Neņem ārā no ātruma un stāvēs. ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Ja to dara prātīgi un ar galvu – nav nekādu problēmu. Aizbrauc labāk pie tjūningistiem – tie tev parādīs fīčas kā to var izdarīt ar tavām atsperēm ![]()
Kur lai tačku dabū pa lēto – jo AdamAuto maksāšot par veco autiņu 2500 ![]()
ups – pa dienu tramvajā bija ap 20-30 cilvēku
kur tie 300 cilvēki kuri jāpārvadā – tā aizvien nevaru saprast ![]()
Opel Astra (74 Zs) – 1.86 l/100km
Nezināju ka iekš RTU ir testeri ![]()
Privātu lietu risināšna (rupjā veidā) publiskā vidē. Citu lasītāju sūdzības.
Pirmais aizskrēja sūdzēties
![]()
Tak normāls Fofāgens ir Octavia. Piesakies testa braucienam un tad redzēsi vai patīk vai nē.
Škoda pat ir pārāka par SEAT.
Bija jauki laiki kad kompu nebija – ar plaķenēm un cirvi visu varēja sareontēt ![]()
jugasvilli rakstīja:
HIPPY rakstīja:
jugasvilli rakstīja:
Pirmais rakstīja: žopeļus vispār ir jēga pirkt tikai tajā 24 stundu pārošanās laikā
reņus pat par velti nav vērts ņemt.
Tev jau sāpe – jo reņus neviens pie tevis neapdrošina
kāds sakars apdirsiāšanai ar reno?
točno, tāds pat cirvis kā pirmais.
Kāc sakars te veltiem ar reņusiem???
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5