Redzams, ka ar celtniecību esi uz jūs. Vasarā betonētājus dabūt nav iespējams un vēl uz kkādiem smieklīgiem apjomiem.Tev ir jāgaida novembris, tad varētu būt kāda brīvāka brigāde.
Bet mana ātrā tirgus izpēte parāda, ka īpaši lētāk arī neko nedabūsi, jo ķīniešu Aiways plāno tirgot no 35k www.autocar.co.uk/car-news/new-cars/chinese-firm-aiways-opens-orders-europe-spec-u5-ev
Tākā vienalga sanāk, ka Niro būs viens no lētākajiem piedāvājumiem(jāpērk tik kkur ārpus Latvijas)
Tas noteikti konkurences trūkuma dēļ, Īrijā tas pats Niro par 40k www.donedeal.ie/cars-for-sale/kia-niro-e-niro/25117213
Kā jau saki nav daudz modeļu, kas tos 400+ piedāvā
Nē nu 18.50 tas ir kkas. Kādu gadu atpakaļ, lai nebūtu jāsūta prece par kk@di 3$ pasūtīju uzreiz divus. Tāds pats tikai zils OBD lasītājs.
Ioniq neder, tas ir vecas paaudzes e kars. 250km, tas galīgi nestāv līdzi 400+
Kkā īsti negribas ticēt. Parasti jau KIAs ar to izceļas, ka vari par saprātīgu naudu nopirkti pilnu komplektu. Šajā gadījumā nopirkt 400+ par saprātīgu naudu
kasinsh79 rakstīja: Domāju, ka nav tik traki ar bateriju izturību. Vienīgi pagaidām teorētiski manos vēlamajos 400km iekļaujas vien Tesla (tikai Model3 cena paceļama plus mīnus) un Jaguar suv (cena nereāli augsta). Citu variantu pagaidām nemaz nav, ne? Lasi - akcents mazām distancēm citiem...
Nu kā tad nav KIA Niro arī velk 400+, tas pats Souls tikai jautājums vai pie mums viņus vispār var nopirkt jaunus.
Tūlīt braukšu uz Preiļiem pēc speķa, siera un tad jau labrīt Lietuva pie Ēģiptes.
Kolonnā vajadzēja? Es piemēram negribu.
Apmēram tā. Es jau ne stāvēju un uzskaiti neveicu. Piebraucu, stāv divi, atnāku atpakaļ, tie divi aizbraukuši un vietā citi trīs. Kkā tā
Precīzāk būtu teikt - Korejas autobūves.
Anīkščos būs pilsētas svētki www.infoanyksciai.lt/renginys/miesto-svente-anyksciai-cia-gera/date-20200724/
P. S. Interesanti pie mums vispār kāds uzdrošinās rīkot pilsētas svētkus? Tērbatas ielas organizatorus jau noēda
msh rakstīja: Šodien braucot uz dižo pilsētu redzēju vienu teslu un aizdomājos par to pašu nobraucamā attāluma jautājumu... Var ļoti labi redzēt ka tesla, un citas elektriskās mašīnītes suks, pēc tā, kā ar tām brauc. Kā brauc ar pieņemami ejošiem dīzeļiem, nu, teiksim, kaut kas tāds kā gābešņikam, rollerim vai 650-tajam? Trallala,rallala un +20 ir norma, 15 gadus atpakaļ droši vien arī +50 mierīgi varēja - un tas ar mašīnām kas simtu sasniedz kādās 7 sekundēs. Kā brauc ar teslām, mašīnām kas ir niknākas? Cik es redzu braucot pretī, izskatās ka brauc tā, kā brauktu kādas mironīgas toyotas braucēji - jo ja sāks lietot pedāli, ieslēgsies sirēnas un liels uzraksts pa visu planšeti ka tūlīt izlādēsies...
Nu, nu ar Teslām riktīgi gāž. Man viena pagājšvasar piezagās(protams nedzirdami) aiz muguras un aizgāja kā stavošam garam.Neliels šoks, jo tās mašīnas tuvošanās nav dzirdama, manāma.
Problēma ir meistaru līkajas rokās, kas mainīja tos filtrus. Nav pietiekams spiediens degvielas sistēma, jo kkur, kkas ir vaļa, nestāv blīvi noslēgts. Līdzīgi bija arī man, kad mainīju degvielas filtru. Jau ieprikš manīju, ka pēc ilgas stavēsanas itkā vajag pastartet ilgāk un kad mainīja degvielas filtru vispar vairs nevarēja pielaist. Vienkārsi trubiņu stiprinājumi ar laiku atnāk vaļā un nav blīvi noslēgti, rauj gaisu, paiet ilgs laiks kamēr piestartē(tava gadījumā vispar nevar piestartēt). Parbaudi visus stiprinājumus, lai gaisu nerauj. Sistēma noteikti nav vajadzīgais spiediens.
Nu, piedod, nerīkojam Audi pasācienus 
Grupā nebūs, mums tak neviens nesponsorē laika uzskaiti, kkādus numurus utml. Un tālu tas ir no Liepājas, no Dpils būs kāda 1,5 st.
Cilvēkiem tiek dota iespēja atrādīt savus brīnumus un paskatīties uz citiem apvienojot to ar izklaidi kādu katrs izdomā.
Gan jau uz Spāniju? Diezgan riskanti
Pieredzes ir daudz un daž@das.Šodien runāju ar mēbeļniekiem, kas pārvietojas ar 2006.g. 2.5 turbo dīzeļa Opel busu. Esot viss OK, plīstot tik standarta lietas un autiņš tiek nežēlīgi ekspluatēts. Pāris mēnešus atpakaļ vienā servisā redzēju tādu pašu Opeli, tik daudz jaunāku, bet tam jau mainīja motoru.
Protams Korejas klubā izceltos Genesis, jo es viņu šeit uz ielām neesmu redzējis. Bet datums tomēr mainīsies. Būs atsevišķš topiks kad konkrēti zināšu.
Tīko pa radio dzirdēju, ka valdība plāno atgriezt ierobežojumus. Gan jau tad atkal ar vis@m ES valstīm noslēgs robežas.
Nākošnedēļ Korejas klubu aicinu uz izbraucienu Lietuvā. Visticamāk nākošajā piektdienā varam sabraukt pie Aknīšču meža galotņu takas.
Pag. gadā Munameģī mašīnas ar LV nr. bija vieni korejieši, tā kā cilvēkiem interese ir.
Tie, kuriem mazāk bīstamie elementi, kas ar laiku lūzt. Piemēram bez turbīnas 2.0 hondas dzinējs vai kia hyundai 1.6, 1.4 dzinēji. 2.0 hyundai gan neņem
Manam radiniekam ir šitas 1.4 TSI, baigais sūds. Nezinu tik kas viņam par Golfu, KKāds gadsimta sākums. Tak skaties uz kkādiem vienkāršākiem motoriem, ja gribi bez problēmām braukt.