Braucot rāda 14.2 volti uzladi
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Akumulatora izlāde!
Man akumulators ir 100ah,auto pastāv 3 dienas nekustinats un nevar pielaist! Strāvas noplūdi radīja 0.21
Tēma: Akumulatora izlāde!
Lai pareizi izmērītu strāvas patēriņu stāvēšanas laikā, izmantojot multimetru, ieteicams aizspiest motora pārsega noslēgumu, imitējot tā aizslēgšanu, un ieslēgt automašīnas signalizāciju. Pēc elektronikas iemigšanas perioda beigām multimetrs parādīs reālā enerģijas patēriņa lielumu. Šajā gadījumā multimetrs rāda 40 mAh, kas ir normāls rādītājs vidusmēra automašīnai ar vienkāršu elektroniku. Atradu tādu informāciju forumā!
Tēma: Kondiškas ventilators!
Tad sanāk ventilatoram nav jadarbojas visu laiku ieslēdzot kondišku?
Tēma: Tiramais līdzeklis?
darklight rakstīja: Ar Brake cleaner vari mēģināt.
Ar Cleaner tīrās?
Bet tad jau uz gāzes būtu tāda pati problēma vai ne? Bet uz gāzes viss ok
Un kas tev bija par vainu hondai? Sprauslas saliku jaunas