Nav taču jāšuj pa visu muguru. Vnk to Emperio Armani uzšūt no atstarojoša materiāla. Arī pietiktu
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nav taču jāšuj pa visu muguru. Vnk to Emperio Armani uzšūt no atstarojoša materiāla. Arī pietiktu
Man liekas, ka ziemas apģērbam vnk obligāti jāuzšuj atstarotājs. Ja jau vīna pudeli rūpnīcā var latviski nomarķēt, kāpēc gan ziemas jaku nevarētu rūpnīcā papildināt?
Tēma: Vissezonas riepas.
Šajā prātulā Quattro ir negatīvs faktors, ne pozitīvs. Tā jau to 4x4 īpašniekiem ceļš piegādā nepareizu info par saķeri, un tad vēl uzrodas viens ar ietaupītām riepām. Tev sarkana strīpa uz haubes un sāna jāzīmē - lai citi redz un mūk
Tēma: Vissezonas riepas.
XL ir ar pastiprinātu sānu. Tās, kas ir piesauktas atrodas sadļā 4x4/busu riepas. Redzējis grupu esmu bieži, tik nav ne jausmas kā apzīmē. Tai grupai ir aizraujoša cenu liste, kas attiecīgi nosaka, ka tie, kas sapirkušies vecus XC90/X5/Toyota LC, apauj tos visādos Starmaxxxx un citos tirgū plaši pārstāvētu un uzticamu brendu apavos
Tēma: Vissezonas riepas.
kasinsh79 rakstīja: Iespējams, mēs pārspīlējam ar "labo" riepu nozīmi. Kad man bija 18-mit gadu un spriganais Gsi Kadett ikdienā, ziemai es nopirku atjaunotās riepas ar Michelin Ivalo protektora zīmējumu. Godīgi, toreiz neizjutu nekādu diskomfortu ikdienas satiksmē. Pat savā jaunības dullumā pa sausu ceļu arī krietnā ātrumā tās tika testētas. Un nekas nenotika. Otrādi - sniegā vilkme bija fantastiski laba, vispār ziemā braukt bija viegli. Ar to gribu sacīt, neredzu stresa baidīties iegādāties jaunas, piemēram, Westlake vai Goodride - tām tik un tā jābūt pārākām par atjaunotajām riepām, vai ne?
Es arī esmu no paaudzes, kad visu ziemu ar vasarenēm varēja braukt un braucu. Bet tad visi tādi bija. Tagad nē. Jaunajos laikos izdevās uzrauties uz vnk vecām / vai slikti glabātām GoodYear. Tās riepas bija katastrofa. Bez tieša kontakta iztiku, bet atslābt nevarēja nevienu brīdi. Pietika. Vairs negribās eksperimentēt
Tēma: Vissezonas riepas.
Mana iepriekšējā pieredze liecina, ka ar zināmu uzcītību (izturību un meklējumu biežumu) i-netā var sazvejot visādas lieliskas lietas. Man kontā ir zvejojiens uz Kumho, Nokian un stiprināto sānu Barum pa viduvējas klases cenām. Principā var sazvejot lielisku produktu par viduvējas klases cenām (37 EUR gan nesanāk). Visas riepas bijušas svaigas un attiecīgi tāda laba skaidrojuma notikumam man nav. Bet atrast VAR! Diezgan ilgi gan.
Tēma: Vissezonas riepas.
Es skatītos tomēr uz šīm poof.lv/index.php?l=lat&s=product&id=48339 poof.lv/index.php?l=lat&s=product&id=54030 Cenas starpība relatīvi maza, lai riskētu. IMO vasarenes vēl var kkā, bet ziemenes tomēr jāpieskata (jo citi sev visādas naglenes liek)
Tēma: Vissezonas riepas.
Nop. Otrs komplekts ir galīga bezjēdzība. tāpat viņas katru reizi jābalansē (īpaši ziemenes) un attiecīgi tā pati rinda vien sanāk. + tie diski zvērīgi palielina svaru - muguru diezgan mierīgi var uzraut vs parastas riepas.
Tie melnie mēsli priekšējā arkā ir nostiprināti īpaši idiotiski
Tas plastmasas gabals atdalās priekšējo riteņu arkās un ar galu ieduras zemē. Neveiksmīgas sakritības gadījumā var atvadīties no izpūtēja vai bākas.
Jāatgādina gan, ka daudz sliktāk ir ja nepārdomāta stiprinājuma dēļ pēc braukāšanas pa granteni krīt nost apakšas putekļu sargs (kā to iemanījušies izgatavot VW lieliskie inženieri). Jāatgādina, ka tepiķa izlēkšana ir nepatīkami (diez tik kurš meklē Yaris kko patīkamu), bet putekļu sarga negaidīta atdalīšanās ir stipri dārga un bīstama (un šīs abas īpašības ir negaidītas no Passat).
Jādomā, ka loks ir apmests un Fiesta ir turpat, kur pirms 12 gadiem
Laikam jau taisnība: nav tādas kategorijas "japāņu auto" vai "vācu auto". Ir vairāk sataupīti un mazāk sataupīti. Aprakstītā skrandošanās piemīt Nissan, Mazda, maziemVW un Fordiem. Nepiemīt (arī maziem) Toijotām, Hondām, Audi, BMW (ar maziem gan nav bijusi darīšana) un Opeļiem. Es ar apskaužamu regularitāti nonāku pie secinājuma, ka nav tādas lietas kā "vācu kvalitāte" vai "ķīniešu kvalitāte" (izņēmums laikam gan ir "krievu kvalitāte", bet tur ir racionāli iemesli un tik drīz tas nebeigsies). Visu nosaka pasūtītāja vai efektologa (šis ir starptautisks lielums!!!) erotiskās attiecības ar feniņu.
Nu palieto, palieto to Fabiju. No manas pieredzes torņa izskatās, ka VAG ir nopakots, bet nepārdomātu auto ražotājs (šis gan piemīt gandrīz visiem ES auto). Japānā ir notaupīti, bet ļoti pārdomāti auto.
Pakotņu izvēlē jūtas VAG roka. Tie jau izsenis prot sajūgt vienā pakā audio upgrade ar elektriskiem spoguļiem.
MB Spronteris ir tāds %&^$#$^*. Neesmu dzirdējis NEVIENU labu atsauksmi par šo auto
Tēma: Satiksme pilnīgā pakaļā
Nav taisnība - tas tiek darīts ar mērķi attīstīt nomales (jeb nenovērtētos reģionus). To diezgan viegli izdarīt, jo budžetu var izlietot jebkurā reģionā, un ieņēmumi nav atkarīgi no lokācijas. Ierēdņi ņurd zem deguna, pārvietojas, bizness parasti nē.
kasinsh79 rakstīja: Patiešām, pievilcīgs variants suv cienītajiem. Tehniski ar tādu braukt ir patīkami
Kas vainas dizainam? Slikti tikai tas, ka zagts modelis jau...
Dizainam vaina tā, ka sajauc vienā kaudzē KIA cienītājus un tos, kuriem ļoti gribas Kajēni
Tēma: Mašīna Grants ceļam
Pats tu murgo: Es tiecu, ka nezinātnisks paņēmiens novērtēt piekari vizuāli, var dot kroplu rezultātu. Tās "stieplītes" kas vizuāli ir resnākas kā Golpam, var izrādīties nepietiekami resnas pieaugušās neatsperotās masas inerces spēkam.
Tēma: Līķu kaudzes
650 rakstīja: Progresīvā pasaule uzrāda to, ka daudzi daudzmaz domājoši Valdnieki tomēr cenšas dot tautai kaut kādu iespēju vismaz kaut kur "pabraukt ātrāk".Lai rodas vismaz kaut kāda pieredze un samērīga ātruma izjūta.Tā pati Lietuva, Polija,Austrija.LT lūk neliek vidējā atruma kontroles posmus un fotoradarus uz autostrādēm.Brauksi 153,pofigu, neviens uz tevi neskatīsies un tevi nekastrēs.Nekam tu neinteresē.Necienīsi vietējās paražas un uzbrauksi 199, tevi drīz vien noķers.Atbildēsi "par bazāru".Tas ir totāls spļāviens sejā ikvienam- to tur mūsu 20-x "varoņgadu laikā" neuzcelt gandrīz neko "priekš cilvēkiem".Līķis mums reku 0,6milj maksā,oficiāli kalkulēts.Bet, laikam ka suuda žogs gar tās atejšosejas malu maksā 300k kilometrā.x2.Bezsaimnieka un bezatbildības un nolaistības paradīze.Paskat kaut vai to 2km garo skaisto "žogu" ar to līko izgrauzti/izlauzti/izvaroto barjeru ,kas iet pa 6km garās Starptautiskās Superstrādes Rīga-Jūrmala vidu.Tur dažs labs "autoceļu fīrers" taj jūrmalā dzīvo- viņš, ko, neredz pa kādu ateju viņš uz turieni ikdienā brauc?Personisks kauns nav?Pareizi- pie skaja tak vēl ir rīgas robeža,tur tak citi "atbild", ja nezini tad nerunā,mums ir galīgi po-uj...
Tas nav emocionāls jautājums - GB aprēķini rāda, ka ātrāki ceļi stimulē ekonomiku. Cilvēki pārvietojties ātrāk, pa dienu paspēj izdarīt ātrāk. Tik vienkārši. Vienīgi nezinu vai sedzas ar pieaugošo līķu skaitu
Tēma: Mašīna Grants ceļam
Tieši tā ir tā pretruna, ko "sportisti" nesaprot: jo mazāks starpasu attālums, jo labāks auto bezceļam (komplektā ar īsām parkarēm, mazs starpasu attāums nodrošina būtiski lielāku pārgājamību - auto nesēžas nekur) un vienlaicīgi sliktāks ātrai braukšanai. Un tieši tas pats otrādi. Pēc būtības džipveidīgais ar lielu starpasu attālumu nav nekas cits kā rijīgs un nestabils vagons.Likumsakarīgs jautājums: a priekškam tādu hlamu? Jāsaprot, ka resnāka stieplīte pie lielākas neatsperotās masas var būt nepietiekama. Attiecīgi kkāds kaskaiš ar resniem ripuļiem un resnāku piekari rezultātā var izrādīties neizturīgāks par prastu Golpu
Tēma: Mašīna Grants ceļam
Nop. Kratīšanos uz grāvja pusi nodrošina īss starpasu attālums. Tātad visi Golpi, džipveidīgie un arī Audi 90 būs lieliski trepju peldētāji (pat pie lieliskiem amortizatoriem, kas pamatā ir svarīgākais, lai pretotos šim procesam). Par piekari arī viņam taisnība - jo lielāka neatsperotā massa, jo ātrāk izbeigsies piekares elementi. Šī ir prasta fizika - masas un inerces kopsakarības. Tāpēc tie smagie riteņi principā paši par sevi kratoties lauž pieari.