Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Mmmmhm, ar niansēm, tuksnesis ir ļoti agresīva vide, domāju ka gan at spoguļiem ir / būs lielas problēmas, gan ar saules paneļiem - virsmu labak matēs kā smilšpapīrs ;)

Tēma: Auto ievesana no Vacijas, vai kads var ieteikt kadu?

Nu ja kāds tādu Volvo puslidz pieskata, tad šīs problēmas nebūs, un pat ja būs, tā ir vienkārši risināma, tā mani pavisam noteikti neatbaidītu, protams perkot auto "no rokas", to nav iespējams uzminēt, cik vienkarši šādu problemu būs risināt.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Vieta kur saule var strādāt:

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nu no viedokļa, ka to ir iespējams lauku apstākļos izjaukt un sataisīt, "vecajiem lūžņiem" ir kaut kāda zināma vērtība pretstatā šitādam kompja brīnumam, par kuru pat ar kompi džeks neko sakarīgu uz sitiena pateikt nevarēja.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Vispār jau tur neko no ta visa nevajadzeja - visi tur ir tikuši cauri sveikā, kuram tur kas niezēja joprojām nesaprotu, jo to pāreju gan pirms tam maz kas izmantoja, gan ari tagad nekas tur nav mainījies

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

who.int (Pasaules veselības organizācija) lapās var atrast to info, kaut kādā šīs tēmas lapā, es pat kaut ko uz to pusi liekas biju iemetis ;)

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Labs un sprigans Volvo, bet ar vienu "modernu" problēmu, jeb cik aizd=sts var būt PCV:

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Mani apmierina ari tava izteikta versija par argumentu trūkumu, jo manu dzives skatijumu tavu argumentu.esamiba nekadi nemainīs, un nedomaju ka ir jēga mēģinat kādu (piem. tevi) parliecinat par manu "taisnibu" , tā tapat ir stipri atkarīga no skatu punkta ! Līdz ar ko kad būs laiks un.vēlme gan jau kur padiskutēsim, bet šobrīd man ir citas lietas prātā. ;)

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Atklāti sakot man nupat ir vienalga - man tik ļoti ir apnikusi ši diskusija par Covid, tavu iedomāto komunisma būvniecību utml. ka es koncentrējos uz interesantākām lietām. Man liekas ka Baidenu ģimene daudz jēdzīgāk māk izmantot biznesa saites, bet ko darīja Tramps, izņemot savu spalvu spodrināšanu, man ir diezgan grūti saprast ... manā skatījumā viņa darbiem nebija vispār nekādas jēgas izņemot kaut kāda sajukuma un iekšēju problēmu radīšanu ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Viņiem patiesība tas viss ir pie pakalas, tacu pacakaret ASV prātu gan vienmer grib un gribējuši dēl tā kā ASV pati, īpaši Trampa laikā pret Ķīnu ir izturējusies ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Lai vieglas smiltis ... Patiesi žēl ka absolūta fufeļa dēļ (salūta) iet bojā cilvēks ar lielu nākotnes potenciālu ... www.delfi.lv/sports/news/hokejs/kivlenieks-navejosas-traumas-tomer-guvis-pec-pirotehnikas-atluzas-trapijuma-secinats-autopsija.d?id=53360005 P.S. un ja nebēgtu bet piemēram vienkārši palīstu zem ūdens - visticamāk ka būtu nedaudz savainots, bet dzīvs

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Izkaidrot - tieši ar to pašu - meklēja tur kur domā ka ir izcēlies, taču nekur nav teikts ka tas izcēlās tieši tur, vai migrēja strap sugām tieši tur. Tā vienkārši bija vieta kurā pirmoreiz nopietni pievērsa tam uzmanību, vai nu tāpēc ka kāds vērīgs, vai tāpēc ka bija laborotorija un iespēja kaut ko arī izpētīt. Tāpat arī zinot kā Ķīnai patīk paturēt dažus noslēpumus par noslēpumiem - tad vieta var būt pat apzināti nepareizi norādīta, lai amerikāņiem "jautrāka izmeklēšana" ...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tikai kā fakts iz vestures (ka ari "vecie labie" lūžņi vietām iesūkā konstrukcijā) - kombains Jenisej pārstāja braukt jebkurā virziena, piedziņa ar hidromotoriem. Problēma bija pat nezinu ka pareizi nosaukt to piedziņas vadības elementu (hidrotransmisija) , bet sastav no dazadu izmeru vārstiem un dīzēm, tūlīt aiz hidrosūkņa. Un mazakaja no dīzēm bija knapi saskatama metāla skaidiņa, un tikai uz tausti mēs jamo tur noķērām, izņēma un kombains "aizripoja" kā jauns. Idejiski taja elementa tiek viltigi pastiprināts spiediens vairakās pakapēs, tā lai uz vadibas kloķi to nejūt, bet yz ratiem pievada nopietnu spēku, un faktiski tā maza dīze kāreiz ari ir vistuvākais elements tam kloķim, tas attiecigi vairs "vājākajā" hidraulikas lokā neko nekontrolēja, un verķis "stāv mierā".

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Robotizētu ātrumkārbu nelaimes smagsvaru izpildījumā:

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Hmm, ekologiem laikam sēras - OPEC smagsvari cīnās vai ražot vairāk, vai pārdot dārgāk, vai varbūt vispār labāk "iešaut sev kājā" : www.db.lv/zinas/opec-krize-un-potenciala-sajuksana-503452

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ja kaut kas tiek specifiski meklēts - tas parasti tiek arī atrasts, un tam ar patiesību tieša sakara var arī nebūt, un šāda tipa "izmeklēšanai" ir tāda pati jēga kā izmeklēšanai pret Trampu kamēr viņš sēdēja ASV prezidenta krēslā. Kad nu ir nomests, tad nu var plašāk runāt par nodokļu krāpšanām utml. Es vienkārši neticu tādai lietai, ka laboratorija ir augsti kvalificēta lai radītu konkrētu vīrusu, taču reizē arī tik stulba, ka to laida tautā bez "antivielas". Un tas arī viss - loģika saka, ka šis ir pilnīgs bulšits, un laika bezjēdzīga tērēšana.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nu ko tautiņ - sametās uz "jauno tīro/zaļo nākotni". Ar likumu noteiks ka sab. pakalpojumu sniedzējiem būs noteikts procents transporta līdzekļu ar zināmu "zaļuma pakāpi" jāiepērk: www.db.lv/zinas/vai-2021-bus-izraviena-gads-pareja-uz-ilgtspeju-503213

Tēma: Mediķiem Rīgā traucē jaunie stabiņi

Šito es ar ne visai saprotu, ja jau grib likvidēt sab. transu, tad ko tā čakarēties, pārdod RSat. visus lūžņus nah un ver kantori ciet. Vai arī valsts prioritātes transporta jomā atsķiras no Rīgas, kaut principā vienas un tās pašas partejas "rullē".

Tēma: Mediķiem Rīgā traucē jaunie stabiņi

Diezgan bezjēdzīgs info, jo tā auto pieauguma problēma ir tur kur pilsētas un valstis "aug", mēs turpretim izmirstam. + ja Rīgā sab. transs ir par gramu mainijies uz labo pusi 24 gadu laika ko pa retai reizei to izmantoju, tad tikai ar jauniem transporta līdzekļiem, bet kaut kur nokļūšana Rīgā mazliet arpus 1. konkrēta sab. trans maršruta ir "ka skabarg pakaļā". Es apmēram 10 gadus ko pa Rīgu dzīvoju visur kur tu esi apmēram 45 min. attalumā no V-Rīgas - visur ir vieglāk izstaigāt ar kājām (vai auto, vai velo). Un vēl šis gads ir tāds ka es pa Rīgu ar velo vairs negribu braukt, galigi nesajūsmina tas kā 2riteņu "draugi" uzvedas.

Tēma: Mediķiem Rīgā traucē jaunie stabiņi

Papildus man izskatas ka tiek speciali algoti kadri ar Karcher šo stabiņu mazgāšanai, man ir sajūta ja es tiktu klāt kads toč aiz "pautiem" tiktu uzrauts taja LV garaja karoga masta par šitām "asprātībām".

Tēma: Signalizācija

Tev auto akumlatoram viss OK, nav tā ka pazemināts spriegums, jo tad 100% auto sāk kaukt, un bieži tā ka līdz pilnigi sausam akumlatoram. Nu un tad nākamais ir tas ja atverot auto tev jams kauc un signalizacijai ir brelokā (atslegpiekariņa) čips/raidītājs, tad jā tai pultij/čipam/brelokam var būt jāmaina baterija, bet nu tas atkarīgs no tā kāda ir drošības sistemas uzbuve, ne visiem variantiem čips/breloks ir ar bateriju, ir ari citi tehnologiski risinājumi ...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Par USA verķiem - stock izņemot speciālas versijas kā F150 Raptor utml. ir ļoti vienkāršas (un ļodzīgas) piekares - pat priekšas stabilizators ir ir ļoti prasts ar "lomiku labojams" pasākums - U veida stienis, un galos divas garas skrūves ar gumijas straplikām kuras savelk stbiliztaoru kopā ar plauktu. Vienīgais kurš bija izcils verķis līkumos utml. ir kantainais Jeep Chereokee XJ (https://en.wikipedia.org/wiki/Jeep_Cherokee_(XJ)) ar to gan varēja izpildīties praktiski kā ar rallija auto ( protams ņemot vērā to ka augsts) P.S bet par pārējo kā brady teica - aļautajos ātrumos - ar jebkuru no SUV, 4x4 mierīgi var darīt to pašu līkumos, un visu noteiks vadītāja spējas + apriepojuma piemērotība konkrētam segumam.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es ar nepiekritīšu šim tavam argumentam - jo ar Forda USA Ranger RWD pikapu sāniski esmu šlūcis "tikai tā", ja slapjš asfalts vasarā pēc ilglaicīga karstuma un "pakaļa viegla", bet citos apstākļos uz asfalta tas līkumos ir patīkamāks par daudziem parastajiem sedaniem/universāliem ko esmu braucis, kaut piekare ir pilnīgs stock, pie kam aizmugurē tam pat nenāk stabilizators. Es teikšu ka daudz lielāku lomu spēlēs izvēlētais apriepojums, jo zinot cik viegli FWD naskākos līkumos stumj priekšu ārā, es tos neliktu seviški labākā pozīcijā kā SUV. Jā ja salīdzinātu ar teiksim Lexus IS-F ar ko lidostas viaduktā reiz ir vilkts testa nolūkos augša ar 100 km/h ne aci nemirkšķinot - jā ir atškirība, bet tad atkal visticamāk ka ar "vidējo" LV ielas auto, es ar to savu RWD Ranger pikapu varu vairāk atļauties, īpaši ja tādam mērķim uzlikšu piemērotākas riepas klasiska M+S vietā ...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Auto kļuvuši izteikti nedraudzīgi videi ... jo tiem pat jauniem nav pieejamas rezerves daļas ... :

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

He prikolīga statistika no USA par petrolejas degvielas izmantošanu: www.eia.gov/dnav/pet/pet_cons_821ker_dcu_nus_a.htm Aviācijas degviela (bez militāristiem - tie iet vēl ar atsevišku speceni un uzskaiti): www.eia.gov/todayinenergy/detail.php?id=44996 FYI par aviācijas degvielu: en.wikipedia.org/wiki/Jet_fuel Un skatoties uz šo laikam var saparast kāpēc ASV spiež uz vieglo auto īpašnieku jūtām (par EV): www.eia.gov/energyexplained/gasoline/use-of-gasoline.php

Lasītākie raksti

Jaunie raksti