Kārtot: Augošā secībā

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Man konkrēti sēž aknās šitas no Sīrijas, Āfrikas .. whatever, kad mēs visi esam no "turienes": www.sciencemag.org/news/2015/04/how-europeans-evolved-white-skin

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Vienīgais kas dara uzmanīgu - orģinālās publikācijas datums ir 2004. gadā, aizdomīgi ka tas nav guvis tālāku attīstību !

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

Tā lūk tā sajātā ekonomika strādā, lai Maskam būtu izdevigi kaut ko par bitcoin tirgot, tai bija jābūt puslīdz stabilai, tikko ka bitcoin sāks lekāt kā ne reizi to ir darijis, nevienam velnam nav izdevigi šajas spekulācijas pārdot reālu mantu, kuras vērtība "nedanco" līdz svārstībām tirgū ... un sudīgākais, ka tiem.kam vajadziga biržas nauda ražošanai un attīstībai dabū lielu vidējo pirkstu...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Viencexperc , es tikai vēl gribētu piebilst, ka mani statiskas source (nepagalvoju ka tie ir paši precīzākie uz pasaules) saka, ka tieši melnie un spāņu izcelsmes (tip meksikāņi) vēlētāji stipri vairāk šajās vēlēšanās balsoja par Rep. un Trampu, nekā jebkad iepriekš ... Attiecīgi man izskatās ka būtu korekti skatīties minimums uz to kurā štatā un kurā pilsētā kāds bija balsu dalījums, lai vispār tavi izteikumi pat tuvotos statistiski pareizām iespējamībām ;) Tā kā es nezinu tavu statistikas izejmateriālu, bet man izskatās ka joprojām statistiku nemāki lasīt !

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Redzi tu kā parasti pievērsies tai daļai no "argumenta" kuru tu puslīdz saproti, mani daudz vairāk interesē fakts, ka liela daļa inteliģences ir Demokrātu pusē jau sākot ar Obamas ievēlēšanu. Tiesa tajā visā ir arī cits aspekts - ir ģimenes tradīcija balsot par vienu vai arī tikai par otru lielo partiju. P.S. bet savas matemātikas zināšanas droši vari nedomonstrēt, to es jau tāpat zinu ka ar statistiku un varbūtību tev ir vēl sliktāk kā man. ;) P.P.S. Bet ja kādam patīk cilvēkus šķirot pēc ādas krāsas, tad kāpēc nenolaisties vēl "zemāk" , pašķirosim pēc acu krāsas, deguna formas, kāju liekuma utt. jo pēc IQ līmeņa izrādīsies ka vienā pusē ir pārāk daudz "viduvējību". ;)

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Jau ir "brīnumi" uz ceļiem parādījušies, vismaz Rīgas tuvumā. Nav daudz, pagaidam pa kādam 1 vai 2 dienā, bet tāpat pamazām jāpārslēdz savs "sniegpulkstenīšu detektors" pastavīgas "trauksmes" režīmā. :D P.S. vakar gan ari viens regulārais braucējs ar EX numuru mēģināja "sabučot" manu auto "purns purnā"...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM močiem. Jūsu pieredze - kuri moči ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nedod lūžņos - dod kādam jaunietim skrūvēt - lai mācās ;) P.S. Katram savs lūznis reiz ir jāpalieto, lai saprastu, ka ir jēga labām lietām, standartiem utt. dzīvē daudzs lietas nav nejaušas, maksā tik cik maksā .. nu jeb tas viss kas nāk ar pieredzi komplektā ;)

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Un pamatoti izbesīja, bet tā bija tēmēta citam kadram, bet skaties ka, kā būs reāla iespēja pavērst pret Dem. politiku, tā momentā tautiets pamodīsies ;) P.S. es tikai norādu uz to ka arī es māku cilvēkus "saudzīgi" nokaitināt līdz "baltkvēlei", ja tiešām izrādītos ka man darīt nav ko un pēkšņi esmu "nospraudis" tādu mērķi ...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM močiem. Jūsu pieredze - kuri moči ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Taisa joprojām, jo tie motori nav ilgspēlējoši ja kartīgi brauc pilnā ryčkā, un tad attiecigi jebkurs remontizmers jau rupji sakot ir "nākamais tūninga stage" - tilpums pieaug utt. Laikam dzivē es redzejis itāļu skuteri ar stage 5 vai 6 un savi 80 kubi, tiesa tas jau ir mainītas galvas utt.

Tēma: Latvijas Nacionālā standartizācijas institūcija „Latvijas standarts” (LVS)

Te gan es gribetu piebilst, ka šajas nozarēs ar tiem standartiem iet ka pa kalniem, galvenā problēma ir straujais attīstības temps, un standarti reāli atpaliek no produktiem, konkrēti esmu čakarējies ar LACP (802.3ad) uz dzelžiem kuri mazliet apsteidza konkrētā protokola apstiprināšanu, un kā izrādijas visi LACP nav "dzimuši vienlīdzīgi". Nu jau gan var cerēt ka protokols un standarts ir pietiekami "pieaudzis" ka nu jau vairs problemu nevajadzētu būt (un tie dzelži jau varetu but izmesti).

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

OK paldies,vienigi es tviteri neuzskatu par "cienījamu" ziņu avotu, bet nu info varētu ari būt ticams, kaut ari zinu pārāk daudz gadijumu kad širmis aiziet ciet pašiem amerikāņiem (kaut gan atkal jautājums, kas tad ir amerikāņi kā nācija, jo vini visi ir iebraucēji, tas nekas ka dažs varbut jau 10tā paaudzē tur dzīvo ...)

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Un mazs atgādinājums iAuto IT kopienai - arī mākoņpakalpojumos mēdz būt "apmākušās dienas un pat nedēļas": www.theregister.com/2021/03/23/ovh_fire_lab_restoration_update/

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ak šī kvantu mehānika: physicsworld.com/a/quantum-mechanics-gives-new-insights-into-the-gibbs-paradox/

Tēma: Latvijas Nacionālā standartizācijas institūcija „Latvijas standarts” (LVS)

Vispār tīri tehniski LNB būtu jābūt pieejamiem visiem LVS standartiem bez maksas kā minimums LNB telpās ( tā vismaz kādreiz bija), nezinu kā Covid laikos tas ir organizēts ,jo klātienē LNB nestrādā ( un man jau gadus vismaz 10 nav ar LNB sakara).

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

No ko viencexperc, vai šis būtu Trampa elektorāts (???) : www.delfi.lv/news/arzemes/foto-asv-kolorado-stata-partikas-veikala-nosauti-10-cilveki.d?id=53043563 P.S. pārējiem - neņemat pārāk nopietni, mums "te savi rēķini". :D

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tas attiecas uz asfalta pampakiem apmeram metru platumā, mierigi tuvojos ar ~60, tad apmeram 2-5 metri līdz pampakam tā mazliet un asi pa bremžiem ka deguns piesēžas, tieši brīdi kad priekšas rati sāk "kāpt" uz pampaka atlaid un faktiski vari uzspiest videji stipri gāzi. BET te jox ir tads ka tas FRV ir "degun-smags" + diezgan cietu piekari, līdz ar ko recepte var būt garām citam auto. Un vēl auto reālā masa ar var būtiski mainit 'lēciena' parametrus. Vēl ari fakts ka taimings ir baigi butisks, jo ir ari iegūts pasākums kad lēciens tiek būtiski pastiprināts - pats esmu "tā lidojis" ar visu kas salona nenostiprinats palecoties turpat metra augstumā ...

Tēma: Latvijas Nacionālā standartizācijas institūcija „Latvijas standarts” (LVS)

Redzi, es esmu strādājis valsts pusē pie Gaismas pils jautājumiem utml. - jebko būvējot Rīgā (arī pārsvarā purvs) ir daudz neparedzamu problēmu, reizēm ir detaļām nepietiekami pieversta uzmanība, reizēm nelaikā nopirkti buvmateriāli utt. ir kaudze faktoru kāpēc lietas mēdz buksēt. Tāpat redzeju svaigākās biroju ēkas Sporta ielā (Place Eleven laikam saucas) būvniecibu - ieurba pāļus, noslogoja un kā izskatas bija spiesti pārprojektēt un pieurbt 20+ metru dziļus pāļus klāt vai tik ne pat divkāršā apjomā, tātad vienmēr ir kaut kādi ne līdz galam aprēķināmi faktori, taču bez standarta būtu tautiešiem ko pajāties līdz saprastu ka "jaunais Pizas tornis" Sporta ielā turēsies puslidz taisns ;)

Tēma: Latvijas Nacionālā standartizācijas institūcija „Latvijas standarts” (LVS)

Ir liela atšķirība starp organizācijām kas nodarbojas ar tirgus aizsardzību (piem. no viltojumiem), un tām kas aizsargā lētticīgus ļaudis no mēsliem ar kuriem var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai ! Bet tev kā izskatas nav skaidrs ko kurš dara un kapēc !

Tēma: Latvijas Nacionālā standartizācijas institūcija „Latvijas standarts” (LVS)

Nu ja trivializē līdz tavam sapratnes līmenim par uzņēmumiem, viss ir iespējams ... Bet nu man arvien skaidrāka zīmējas tā aina attiecībā uz tevi P.S. tikai ņem vērā kā vien valsti otru nevar iesūdzēt tiesā par jebkāda veida spiegošanu, uzņēmumi - var un dara ;)

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Auto fun stuffz:

Tēma: Latvijas Nacionālā standartizācijas institūcija „Latvijas standarts” (LVS)

Atkal absolūtas muļķības, nevienā lielā uzņēmumā nav tādas sastāvdaļas kā ārpolitika, to uzņēmuma vadītājam pat ar lielu stāžu var nebūt viegli saprast un izkost ! Jā konkurētspējīgas uzņēmējdarbības gēns būtu veselīgi, taču ir daudz BET.

Tēma: Latvijas Nacionālā standartizācijas institūcija „Latvijas standarts” (LVS)

Tu pārvērtē jau pirmkārt pats savas pieredzes un prāta spējas! Es neuzskatu ka esmu dumjš, un piedevām pastāvīgi mācos, visu ko cenšos pats izjaukt un sataisīt, un tomēr biežāk jā nekā nē - painteresēšanās par standartiem (gan bieži ne vietējiem) palīdzējuši iepirkt funkcionālākas lietas un dažas vienkārši nenopirkt sūdu, taču no mana viedokļa es redzu daudz sūdu kas tiek tirgoti ( ja reiz tos tirgo - joprojām, tad acīmredzot kāds arī pērk !) Atceries piem. diksusiju ar tevi par lauksaimniecības traktoriem JAP vs DE vs Ķīna ?

Tēma: Latvijas Nacionālā standartizācijas institūcija „Latvijas standarts” (LVS)

Redzi tavam "mīļajam" kapitālismam ir vien nelaime - tas ražos un uzstādīs jebko, jebkādas kvalitātes un jebkādā kvalitātē, ja vien to varēs pārdot, tad lūk standartu organizācijas nodarbojas ar to lai tādus neprašas un nesaprašas aizsargātu pašus no sevis - izstrādā vienotu standartu vai pieeju tam kādai funkcijai ir jābūt kaut tam pašam klozetpodam, jo var taču pieņemt ka ja standartu nebūtu (un kādam būtu licies smieklīgi tādu uztaisīt) , ka noraujot ūdeni "klucis" tiktu iešļākts tev tieši sejā ... Valstij nosacīti "neinteresē" rezultāts - tai "interesē" lai "muļķis vidējais" nenoslīkst klozetpodā, ejot vannā nenosit sevi ar strāvu utml. respektīvi programma minimums - lai ir kāds kurš maksā nodokļus ...

Tēma: Latvijas Nacionālā standartizācijas institūcija „Latvijas standarts” (LVS)

Lielai valstij tam ko tu saki varētu būt jēga, bet mazām valstīm šāds neatkarīgs inženiertehniskais birojs tieši standartu izstrādē nav dzīvotspējīgs, tā kā tam būtu jābūt valsts "tādā vai citādā" mērā/apjomā finansētam jebkurā gadījumā !

Tēma: Latvijas Nacionālā standartizācijas institūcija „Latvijas standarts” (LVS)

Man nav tiešas saskares ar Latvijas standartu izstrādātājiem līdz ar ko par viņu "bezjēdzīgumu" atļaušos neizteikties, bet kad LNB (biblenē) strādāju bija pieeja visiem standartiem - pat tad ja viņi nodarbojās tikai ar tulkošanu - tas tomēr nebija zemē nosviests laiks, jo kā var noprast no tādiem kadriem kā tu, lasīt un mācīties citās valodās vienkāršas, bet svarīgas lietas - nav populāri, tātad ir kaut kā tādus ka tevi jāpiespiež darīt tā kā ir labāk, nu vai ja labpatīk "strādāt tā kā vajag", un lai pēc tam to var izmērīt !

Lasītākie raksti

Jaunie raksti