Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Renault Espace Nelec!

Pilnīgi pareizi biedri Darklight. Valim atliek pēdējā cerība - elektriskā kaste, to jau nu vajadzētu pielaist

Tēma: Renault Espace Nelec!

Dīzelīšus nedrīkst slāpēt, ja naktī gaidāmi mīnusi. Mašīnai ir jāmaļ visu nakti. Vēsta sena latviešu tautas paruna

Tēma: Renault Espace Nelec!

Kāda elektronika! Man patēvs gadus 15 atpakaļ urķēja no krāsns ārā ogles un pie nelieliem mīnusiem lika zem sava dīzeļ audi100 zem motora, lai varētu pielaist.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nevzlins ziņo, ka no 9.janvāra robežas slēgtas iesaukuma vecumam un no 16.janvāra vispārējā mobilizācija, kara stāvoklis t.me/leonidnevzlin/592

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nekādas sarunas!

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Jā lūdzu, kā izbrauc uz asfaltu - sods. Es tik abām rokām par. Kāpēc es par tām ķēdēm, jo ar viņām jau tu ilgi nepabrauksi. Tas tomēr ir apgrūtinājums un tās tu ņemsi nost, ja nebūs spiedīga vajadzība, bet ar šipiem tu vēl vālēsi maijā. Nepieņemami!

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Karu nevar beigt neizjūkot impērijai.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Radzes ir jāaizliedz! Lai liek ķēdes, ja jau tik nedroši jūtas. Radžotie mērkaķi tak nekad nenovilks tās savas riepas, lai arī sniegs nebūs. Turpinās braukāt pa pilsētu un grauzt asfaltu. Viena lieta, ka lauķis brauc pa savu apledojošu meža ceļu uz tuvējo veikalu un cita, ka tagad ar tām radzēm vālēs 1/2 gadu pa tīrītām šosejām un spraukties rindā pie Hesīša.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Brazīlijā ķeras pie bērniem twitter.com/Volx2U/status/1612065547838963714?t=0LwJYTXY1TEAgPvjB430ow&s=19

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ķīnā sāk beigties akadēmiķi, raksta SCMP Prestižajā inženieru biedrībā sastāv 900 Ķīnas redzamākie inženieri, zinātnieki. Pagājušajā gadā 13 esot miruši, bet pēdējā mēneša laikā no Covid komplikācijām jau nobeigušies 20. t.me/oko_original/33556

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Krievi Soledarā twitter.com/JaWernulsa/status/1611543917920501761?t=UMMtfhGottco4dFZQ4ibZQ&s=19

Tēma: Snieglauzis un Sniegliecis

Jā, mans kaimiņš arī savu dīzeļtiguānu jau otro dienu nekustina. Nojauš ar ko tas beigsies

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Manuprāt tas ir maldīgs priekšstats. Tur nodokļu politika veidota, lai veicinātu jaunu auto iegādi un uzturētu JP autobūvniecību. Pretējā gadījumā tak tādas izsoles nebūtu, nobrauc 1000km gadā un vēl 43 gadus varētu tā braukt nemainot auto, bet nevar. Jāpērk jauns.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

No kurienes pieņēmums, ka "privātie brauc tik maz(cik?) kā Japānā"?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kasemu aizturējuši twitter.com/malta_oto/status/1611027510954696704?t=1AsqzDpCFXv4u3bSCY2Rhg&s=19

Tēma: Sertificēts elektroauto eksperts Latvijā?

Varbūt, nezinu. Katrā ziņā Dacia tur ir visur un Renault arī diezgan daudz. Baigi daudz riktīgi veci Renault pamanījās. Man liekas agrāk tur visi Renault lietoja un tagad pārgājuši uz Dacia. No vācu autiņiem vienīgi Mercedes nosacīti daudz, bet tas dārgajos rajonos. BMW vispār taka muzeja eksponāti, ja kāds arī ir, tad no biezā galā. Nekādi X5, 3 utml.

Tēma: Sertificēts elektroauto eksperts Latvijā?

Tāds auto taču ir - Dacia. Tīko atgriezos no Marokas, tur 99% taksistu brauc ar Dacia un arī privātie daudz. Kādos 5-6 takšos pabraukāju, pilnīgi pliki auto. Nav tur ne kameru, ne info sistēmu. Viss uz minimalkām un atiecīgi tur arī nav kam lūzt.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tagad notiek FR autoparka modernizācija un šo 240 vietā nāks 300 Jaguar mašīnas. Līdz 2025 paredzēts jau 150 piegādāt. Taka kādus 100 AMX var sūtīt uz Ukrainu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Franči piegādās šitos skaistuļus youtu.be/HvIOTCk_t3Q

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Drīz vairs nevajadzēs jaunus auto Klaus Schwab’s World Economic Forum has declared that people have no right to own their own car and can instead “walk or share.” According to the WEF, far too many people own their own vehicles and this situation must be corrected by pricing them out of the market.

Tēma: Snieglauzis un Sniegliecis

Ko experti saka par tuvojošos polāro bliezienu? Dīzelīši leks pie - 15?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu viņš minēja to bloku pa 5000 un ka 2 servisi esot ņēmušies ar šito lietu un viennozīmīga slēdziena nav. Nu viņi jau neremontējās pie Ivana Rumbulā, bet dzen uz autorizētiem servisiem. Tad ko tad var gribēt no cilvēka parastā? Saku tik to, ka nav jābūt 15 gadus vecai miskastei lai šādi nepaceļami remonti parādītos.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vakar no lidostas iesēdos taksī un uzreiz redzu - deg motora lampiņa panelī. Prasu kā tad ir braukt ar tādu un ko tas nozīmē? Itkā īsti nemaz nezinot, varētu būt kkāds elektroniskais bloks jāmaina, kas maksā 5000. Takšu parks protams pret un tāpēc arī braukājot ar tādu degošu datčiku. Itkā nekādu problēmu braucot nejūtot. Mercedes, 2018.g. 300k+

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Latvietis JG sagaidīs Baltkrievijas cietumā(4g) zeerkalo.info/news/life/29421.html?tw=

Tēma: Ieteikumi pilnpiedziņas auto (budžets ap 6K)

Esmu Marokā, te katrā trešā mašīna Dacia, bet acīs krīt arī diezgan daudz Range Rover džipiņi. X5 nav redzēti

Lasītākie raksti

Jaunie raksti