Sašķobijusies bútu, ja nekádas aizturéšanas nenotiktu. Bet par tiem kokrupniekiem jau bija zináms labu laiku atpakaļ, tas nav nekáds jaunums. Ísumá - VM izsolés čaļi bija uzsolíjuši par tá bríža cenám miljonu( pieņemsim), bet pasaules cenas kritás un viņi tos lígumus nespéj izpildít. Ir tikai divas izejas - nobankrotét tos uzņémumus vai ļaut miljona vietá maksát tikai 600 tk.
Cita lieta, ja Krauzem kádu čemodániņu ienesuši, bet par to jau més nezinám. Visticamák tas beigsies ar neko.
Belsat ziņo, ka SOK noņémusi visus ierobežojumus no Baltkrievu sportistiem un tie tagad varés piedalíties visur zem sava karoga un himnas. Ko experti saka?
Ne jau visi liekuļi. Ko tad sliktu izdarīja Baltkrievi, ka viņus tā diskriminē? Tad jau ukraiņus arī vajag diskvalificēt par Piedņestras izveidi...
Tev táda tā kā mánija uz tiem ukraiņiem. Tas, ka piedņestrá dzívo un tur rebes bída kkádi ukraiņi neko nenozímé. Tas tápat ká kkádi Latvijas vatenieki devás uz Krimu, Donbasu un tur ko dara, nenozímé, ka táda ir LV pozícija. Baltkrievus diskriminé par agresijas uzsákšanu pret otru valstī. Vai tad Ukraina uzsáka, atbalstíja agresiju pret Moldovu?
Ukraiņi 19 gadu laiká pirmo reizi kvalificéjas augstákajai div hokejá. Tomér viņiem bija jágaida uz pédéjo spéli, kur Lietuva apspéléja poļus un ļáva Ukrainai svinét. Tapēc video var dzirdét ká tiek sumináti lietuvieši
Belsat ziņo, ka SOK noņémusi visus ierobežojumus no Baltkrievu sportistiem un tie tagad varés piedalíties visur zem sava karoga un himnas. Ko experti saka?
Ķíná ir baigá konkurence un viņi liek uzsvaru uz Eiropu. Kápec gan neienákt tukšá tirgú ar savám tehnoloģijám? Te tak ístu konkurentu nav un tápec lieláká daļà no visá pasaulé plánotajám uzládes stacijám bús Eiropá. Protams sapriecáties párák nevajag, jo arī Eiropá viņi uzsvaru liks uz lielákajiem tirgiem - Vácija, Francija, Spánija, Itálija un UK.
Tu tak lasīt nemāki… Un diemžēl acīmredzot arī par elektrību esi mācījies baletskolā.
Viegls kabelis diezgan droši nozīmē plānāku izolāciju. Un kāds sakars ar pieskaršanos zemei, ja pats uz tās stāvi un slapjā rokā ņem 1MW kabeli. Tev ir kaut mazākā nojausma, kas ir 1MW, ja tā “īpaši piedomātā” aizsardzība nogļuko? Tā ir kremācija, nevis elektrotrauma.
Uz pirmajiem 2 jautājumiem nevar atbildét, jo info ir tieši tik pat, ká tev. Savukárt pédéjais apgalvojums ir izísts no pirksta - tur tak tieši tiek stástíts, ka kabelis salidzinájumá ar citiem ir ípaši viegls un nekad ar zemi nesaskaras. Atiecígi mēs varam secinát, ka šim aspektam ípaši ir piedomájuši un šáds scenárijs ir vairákas reizes mazáks neká esošajám uzládes stacijám.
Šovakar paskatījos arī Igaunijas spéli ar frančiem( U18 čempis Talliná). Ir ok, lai arī viņi cínás par palikšanu divízijá. Uzvarēja bullišos 3:2, kas to būtu domájis gadus 10 atpakaļ, ka igauņi, leiši cīnīsies līdzīgi ar Franciju, Austriju, Itáliju? Rīt izšķirošás spēles - Lietuvā ar Austriju un Igaunija ar Itáliju. Leiši var izcīnīt zeltu, bet igauņi uzvaras gadijumá saglabá vietu divízijá.
Protams galvená spéle bus Latvija - Slovákija 16.00, uzvaras gadijumá sitamies par zeltu.
Es ipaši neko nemekléju un nepétu, bet viená vietá man sanák iegriezties. Tur nekas nav mainījies jau 10 gadu - viņi dzen lietotus Volvo un tai placi tie sastáda 70%, nekádus elektriskus es tur neredzu.
Šobrīd ja paskatās uz ceļiem tad Volvo šķiet ir pats populārākais auto v70 topā.
Nu es kad skatos, tad neko nevaru izcelt. Teslas sanák ievērot biežák nekā gadus 10 atpakaļ. Piemēram pie skolas stāvlaukumā apstājoties - nu tur ir raibu raibá izvéle un nekádu nospiedošu Volvo inváziju neredzu. Daudziem jau,lkm, dominē uzskats, ka jāpērk kkas no augšéjiem plauktiem un par mazu naudiņu. Pirkt ta nopérk, bet dríz vien jau tie Premium pazúd no ceļiem, jo iekuļas káda nepaceļamá remontá un tad jau tolmets.
Es ipaši neko nemekléju un nepétu, bet viená vietá man sanák iegriezties. Tur nekas nav mainījies jau 10 gadu - viņi dzen lietotus Volvo un tai placi tie sastáda 70%, nekádus elektriskus es tur neredzu.
Ne, nu péc šitádas sakáves ar krieviem bučoties tur ilgi neviens negribés. Vienīgais tur tais ungáru galvás ir iesists, ka ungáru nauda aizies Ukrainai. Šajá jautájuma būs uzmanīgi, lai netracinatu vēlētāju.