Fakc! Kgan stipri dramatizēts
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Nepieciešams viedoklis
Varu apliecināt to pašu, bet tikai otrādi. Ergonomikas problēmās pamatā specializējas Audi, neejošos motoros Opel.
Tēma: Nepieciešams viedoklis
Izcelsmes vietu gan nevajag uzskatīt par pamatrādītāju. Tām markām ir drusku dažāda mērķauditorija un motivācija. Piem Mazda apmeta to pašu kūleni, ko Opel 80` tajos - pēc efektologa ieteikuma sataupīja materiālus un pakāsa reputāciju. Toyota tgd kādus 3 gadus izpilda to pašu. Gan jau ka beigsies slikti. Nissan vienmēr tirgojies pa apakšējiem plauktiem un ar Toyotu vai Hondu neklātos līdzināt. Hondai tā ambīcija ir uz augstā plauktu un tur šie arī tēmē, bet pēdējās 2 paaudzes ir ļoti slikti ar dizainu, kur darbību jēgu un saturu saprast nevar. Bet tas skar tikai vizuālo dizainu. Tehniskais kautkur turpat vien ir.
Kad bērniem būs 10+ gadu, tu kautko par šo izklaidi dzirdēsi (un tam sīcim turklāt būs taisnība). Īpaši ja tālu un regulāri. Un vecāku mājas neir lauku mājas / vasarnīca. Tur tomēr tā dobe ir aplaistīta un vecākiem ar kautkas jādara. Tā teikt mazākais ļaunums. Es vairāk par iebūvešiem - mantojušiem vai iepirkušamies.
iciks rakstīja: No ekonomikas teorijas viedokļa varbūt, bet nevis no cilvēka uztveres. Uz darbu jau arī daļa varētu aiziet ar kājiņām, bet tomēr brauc. Uz laukiem darīt kaut ko noteiktu - tā mūsu ļaužiem ir tāda kā nepieciešamība - darbs, kas jāizdara. Tas nekas, ka rācenis tā sanāk dārgāks, nekā pērkot bodē. Aizbraukt vakarā uz jūru paskatīties saulrietu vai arī uz laukiem ar domu, ka "gan jau atradīs ko darāmu" u.tml. - tas jau ietilpst izklaides kategorijā, manuprāt.
Tas dīvainākais, ka ļaudis uzskata, ka tas rācenis ir par velti, jo nekas jau tieši par rāceni nav jāmaksā. Netiek ieskaitīta ne degviela, ne bērniem atrautais laiks, ne jumts lauku mājai. Principā izglītība ir šīs republikas vājā vieta
Tēma: Speciāli usaexperc
tie x5 kāds ir tev arī samaksājis? Parasti ar tiem brauc tāds Purčika kontingents, kuriem tikai šis ir. Purčika vienistabnieks mēbelēts ar kartona kastēm, bet x5 ir
Tad dodies uz biezoforums.lv Nav tev ko te ar bomāriem tusēt - apbomārosies citādi
Domāju, ka Kaplim +/- 40% ir izklaižu degvielas patēriņš. Izklaide ir arī "braukt uz laukiem zāli pļaut" tāpēc ka lietderības koeficients ir negatīvs
Man jau liekas, ka gada nobraukums cieši korelē ar degvielas cenu tomēr. Precīzāk - ar maciņa izrauto robu. Jādomā, ka Dombrovska šova laikā nokrita pavisam maz un cilvēki apdomāja vai 30 km uz gaļas kombinātu atmaksājas pēc drusku lētākas gaļas braukt. Pēc tam pierada pirkt 2 izmērus mazākas bikses un lēnu garu lika klāt. Tad kad degviela palika lēta, tad uz Daugavmalu šašliku paēs kādreiz aizbrauca. Nu un tgd mazāk, jo dārga atkal degviela.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
....ne pārāk izsmalcināta vadāmība (ja salīdzina ar Ford Galaxy Mk3).. Njā... Tas Galaxy jau stipri ne visai.... ja vēl sliktāk, tad sanāk kkāds Moskvičs
Tēma: Eļļas maiņa variatoram
Tur bija kkāda tehnika: Liekas, ka uz pacēlāja ar izlietu eļļu mazu brītiņu tukšgaitā jāpadarbina. Tad jamā gandrīz visa iztinās ārā. Bet varbūt samuldējos - kādu laiku atpakaļ bija.
Tēma: Eļļas maiņa variatoram
Šī izklaide ir diezgan padārga, jo eļļa kautkādā kosmiskā ciparā ir. Tomēr tas noteikti ir mazākais ļaunums.
Vai ir kāda metode kā noskaidrot "izstiepums uz robežas" bez motora izjaukšanas? Resp. Kā tu zini, ka uz robežas?
Nu " "vecs" un kopts" (c) vienmēr ir lieliski. Neatkarīgi no ražotāja. Tik ej un atrodi tādu. 400 EUR par apkopi gan ir sāpīgi.... Vecs Volvo nesen bija 180 laikam. Mazda 6 un 5 pirmā paaudze bija šaušalīgi rūsējoša. Pēc tam šie drusku saņēmās. Es gan Audi drīzāk mēģinātu salīdzināt ar Lexus, ne Mazdu. Tomēr cita auditorija bijusi tiem padomā.
No Skandināvijas ļoti bailīgi auto pirkt. Piem DK tam Mersim ir ievedmuita 3Xcena! 3X!!!!! VW Polo 1,3. Tad cik tam auto jābūt nodzītam un sakruķītam, lai tas dānis būtu gatavs to notirgot pa DE cenām (kas iznāk 3X mazākas kā DK cenas) un vēlreiz pirktu pa cena X3? Izņēmums ir Tesla - tās visā skandināvijā lētākas kā pārējā pasaulē.
Šitā pieeja ir diezgan tālu no msh "fetišiem", bet no malas izskatās incanti
Ar interesi sekojam līdzi un gaidam atrisināumu
Tēma: Laka lobās nost
Sarkanais pigments ir visnenoturīgākais saulē. Tāpēc sarkani auto pastiprināti balē. Vaina ir tieši pigmentā. Bet uz laku tas neattiecas. Visdrīzāk ka iepreikšējais saimnieks pļavā to pabalējušo drusku piekrāsojis, jo tā jau to superaprīkoto Golpu (bija pat aizmugurējie elektriskie logi un elektriskie spoguļu regulētāji) par godīgu (lasi: nenormālu) cenu pārdot nevarēja
Šādi modeļi ir ļoti aizdomīgi, jo ja uz šoses ir bardaks, tad 50/50 to ir sataisījis šitāds ar pārvietošanos uz 64,9 km/h. Nomācošā daudzumā šitādi pa šoseju pārvietojas neatbilstoši lēni. Rodas iespaids, ka nevar iekustināt
A kura paaudze tā ir? Var jau būt, ka tas bija kautkāds jaudīgākais ex, kuram bija iespēja pablenzt apakšā. Diezgan maucīgi šāda pieeja no jamiem - ej un tici visādiem ražotāju stāstiem.
Cik redzēts, tad šamie (Audi) iemanās kkādus nevajadzīgus devējus sagrūst nevajadzīgās vietās, kas vnk no vecuma mēdz atmesties. Tad ir kkādas pārspolētas tehnoloģijas (piem aizmugures lukturos diodes, kas izskatās pēc kvēlspuldzes un maksā kādu pusi algas). Šie visi aspekti vecu Audi īpašniekus vnk moka nost. Sīkumi, bet panelis sarkans.
Bet man nav viedoklis, ka Kivičs ir kruta, man ir viedoklis ka VAG ir pārvērtēts beztalants. Jebkas, ieskaitot Opeli, Mitsupishi, Koijotu, Kreisleru ir labāks (cenas / snieguma izpratnē) pirkums par jebkuru VAG un, visticamāk, arī BMW.
Esmu bijis apakšā 2009 kivičam hečbekam. Balkas nav. Parasta neatkarīgā. Balkas klātbūtne būtu stipri pārsteidzošs developments. Līdzīgi kā trumuļbremzes (kur Reno vēl arvien iemanās uzlikt)
Pag tu te paaudzes jauc - tad, kad kivičam ieskrūvēja max 1,6, Golps iznāca ar tieši tādu pašu: Euro 5 ir spēks. Iepriekšējie bija 1,8 un 2,0, kas tam koferim ir pilnīgi pietiekami. Golpu pa neticamu naudu var saskrūvēt uz 2,5l, tik nah kam tas LV vajadzīgs? Kur te to resursu var izmantot. Un esmu pircis jaunu gan Hondu, gan VW. VW neaprīkojums tajā pašā cenas diapazonā ir DRAMATISKS. Un Audi tas pats. Tikai papildus saskrūvēti visādi bubinātori, kas paceļ bāzes cenu, bet nedod taustāmu labumu. Kaut vai tās pašas pneimatiskās atslēgas. Tas tiešām bija tik svarīgi? Un aizstāt / atteikties nevar. Cenu palielina. Nah? Un kā interesēs.

Kur tu šeit redzi balku? Audi ir diezgan neērti krēsli arī. Iesaku pārbaudīt pirms pērc. Volvo kičīgs, bet vienīgo reizi, kad bija iespēja pabraukāt (MM kādreiz bija servisa auto), radās iespaids par nesalāgotu konstrukciju tēmā motors/kārba/ pašmasa. Resp sajūta ka brauc ar daudz smagāku auto.
Audi nerentabls kļūst uzreiz pēc garantijas. (Lūzt bieži un daudz nejēdzīgu knibuļu. Cik vērta vien ir tā viengabala alumīnija piekare.) Bet cilvēki cieš, velk, ja tā tak "vācu kvalitāte" un tad vēl tas "prestižis"