Kārtot: Augošā secībā

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Redzams, ka ar celtniecību esi uz jūs. Vasarā betonētājus dabūt nav iespējams un vēl uz kkādiem smieklīgiem apjomiem.Tev ir jāgaida novembris, tad varētu būt kāda brīvāka brigāde.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Bet mana ātrā tirgus izpēte parāda, ka īpaši lētāk arī neko nedabūsi, jo ķīniešu Aiways plāno tirgot no 35k www.autocar.co.uk/car-news/new-cars/chinese-firm-aiways-opens-orders-europe-spec-u5-ev Tākā vienalga sanāk, ka Niro būs viens no lētākajiem piedāvājumiem(jāpērk tik kkur ārpus Latvijas)

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tas noteikti konkurences trūkuma dēļ, Īrijā tas pats Niro par 40k www.donedeal.ie/cars-for-sale/kia-niro-e-niro/25117213 Kā jau saki nav daudz modeļu, kas tos 400+ piedāvā

Tēma: Kādu auto diagnostikas ierīci ieteiktu pirkt (bluetooth)

Nē nu 18.50 tas ir kkas. Kādu gadu atpakaļ, lai nebūtu jāsūta prece par kk@di 3$ pasūtīju uzreiz divus. Tāds pats tikai zils OBD lasītājs.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ioniq neder, tas ir vecas paaudzes e kars. 250km, tas galīgi nestāv līdzi 400+

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kkā īsti negribas ticēt. Parasti jau KIAs ar to izceļas, ka vari par saprātīgu naudu nopirkti pilnu komplektu. Šajā gadījumā nopirkt 400+ par saprātīgu naudu

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

kasinsh79 rakstīja: Domāju, ka nav tik traki ar bateriju izturību. Vienīgi pagaidām teorētiski manos vēlamajos 400km iekļaujas vien Tesla (tikai Model3 cena paceļama plus mīnus) un Jaguar suv (cena nereāli augsta). Citu variantu pagaidām nemaz nav, ne? Lasi - akcents mazām distancēm citiem...

Nu kā tad nav KIA Niro arī velk 400+, tas pats Souls tikai jautājums vai pie mums viņus vispār var nopirkt jaunus.

Tēma: Korejas klubs dodas uz Anīkščiem

Tūlīt braukšu uz Preiļiem pēc speķa, siera un tad jau labrīt Lietuva pie Ēģiptes.

Tēma: Korejas klubs dodas uz Anīkščiem

Kolonnā vajadzēja? Es piemēram negribu.

Tēma: Korejas klubs dodas uz Anīkščiem

Apmēram tā. Es jau ne stāvēju un uzskaiti neveicu. Piebraucu, stāv divi, atnāku atpakaļ, tie divi aizbraukuši un vietā citi trīs. Kkā tā

Tēma: Korejas klubs dodas uz Anīkščiem

Precīzāk būtu teikt - Korejas autobūves.

Tēma: Korejas klubs dodas uz Anīkščiem

Anīkščos būs pilsētas svētki www.infoanyksciai.lt/renginys/miesto-svente-anyksciai-cia-gera/date-20200724/ P. S. Interesanti pie mums vispār kāds uzdrošinās rīkot pilsētas svētkus? Tērbatas ielas organizatorus jau noēda

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

msh rakstīja: Šodien braucot uz dižo pilsētu redzēju vienu teslu un aizdomājos par to pašu nobraucamā attāluma jautājumu... Var ļoti labi redzēt ka tesla, un citas elektriskās mašīnītes suks, pēc tā, kā ar tām brauc. Kā brauc ar pieņemami ejošiem dīzeļiem, nu, teiksim, kaut kas tāds kā gābešņikam, rollerim vai 650-tajam? Trallala,rallala un +20 ir norma, 15 gadus atpakaļ droši vien arī +50 mierīgi varēja - un tas ar mašīnām kas simtu sasniedz kādās 7 sekundēs. Kā brauc ar teslām, mašīnām kas ir niknākas? Cik es redzu braucot pretī, izskatās ka brauc tā, kā brauktu kādas mironīgas toyotas braucēji - jo ja sāks lietot pedāli, ieslēgsies sirēnas un liels uzraksts pa visu planšeti ka tūlīt izlādēsies...

Nu, nu ar Teslām riktīgi gāž. Man viena pagājšvasar piezagās(protams nedzirdami) aiz muguras un aizgāja kā stavošam garam.Neliels šoks, jo tās mašīnas tuvošanās nav dzirdama, manāma.

Tēma: Nissan primastar nevar pielaist

Problēma ir meistaru līkajas rokās, kas mainīja tos filtrus. Nav pietiekams spiediens degvielas sistēma, jo kkur, kkas ir vaļa, nestāv blīvi noslēgts. Līdzīgi bija arī man, kad mainīju degvielas filtru. Jau ieprikš manīju, ka pēc ilgas stavēsanas itkā vajag pastartet ilgāk un kad mainīja degvielas filtru vispar vairs nevarēja pielaist. Vienkārsi trubiņu stiprinājumi ar laiku atnāk vaļā un nav blīvi noslēgti, rauj gaisu, paiet ilgs laiks kamēr piestartē(tava gadījumā vispar nevar piestartēt). Parbaudi visus stiprinājumus, lai gaisu nerauj. Sistēma noteikti nav vajadzīgais spiediens.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu, piedod, nerīkojam Audi pasācienus

Tēma: Kas notiek pie mūsu kaimiņiem Krievijā?

Krievija saskata triecienu pa savu ekonomiku potenciālajā ES dabas nodokļa ieviešanā finance.rambler.ru/economics/44473923-rossii-predrekli-samye-bolshie-poteri-iz-za-novogo-naloga-v-evrope/?utm_source=finance_media&utm_medium=push&utm_campaign=breaking Jaatzīmē, ka tas noteikti skars arī mūsu auto tirgu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Grupā nebūs, mums tak neviens nesponsorē laika uzskaiti, kkādus numurus utml. Un tālu tas ir no Liepājas, no Dpils būs kāda 1,5 st. Cilvēkiem tiek dota iespēja atrādīt savus brīnumus un paskatīties uz citiem apvienojot to ar izklaidi kādu katrs izdomā.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Gan jau uz Spāniju? Diezgan riskanti

Tēma: Golf Variant 1.4 TSI (92kW) (2016)

Pieredzes ir daudz un daž@das.Šodien runāju ar mēbeļniekiem, kas pārvietojas ar 2006.g. 2.5 turbo dīzeļa Opel busu. Esot viss OK, plīstot tik standarta lietas un autiņš tiek nežēlīgi ekspluatēts. Pāris mēnešus atpakaļ vienā servisā redzēju tādu pašu Opeli, tik daudz jaunāku, bet tam jau mainīja motoru.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Protams Korejas klubā izceltos Genesis, jo es viņu šeit uz ielām neesmu redzējis. Bet datums tomēr mainīsies. Būs atsevišķš topiks kad konkrēti zināšu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tīko pa radio dzirdēju, ka valdība plāno atgriezt ierobežojumus. Gan jau tad atkal ar vis@m ES valstīm noslēgs robežas.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nākošnedēļ Korejas klubu aicinu uz izbraucienu Lietuvā. Visticamāk nākošajā piektdienā varam sabraukt pie Aknīšču meža galotņu takas. Pag. gadā Munameģī mašīnas ar LV nr. bija vieni korejieši, tā kā cilvēkiem interese ir.

Tēma: Golf Variant 1.4 TSI (92kW) (2016)

Sk youtu.be/xLMxI_wnl6I

Tēma: Golf Variant 1.4 TSI (92kW) (2016)

Tie, kuriem mazāk bīstamie elementi, kas ar laiku lūzt. Piemēram bez turbīnas 2.0 hondas dzinējs vai kia hyundai 1.6, 1.4 dzinēji. 2.0 hyundai gan neņem

Tēma: Golf Variant 1.4 TSI (92kW) (2016)

Manam radiniekam ir šitas 1.4 TSI, baigais sūds. Nezinu tik kas viņam par Golfu, KKāds gadsimta sākums. Tak skaties uz kkādiem vienkāršākiem motoriem, ja gribi bez problēmām braukt.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti