Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Acīmredzot ir specifiskas prasības, jo skatoties uz to kas mani interesē, arī stāvoklis nav spīdošs, taču principā ņemami auto būtu, tik nu drusku ar fīčām kuras es uzskatu par stulbām un absolūti liekām.

Tēma: Vai Latvijas infrastruktūra ir gatava elektroauto pieaugumam?

Ko lai tev pasaka, netā es sekoju Tesla attīstībai kopš dzimšanas, labi saprotot, ka "IT kompānija" sākumā ražos ļoti dranķīgu auto, tad sāka parādīties arī skatījums ārpus "fanu loka", un tad parādījās arī pirmie video par lažu, sekoja pirmie atsaukumi utml. Un tad vienā tusā saskrējos ar jaunizceptu Tesla Model X īpašnieku kurš bija to pircis tīri praktisku apsvērumu dēļ, tik nu ļoti lepns par pirkumu ... Nu un man momentā iekrita acīs pàrītis kasjaku, un cits čoms kas ar veciem auto ņemas, paràdīja vēl kādas 10 diezgan kretīniskas kļūdas/nepareizi saliktus paneļus, un viena bija problēma durvju blīvgumijai, un tā toč sāks laist ūdeni ... Tas pats ir redzēts garāmejot arī uz Model 3. Protams varētu cerēt ka visvecākais modelis līnijā ir "salabots". Pamet kontaktus, tad izdomāsim kā un kur ;)

Tēma: Vai Latvijas infrastruktūra ir gatava elektroauto pieaugumam?

Nē nu zinot cik daudzi ir dabūjuši sūdigi saliktas Teslas - mani reāli interesē tavējās izskats.

Tēma: Vai Latvijas infrastruktūra ir gatava elektroauto pieaugumam?

Nesip prātu, es saku par reālu dzīvē redzētu auto Model X kuram ir vismaz tādas pat probzas ar kvalitāti kā konkrētam auto no video. Viss vat būt ka tavējais izskatas pieklājīgi ne tikai no 5 metru attāluma. BET jebkurā gadījumā varu nolikt pretī 300, ja tev tā gribas. Taču model X kontekstā pieej jebkuram LV esošam un paskaties uz tām pašām vietām kas video- 99,9 % ka vismaz vienā salaiduma vietā tās problēmas būs redzamas.

Tēma: Vai Latvijas infrastruktūra ir gatava elektroauto pieaugumam?

Man nav žēl varu padalīties ... taču nav jēga aizdrist inetu ar praktiski vienu un to pašu kontentu: youtu.be/yFfgpHkNCOM Mans eksperiencs ir ļoti līdzīgs, tik to nevar stāstīt un rādīt īpašniekam, jo jams ir tieši tikpat laimīgs un lepns par Tesla kā Šīrs, dienām ar mani nerunās ja sabojāšu viņa iespaidu par Tesla.

Tēma: Vai Latvijas infrastruktūra ir gatava elektroauto pieaugumam?

tā ir laba iespēja, bet vai reālistiski izpildāma ? Jo kā jau te laiciņu atpakaļ rakstīju par Teslu X ko paziņa tikko nopirka 100% jaunu un es aptaustīju - tad auto ārējo paneļu salaiduma vietas izskatas tā kā sūdīgi atremontētam sistam auto... Es tādu nopērkot un pirmoreiz ieraugot justos prasti appists, jo tam otrajam CR-V ko nopirku un zināju ka sists, to praktiski redzēt nevar, un salīdzinot ar to konkrēto Teslu - mans CR-V bija vienkārši "odziņa".

Tēma: Vai Latvijas infrastruktūra ir gatava elektroauto pieaugumam?

Reālā dzīvē tas 700K + auto droši ka nobrauks vairāk un ilgāk kā 5 gadīgs EV ar 50K uz odometra ;) Cits jautājums gan ir par to vai abos gadījumos patērētāju prasti neapjāj ...

Tēma: Ko varam mācīties no Norvēģijas autoparka elektrifikācijas jomā?

Vienmēr bija un būs mazsērijas ražotāji uz kuriem izmešu normas ir citas, tāpat arī vienmēr būs blueprint dzinēju ražošana, un kad EV nokaitinās, tad no tā izmetīs visu kas ir EV piederīgs un ieliks parastu iekšdedzes dzinēju... Kaut gan drīzāk dīleri būs spiesti piegādāt to ko publika vēlēsies, jo nesenie notikumi ar plūdiem netālu no Nirnburgringa, skaidri parādīja, ka elektrība nav garantēti pieejams resurss ...

Tēma: Ko varam mācīties no Norvēģijas autoparka elektrifikācijas jomā?

LV vari atbalstīt ko un kā gribi, bet pēc būtības tu būsi paņēmis naudu no visiem iedzīvotājiem un "piešpricējis" LV turīgajam galam jaunu lūžņu pirkšanai ... es neesmu gluži nabags, bet subsīdijas EV iegādei ir visstulbākā rīcība ko jebkura valsts var izdomāt, jo tiem kam tas ir pamatoti (ekonomiski utml.), tie EV tagad var un pirks vienalga... Nu lab subsīdijas gaidot "nobremzēja" ... Es teiktu klasisks stāsts par "Alisi brīnumzemē".

Tēma: Vai Latvijas infrastruktūra ir gatava elektroauto pieaugumam?

Kāpēc lai vispār skatītos uz EV ja man ir pāris auto (benzīns un dīzelis) kuri vēl nav sasnieguši pat 100 K nobraukumu un pāris vecāki auto. Ev tiek apsvērts kā velo aizvietotājs, jo ziemā ar velo kaut kā īsti nevelk. Un tur man patīk 500 EV Fiats, tika maita dārgs pret to kas šams ir, līdz ar ko drīzāk būs Smart EV.

Tēma: Vai Latvijas infrastruktūra ir gatava elektroauto pieaugumam?

Man pa lielam vienalga ko tur kurš nosprauž, izskatās ka EV būs tikai viens mazs auto no 4 vai 5, jo nekam citam izņemot pilsētas braukšanu es tam e-auto pielietojumu neredzu. Un tādam mērķim mierīgi palādēšu mājās,ja vispār, jo alternatīvi man pat laikam arvien vairāk patīk doma par velo

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

manā skatījumā šitas ir tukša diršana, jo ir gana daudz auto (nesliktu auto) , kas stāv plačos ne pirmo gadu un nevienam nav vajadzīgi. Jā 2-3 gadīgu, vai izcilu eksemplāru cenas ir cēlušās, taču lielākā daļa tādus nepērk ... Līdz ar to to virsrakstu es laikam tulkotu kā - tirgotāji gribētu audzēt cenu, tāpēc rada ažiotāžu un "sagatavo augsni".

Tēma: Vai Latvijas infrastruktūra ir gatava elektroauto pieaugumam?

diez vai ir gatava, ja DUS atrašanos zinu un pārsvarā tās ir grūti nepamanīt, tad uzlādes punktus tā uz sitienu zinu 3 ... Un nevarētu teikt ka tos būtu vienkārši atrast, ja nezini to atrašanās vietu.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nu ko pasàkums ar enerģijas dārdzību uzņem apgriezienus: m.db.lv/zinas/komunalo-rekinu-zina-gaidama-kolorita-ziema-504379

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Klau tu slims, vai tā tev diagnoze? Tēmā pie ekoloģijas šo tuftu bāzt, jeb to tu mēģini savilkt ar to ka zilīši bioloģiski nevar vairoties, tātad būs mazāk ļaužu un attiecīgi tīrāks gaiss ...

Tēma: Skrejriteņi, elektroskrejriteņi jeb stāvdrāži

Lampiņām ir jābūt obligāti, lai pierod, ka pēc noklusējuma jābūt redzamiem!

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tas tur ir joprojām, bet tas kas darits ir mēģināts tur kaut kādu prieksrocibu laikam busam no Āgenskalna piešķirt, nekadi to joslu neapzīmējot, jo laikam tikdaudz saprot ka ja kreiša butu sab. trans. josla kas "aizgriežas" pa kreisi, visi mierīgu sirdi pa to turpinas vilkt, tiesa ari tagad nekas to netraucē, ja vien nebrauc "tieši zem ķieģeļa".

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Viens ķieģelis 2. joslai tulit aiz gājeju pārejas (tur kur 2. tramvajs aizgriežas prom "pa parku", un Bāriņu 2.josla pie Uzvaras bulv. formāli tagad beidzas ar zīmi par braukšanu joslās ar "ķieģeli" papildus tam virs sliedēm, un tas tur šodien vaditajiem konkreti bija sapisis pratu, vis brauca toai pa pirmo joslu Barinu ielā, un tieši tapat ari griezās uz Uzvaras bulv. no labās malējās. IMO tur tagad ir mēģinājuši iestāstit ka tramvaja aliedes ir tikai sab. transam domātas, bet vispār prasitos skaidrojums, ko tur īsti ir (ne)domājuši ...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nē, tur ir pavisam svaigi ķieģeļi, un šorīt visi stūmas tikai pa pa 1. joslu Bāriņu ielā, bet es pa "ķieģeloto" 2. joslu aizvilku līdz 10 tramvaja sliedēm un apmetu riņķī, jo tur ir ari intersanta zīme par braukšanu joslās tagad. Bet izbraucot to ko es parasti daru, lai to tusiņu apbrauktu - es tur kur man vajadzeja nebiju vēlāk kā parasti, vienigi ja visi brauks kur es - māju iedzīvotaji toč sāks apvainoties. ;)

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nedaudz par Tesla evolūciju, un piemērs kāpec vajadzētu tureties pa gabalu no vecām Tesla: youtu.be/Bea4FS-zDzc Tādu "prikolīgu detaļu" bez sevišķi lielas jēgas un ar diezgan zemu ilgmūžību sākotnejos modeļos bija kaudzēm ...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Bāriņu ielā no Āgenskalna puses uz Akmens tiltu kad brauc.

Tēma: Toyota Avensis rokas bremzes vadības bloks

Nezinu par konkrēto bloku, bet visā savā pieredze tiku mainijis ļoti daudz UK.detaļas uz pirmas paaaudzes Avenša, un arī citiem Toyota detaļas bija ļoti plaši unificētas. Lai gutu lielaku parliecību par saderību - pameģini atrast attiecīgo "wiring diagram", varbut pat var palūgt autorizetajam servisam, man nekad nav atteikuši.

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Metinājumi jau tik ļoti nepieviļ, cik spēka un slodzes sadalijums paškonstruētā rāmī. Līdzigas problemas ir lauksaimniecības agregatiem, ipaši paštaisitiem, vai ja izmanto tam kam tie īsti nav bijusi paredzēti ...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Ja nu gadijuma kadam jautajumi, tad bez nepartrauktas linijas tulit aiz ķiegeļa josla droši var mest iekšā !

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nu šodien var redzet kā kartējā stulbuma uzplūdā kads reorganizejus satiksmi Uzvaras pieminekļa apkartnē. Stulbāk jau škiet nav kur. Tā vieta lai legali palaistu sab. transu pa sliedēm, tur tagad ir "ķiegelīši virs joslām" pie kam absoluti tupi salikti.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti