Kārtot: Augošā secībā

Tēma: X-type 2.5 awd atsauksmes!

Ar Jaguāru viennozīmigi - atrodi mehāniķi/servisu kas ar tiem ir uz tu un tad vari domāt par Jaguāru. Jauniem protams ir dīleris, bet ka ir jau pēcgarantijas verķiem - nezinu, nekad neesmu uzticējies britiem (iznemot varbut Rover, kad tas bija rebrendota Honda)

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

nepareizi, bet diezgan liels sociālists gan ;)

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

Pieredzes ar šādu nav, bet parametri izskatas diezgan labi. Tad jau uzraksti kādreiz kā patika.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu ja tu esi.dumjš un nereaģe tiesiskā veidā uz varas pārstāvju paziņojumiem vai uz ierašanos tiesā + vēl domā kā no valsts notities, ta ir pirmā pazime ka sirdsapziņa nav tīra, attiecīgi arī būs absolūti normali ka jamo pie mēģinājuma izceļot (vai pat agrāk) sašņorēs. Tā strādā likums, un tā nezināšana neatbrīvo no atbildības, attiecīgi gribi izlikties gudrāks par citiem - parupejies, ka tavu aizmuguri piesedz jurists ! Vai tad Tramps vēl nevienam neko nav iemācījis ???

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Patiesība gan bija stipri cita - padomijas laikos mēs audzejam kapostus, kartupeļus utml. un tirgojam šur tur Jurmala, ari Ļeningradā, par to naudu ceļojām utt. Tagad to būtu daudz sarežģītāk darīt bez savas saimniecības - daydz papīru utt.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tiesības uz aizstavību neviens viņam nav atņēmis, vienmer var pierādīt to ka kaut ko darījis publikas interesēs, un savukārt ja interese bijusi tikai par savu kabatu, nu tad viņam tiks atgādināts ka šis amats un sertifikāts nav tapat vien "aiz nav ko darīt" uzticēts.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ja vienkāršas lētas popularitātes dēļ aizmirst par veselo saprātu - tā gadās ! Kā jau teicu, vārda brīvība nav bezatbildība, lai arī es neesmu ne ar ko īpašs vai interesants, tomēr "prasti dirst" pat komentāros īsti nevelk, jo neesmu tik anonīms kā varbūt vēlētos. ;)

Tēma: Voyager 2003 aizdedzes atslēga

BTW - es tagad tā padomāju - ja atslēgu nevar pagriezt, tad ar tādu kategoriski braukt nedrīkst, ka stūre nenobloķējas t.i tad ir slēdzene jāizmet un/vai jānodrošinas pret stūres bloķēšanos

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

32" tev nebūs galds pa mazu ? Ja ir iespēja dzīvajā kaut kur nopētīt - pamēģini vai būs ērti strādāt.

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

Ne ne, man ar nekādu pretenziju pret viedokli kā tādu - just 5 cents vs 5 cents.

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

Man tas ļoti labi der maniem mērķiem, teiksim tā formāli konsole + atsevišķs parasts "darba" dators man mazākais iznāktu ~ 1200Eur, par to naudu es labāk uztaisu vienu "spēļu datoru" un visā ko man vajag tas stabili pārspļaus spēļu konsoli tieši dēl tā ka "der visam". Un tīri tehnisi es domāju ka mazliet padarbojoties es no datora izspiedīšu vismaz to pašu ko konsole spētu, kādreiz saviem cilvēkiem būvēju datorus ar "spēļu noslieci".

Tēma: Voyager 2003 aizdedzes atslēga

Neizslēdz gan - ieliekot aizdedzē atslēgu - čips būs "apmierināts" - atliek tikai pestartēt - vai nu pareizo releju jātrod vai pie atslēgas pareizie kontakti jāsavieno.

Tēma: Voyager 2003 aizdedzes atslēga

Moš noder:

Jā parasti cilindrs/atslēga sadilst un vairs slēdzenes zobbi nenostājas kā vajag, bet iemesli var būt ļoti dažādi kapēc, reizēm stūra saboķējas tā ka grūti ir slēdzeni pagriezt, bet ja vispār nekust atslēgas cilindrs, tad pārsvarā slēdzene ir beigta.

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

Mani šie vārdi nekad nepārliecinās atteikties no datora tieši spēlēm, jo ar to es varu darīt ko gribu pretstatā tam ka daži labi konsoļu ražotāji pastāvīgi ir gribējuši iesūkt nāsīs lielu piķi kā abonentmaksu. Un bez konsoles es varu iztikt, bet bez datora, tas jau būs krietni grūtāk ...

Tēma: Labākie interneta veikali datortehnikai Latvijā?

bez jau nosauktajiem atkarībā no vajadzības lietoju: m79.lv ( nav ne vainas) xnet.lv cenuklubs.lv ksenukai.lv elkor.lv pta.lv 707.lv 220.lv stokker.lv eamf.lv (AM furnitūra) Ir vēl visādi mazāki dārzam un Z-svētku rotājumiem izmantoti, bet nu tiem produktu klāsts nav nekāds dižais, lai būtu vērts pieminēt. P.S. pa lielam ja veikala adresi nevar atrast dabā un/vai domēns šķiet aizdomīgs - nav vērts ielaisties. Bet citādi kaut kādā lielā poļu brīnumā ir pirktas lietas baseinam utt.

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

Paņem uz review "side by side" uz vienas un tās pašas video kartes ;)

Tēma: Video kamera datoram no lētā gala

Tad kā reizi izprovē to, vienīgi ar nostiprināšanu var sanākt ķēpīgi, bet moš kāds selfy stiks ar kājiņām vai taml. palīdz ( es vien tādu diezgan labu teleskopisku nopirku amazon). Bet nu arī tās "specializētās" nostiprināšana figņas tādai kā tev bildē kamerai - arī pilnīgs sūds - protams strādāt jau pārsvarā strādā, bet nu "nojāties" tādai kamerai, ja uzsitīs pa galdu ar ir diezgan bieža tendence. Vienīgi "velkro" nostiprināšana ir tāda kas stabili strādā - parējais "so- so". gopro.com/en/us/news/how-to-use-gopro-for-webcam

Tēma: Video kamera datoram no lētā gala

Mācību vajadzībām jau patiesībā vienalga, bet es ļaikam riskētu ar pofig kādu ķīnieti, ka tikai FullHD + 60 fps.(frames per second). Bet tā nav rekomendācija tev - tas ir tas ko darītu es.

Tēma: Video kamera datoram no lētā gala

A tev pie rokas nav kāds Go-Pro "plauktā" aizstāvējies - jo tos mierīgi var vidoekonferencing(am) "piesiet" - man liekas mājaslapā bija softs lejuplādējams !

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

te būs mazliet info kā mēģināt salīdzināt: www.tomshardware.com/reviews/best-gaming-monitors,4533.html

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

NU 144Hz un vairāk būs ļoti labi. 1ms vai mazāk - arī tas ko vajag spēlēm.

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

To cik ātri spēj pārzīmēt bildi uz ekrāna. Man ar Philips nav bijis nekādu bēdu, arī ~ 10g veco 55" TV atdevu senčiem - strādā joprojām. Ar to 55"teļuku fokuss bija tāds, ka panelis ir Samsunga pat sliktāks uz to brīdi kā samasunga topam, bet 3D efektus Top Samsungs pa malām bremzēja pārzīmēt, kamēr Philips - ne. Kolēģim Philips 27" stāv - tiem gan vien specifiska fīža - infra red sensori, kas ik pēc laika prasa lai tiem pamāj ar roku - citādi samazina aizmugures apagismojum (backlighting) spilgtumu, bet kolēģis speciāli tādu izvēli izdarīja.

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

Pēc 1a.lv atkal praktiski sanāk ka AOC ir ko piedāvāt: www.1a.lv/c/datortehnika-preces-birojam/monitori-personalie-datori-un-ups/monitori/2tg?rf=a_f24_28Z2k_f120&sort=price__asc bet jebkas no šiem ir ļoti labs monitors, tālāk jau kas nu kuram labāk patīk + vēl kādu atsauksmi no kāda game blogera ja izdodas atrast , un šams nesaka ka galīgi zemē metams, tad var droši ņemt. ;)

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

Gamingam 60 Hz būs stipri par švaku ;)

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

Principā jebkurš LV pieejamais monitors ir interses vērts. Man dēlam kā gaming datoram bija AOC ( pikrts nu jau ~2 gadi atpakaļ) skatījāmies lai vismaz Full HD + refresh frekvence liela. Kāds izmērs gan neatceros, bet nebija seviški liels. Pricnipā par klasiskajiem "brandiem" kā Dell, HP utml. ne vienmēr ir vērts pārmaksāt, jo LCD/LED paneļus liela daļa nemaz paši neražo, reizēm tie brendīgie (piem Philips) ir labi tieši ilglaicīgam darbam - mazāk nogurdina acis, jo mazāk spilgti, prestatā ta ka spēlēs labāk ja lielāks kontrasts. Man darbam 24" Samsungs (nu jau ļoti vecs gan) ar kaut kāds vairāk uz profesionālu stilu, ar mazu refersh rate, diezgan tumšs, pilns ar visādiem portiem utt.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti