Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Sport Tourer 2014

Eksistē daļas ar defektiem arī dārgajā galà, tāpat arī eksistē dizaina kļūdas, un vēl biežāk servisos mēdz ko nepareizi salikt ... Tāpēc par pāragru nāvi daļām nevajadzētu brīnīties, nu ja nu vienīgi konkrētu brandu un daļu serviss licis "tūkstošos" gadījumu un nekas tāds nav novērots.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Mazliet traka orģināla vabole: youtu.be/00m0RPlsPx4

Tēma: Sport Tourer 2014

Var sākt ar to ka aplūrēt kas daras ar rezerves ratu/damkrotu (ja ir) vai ar riepas remontkomplekta apskati, man nereti tieši tur mētājas, vai arī izļurinas no vietas kaut kas, un ari pakrīt yz nerva.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu es savukārt neredzu kā kapitālisms sevi varētu pilnveidot, lai tas nesabrauktu kapitāli auzās, bet redzu ko ar sociālismu varētu darīt.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu vispār tīri matemātiski šiem apgalvojumiem ir butiskas problēmas, bet ir iespējams ka tīri cilvēcīgi tas tika lietots problēmas apmēra ilustrēšanai, nevis kā 100% precīza matemātika.

Tēma: Vai kāds vēl pērk Philips sadzīves vai virtuves tehniku, atsauksmes

No pieredzes teikšu ka gludeklis ir vien "bistama ierīce", jo bieži tajos salien daudz putekļu tur kur nevajadzētu, savu veco filipsu esmu jaucis vismaz 2x lai iztīrītu. Un gluddēlis ir tāds kuru būs grūti aizdedzināt ... Vienmēr var būt sūdīgs eksemplārs, taču pēc personālo komju pieredzes es teiktu, ka savi 90% problēmu ar elektriskām un elektroniskām lietām ir attieksme pret tehniku, un lietot putekļu sūcēju pirms bāzt savus nagus kompī ir nācies ne reizi vien ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Atļaušos iebilst - ikdienā man šķiet liela daļa lieto to kas nekādi netiek sertificēts, tādēļ tie par medikamentiem nebūtu saucami.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Lai nu tā būtu, man gan ir aizdomas ka pieliekot psiholoģiju klāt šim visam sociālisms ir tas kur tas "dabīgi" aizved, vismaz sabiedrībās kur notiek tautas novecošanās ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vai tas tā izskatas? Tad atvaino !

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Varu tikai ieteikt diskusijas dalībniekiem šo to no Harvardas: youtu.be/0O2Rq4HJBxw Bet kā vienā lekcijā teica augstāk redzamais cilvēks, ja sapratīsit par ko tas viss, " Jūsu dzīve nekad nebūs tāda kā agrāk !"

Tēma: Vai kāds vēl pērk Philips sadzīves vai virtuves tehniku, atsauksmes

Man Kanlux ir bijusi sliktāka pieredze kā ar Philipsu lampiņu ziņā.

Tēma: Vai kāds vēl pērk Philips sadzīves vai virtuves tehniku, atsauksmes

Nez nekas jauns man no Philipsa nav, bet ar iepriekšējiem filipsiem problēmas neesmu izjutis, pat teļuks 55" aizvests senčiem uz laukiem un turpina tur darboties (pats vnk sagribēju lielāku, bet senči gribēja CRT teli beidzot izmest, jo sācis bija gļukot)

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Bradypus rakstīja: Nu nu... Kas tad ir problēmas būtība? Tavu komunistu "welfare state", kas uzskata, ka var bezgalīgi pieņemt un uzturēt laimes meklētājus?

Nevajag veidot politiku, kas visas apkārtējās valstis padara par salīdzinošiem nabagiem, lai pēc tam importētu lētu darbaspēku, tad nebūs jāsatraucas arī par tiem kas meklē labākus dzīves apstākļus ... Nez kāpēc pats "laimi meklēji" nomainot savu darba vietu ???

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nevajag T piedēvēt to ko viņš nekad nav mācējis, izlikties vai ari pilnībā ignorēt dzīves reālijas nav veids kā risina problēmas. T.i. vari likt uzsvaru uz kuru vārda zilbi gribi, konkrēta vārda jēga nemainas, un vari bļaut par to "tev savarīgo zilbi" cik skaļi gribi, es tāpat saskatīšu visu vārdu un tā jēgu ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

BTW "ekspert" es ik pa laikam esmu ielīdis palūrēt DHS lapās, kādi tad ir reālie cipari, un joprojām nav info par interesējošajiem gadiem ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tas ja kaut ko izliecies neredzam, nepadara to par neeksistējošu, tev ārpus konkrētajām bildēm vispār ir priekšstats par ASV / Meksikas robežu ???

Tēma: CO2 gaisa kvalitātes mērītājs - šo vajadzētu katrā mājoklī

Tas parāda tikai to, ka aiz savas "zinātnes" neesi pamanījis cilvēka bioloģiskos procesus, tātad vēl esi pārāk jauns lai saprastu kaut ko vairāk par telpu vēdināšanu un tās nozīmi ... Bet mērīt to vai ne - tam tik lielas nozīmes nav, bet tad jāspej "sadzirdēt" ko tavs ķermenis tev saka priekšā ... jo tas ir vislabākais lietu mērs, ja vien jau to neesam "sačakarējuši" ar vizuālas informācijas pārbagātību, ko spēj sniegt visādi gadžeti ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

P.S. tu laikam esi piemirsis faktu ka es Štatos Dzīvoju un kādu brīdi arī mācījos ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Pasaulē kurā neeksiste kupolveida "stikla" vairogi, viss šis ir absolūtas muļķības ! Man tas aizņemtu kādu 24 stundu foto analīzi, un pāris dienas "brīvdabas eksperimentu", lai saprastu kur un kā brīvi pārvietotu jebko no Meksikas uz ASV un otrādi. Caurumus sienā pēc google maps var brīvi atrast ... P.S. tos pat var ieraudzīt Trampa "preses relīzēs" par sienas būvniecību, un es pat par šo herņu neesmu intersējies pēc būtības, tik garām skrienot kas acīs iekritis ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Prezidenti neko nebūvēja, tas būtu viens, viņi vairāk vai mazāk rūpējās tikai par finansējuma sadali, vai pārdali konkrētajam projektam, tas arī nosaka manu attieksmi PREt tieši Trampu . Par to ka reāli būvēja - piekrītu, bet arī būvēja, ne tur kur ir reālas problēmas, bet pat nezinu pēc kādiem apsvērumiem, jo bija līdzenas vietas ar iedzīvotajiem tuvu robežai, kur bija sēta kurai cauri staigā visi kam nav slinkums ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es zināju ka sienu "būvē" kopš vismaz WW2, neiedziļinoties detaļās, ka "būvēšana" vietumis nozīmē koka barjeras ar dzeloņstieplēm, vietumis betona idiotismu kas aizšķērsojis dabīgos ūdens ceļus un radījis kaudzēm problēmu, tā ka Tramps savā stylbumā nav viens un unikāls ... Bet mērogs gan kā "skaists piemineklis" stulbumam ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Trampa siena, tāpēc ka tā var ātri raksturot augstāku, dārgāku un tikpat bezjēdzīgu "risinājumu", kā jebkad iepriekš, un ne tā ka iepriekš tur nav izcēlušies ar padumjiem risinājumiem, taču dārdzības ziņā būs grūti pārspļaut Trampa "risinājumu".

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Bet kāds tomēr ir stulbāks par sētas stabu, ne lasa, ne skatās, ne arī saprot par ko runā. Palūdz vēl kaut ko nopietni inženiertehnisku būvēt lohiem, jo vajag "ātri ātri" kamēr nav izstūmuši no siltas vietas ... P.S. Tramps NEKo nesalaboja, jo bija "jāsteidzas" ... P.P.S. Siena vispār ir stulbuma kalngals, bet katram savs, kādam siena ir "tieši laikā" lai nebūtu jāsktas uz problēmu pēc būtības un "paslaucītu zem galda" ...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tikko pār Akmens tiltu redzēta 4durvju Ņiva ar off-road guļampiekabi ar visu bagāžu utml. ceļojam. Numura neredzēju, kura valsts.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Lēti būsi ticis cauri. Laikam stirnas jāsit ar egli,nevis cirvi ;)

Lasītākie raksti

Jaunie raksti