Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Parunāsim par pikapiem

Viss ir ļoti vienkārši: Mantas tiek sakrāmētas pirmajā rindā, guļam salocītā otrā + bagažnieks. Ventilācijas un saulessargiem ļoti noder lieli melnie maisi caur reliņiem un aizsedzot pavērtos logus. Ļoti ērti, čiekuri sānos neduras un odi nekož Teltij gan ar nav ne vainas, bet pamitros apstākļos auto foršāk. Un kemperi ir kemperiotiem. Lai viņi ar tiem čakarējas. Nav nekādas vēlēšanās pēc tādas govs

Tēma: Parunāsim par pikapiem

Ā skaidrs. Tas jau Fofāgens. Lielisks risinājums

Tēma: Parunāsim par pikapiem

Šāds tiek ražots 21. gs???? Kas tās par šausmām? Īpaši tas striķītis.... Un telpa pieauga par 2,5 cm. Šito inženieri jādzen ar sūdainu koku. Ir tak normāli paraugi. Bez sarkaniem striķīšiem

Tēma: Parunāsim par pikapiem

Bet tad normāli būtu kkāds tipa Honda flex risinājums jeb no Sharan uz priekšu pilnībā atmetams beņķis. Resp jebkurš, kur tiek atvērta grīda. Būtu ērtāk un ietilpīgāk. Citādi šis no Polo adaptētais risinājums nerisina neko: augstu jāceļ, smagums nedroši augstu un ietilpība iegūta minimāli. Vobšem šis ir VAG style

Tēma: Parunāsim par pikapiem

Minivens nemaz nav īpaši ietilpīgs. Lauvas tiesu no tās milzu ietilpības aizņem vieta virs galvām un priekšējā paneļa. Savukārt utilitāra kravas telpa (atstājot krēslus iekšā) ir sekla un augsta. Piem. nakšņot Šaranā ir gandrīz neiespējami. Hondā Accord super ērti.

Tēma: Peugeot 5008 tests, atsauksmes un iespaidi 2017

Es savukārt, esmu novērojis kas notiek ar pievemtu ādas salonu (daudz alkohola mēdz arī šādi izpausties). Nācās mainīt, jo to smaku vairs ārā nekā nevarēja dabūt. Tur gan laikam "uzreiz" netika noslaucīts.... dažādu iemeslu dēļ. Bērnu izpausmes jau gan ar nevar "uzreiz visu" noslaucīt, jo steiga, trafiks, šķirbas, etc Tā būtiski attaisnots ādas salons ir tikai cabrio. Dēļ putekļiem. Pārējiem ne visai un nav visai praktisks. Auduma ķīmiskā ir daudz jaudīgāka par jebkuru "vasku" un "kopšanu". Un pakaļa nesvīst

Tēma: Peugeot 5008 tests, atsauksmes un iespaidi 2017

Atbildu: āda ir bioloģisks produkts. Attiecīgi tas reģē ar visām bioloģiski noārdošām vielām. Piemēram: vēmekļi (kuņģa sula spēj to sagremot), kola (kā tur bija ar tām žiletēm), vīns un etiķis (iemarinēs). Attiecīgi ādas salons ir labs tikai savācot cepuma druskas. Visu pārējo daudz vieglāk iztīrīt no sintētiska auduma. Nu un tas "vasarā svīst" un "ziemā salst" jau pats par sevi. Vobšem vieni ponti un tpraktiskuma nekāda.

Tēma: Auto pirkums kredītā

Šitie man liekas, ka pat ķīlā neņem - viņi pārraksta īpašumu (process iet uz tava rēķina pie visa tā ) un tad ja atmaksā, raksta atpakaļ. Parasti gan tā nenotiek. Attiecīgi šie NĪ ķīlas kantori ir pirmie, kas jātiesā par augļošanu.

Tēma: Jaunie TA noteikumi

A vot šis ir tieši atkarīgs no motora tilpuma - mazļitražkas ripo, lielie motori nē. Novērots, ka pat pavieglam auto 1,4 var izgriezt, 1,8 nē. Pasmagam 2,0 arī nevar

Tēma: Firma grib mani apkrāpt vai es neko nejēdzu?

Pierādījumu trūkuma dēļ bosiem jābūt pie kājas. Tur tak nekā nevienā virzienā nevar pierādīt, ja nav tele/video. Savukārt visiem čīkstuļiem dot indulģenci, ir nepraktiski.

Tēma: Firma grib mani apkrāpt vai es neko nejēdzu?

Es Itālijā gāju atpakaļ kašķi meklēt par neatzīmētu švīku. Itālijā šitādi stāsti kaudzēm dzirdēti. Neriskēju

Tēma: Bērns uz dēļa

Šis ir pirmsjostu brīdinājums. Kamēr sīkie nebija jāsprādzē, šie mierīgi leca ārā bez skatīšanās. Tāpēc aizmugurē. Nu un visi, kam ir šīči tak zina, ka jau no pirmā krēsliņa vienmēr ir stilīgi paraustīt kloķīšus: logu, durvis..... Attiecīgi uzraksts brīdina, ka durvis var atvērties pilnīgi negaidīti.

Tēma: Zafira jaudas palielināšana........

Nu nē.Čipošana maina degmaisījumu, piekoriģē aizdedzes apsteidzi. Tas viss saīsina dzinēja mūžu (jo tiek iepūstas varāk kalorijas kā paredzēts, kas prasa extra izturību un temperatūras toleranci), samaitā izplūdes parametrus un saslogo mezglus.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kādu maziņu maziņu dīzeļa vai benzīna ģeneratoru bagāžniekā tomēr gribētos. Ja nu kas nesaplānojas.

Tēma: Kemperis Vācijā

Tālāk seko verbāla klejošana par tēmu: Viltus vērtība: viesnīcu standarts, kas loģiski noslēdzās ar secinājumu, ka ja gribas "kā mājās" (t.i. braukalēšana ar māju uz muguras vai viesnīcas zvaigznīšu skaitīšana), tad jāpaliek mājās. Citādi resursus (laiku un naudu) iznieko ar tiekšanos uz mājām.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

ā es izlasīju, ka arī sānu durvis elektrificētas. Unfuck!

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tās fofāgena elektrodurvis ir vārīgākas par jēlu olu. Izjūk pie pirmās pat nelielas spēka pielikšanas (kad nezin, ka elektro). Tā ka šiem jāsāk ar to, ka jāuzliek zīmīte, lai nedo dies nesāk raustīt

Tēma: Kemperis Vācijā

Nu sīkie šķiet ir krietni elastīgāki par pieaugušajiem. Vienīgais troubls ir bijis': izbraucot uz bāņa pēc pirmajiem 5 km "Gribu čurāt". Viss pārējais sīčiem iet vienkāršāk kā pieaugušajiem. Manā skatījumā kemperu kultūru kā tādu rada MANĀ SKATĪJUMĀ!!!!! pilnīgi neattaisnotā viesnīcu standartu mānija. Resp. dzīvot "savā", "kā vienmēr", "vācu standarta" kemperī cilvēkus dzen tā pati mānija, kas Āfrikā liek meklēt vācu standarta viesnīcu.... Bet Āfrika nav Vācija. Kāpēc jāmeklē Vācija Āfrikā? Āfrikas kolorīts ir arī viesnīcā. Kāpēc to jāzaudē? Un tas pats par kemperiem - braucot ar kemperi tiek pazaudēta būtiska daļa lokālkolorīta. Un pazaudēta daļa braukšanas burvības. Un neiteresantās vietās jāuzturas ilgi. Savukārt ja it nieze meklēt Āfrikā Vāciju, kemperis ir priekšrocība. Bet tad ir jautājums vai maz ir jēga no Vācijas braukt prom. Dzīvo tur un dzīvo. Ar kemperi nekas jau nemainās.

Tēma: Kemperis Vācijā

1. Gan jau ka LT jaunieši pērk sadauzītus un piebeigtus kemperus, lai no 2 sliktiem uztaisītu 3 labus un ietirgotu latviešiem. Bet mē pigu! - nepērkam un viss. 2. Tā ceļot var būt forši tikai tad, ja pa ceļam uz siltu jūru nav jāškērso Polijas un Vācijas Bezgalīgās Garlaicības tuksnesis. Šī vieta ir tik ļoti biedējoša, ka nekādi neizskatu iespēju to šķērsot ar mazāk kā maksimāli pieļaujamo ātrumu. 3. Jā viss tas pats, tikai 2X vairāk. 4.Jā viss tas pats, tikai 2X vairāk. 5. Jā viss tas pats, tikai 2X vairāk. 6. Ņemot vērā iepriekšējos 3 punktus, kārtīgs vācu pensionārs vismaz ietaupa uz aprīkojumu. Pirmām kārtām uz motoru. Ļoti labi redzams stāvākajos NO ceļos

Tēma: Kemperis Vācijā

Ar kemperi nobrauksi mazāk, piekusīsi vairāk.... Tā ka var gadīties, ka dārgāks hotelis ir lielāks ieguvums kā pazaudēts atvaļinājuma daļa. Un ad-hoc hoteļa cenu novērtēšanai ļoti palīdz sākotnēja bookinga piedāvājumu izpēte. Nekad nav gadījies nespēt atrast ad-hoc hoteli lētāk kā bookingā. Vienīgais ja vietu vajag 4+ cilvēkiem.

Tēma: Kemperis Vācijā

To kemperi nevienam nevajag. Nelikvīds. Līdzīgi ir ar specifiskām medicīniskām iekārtām. Resp. banka atskās no aizdevumiem ar nelikvīdu ķīlu.

Tēma: DSG ātrumkārbas atsauksmes, VAG (VW, Audi, Škoda)

A garantiju (saistošu) viņš saviem diagnostikas rezultātiem arī dod?

Tēma: Kemperis Vācijā

Nu jā - man nekad nesanāk pat mēnesi izbrīvēt. Šs tāds vācu pensoru piegājiens, kas LV nerullē īpaši. Pamatā tāpēc, ka izmaksas šādam pasākumam lielas. Darba cilvēkiem 1-2 mēneši nespīd.

Tēma: Kemperis Vācijā

Šis vēl ir OK, bet tā braukšana un idiotiskā svara pārvadāšana nav OK. Komplekts sanāk kautkāds Kamaza izmēra kemperis uz 2viem, jo skūteri kautkur jāiebāž. Man liktos nesaprātīgs risinājums un neērts ļoti.

Tēma: Kemperis Vācijā

Es ļoti sen nebraucu ar Impro. Nepatīk ievŗot svešu kārtību. Arī ar savu auto diezgan sen nebraucu - bezjēdzīgs laika patēriņš. Turklāt uz Āfriku ar kemperi nekā. Telti sausā vietā var uzcelt palasot ļoti plānu grāmatiņu. Toč nekādu problēmu un mākslu. NO varbūt neiet runa par paēriņu - tur konstrukcijai lielāka nozīme. Esmu redzējis vairākas reizes, ka tā miskaste vienkārši netiek kalna un platuma dēļ neļauj arī citiem. Domāju ka dēļ tā, ka pārkrauts un idiotiski uzkonsturēts. Neesmu ne reizi braucis un ar katru reizi, kad redzu to publiku kempingos, gribas arvien mazāk. Un pēdējo reizi lidoju - satiksme NO ir lieliski organizēta. Vajadzēja 6 h lai būtu kalnā.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti