Kārtot: Augošā secībā

Tēma: VWfans un Volvo XC90

Nekad neesmu redzējis mednieku vienatnē. Parasti bars. Gab 12. Mežā 3:30 ar fotoekip 10+ kg iet 8 + km ir kautkas riktīgi margināls. Un nevienām no šīm izklaidēm XC90 neder. Tas stulbais puslaika 4X4 nodrošina stabilu ierakšanos tiko ieslēdzot atpakaļgaitu

Tēma: VWfans un Volvo XC90

Nu diezgan autoratīvi varu izskaidrot - nevienam aktīvās atpūtas veidam tas pseido džips nav vajadzīgs. Ne kaitam, ne MTB, ne citiem. Gluži vienkārši piem jūras malā ir legāli braukt tikai pa ceļiem, nelegālie iebraucēji ir īsta medusmaize municipāļiem, jo stāv. Tātad: ietilpība ir vajadzīga, pseidovisurgājamība nav. Pieņemu, ka arī īsta visurgājamība vajadzīga tikai mežcirtējiem. Nesaprotu kas tie par medniekiem un sēņotājiem, kas ar kājām pa mežu nevar paiet. Savukārt mežiniekiem, kuri ved degvielu vai rez daļas, tas XC90 ir par daŗgu un par vārgu. Tur UAZ prasās

Tēma: VWfans un Volvo XC90

Bradypus rakstīja: Ar T4 brauc cilvēki, kam neko neizsaka komforts. Un T4 pilnpiedziņas versija arī nav nemaz tik jauks un draudzīgs pasākums. Iespējams būsi pārsteigts, uzzinot cik daudzi XC90 izvēlas tieši ietilpības un pilniedziņas dēļ. Salīdzināt to ar X6 (un vēl nosaukt X6 par "iecienīto") var tikai cilvēks, kam abas šīs mašīnas ir nesasniedzams sapnis un nav nekādas izpratnes par to, ka tām ir absolūti dažādas īpašnieku kategorijas. XC90 neizvēlas cilvēki, kam pseidodžips ir tikai stila pēc - tam ir domāti X5/6, Cayenne un tamlīdzīgi.

XC90 arī ir pseidodžips. Tikai atšķirībā no tiem pārējiem hlamiem, arī ar ietilpīgu bagažnieku. Tur arī atšķirības beidzas

Tēma: Riepas vasaras apstākļiem, kuras būtu nedaudz piemērotas arī dubļiem?

internātā. poof.lv, kautkādas manasriepas.lv un vēl kautkādas lapas. Var sarakt izstrādājumus ar lielisku price / perfomance rate (bet tad tiesām ir jāparakājas). Esmu atracis superīgus Nokian, Kumho darījumus. Kādu brīdi jau godīgi norāda, ja riepas vecas

Tēma: Riepas vasaras apstākļiem, kuras būtu nedaudz piemērotas arī dubļiem?

Pēc sānu blokiem spriežot gan nebūs laba izvēle pasmagiem auto - understeer būs jaudīgs un nepatīkams.

Tēma: Volvo XC90

Tak turbīna ir pirms gāzes iešprices. Kā gan lai tā sabeigtu turbīnu? Par pārējo gan - auto sabeigsi ar kādu 70% varbūtību, jo iekārta tiks iemontēta ar stipri zemākiem industriāliem standartiem, kā pati mašīna. T.i. būtiski pieaugs nodegšanas riski, elektronikas sabojāšanas un mehānisku bojājumu riski. Bagāžnieku sabeigsi ar 100% varbūtību.

Tēma: Volvo XC90

Vecos XC90, Cherokee, X5, etc ir sapirkusies publika, kas tos nevar atļauties. Apskaties kādas riepas viņiem saliktas virsū un viss būs skaidrs. Tur būs tādi ražotāji, kurus nekad nebūsi dzirdējis. Ispējams, ka daļa ir atjaunotās ar visām izrietošām sekām. Šī arī ir atbilde uz tavu jautājumu - viņš ielēja 8l, tas ir tik, cik palika pāri pēc servisa apmeklējuma.

Tēma: Pārdodu Passat CC TDI 170ZS DSG

Nu šis kāreiz neizklausās pēc uzmetēja. Nobraukums adekvāts un saprotams. Vēstniecības auto arī uzturēšana ir bijusi adekvāta. Šis labs piedāvājums pilsoņiem, kas vēlas neizcelties. Lecīgajiem gan jau ka par garlaicīgu.

Tēma: Pārdodu Passat CC TDI 170ZS DSG

Nezinu. VW tādu kombināciju tirgoja. Skaidrs, ka paša nolohošanās. Pirmkārt jau tāpēc, ka piekritu uz šādu kombināciju. Pirms tam bija japānis ar automātu un kkā tur tāda katastrofa nebija. Nu un to konkrēto mizu pārējo laiku apdzīšanā ņēmu manuāli rokā - tevis aprakstītais paņēmiens parasti nebija iespējams, jo laikatelpa nepietiekama.

Tēma: Volvo XC90

Nu nez vai ekonom režīmā šitādus vajag pirkt. Rezerves daļas dārgas, rij uz nebēdu, jo smags tas klucis. Tas klucis ar D5 uz šoses rij 8,5-9. Pilsētā 12-13. Riepas maksā kosmosu Nezinu vai vecu viņu vērts pirkt. Tomēr ļoti maza starpība uzturēšanas maksa / tirgus cena.

Tēma: Pārdodu Passat CC TDI 170ZS DSG

Tas 1,9TDI + Audi automāts bija tik pašnāvnieciska kombinācija: tu izej uz apdzīšanu un ....... automāts 4s slēdz ātrumu uz leju. Skaņa ir, action nav. Ārprātīga kombinācija

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ā nu un tas B6 bija pilns ar dažādiem konstruktīviem idiotismiem. Spēj tik mainīt

Tēma: Pārdodu Passat CC TDI 170ZS DSG

Nu es jau par to - devii gadi IR daudz! Nezinu kādi oportunisti tirgū par šo maksā tādu cenu. Ja vēl būtu kāda raritāte....

Tēma: Pārdodu Passat CC TDI 170ZS DSG

Man liekas šaušalīga cena par 9 gadīgu folksvāgenu

Tēma: Kur drīkst braukt ar velosipēdu un kurš ir vainīgs pie sadursmes

Man ar tādi no trešās puses slikti parskatāmi gadijumi ir bijuši. No manas puses gan es pavisam noteikti redzu kas notiks un lieki neriskēju. Es gan apzinos ka esmu sabiedējis/ sapīcinājus kādu atsevišķu autovadītāju un ar zīmēm atvainojos...

Tēma: Ženēvas autoizstāde 2018, jaunumi

Tad jau vajag uz LatLoto startēt. Ar šādu zemapziņu šos sausus iztīrīsi

Tēma: Kemperis Vācijā

Nebraucu ar 4X4, bet esmu gatavs saderēt, ka telti var uzbūvēt pilnīgi visur, kur tu ar savu 4X4 vari iebraukt. Nav nemaz tam 4X4 tās pārvarāmās virsmas tik ekstrēmas salīdzinājumā ar k2 spējām. Peļķē negulēt ir samērā vienkārši noteikumi: normāla telts + uzkalniņš. Nu profesionālas / tehnoloģisko aprīkojumu LV var atļauties tikai bagāti vai/ un pagalam izšķērdīgi cilvēki. LV dēļ zema apgrozījuma cenas, diemžēl, ir stipri augstākas kā ārpus LV. Es skatītos šīs nordisk.eu/nordisk/tents/g/10/ Un šīs var atrast vismaz 10X lētāk kā to būdu.

Tēma: Kemperis Vācijā

Uiii vecīt. Tur gan ir ļoti daudz parametru. Tā Rimi telts ir vienkārtīga - no rīta obligāti vai nu nosalis vai pārkarsis un bez gaisa. Tātad kārtas, svars, noturība vējā, lietus mm, apakšslāņa tehnoloģija utt. Un visu šo rādītāju svarīgumu tu uzzinās, kad mēģnāsi savu Rimi telti uznest piem Montblānā

Tēma: Kemperis Vācijā

Es gan neesmu sastapies ar situāciju,kad ir vieta kur var aizbraukt ar mašīnu (un uzcelt attiecīgi telti uz jumta), bet nevar atrast līdzenu vietu (es tā saprotu), kur nolikt telti. Smiltis nav nekāda problēma uzcelt telti! Un ja ienvestēsi aptuveni 10X mazāku naudu telts iegādē, vietu viņa aizņems ļoti maz, nesvērs neko un nebūs jābraukā darbadienās ar telti uz jumta. Un tas rums protams....

Tēma: Kemperis Vācijā

Šis man liekas pilnīgi bezjēdzīgi apvidos, kur neganās lauvas. Konstruktīvi sarežģīts, telpā ierobežots pārvērtēts loriņš. Un daudz rumu pirms gulēšanas neiedzersi Ņemot vērā, ka viņs der tikai diviem, Škoda Octavia + Haikeru telts uz diviem būs 20X lētāk un 3 X ērtāk.... Un ar rumu nav problēmu. Šis pats risinājums arī attiecībā uz kemperi ir lētāks, ērtāks un skaistāks.

Tēma: Elektriskais ričuks

Un autors ir maldīgās domās, ka pa trotuāru pārvietoties ir drošāk. Ielas ir daudz!!!! līdzenākas par trotuāriem, uz brauktuves ir daudz!!!!! mazāk idiotu. Jā uz brauktuves ir bīstamāks aprīkojums, bet summāri brauktuve vienalga vinnē. Tiem kas netic, vajag veikt acid test: tumšā laikā nobraukt x distanci pa brauktuvi un pamēģināt to pašu pa ietvi Rezultāts būs ļoti saredzams

Tēma: Elektriskais ričuks

Kanibaals rakstīja: > Manuprāt elektriskie velo ir idiāli piemēroti gados veciem cilvēkiem, Rīgā ideāli veciem cilvēkiem ir "bezmaksas sabiedriskais transports". Nu ja nav spēka, tad lai brauc ar e-skūteri nevis velo. Es nesaku, ka e-transports ir nederīgs, bet gan ka e-velo ir no sērijas kas der visam neder nekam.

Piekrītu. Tikai sab trans. Cilvēkiem, kas nevar pamīties, vienlaicīgi ierodas arī reakcijas kritums. Attiecīgi ar elektro aprīkoti cilvji demences vecumā ir riktīgi bīstami uz ielas. Sev un citiem. Mans viedoklis - vai nu velo bez bačas, vai sab trans.

Tēma: darba auto izvele

Caddy = ar pirkstiem no ārpuses regulējami spoguļi, nogriezts siltums salonā (par to jāpiemaksā komplektējot), vairāki idiotiski inženiertehniski risiājumi, kā piemēram galavaniskie pāri utt.

Tēma: Ekonomiska auto izvēle

Tak gan Lexusiem, gan Dambim šitādi jau sen ir. Nah tur kas jāizstrādā?

Tēma: Ekonomiska auto izvēle

Un shēma elektromotors + ģenerators IMO ir perfekta. Jo elektromotoram maz zudumu pie dažādiem braukšanas stiliem un iekšdedzes ģenerators strādā visu laiku visoptimālākajā režīmā. Perfekti.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti