pielikumu, utt... Kopumā tajā Bojātra testā noklusētais ir tas, ka deviācija ir ļoti maza un daudz lielāka ietekme ir noskaņojumam un auto nojātībai. Savukārt uz ekoloģiju milj reižu lielāka ietekme ir tam, ka latvietis praktiskais otrajā dienā pēc iegādes izgriež kvēpu filtru.

Tēma: Ķīmiskā tīrīšana

Man gan gaišam salonam šis neko īsti nepalīdzēja... Pēc tam apnika eksperimentēt. Principā jātaisa serviss, kurš nomontē to audumu, izgriež veļenē un uzliek atpakaļ. Vajadzētu būt grandiozam rezultātam

Tēma: Ķīmiskā tīrīšana

Kkad sen tīriju gaišu salonu. Pleķi (putekļi + mitrums) palika, nekas lielisks no tās ķīmenes nebija. Salons slapjš uz nedēļu - paralons žūst ļoti slikti. Teiktu ka siltākā laikā tas pasākums būs mazāk nepatīkams. Principā manā skatījumā vienīgais vērtīgais pasākums būtu ja to salonu izjauktu un pārvalkus iztīrītu. Visi pārējie tādi sevis mierināšanas pasākumi

Tēma: Ķīmiskā tīrīšana

Jēgas nebija, atvaino!

Tēma: Ķīmiskā tīrīšana

Nemainot paradumus kāda jēga tīrīt? Pēc nedēļas viss būs atpakaļ. Turpini ēst šokolādi un baudi rudeni.

Tēma: Sliktākie autoservisi no oficiālajiem dīleriem, atsauksmes 2018

Tieši kurš ir ieguvējs no šādi setapota procesa ? Pabraukāju ar Citronu (stipri neadvancētu), kuram šo kļūdu varēja nodzēst ar kloķīšiem no stūres. Kas šis ir par Audi murgu? Priekškam?

Tēma: 'Ziemas' vēstiklu slotiņas

Prakse rāda, ka glauno ražotāju slotiņas ir krietni dārgākas, bet nav krietni izturīgākas. Smiltis uz visām iedarbojas +/- vienādi. Vērtīgākā metode - mainīt bieži un lēti. Un dažreiz var arī novinnēt. Patreizējās slotiņas pirktas Prismā (RIP) laikam un iet kkādu3 gadu jau.

Tēma: Čuguna vai alumīnija panna, kas labāks?

Var, bet ārpus gāzes plīts, visur ir bēdu leja. Uz gāzes plīts tā vienmērīgi sadala siltumu, bet uz pārējām vnk ilgi sadala jau vienmērīgi sadalīto siltumu. Jēga tikai uz gāzes plīts pa lielam. Bet tur jau ar vok pannu var sākt

Tēma: Samsung Galaxy S7 pret iPhone 7. Kurš labāks?

Nu šogad cenas/navarotu čempions laikam ir xiaomi poko F1. Vietējos iveikalos var sasēņot aš par 300EUR. Tam gan kkas trūka (NFC laikam), toties plastmasas aizmugure, milzu baterija un superprocesors

Tēma: Samsung Galaxy S7 pret iPhone 7. Kurš labāks?

650 rakstīja: Vai kādam "ir viedoklis" par pirkstunospieduma nolasītāja lietošanas ērtumu, ja tas ir novietots telefona aizmugurē? Ja,piemēram, mašīnā ir pierasts t-fonu turēt statīvā? Man ir bažas, ka pie priekšpusē novietotas "home" pogas ilgtermiņā pieradušam te tomēr varētu būt kādas morāli/koordinatīvi/refleksīvi/piekasīgas neērtības...

Tas viss ļoti vienkārši - pirksts vienmēr ir pārī ar kkādu skaitli vai ķiņķēziņu uz stikla. Ja sabloķējas.... Bet var jau atsevišķām aplikācijām ieregulēt nebloķēšanos, var tel saregulēt nebloķēties, ja kustībā (lielāko daļu šķiet nu jau var), etc

Tēma: Samsung Galaxy S7 pret iPhone 7. Kurš labāks?

Nu tak atbilde viena: 1 - 1,6 kEUR par telefonu ir stipri par daudz (S Note neskaitās - tas noteiktās aprindās ir pilnīgi cita līmeņa darbarīks)

Tēma: 12.oktobrī ar ziemas riepām.

Man šitā pēc nebraukšanas nācās mainīt priekšējo gultni - saulē sasilst/naktī atdziest/sasilst, etc bez gaisa apmaiņas (izkustināšanas) lieliski ražo kondensātu gultņos, kas noved pie ierūsējumiem. Garāža varbūt tas mazāk izteikts, bet visādas gumiju žūšanas tur notiek ātrāk visticamāk.

Tēma: 2018. gada Oktobris, karstākais Oktobris vēsturē ....

Nē nē - to Armani strēmeli jāuzšuj rūpnīcā. Līgums apmēram tas pats, kas Hennesy latviska apdruka. Un attiecīgi tiek mainīta nodokļu politika - par apspīdinātas jakas ievešanu ievedmuita 0%, par neapspīdinātas - 20%. Un tie troļļi jau lēnu garu second handā tiks pie šādām. Jo visas būs tādas

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti