Pārpildīja. SVF neieteica Grieķijai iet LV ceļu. Brisele pret siltu vietiņu uzstādija budžeta deficīta rādītāju. Metodi - mežonīgu austerity, kas ļāva ļoti īsā laikā sasniegt rādītāju, izvēlējās Vienotība. Pēc šī SVF citiem šo kā negatīvu piemēru demonstrēja
Tak tā formula ir visai zināma. Kvalitāte = cena - marketinga izdevumi. Attiecīgi tā Sony savādāks nemaz nevar būt. Attiecīgi norādes uz kvalitāti dēļ tā IR čīkstēšana.
Turklāt attiecībā uz Ķīnu: man ir bijuši tur ražoti izstrādājumi, kuru pareiza dzīvotspēja tālu pārsniedz Eiropas analogus. Secīgi: nav tādu ķīniešu mēslu, ir santīma intīmistu pasūtītas preces ar apzināti iegūtu cenu uz kvalitātes rēķina.
Dombrovskis veica savu ceļu (pārējā pasaulē neakceptētu), Dumpis kopē Briseles pieeju.
to nosaka cena. Izvēlies Bang&Olufsen un nebūs jāčīkst. Ja $ tomēr vēlies tērēt uzmanīgāk un esi gatavs kompromisiem, Sony būs vienādi performējoš gan no Malaizijas, gan Japānas
Nop. Dežurants. Pats braucu garām..
Nop. Tas nozīmē, ka ražotājs mēģina organizatoriskos jautājumus atrisināt ar instrukcijām, ne līnijas organizāciju.
Sony piem televizoriem kvalitāte nemainās no ražotāju valsts. Lai arī ko jums veikalā mēģinātu iestāstīt
Tauta no pārsteiguma krīt no krēsla.
Vakar viens sarūgtināts pilsonis uz Eksporta ielas ar Pasācu ņēma ļaunā, ka nevelkos tāpat kā viņš un eju garām, mēģināja sākt skrieties. Kad ieraudzīja bākugunis pie Vanšu tilta, pārmīza jēgu un sāka bremzēt
. Nu un es kā braucu tā aizbraucu ar 65kmh. Zināju, ka šiem šon citi pienākumi.
Pilnīgi akmens no sirds novēlās.
Noteikti noteikti. Manā gadījuma vnk nezinu underlying story
Jāsāk tirgot tautiski cimdiņi rokturiem šim segnmentam. Jauna biznesa niša
yes. msh taisnība - ja ražošana ir pareizi organizēta, ražošanas vietai un cilvēkiem ir niecīga ietekme uz kvalitāti. max 5% ietekme
Trīcēšana saistīta ar pārāk vaļīgu savienojuma eņģi. Raksturīga kaktu ražotāja pazīme. Jo ja šie uztaisīs par mazu to cohumu, iesi uz veikalu sūdzēties. Tāpēc par lielu ir labāk. Ja ir iedvesma, var mēģināt to slotu nostiprināt. Jo man ar aftermarket slotām vislabākā pieredze. Kamēr neiepirkās ar pārāk lielu caurumu.
Ar smalku brendu produktiem slikta pieredze - kalpo max 1/2 gadu.
Man bija jaudīgāka egzoķika: Chrysler cabrio
Tirgotājs to jau bija atgādājis līdz LV. Par motivāciju nav nekādas nojausmas
Šī laikam tāda sasilšanas profanācija. Eiropai tieši šādi izskatīsies globālā sasilšana. Jo auksts saldūdens virsējā slānī sabremzē silto sālsūdeni aka Golfa straume. Tad LV sagaidāmo klimatu var pavilkt cauri mūsu platuma grādos. Attiecīgi tie ir Grenlandes dienvidi vai mūžīgs sasalums Kanādā. Tā ka gatavojaties.
Vēlviens dezītis..... Nu kas teica, ka "esošās vakscicīnas nekādi nedarbojas pret nemanāmi piezagušos pzdomikrōna eurosindrōmu". Teica, ka komplekts nezināms un tava mēdija žurnālisti virsrakstā izpūta, ka nedrabojas. Turklāt tālāk tekstā jau noteikti ir, ka jāpagaida pāris nedēļas, lai varētu kko pateikt. Bet to jau nav jālasa. Tas jau nav virsraksts
Par ventilāciju interesanti. Pasen bija mid/lux auto, kuram bija kādas 20 ventilācijas atveres. Nekas nekad nešņāca, nekat nepūta tieši pierē / plecā/ etc. Neko nesapūta, neapsaldēja un ventilēja labi. Bija sajūta, ka caur salonu vnk virzās svaiga gaisa klucis. Jaunākiem auto nevienam šādu konstrukciju neesmu novērojis. Pat gana smalkiem.
Ļoti interesant kā šajās dienās iet entuziastiem ar tiem izslīdošajiem durvju rokturiem. Piem Tesla.
Man bija tāds atgādāts. Drusku aplauztiem stūriem, bet pēc atrastajiem putekļiem - noteikti neslīcis. Kalpoja godam kamēr frontāli netika iznīcināts.
Par iemesliem atgādāšanai nav nekādu ideju.
Nu re - un uz žiletēm vēl ietaupīji 
Tu pat nevari iedomāties cik ļoti kaitinoša ir konstanta nevērība!
Jau gadu attiecībā uz C19 ir postulēts, ka maskas jēga ir aizturēt IZELPU, NE IEELPU, bet vienalga atrodas kāds īblis, kas veicis atklājumu, ka maska c19 vīrusu ieelpā neaptur.
Tu esi iedomīgs mankurats, ja iedomājies, ka kāds tevi grib redzēt bez maskas. Nācijas estētikas līmenis no šī procesa tikai aug :D
Kas tev šķiet neloģisks? Pūciņš apmaiņā pret aizdevumu, Sīpoltēvam palūdza sataisīt traci pie ES robežas. Ar profitu (vismaz 4k no katra) un iespējamu benefitu sarunu atjaunošanā ar ES.
Tikmēr Pūciņš sariktē noziegumus pret krieviem UA, kas steidzīgi jārisina. Karaspēks kāreiz pilnīgi nejauši ir pie UA robežas. NATO @ UA un GE Krievijai ir no-go scenārijs
ļoti labi. kautkā jau tos nabadziņus jāatbalsta.
vēl kurdu vīns jāpiemeklē
Norvēģijā ir serpentīni. Redzu kā mocisti mīž tos līkumus ņemt. Trase parastā NO - asfalts, līkumi, 0,5 joslas
Mocis bija enduro.
Nu es tā drusku
Kur tiešām nīstās:
1. Tie tukši izpūtēji man besī. Īpaši dzīvojot klusā privātmāju nostūrī. Jo tiem mērgļiem ir ticība, ka policija tur neiegriezīsies, bet man ir nežālīgs skaņu kontrasts;
2. Ka brauc neplūsmā starp rindām. Sēžot auto visu laiku jāuzmanās piestūrējot, jo tie mudaki jau savākties nevar (saķere vāja un bremzējas gaužām švaki). IMO no CSN vajadzētu strīpot to atļauju braukt starp rindām. Jo tas faktiski nozīmē to, ka joslas ir izveidotas auto + mocis blakus, kas IMO ir bezjēdzīga naudas izšķiešana - moči ir maz, sezona īsa, satiksmes ietaupījums minimāls, smirdoņa baisa, ir bezjēdzīgi paredzēt speciālu laukumu šiem margināļiem.
3. Īpašnieku fizikas vājās zināšanas. Jo lien serpent'inos, kur mocis ir no'z'elojams gliemezis un trauc'e braukt