Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Vai Latvijā atmaksājas pirkt elektroauto? Aprēķini!

Ir absolūti cilvēcīgi normāli censties "mazliet iereibt pastāvošai varai un likumiem", bet tā nav šīs diskusijas tēma . ;) P.S. un absolūti nekas netraucē mūsdienās uztaisīt auto kas spēs "izpogāt" EV, jautājums, vai, ar visu to ka tas spēs to izdarīt, to būs iespējams kādam pārdot ???

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tad jau ne vairāk kā saņēmēji :D

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tā kā uz iAuto "gadskārtu" man nekas labs netrāpījās, bet tagad netīšām uzgāju, tad nu ielikšu apsveikumu, labāk vēlāk nekā nekad :D :

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Šodien izskraidīju ~400 km roundtrip, caur Daugmali, Ķegumu, gar Daugavu uz Koknesi, līdz drusku vēl aiz Cesvaines, un atpakaļ pa Tīnūžu ceļu - turp var teikt ka vispār neviena ne priekša ne aste nebij , mierīgi sava nodaba braucu , atpakal laikam kadi 6 auto vai mani apdzina vai apdzinu es. Ceļam nav vispar ne vaines, kaut vietām pa kādai bedrei var atrast, aiz Madonas uz Cesvaini tur gan tas ceļš sūdīgs ka jau agrāk tas bija. Rīgas apvedceļam stipri vairāk to bedru kā visa atlikušaja ceļā ...

Tēma: Vai Latvijā atmaksājas pirkt elektroauto? Aprēķini!

To nu neprasi, domaju ka vienkārši naudas, kā spaļu, tad nu kā grib tā "izrādas" .

Tēma: Vai Latvijā atmaksājas pirkt elektroauto? Aprēķini!

Cik dažādi vaditaji, tik dažadi viņu auto, man viens paziņa brauc ar svaigu Jaguāru ... Viens cits pazistams zāļu ražotāja pārstāvniecibā brauca ar svaigu lepnas komplektācijas benzīna Dodge Ram utt. Ja paskatīsies uz SSE Riga(tagad Rīgas ekonomikas augstkola) beidzēju auto, tur vēl visādus brīnumus var atrast.

Tēma: Vai Latvijā atmaksājas pirkt elektroauto? Aprēķini!

Nu šito jaukt iekšā bezjedzigi, jo OPEXā mierigi aiziet ari degviela utml. ja tāds ir mērķis ...

Tēma: Jeep Grand Cherokee 2008 vai 2011

Ja vien Jeep nav tas bez kā nevar iztikt, Chrysler ražojumiem ietu ar līkumu, jo specifiskai vajadzibai tas ir pat samērā labs auto, bet kopsummā, pat licencejot daļas no vāciešiem, Chrysler tās tāpat pamanās uzražot sūdīgas ... pat izturigāka un izcilakā automatiska 8 pakapju kārba kas orģināla ir ZF (8HP) Chrysler izpildījumā ir visvājakais agregāts tirgū ... Tiesa konkretās kārbas paši sāka ražot tikai 2013.gadā No citas puses lērums citu (pseido amerikāņu) ka piem "korejiešu' Chevrolet lai ari varbut nav tik kaprīzi, tacu dažu konstrukciju idiotisms ir nepārspējams un attiecigi daļu nomaiņā daudz sūdigaka ka tam pašam Chrysler. Attiecīgi noskatitam auto iesaku paņemt VIN, nočekot kads motors iekšā un kāda kārba, un palasīt forumos un uzmeklēt youtube kādas problēmas mēdz būt ar katru individualu agregatu un auto kopumā. Jo nu ar izsmietiem Chrysler/Jeep produktiem video netrūkst. Vietām protams piesienas pie štruntiem, bet vietām ļoti pat pamatoti....

Tēma: Vai Latvijā atmaksājas pirkt elektroauto? Aprēķini!

Un vēl izrādas ka kāds ražotājs pamanās vēl stulbingu tajā visā iepīt:

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Dažādiem braucējiem dažādas riepas ... brauc ar kādu 4x4 un M+S ar rupju protektoru var būt tava ikdiena, un situācija var būt tāda ka ziemā pat nesagribēsi tās mainīt, jo izcili rok sniegu, kaut pa ledu "slīd ka prieks" utt.

Tēma: Avārijas, sasiti auto autostāvvietās? Vai tā ir problēma, ko darīt? Cik plata var būt stāvvieta

Ko darīt ??? Pirmkārt jau plānot stāvvietas tā lai no auto vismaz izkāpt varētu, pat ja auto nav gluži Smart.

Tēma: Vai motociklu radītais troksnis ir problēma Latvijā? Vai vajadzētu ko darīt?

(Dzēsts) tiešām visi tik jutīgi kļuvuši ??? Man te visulaik kravas transports garām vazājas - visi vēl dzīvi ;)

Tēma: Lapu pūtēju radītais troksnis. Vai tev tas traucē un ko darīt?

Tā jau nu ir tāda tufta ka maz neliekas, jo nevar ar kaimiņiem saprasties ( kā piem. ja viņiem ir mazs bērns mājās), tad nekādi aizliegumi neko nemainīs, jo var "atļautajā laikā" sakrist uz nerva ka maz neliksies !

Tēma: Vai motociklu radītais troksnis ir problēma Latvijā? Vai vajadzētu ko darīt?

Neesmu manījis nevienu kas speciāli zem loga "purkšķinātu" nepatīkami skaļi, un pašam nekad nav paticis skaļš izpūtējs uz jebkura braucamā - tas ļoti ātri apnīk braucot garus ceļa gabalus. Un pat tie kas ir skaļi, ļoti ātri "aizpirž" tālumā, bet nu man nav muzikālās dzirdes, un vecums vēl tāds ka uz nerva parāk daudzas lietas nekrīt. Pašam tik Celica bija ar tādu "pirdpūtēju" - nopirku to verķi sistu, un kāds bija, tāds ari tika braukts, bija prikolīgi pa lauku ceļiem "pirdelēt" kādā 3 robā, bet tāpat uz garu posmu jau drusku kaitināja.

Tēma: Vai Latvijā atmaksājas pirkt elektroauto? Aprēķini!

Neuztver tik burtiski viņa teikto, jo EV ir pamatīga luksusprece uz ko arī "caur puķēm" 650 norāda. Un otrs aspekts - ja tev ir nauda kontā - tātad tāpat kā es esam lohi, jo atbilstoši mūsdienu tendencēm tai visai bija jābūt ieguldītai, un kaut ko pērkot bija jāņem kredīts, un tipa vienīgais par ko bija jārūpējās lai balanss būtu pareizs. P.S. es ar nolūku neko nestāstu par to kā uz "ne-lohiem" kaudze ar "baltām apkaklītēm" nopelna ...

Tēma: Rosina atteikties no normas, kas atļauj transportlīdzekļa vadīšanu līdz 0,5 promilēm

Interesenati ko jams ar eļļošanu dzinējam ir izdarījis, ka šitā brīvi darās. P.S> priekšas disku gan vienu kaut kādi safistu lieto.

Tēma: Ar šito velosipēdu es gribētu izbraukt!

Nepiekritīšu! Gumijas siksnai dubļi un mitrums neko nespēj nodarīt pretstata variantam kad uz siksnas tiek eļļa vai dzeses sķidrums vai jebkas no auto tehnoloģiskiem šķidrumiem, un ja auto zobene ko man mainija ik 100K uz kojota izskatījas joprojām tīri braucama,citam siksnam tam pašām Conti man liekas bija 60K (vai 80K) reglamenteta maiņa. Jā uz velo dubļu iespaidā siksnas zobi pastiprinati dils, tomer ari ķēdei ir ta pati nelaime, un ari ķēdes vismaz kalnos "rauj ka prieks". P.S. principa ja siksnā kordus uztaisa no neilona, kevlara vai oglekļa šķiedras es nezinu kā tās var pārraut, ja vien izteikti neuzrauj uz kā asa vai nelien klāt ar šķērēm.

Tēma: Ar šito velosipēdu es gribētu izbraukt!

Nu nespeju saprast kur var būt problema ar zobsiksnu, auto tās tur pat 100K (orģinalas Toyota) maksa ar tīri pienemami ... Un tā zobratu vajadzība priekšā ir tads diskutabls pasākums, planetārie pārvadi pakaļā nav ierobežoti ar 8 ātrumiem, tur var vēl diezgan plaši izvērsties, protams jautajums par cenu ...

Tēma: Ar šito velosipēdu es gribētu izbraukt!

Par cietāku materialu - doma laba, ar to otru variantu man nekas labs tapat nesanāca, vienkārsi ātrāk iestrādājas rievas, un 2 gadijumos pat vaina nebija ķīļos, bet nolauzu asis, jo taja vieta faktiski priekš mana spēka un vēlmes valkaties pa stāvām nogāzēm bija to vājais punkts. Visizturigakais izradijais šausmīgi vecs Desna salieķis, bet tam stures pievilkšana bija idiotiska (dēl saliksanas funkcijas), un ar laiku izļurkajas un nolūza.

Tēma: Opel Zafira 2006 sajūgs/kārba

Ja problēmas iepriekš pirms spararata maiņas nebija, un ārējus citus defektys jamie nemanija, tad es teiktu ka salika atpakal kaut ko nepareizi piem. sajūgu vai kaut ko ar to saistitu. Attiecigi es teiktu ka puiši ir pelnījuši "pārstradāt darbu" ! Varbut pat tik prasti ka sajūgs slīd, jo kāds nav notīrijis saskares virsmas, iespējams pat no eļļas ... P.S. Ātrumā nevar ielikt 3 gadijumos, sajūgs līdz galam neatvirzas prom no spararata, sinhronizatoru beigti, vai ari trošu pievads līdz kārbai neprecīzi slēdz, ja līdz tam nekadu problēmu nebija, tad neticu ka "stāvoša kārba " saplīsa.Ja būtu kaut kas ļoti beigts tad būtu pamatigi krakšķi, lektu no atrumiem ārā, un daudz citadu joku butu. Bet nu principa var iedot kadam citam kurs ar auto uz tu un gan jau sapratis. Ja diži vajag tad varu ieteikt man blakus mazu sevisiņu G.Zemgala gatves sākumā (man 12 numurs) blakus Enri automazgatavai lai paskatas, viņiem bieži pa dienu kads brivs brīdis. Ir ari citi servisi apkārt, bet parasti aizņemtāki.

Tēma: Ar šito velosipēdu es gribētu izbraukt!

Visādi interesanti velo-pasaules "radījumi" - arī mazliet dziļāks info par Lefty dakšām:

Tēma: Opel Astra J akumulatora nomaiņa.

Jā ar to var mierīgi braukt kaut jo jaunāks auto, jo svarīgāk būs tam būt max pilnam pirms uzstādīšanas ... citādi vēl elektronika izdomās "interesanti" adaptēties , īpaši tiem auto ar start/stop.

Tēma: Opel Astra J akumulatora nomaiņa.

Cik atceros, tad jaunam aķim pat ir rekomendācija to .visupirms uzlādēt ;)

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Laikam ziemas rezultātā būs padaudz izšautu BMW airbagu savācies, jo nu nah jamas kadam vajag, neliela skaitā var vienmer no UK mašīnām dabūt .. P.S. nu toč stylbingz ...

Tēma: Vai Latvijā atmaksājas pirkt elektroauto? Aprēķini!

Veltīgs jautājums - katram tā mēraukla būs mazliet savādāka, ja gribētu kādu šausmīgi precīzu mērauklu šim "atmaksāšanās" jautājumam, tad droši pajautātu profesionālu autoparku turētājiem par EV. Man piemēram pēc definīcijas no EV patīk tikai Taycan, un es nezinu kā vispār uz tādas kategorijas auto var attiecināt kaut kādu atmaksāšanos ... Pajautā K. Mendziņa k-gam par viņa Mitsu I-MIEV, un droši ka piestātīs pilnas ausis, cik izdevīgs verķis eskpluatācijā, kaut pie viņa dzīves stila man tāda sajūta ka velosipēds būtu bijis pārāks ...

Lasītākie raksti

Jaunie raksti