Nu, KO experti saka par Ungárijas véléšanám? Nav IAuto neviens ungárs?
Paziņam sieva ungāriete. Necieš viņa Orbānu.
Man par šo divējādas sajūtas. No vienas puses, līdzīgi kā ar mūsu Vienotību - pārāk aizrijies ar varu, kā rezultātā mūsu “režīma” korupcijas līmenis vēl ir ziediņi, salīdzinot ar turienes. No otras - Maģars (otrs kandidāts) jebkurā gadījumā šķiet jēdzīgāka izvēle, bet, cik var noprast no retorikas, vismaz attiecībā uz Ukrainas integrēšanos ES un NATO arī viņa nostāja ir noraidoša.
Tas otrs ir bijušais Orbāna partijas biedrs. Tas ir kā Veca Vienotība un Jauná Vienotība.
Jā piekrītu pilnībā , bet piemēram Es tad kad nopērku ko jaunu gan pirms pirkšanas gan pēc pastudēju katrai markai visus knifus lai zin kam jāpieverš uzmanību un laicīgi jārisina.Visu jau nevar bet nu pēc iespējas
Te jau piezīmēja - topiks ir par jaunu auto. Ko tu pastudesi, ja tas iznācis pag gadā ar jaunu motoru. Tie visi ir uzlabojumi, kas sola rožainu nākotni un realitáti varēs redzēt pēc gadiem 5-7
Radzeniekus vispár no meža nevar laist árá. Gribi braukt pa valsts nozīmes ceļiem - maksā vinjeti. Nopērc uz 4 mēnešiem un brauc. Pa to naudiņu salabos bedres
Principá visam piekrítu, bet nebūs jau nekāda karaspéka. Parádisies bruņotas grupiņas, kas padzīs policiju, ieņems Narvas domi un ríkos referendumu. Pēc tam gan var parādīties militārā palīdzība tautas republikai. Cik tālu tas aizies to gan neviens nezin.
Ja neko nedarīs, tad jau būs gan. Kāpēc gan tadu triku nepielietot? To tak tev saka ne jau kāds dīvānu eksperts, bet cilvēks kas katru dienu sastopas ar krievu gustekņiem un zin to psiholoģiju.
Tāds bija sákotnejais plāns ar koridoru uz Kaļiņingradu, bet tur jau viss ir nostiprināts un netālu atrodas ASV bāze. Narva tagad tiek pedaléta, jo izskatās daudz vieglāks merķis.
Virsraksts nomainīts kļúdígi. Tai video paskaidrots, ka iebrukuma nebūs, bet būs Narvas Tautas Republika ar cerību, ka NATO nofeilos. Un tur nebūs jāgaida 5 gadi
Heh, nu es tak arī neesmu veicis analīzes. IAuto varētu nopirkt litru un aizsūtīt uz laboratoriju un ieviest skaidrību.
Katrà ziņā visas parastās markas nāk no viena avota - Mažeiķiem un ietekmēt to kvalitāti var tikai piedevas, ko katrs liek klāt, un ja pildīts tiešām no kādas mucas, kur degviela stāv gadiem. Tak što es stipri šaubos vai tur būs kādas būtiskas atšķiribas no plaši pazīstamiem tankiem.