Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Mēs jau ierakstījām Mārupei, ka varbūtēji pārāks variants būtu 2 dienas nedēļā klatienē (lai teiksim tiek ari fiziskas aktivitates uml.,) un skoleni var pēc slīdošā grafika mācīties un pārējas dienas onlainā, tik nu XZ kā skolotajiem to ir izpildīt. Tā idejiski, ja skolotāji teiktu OK, tad teiksim1,2dien skolenu grupa A, 3dien visi mājās, 4,5 dien skolenu grupa B 6,7dien brīvstad 1,2dien atkal B grupa, 4,5 dien A grupa utt. Nu un to masku padarīšanu - kamer jau nepamēģinas, neuzzinas vai tas strādā, bet nu skolotājiem skaties ka gribi, risks liels.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Netīšam paralēli uzkāpu uz šādu video, par tēmu Jim Chanos zaudēja naudu uz šortiem pret Teslu:

Bet pie zināmas apstākļu sakritības tādi ka Džims varēja arī "nosist" Tesla.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tā kā pēdējā laikā ir daudz Tesla ziņu - piemetīšu vienu klāt kopā ar Munro :

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kur malku cērt, tur skaidas lec ... tāda tā dzīves patiesība ir. Bet es gan neesmu sevišķi entuziastisks par jelkādām izmaiņām Krievijā - vienmēr tiekoties ar krieviem no Krievijas ( pat tiem kas labprāt pārmūk uz Eiropu/Amerikām) ir sajūta ka viņi īsti nav apmierināti ar Putinu un Co. , bet īsti neredz ka kāda cita vadībā Krievija vispār būtu kaut cik vērā ņemams spēks pasaulē. Tāpēc bieži izvēlas vienkārši braukt prom, nevis censties nomest Putinu. Protams varas pretiniekiem dzīve arī tiek gana apgrūtināta ... BET biež vien tie pretinieki ir cēlušies no "kolaboracionistiem" kuri krituši varas nežēlestībā un attiecīgi bieži viņus ir viegli sabāzt cietumā, jo vienmēr ir paspējuši sasmērēties kamēr bija lielā "LOVE" ar varu ...

Tēma: Snieglauzis un Sniegliecis

Manējie abi ir, kaut gan korekti teikt AWD ar Haldex(u). P.S. Bet ir daudz 2-riteņu.

Tēma: Vai jau pie -10C stipri izlādējies akumulators var sasalt ?

Te vēl viens info gabals : www.purkeys.net/wp-content/uploads/2018/07/The_Effects_of_Cold_On_Batteries_Presentation-10-24-16.pdf

Tēma: Vai jau pie -10C stipri izlādējies akumulators var sasalt ?

12V pat pie -20 nevajadzētu sasalt, tikai tad jau kaut kas ar ūdens vai skābes kvalitāti ir pakaļā ( bet nu mūsdienās vairs neviens tur neko klāt nelej/neapkalpo pats, tā kā varbūtība maza). Man man liekas pie lielākajiem mīnusiem šogad bija noslīdējis zemāk par 11,8 V akumlators ( signalizācija bļāva par pārāk zemu spriegumu, un visu laiku reportē uz mobilo uzlādes līmeni) un nekas - visu piedarbinājām utt. Te info militāristiem- viens grafiks diezgan viegli uztverams: apps.dtic.mil/dtic/tr/fulltext/u2/a239115.pdf

Tēma: Snieglauzis un Sniegliecis

Aiz maskas dibenu/vēderu nenoslēpsi :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jā arī tā kā tu saki + vīruss jau ar "nesēž un negaida" kad viņu "terminēs", tas mainās utt. Bet konsenss ir ka riski samazinās, bet būs jauni dati tie tiks analizēti un tiks izdarīti secinājumi. Joprojām ir daudz nezināmo, taču viens ir skaidrs, jo ātrāk samazināsim risku, jo ārāk izkustēsimies no šī "status quo". P.S. man un manam pārstāvētajam uzņēmuma gan izskatās ka "status quo" ir kapitāli nācis par labu, tik lielas prēmijas vēl nebija bijušas. :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tā ar nav gluži precīzā pieeja, jo pasākumam pareizi būtu skaitīt izslimojušos + vakcinētos - abi trāpa mazāka riska grupā.

Tēma: Volvo v50 - palīgā!

Gan jau ka to brīdi kad stūres pastūzis vairs nestrādā un to ir grūti pagriezt, citādi tam "piedzīvojumam" būtu cits fināls IMHO.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Atbilde slēpjas tava yzdotajā jautājumā, jo vairak būs poteto, jo mazaka iespejamiba to kadam bus pielipināt.

Tēma: Volvo v50 - palīgā!

Kad motors "nomirst" diezin vai ko vispār daudz redzesi . Man kadreiz uz 1,6 benz Avenša bija gļukains, kā zem 2000 apgriezieniem silts - viss nosprāgst un nav piedarbināms kamer atdziest. Tadu glukainu no Madonas atbraucu ar pitstopiem visos punktos kur nācas piebremzet, nakama diena gan vairs nekadi nebija iedarbināms ... Tahometrs krita ta kā normali butu jākrīt pie noslapuša motora, tad nu varetu pieļaut ka tā info pienāca ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu es par spāņiem, itāļiem, frančiem un vēl tur barinu neesmu augstas domas pat īpaši izdalīt nav ko ...

Tēma: Hyundai sonata NF 2006 Dizels..

Smieklīgākais ir tas, ka es jau vairākiem auto, kuriem stūres pastūzis ir taisījis ziepes, esmu prasti lējis lauksaimniecības tehnikas hidraulikas eļļu - tas tā vienreiz lēnā garā saliku "domas kopā" pēc fakta konstatācijas, ka esmu "nodzīvojies" vienam auto līdz pārāk zemam līmenim, un neko citu dabūt nevar. ;)

Tēma: Volvo v50 - palīgā!

Ja jau aizejam uz problēmu minēšanu - es liktu uz vienu no 2 lietām - kloķvārpstas apgriezienu sensors vai degvielas padeves spiediena regulators ar problēmām/vaļīgs/nav laba kontakta.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Cik tad ir to kas pie tā visa tiks ņemot vērā to cik veikli valsts ir pacentusies bankas likvidēt, un iesūkt nāsīsi visu ko uzskata par "nelegālu naudu" !

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Manuprāt Eiropas silto vietiņu ieņēmēji no visas ES pārstāvētajām valstīm ir "pār vienu kārti metami", tāpēc Dombrovskim tā ir īstā vieta. :D

Tēma: Volvo v50 - palīgā!

Ja ar datora pieslegšanu auto vadibas blokam neko neatrod, tad arī šoreiz var neatrast. Sākotnēja problēma, es piekritu, tiešām izklausas ir bijusi ģeneratorā. Iespējams nepieciešams jautāt vai servisam ir iespēja gaitā pārbaudit ar kompi. Bet citādi gandrīz vai izklausas pēc imobilaizera/signalizācijas raditam problemam, iespējams ka pati signalizācija jau izrauta, bet kaut kur palikušas "sekas" no tas siģenes. Bet nu ka jau te saka - tā tāda zīlēšana kafijas biezumos. Varbut vienkārši pardot kādam kam pašam tik ķimireties ar pilnu info par gļukiem un miers. Reizem krāmēšanās ar to kasti neatsver tai veltito laiku... Es gan esmu no tiem kam patik ķēpāties, tik no partikušas dzīves ir paliels slinkums to darīt.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Es gribetu redzet tos cilvekus, kuri pasuta kaut ko interneta (kaut to pašu pārtiku) un tad dodas tam pakaļ ar sabiedrisko. ;) 4 papira maisus ko mēs bieži sutam ir vienkārši "erotiski" stiept uz sab.transu, pieņemot ka tas vispar ir kaut mazliet lietojami.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Man patīk un ir patikuši daudzi Reno produkti, taču tehniskie risinājumi (kā piemēram lampiņu mainīšana atsevisķiem verķiem) mani ir diezgan atturējuši no Reno izvēles.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nez man gan šķiet ka vainīgo meklēšana ir bezjēdzīgs laika nosišanas paņēmiens (tāpat kā "atļauto produktu" sarakstu veidošana valdības līmenī). Mans skatījums uz to būtu - izdarīt secinājumus, kapēc tāds lēmums pieņemts, un ko vajag daŗit lai otrreiz to netakārtotu, ja lēmums ir bijis kļūdains, es gan domāju ka lēmums nav gluži kļūdains, es domāju ka mūsu medicīnas sistēmas kapacitāte ir būtiska problēmas sastāvdaļa, bet nu es nesmu saistīts ar konkrēto tematiku, tas ir tikai IMHO. Daudz svarīgāk ir darīt labāk, ņemot vērā pagātnes mācības ... tipa "move it" ... Te droši vien kam nav slinkums var izdomāt cik ātri iespējams izlietot jebkādu vakcīnu: covid19.gov.lv/covid-19/covid-19-statistika/covid-19-vakcinacijas-statistika

Tēma: X-type 2.5 awd atsauksmes!

Kadu bridi ta bija, bet cik daudziem un cik.ilgi XZ.

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

Tā problēma nav unikala tikai šadiem gadijumiem, nereti ari vecaki video projektori ir tikai ar VGA, un jau puslīdz mūsdieniga laptopā tu VGA neatradisi, attiecigi eksiste šādi risinājumi : www.kurpirkt.lv/cena.php?q=hdmi+to+vga+adapter Mes kad ejam prezenteties vai klientam kādu softu/dzelžus likt vai konfiguret vienmer ņemam kaudziti ar visadiem štekeriem līdz pat serialajiem savienojumiem ;) Tas viss nekur nav zudis ;)

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

miljonam vakcīnu pirmkart nav jēgas, pamēģini pats godīgi aizkaitīt līdz miljonam, tad sapratīsi problēmas butību, un ta pa lielam korelē ar to pašu "gultasvietu" problemu. Nu labi nesip sev prātu - aizskaiti līdz simtam uzņemot laiku - ari jau redzēsi problēmu. Otrkārt jautajums vai ir kur tās vakcīnas glabāt lai nebutu tā ka esam nopirkuši "bezjēdzīgu šķīdumu". Un ja gribas iztirzāt kurš vainīgais, tad sākam ar Pasaules bankas rekomendācijām, kurš kādā mērā un kāpēc sekoja tām, kur pārcentās utt. Medicinas sistēmas "izārdīšana" ir bijis ļoti pakāpenisks un "labi organizēts" pasākums ...

Lasītākie raksti

Jaunie raksti