Pilnīgi pareizi biedri Darklight.
Valim atliek pēdējā cerība - elektriskā kaste, to jau nu vajadzētu pielaist ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Renault Espace Nelec!
Pilnīgi pareizi biedri Darklight.
Valim atliek pēdējā cerība - elektriskā kaste, to jau nu vajadzētu pielaist ![]()
Tēma: Renault Espace Nelec!
Dīzelīšus nedrīkst slāpēt, ja naktī gaidāmi mīnusi. Mašīnai ir jāmaļ visu nakti. Vēsta sena latviešu tautas paruna ![]()
Tēma: Renault Espace Nelec!
Kāda elektronika! Man patēvs gadus 15 atpakaļ urķēja no krāsns ārā ogles un pie nelieliem mīnusiem lika zem sava dīzeļ audi100 zem motora, lai varētu pielaist.
Nevzlins ziņo, ka no 9.janvāra robežas slēgtas iesaukuma vecumam un no 16.janvāra vispārējā mobilizācija, kara stāvoklis t.me/leonidnevzlin/592
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Jā lūdzu, kā izbrauc uz asfaltu - sods. Es tik abām rokām par. Kāpēc es par tām ķēdēm, jo ar viņām jau tu ilgi nepabrauksi. Tas tomēr ir apgrūtinājums un tās tu ņemsi nost, ja nebūs spiedīga vajadzība, bet ar šipiem tu vēl vālēsi maijā. Nepieņemami!
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Radzes ir jāaizliedz! Lai liek ķēdes, ja jau tik nedroši jūtas. Radžotie mērkaķi tak nekad nenovilks tās savas riepas, lai arī sniegs nebūs. Turpinās braukāt pa pilsētu un grauzt asfaltu. Viena lieta, ka lauķis brauc pa savu apledojošu meža ceļu uz tuvējo veikalu un cita, ka tagad ar tām radzēm vālēs 1/2 gadu pa tīrītām šosejām un spraukties rindā pie Hesīša.
Brazīlijā ķeras pie bērniem twitter.com/Volx2U/status/1612065547838963714?t=0LwJYTXY1TEAgPvjB430ow&s=19
Ķīnā sāk beigties akadēmiķi, raksta SCMP Prestižajā inženieru biedrībā sastāv 900 Ķīnas redzamākie inženieri, zinātnieki. Pagājušajā gadā 13 esot miruši, bet pēdējā mēneša laikā no Covid komplikācijām jau nobeigušies 20. t.me/oko_original/33556
Jā, mans kaimiņš arī savu dīzeļtiguānu jau otro dienu nekustina. Nojauš ar ko tas beigsies ![]()
Manuprāt tas ir maldīgs priekšstats. Tur nodokļu politika veidota, lai veicinātu jaunu auto iegādi un uzturētu JP autobūvniecību. Pretējā gadījumā tak tādas izsoles nebūtu, nobrauc 1000km gadā un vēl 43 gadus varētu tā braukt nemainot auto, bet nevar. Jāpērk jauns.
No kurienes pieņēmums, ka "privātie brauc tik maz(cik?) kā Japānā"?
Varbūt, nezinu. Katrā ziņā Dacia tur ir visur un Renault arī diezgan daudz. Baigi daudz riktīgi veci Renault pamanījās. Man liekas agrāk tur visi Renault lietoja un tagad pārgājuši uz Dacia. No vācu autiņiem vienīgi Mercedes nosacīti daudz, bet tas dārgajos rajonos. BMW vispār taka muzeja eksponāti, ja kāds arī ir, tad no biezā galā. Nekādi X5, 3 utml.
Tāds auto taču ir - Dacia. Tīko atgriezos no Marokas, tur 99% taksistu brauc ar Dacia un arī privātie daudz. Kādos 5-6 takšos pabraukāju, pilnīgi pliki auto. Nav tur ne kameru, ne info sistēmu. Viss uz minimalkām un atiecīgi tur arī nav kam lūzt.
Tagad notiek FR autoparka modernizācija un šo 240 vietā nāks 300 Jaguar mašīnas. Līdz 2025 paredzēts jau 150 piegādāt. Taka kādus 100 AMX var sūtīt uz Ukrainu.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Drīz vairs nevajadzēs jaunus auto Klaus Schwab’s World Economic Forum has declared that people have no right to own their own car and can instead “walk or share.” According to the WEF, far too many people own their own vehicles and this situation must be corrected by pricing them out of the market.
Ko experti saka par tuvojošos polāro bliezienu? Dīzelīši leks pie - 15?
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nu viņš minēja to bloku pa 5000 un ka 2 servisi esot ņēmušies ar šito lietu un viennozīmīga slēdziena nav. Nu viņi jau neremontējās pie Ivana Rumbulā, bet dzen uz autorizētiem servisiem. Tad ko tad var gribēt no cilvēka parastā? Saku tik to, ka nav jābūt 15 gadus vecai miskastei lai šādi nepaceļami remonti parādītos.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Vakar no lidostas iesēdos taksī un uzreiz redzu - deg motora lampiņa panelī. Prasu kā tad ir braukt ar tādu un ko tas nozīmē? Itkā īsti nemaz nezinot, varētu būt kkāds elektroniskais bloks jāmaina, kas maksā 5000. Takšu parks protams pret un tāpēc arī braukājot ar tādu degošu datčiku. Itkā nekādu problēmu braucot nejūtot. Mercedes, 2018.g. 300k+
Latvietis JG sagaidīs Baltkrievijas cietumā(4g) zeerkalo.info/news/life/29421.html?tw=
Esmu Marokā, te katrā trešā mašīna Dacia, bet acīs krīt arī diezgan daudz Range Rover džipiņi. X5 nav redzēti
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
1
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3