Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Par un ap reklāmu!

Zin man ar tāda neķītra doma sāk parādīties, ņemot vērā cik maksāju par TV, reklāmas sāk krist uz nerva.

Tēma: Kāds ir labākais 5 Zs motors laivai (nevajag tiesības)?

Jā pret straumi braukt atpakaļ ir savi riski, taču var tāpat kā ar kanniņām - otrs aķis rezervei atpakaļceļam. Bet nu skaidrs ka iekšdedzes verķis ir pārāks daudzējādā ziņā.

Tēma: Kāds ir labākais 5 Zs motors laivai (nevajag tiesības)?

Elektro tev neder? www.eboat.lv/lv/home/help/blogs/01-03-2015-elektromotori-raksts-zurnalam-copes-lietas-3-2015

Tēma: Par un ap reklāmu!

Kā tu viņam, tā viņš tev ! :D P.S. bet labs !

Tēma: Rosina atteikties no normas, kas atļauj transportlīdzekļa vadīšanu līdz 0,5 promilēm

Tam sūdam nav tāda precizitāte!

Tēma: Par un ap reklāmu!

kopš "meteorīta" nokrišanas gluži tāpat kā virtuālajā vidē cilvēku uzmanība tiek ķerta ar mēsl- informāciju, jeb clickbait! Bet teikšu kā ir - pēdēja laikā bija kaut kadas 2 reklāmas, kas nu tā uz uz nerva krita, ka radio slēdzu ārā un atlikušo ceļu vairs neklausījos. Kas tur reklamējas vairs neatceros, viens vai nebija kaut kāds "autoDNA" tipa "iestādījums".

Tēma: Rosina atteikties no normas, kas atļauj transportlīdzekļa vadīšanu līdz 0,5 promilēm

Nakuj tā pūlēties, uztaisa kā obligato dienestu - visi atsēž noteiktu skaitu diennakšu + samaksā par šo.pakalpojumu valstij, i nebūs ne VP cilvēki bezjēdzīgi jānodarbina , i varbut pat vēl kadu žūksniti IEM padotībā esošu cilveku varēs atbrīvot ... Kam alko ir problēma, tiem nekādi sodi un cietumi nelīdzēs, labākaja gadījumā ar ārstēšanu kaut ko varētu, tik kā tu cilveku kuram pašam tik čuras galvā spēsi apgaismot, ka viņam ir problēma ...

Tēma: Velo josla Čaka ielā

Prikolīgs salīdzinājums velo no 94 gada un mūsdienīgs:

Ja neskaita to ka video tam vecajam ir amortizācija, tad manējais velis no USA ir tieši tāds pats "dinozaurs".

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Sievietei ar berniem piedot un aizmirst - šajos laikos viņas bieži dabū iznest visus Covid laiku bērnu pieskatīšanas "jaukumus". Un ja vel auto notiek kadas diskusijas ar bērniem - tur es domaju daudz ko var neieverot ... Brauciet uzmanigi, bus arvien vairak "sniegpulkstenīšu" utml. uz ceļiem - būs kads brīdis kamer viss puslīdz "iebrauks normālās sliedēs".

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Divas nometu stūrī, diemžel no vienas knapi mēnesi brauktas būs jataisa bērnu šūpoles vai kāds cits izklaides elements - sačakareju riepu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu jau nu jau, tapat auto interese citadi jau te maz kurš ienaktu, bet nu ne visiem ir vēlme izteikties, un ne visiem velme lasīt un izteikties visās tēmās. Es Covid temu pa reizei palasu, nu ta ne diži biežak ka 2x nedēļā (varbut biežāk ja kartējie kursi un testi/eksameni kurus stabili varu "nogulēt"). Un nav man tadas baigas intereses par pašu CoV temu vairs, cik vairak intersanta ir cilveku psihologija un māka/nemāka diskutēt.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Intersanti kā šis attīstīsies - varētu būt pamatīgs ieguvums ekoloģijai: www.delfi.lv/bizness/komerczinas/latvija-izstradata-tehnologija-kas-izmantojama-aviacija-un-uz-zemes.d?id=52970777

Tēma: Velo josla Čaka ielā

Protams bet uz darbu un atpakal jau atvestu, un ari nebut šausmigi jāyztraucas par to ka pie veikala kaut kur nomet utml. Bet ne ir doma par 1K (maksligi sevi ierobežoju) un tad nu lenām skatos cik tuvu varu pielīst tam ko gribas.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Lūdzu ievēro konsekvenci vai nu zeme ir plakana, vai nu to sauc par zemeslodi, bet abi kopa viena teikumā nu galigi neiet. :D

Tēma: Velo josla Čaka ielā

Nu ta ka tu nesaprastu, ka "pilsetniekiem" kam ir nayda patiesība ir tikai grūtibas izdomat ko ta isti vajag, ko gribas utml. Jo ikdienai var nopirkt veli pa saviem 300 EUR un būs labu labais gāžamais :D P.S. man vienkārši stadija, kad lasu un skatos ko tad es gribu iekomplektet, un vai to uz mana vecā Univega var izdarit. Piem viena lieta ko gribu savadaku ir rāmja forma, bet vai reāli vajag ... ir cits jautajums...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ui tiem misfires musdienīgā dzineja ar elektroniku un stulbo EGR sistemu var but loti daudz iemeslu. Un kad pedējoreiz sveces utml. mainitas tam tavam .

Tēma: Velo josla Čaka ielā

Kadreizejam stilam noteikti, tad nebija nevienas dienas kad pa vietejiem meza ceļiem ārdijos, pa gravam utml. Bet šobrid tas stils vairāk uz cross country turisms, tipa lieli rati atrumam lidzenuma, un parejais vairak uz downhill pusi, Fatbike top atrums līdzenuma mani neapmierina, un sporta šosejas, rati mani un Rigu neiztures.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tā ņiva butu kruts aparats, ja tadu ražotu japāņi, un tur stāvētu kaut maziņš bet japīšu dīzelītis.

Tēma: Golf 6 2.0tdi silts nedarbinās

Nu tad atkal jauno "Ekstrasensu cīņu" sezonu varam atklāt ! Šādai nelaimei ir pārlieku daudz iespejamu vaininieku, ieskaitot to ko msh minēja, tapat jebkurs sensors vai solenoīda vārsts kurš piedalas degvielas sajaukšanas procesā, sādus stulbus glukus var radīt. Tā ka "kompi zobos" un vēlams kadu kurš tos rādijumus saprot, un tad pat ja kļūdaa vadības bloks neagriež, tad mehs ar pieredzi pamanīs WTF.

Tēma: Velo josla Čaka ielā

Problēmas kā problēmas, vienkārši padomju tehnika lūza kā špickas pie mana svara + spēka, un tā no USA atbraukusī Univega, profesionālu remontu nav redzējusi 25 gadus, pagajušgad tikai pirmo riepu nomainīju- sāka sānu kordi plīst. Un rokturu gumiju nomainiju - tā ar sadalījas. Normali prasitos mainit visas troses beidzot, zobratus un ķēdi (izdilums), aizmugures mazliet kantaino aploci (pagajusgad yzsitu pa Rīgas jaukajiem ceļiem) utml.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kur tu šito rauj, jo nu neesmu nevienu ķīnieti sastapis pat dzive kurš izrāditu tādas pazīmes, tiesa Ķīnā pats gan neesmu bijis, bet ar supportu utml . pietiekami bieži sadarbojos.

Tēma: Velo josla Čaka ielā

Nav pavisam nodzisusas bet vakara pyskrēslā, ir tiešām ļoti jāieskatās lai tās redzētu tas ir pienemot ka pec fakta tur nekas nav mainijies kops 4dienas vakara kad pedejoreiz tur caur-braucu. Un varbut ka nav nodzisušas varbut ka ja notīritu dublu kartu atkal butu izcili redzamas, gluzi tapat ka tie mietini, ja kas tos notīra.

Tēma: Velo josla Čaka ielā

Protams ka gatavojas, es gan vel nav izlemis, vai 1995 gada verķi pacelt no pussprāgonīšiem, vai nopirkt jaunu līdzvertigu, jo daļas dabūt vecajam unreal un likt kaut kādus lēta gala struntus ar negribas. Un vēl par labu jaunam runa tas ka U veida bremzes nav tik labas ( teiksim vairs mani neapmierina) kā disku hidraulika ...

Tēma: Jaunu auto pārdošanas, autoservisa, riepu maiņas akcijas

Nu vispar tas izklausas pec "nanoūdens pasakuma Rigas Satiksmei" , jo en.m.wikipedia.org/wiki/Ozone ozons lielās koncentrācijas ir kaitigs tiem kas elpo skābekli, tatad arī cilvēkiem ! No citas puses lazer drukas/kopēšanas iekartas ari rada plielinatu cilvekam sajutamu O3 koncentraciju

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tas nu īsti nav tā vērts, un šādu "pamācību" sniegsanu es ar par adekvatu neuzskatu, bet CP/VP lai izveic audzinošus pasakumus - tas butu "svētigi".

Lasītākie raksti

Jaunie raksti