Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Volvo V60 EGR

Eļļas, kas........ Manas ausis jau saspicējās. Ka jau es vairākas reizes te esmu atgādinājis lejiet biežāk eļļu. Cik bieži un kādu eļļu lej, Volvo īpašniek? Bet iespējams viss ir daudz vienkāršāk, jo izbeidzies eļļas sensors Sk. Linku www.obd-codes.com/p250f

Tēma: Volvo V60 EGR

Kanibalam⬆️

Tēma: Volvo V60 EGR

Jā, viss pareizi. Man tik liekas, ka tur nekāda diagnostika nav bijusi un meistars izdevis "visizplatītāko" diagnozi. Parasti gan tas attiecas jau uz nojātiem dīzeļiem un tur jau vairs nav ko labot, viss jāatslēdz. Čalis arī kodus nesaka, tas uzraksts viņam uzlec panelī. Esmu par kādi 90% pārliecināts ka tur ap droseli ir vaina, ja jau viss ir iztīrīts tajā EGR.

Tēma: Volvo V60 EGR

Un reduced engine nav uzreiz EGR. Kāds kļūdas kods?

Tēma: Volvo V60 EGR

Nu, tie EGeRi ir dīzeļu tipiskā problēma, tāpēc diagnosts uzreiz izdeva šito slēdzienu. Benzīniem bieži patīra droseļvārstu, jo tā aizsērēšanas dēļ notiek nepareiza degmaisījuma padeve. Tomēr ir jājūt arī kādi blakusefekti, mašīna gurst uz augstiem apgriezieniem vai slāpst nost utml. Tāpat reduced engine nemet ārā

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Conqueror, Aldis noteikti ir spožākā virtene, jo tu nemaz nevienu citu politiķi savos postos nemini. Piemēram, ko dara neatkarīgā Rībena? Par viņu neviens šķēpus nelauž, atmaskojošus rakstus neraksta. Tak što ar to viltus realitāti uzmanīgāk.

Tēma: Iesakiet ietilpīgu auto.

2,0 un 2,4 ir KIAs/Hyundai motoru priekšteči, gandrīz vai nenokaujami.

Tēma: Administratīvie sodi un tiesa

OK es tur pazaudēju kādas 2-3 st., bet tas kantoris nodarbina n-tos cilvēkus cauru gadu. Tas viss nodokļu maksātājiem dārgi izmaksā.

Tēma: Administratīvie sodi un tiesa

Es tak neprasu kā to sauc, es prasu kāda jēga no šīm darbībām? To tak visu var noformēt bez cilvēka klātbūtnes, ja likums paredz sodu xxx, tad inspektors izskata CP ekipāžas materiālus un pieņem lēmumu par soda piespruešanu. Pie ārsta es aizeju ar savu slimības vēsturi un tad viņam vajag mani paspaidīt, pa mērīt asinsspiedienu, bet kāda jēga ir inspektoram no manas ierašanās?

Tēma: Administratīvie sodi un tiesa

Ja runā par CP administratīvajiem sodiem, tad es nevaru saprast kāpēc jābrauc uz to Gaujas ielas biroju. Izraksta sodu un tu viņu vai nu apmaksā vai apstrīdi. Priekš kam uz turieni personīgi Tev jāvelkās, jāsēž rindā, jāskatās kā inspektors kkādus papīrus tur aizpilda? Tas ir nenormāls laika patēriņ# uz bezjēdzīgām darbībām.

Tēma: Ārzemēs reģistrēta auto vadīšanai Latvijā Latvijā deklarētiem autovadītājiem jamaksā nodoklis

Tak visur ES auto ir jāreģistrē mītnes zemē. Viens frukts no Francijas štukoja kā lai LV piereģistrē, jo FR apdrošināšanas, nodokļi stipri lielāki.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Un savākt to tikai var mobilo tel operatori

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Dzirdēju ziņ@s, paš@ Covid sākumā.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Statistika saka, ka 20% mobilo tel. lietotāju nav viedtelefona.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Kanibaals rakstīja: Viens uz Gobzema partiju laikam sataisījies.

Gobzems cepjās par eSaeimu. Lūdzu nejaukt aplikācijas

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ja par bērnudārziem un visatļautību, tad man arī ir par ko pasūdzēties. Vakar bērnudārza stāvlaukumā gaidu kad sieva izņems bērnu, logi vaļā, karsts. Piebrauc viena dāmīte ar Infiniti, atstāj ieslēgtu motoru un aiziet. Visticam@k lai kondicionieris strādātu, bet man jātaisa logi ciet, jo smird tak. Visticamāk tas bija dīzelis.

Tēma: KIA Xceed 2019 tests, atsauksmes un iespaidi 2020

Te iet runa par korejiešiem! Gan KIA xceed, gan N sērijā motori ir tie paši, kas parastajos auto. Jā N-sērijā stūre noregulēta ašāk un piekare cietāka, lai labāk pieguļ ceļam. Tikai man galīgi nav vajadzīga tā cietā piekare, lai izdrebinātu zobus uz LV ceļiem. Esmu pārliecināts, ka lielākajai daļai potenciālo pircēju tas nav vajadzīgs, tie modeļi ir šaurai interešu grupai. X ceed gadījums ir bišku cits, jo šeit tu maksā par pilnīgi citu ārējo dizainu, nevis par pribambasiem, kgan arī tie visi ir xceedā.

Tēma: KIA Xceed 2019 tests, atsauksmes un iespaidi 2020

Nu tik traki jau nonivelēt nevajag. Hyundayam ir tieši tas pats ar N sēriju, kas skaitās uzlādēts. Saliek sporta sēdekļus, kkādas uzlikas, smukāks riteņus un lūdzu tas pats modelis tik par 5-7 tk dārgāks. Te tomēr ir atšķirīgs ārējais izpildījums, ne tikai uzlikas.

Tēma: KIA Xceed 2019 tests, atsauksmes un iespaidi 2020

Nē nu man jau tas dizains ļoti patīk, bet es tikai neredzu lielu jēgu maksāt kādus 5-7 tk. dārgāk, kā par parasto Ceed. Principā mašīna ir domāta vairāk jauniešiem un ceed markas cienītājiem, kas grib iegādāties šī modeļa karstāko versiju.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Ps tas bija vēl pirms koronas un naftas cenu krituma

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Ja, OK, lai tik rauj augšā. Es vispār nesaprotu kā tā Igauņu enerģētika ir vēl dzīva. Paskaties tak uz naftas cenām, viena tonna degslānekļa eļļas pašizmaksa 315 eiro. Jau janvārī Ēst prezidente lamāja sliktos krievus un baltkrievus par zemām elektro cenām, tad kas tad tagad tur notiek? 59% elektrības samazinājums!!!!!! news.err.ee/1061823/statistics-estonia-production-decreased-in-most-areas-of-industry liekas tagad visiem igauņu enerģētiķiem vispār jābūt manāmi nervoziem

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

msh rakstīja: Viena lieta neatbilst patiesībai - tu esi vienu nosaukumu sajaucis - hanhikivi AES šobrīd atrodas tikai uz papīra un pat ja to uzbūvēs, tas ir tālu priekšā - tas, kas somiem drīz ies dziesmā, būs Olkiluoto trešais reaktors.

Divas lietas, degslānekļa ieguve praktiski vairāk nenotiek, ja runa ir par Igauniju. Taka TECi kko kurina citu.

Tēma: Mazda 3 vai Toyota Corolla Hybrid

Mazda uzražojusi pirmo elektro, kas būs lētāks par konkurentiem motor.ru/news/mazda-ev-sale-21-05-2020.htm

Tēma: Mazda 3 vai Toyota Corolla Hybrid

Kārba gan, man liekas, Toyota ir variators.

Tēma: Mazda 3 vai Toyota Corolla Hybrid

Tas gan, bet kā ar milzīgo rūsēšanu? Vismaz 15 gadus atpakaļ Mazda no salona pat neizvilka 10 gadus, neskatoties uz vēlīniem saglābšanas mēģinājumiem. Varbūt tagad kkas mainījies?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti