Kārtot: Augošā secībā

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Visiem gribas dzīvot, atšķiras tikai izpratne par to.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nevar īsti izprast jautājumu. Es norādu, ka ir divi tipu cilvēki. Vieni, ja ir iespēja, izvairās no pūļiem un kontaktiem ar svešiniekiem, otri-paši lien uz pašām bīstamākajām vietām un meklē papildus iespēju kko saķert.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ļoti garš apraksts, bet tā arī nesagaidīju cik tad ir tā labākā cena price/performance. Man jau liekas, ka ciparam jābūt milzīgām par otru pilnāko komplektāciju + hibrīds.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Citi cilvēki plāno kā līgo svētkos ierobežot ciemiņu pieplūdumu, bet šeit paši labprātīgi dodas uz Venēciju. Nekas nav mainījies kopš laika, kad LV arhitekti devās slēpot uz Dolomītiem un gandrīz tur palika

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Pie Vaļa jau esmu pieradis, viņam ir savdabīga uztvere. Parasti mēs lasām vienu un to pašu ziņu, bet uztvere ir diametrāli pretēja. Katrā ziņā man ir interesanti ko Valis būs šoreiz izlasījis

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu, klausījāties Kopā par elektro? Diezgan interesanti. Mūsu čaļi tur sapirkušies visādus elektro sēņu auto, raidījuma vadītāja jau beigās vairāk stāstīja, kā visi eksperti. P. S. Slavēja savu KIA Soul

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Cik var saprast, tad viņš ne tikai sagremojis, bet arī iesaka ikvienam izlasīt

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

twitter.com/realDonaldTrump/status/1270842639903006720?s=19

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vigano vēstule Trampam www.google.com/amp/s/www.sofx.com/2020/06/10/open-letter-to-president-donald-trump-carlo-maria-vigano/amp/ Ko vietējie viedie saka?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Neko neesmu dzirdējis par aksesuāru biznesu. Vienīgais ko nojaušu tad viņš varētu ieteikt, sameklēt, atdzīt lietotu elektro auto. Par to arī runās, cik sapratu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šovakar 22.00 Kopā uzaicinājusi Mendziņu twitter.com/latviesiemKOPA/status/1271048330425106435?s=19 Stāstīs par elektro iegādi

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tesla kļuvusi par dārgāko auto brendu motor.ru/news/tesla-most-valuable-11-06-2020.htm

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Kāpēc tiek izlaisti visi monarhi? Vai tad tie mazāk kā komunisti slaktēja cilvēkus? Tak redzat, ka Leopoldu tiko novāca Briselē. Uz tā rokām esot 10 miljoni dzīvību Kongo. Britu impērijas uzplaukuma laikā(Viktorija) 1 miljons īru gāja bojā no bada un vairāki miljoni emigrēja.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Lūk, te jums riktīga krusa, kas dauza autiņus twitter.com/WeatherSarov1/status/1270380603549126660?s=19

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu OK, paralēli risinājušies identiski pasākumi ar vienādu iznākumu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Man tāda sajūta, ka tu tieši runā par Tukuma gonkām. Tur jau arī aktīvisti rīkoja, ne jau kkādas federācijas. Man liekas tur arī kkādi ČP bija, tāpēc aizliedza.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Mašīna ne tikai stāvēja, bet es arī aktīvi braucu pa to negaisu. Vienu brīdi kko manīju, ka ar lielām lietus lāsēm nāk kkādi graudi, bet tas 1 min bija. Bet nu noplūda gan, pie bērnudārza vecāki ar sausām kājām netika klāt.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tukumā 90 gadu beigās bija pat zapiņu sacensības, čaļi gatavojās visu gadu. Nezinu kāpēc, bet viņas aizliedza, nerīkoja vairs. Lkm jau pārāk bīstamas kļuva, jo jebkurš varēja nopirkt zapiņu par 300 Ls un maukt tur. Bet bija baigi populāras, Sk. daudz.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Pag. GB12, tad ar padomju autopromu nemaz nav sanācis izbraukt!?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

15.00 jau ir vēl jāpagaida 2.45 h un varēs pārliecināties par manas prognozes pareizību

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tad profesionālajā praksē ir arī auto marku uzskaitījums. Es domāju, ka tas nav atkarīgs no konkrētā auto, bet gan no kādas mazas anomālas vietas, kurā var ciest pāris autiņi. Šeit pēc sakarsušo prātiem tiek gaidīta masveidīga krusa, kura sakapās vismaz 1/3 ārā stāvošo autiņu. Tā nekad nav bijis un ar lielu precizitāti var prognozēt, ka arī nebūs.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Man vienmēr autiņš stāvējis ārā un pa šiem gadiem vēl neviena tāda krusa nav bijusi. Ziņā priekš tiem, kas vakar piedzimuši

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu, tev tak patīkamāk stāvēt aiz elektro verķa nekā aiz smakojoša dīzeļa.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Igaunijā subāristi izceļas rus.postimees.ee/6990959/policiya-strelok-zhivet-v-tallinne-i-byl-svyazan-s-kaytseliytom-postradavshie-malenkie-deti-v-tyazhelom-sostoyanii

Tēma: Volvo V60 EGR

Nu var jau būt ka eļļas līmenis OK, bet sensors ir kaput. Tas jau būtu tas vienkārš@kais to nomainīt. Bet kā jau te iepriekšējie spīkeri ir norādījuši ir jāatrod cēlonis kāpēc tas EGR aizdiršās un eļļa tak ir pirmais kas sajaucoties ar atgāzēm var Aizaudzēt to EGR. Čalis esot iztirijis to EGR itkā labāk, bet gan jau ne uz ilgu laiku.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti