Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

27" varētu būt jau UHD 4K, tā var būt būtiska priekšrocība, ja tas tiek izmantots, ja ne tad Full HD uz 24" būs vairāk kā labs. ;)

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

Neprasi kādas collas lai liek, izmēri cik plats ir tava bērna galds un kādas vajadzības ( ko uz ekrēna vajag dabūt virsū) mācību procesā. Atceros reiz virenā darba vietā bija safanojušies par 32" vai kaut kā tādam collām - praksē, beigās lika otru galdu blakus un monitoru uz tā, jo bija par lielu lai uztvertu visu kas tajā atrodas, taču no otras puses varēja viegli strādāt ar vairākiem atvērtiem logiem blakus. Tas lai ilustrētu lielu monitoru problēmu ( es lietoju 2 x 24 collu monitorus), tā ir ērti man ( lieku tos apmēram 70 -80 cm no sevis). Galds ļautu arī 27" lietot, bet tādas īstas vajadzības nav. Ja strādā ar datorgrafiku, video utml. tad lielāks ar labāku izšķirtspēju utt. protams ir labāks.

Tēma: Snieglauzis un Sniegliecis

Vakar vazājos pa ceļiem kas bija tizli iztīrīti un no rīta pieputināti, domāju ka tik nesanāk "Sniegsēde" kādā brīdī, bet ne - CR-V tomēr diezgan labi iet.

Tēma: Mazda 6 Check engine

Kaut gan samuldējos TPS vienmēr būs pie gaisa vārsta/droseles nevis pie pedāļa. Attiecīgi ja vien problēma nav pašā štekerī, tad vieglāk man liekas ir nomainīt to sensoru.

Tēma: Mazda 6 Check engine

Tieši tā ka ir teikts - ir pārejoša problema ar droseles (gāzes pedāļa) "sensoru"/slēdzi aizvērtā stavoklī (tad jad gāzes pedalis atlaists) . Es gan nezinu vai tev pedālis elektronisks (tad sensors ir pie paša pedāļa) vai vēl joprojām ir trose līdz motortelpai (tad būs jāmeklē motortelpā pie gaisa padeves vārsta).

Tēma: Dzineju saderiba

Principā mēdz būt atšķirības ari motoriem ar vienu un to pašu kodu, taču ja tilpums ir palicis tāds pat, tad pārbaudot vai visi elektroniskie loriņi sader kopā, vai arī tos pārskrūvējot visam butu jāstrādā kā pienākas. Zinu parīti Toyota motoru kam ir bijušas vismaz 3 paaudzes ar mazliet atšķirīgu.elektroniku. Kā ir Opel es īsti nezinu, nekad nav bijusi tāda interese.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es par to nesaspringstu, jo sasists tas CR-V bija taja paša limeni ko mana sieva notriecot stirnu dabuja gatavu + spārns + rats + salona airbegi. Viss salikts un sakrāsots kā nakas.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tātad ir nepareiza vakcinēšanas politika, vajadzeja savakcinet Holivudas spīdekļus, kā piemeru tautai :D Varetu pat turpinājumus filmām uztaisit, Rembo izkaro vakcīnu, Terminators atgriežas vakcinēties ...

Tēma: Snieglauzis un Sniegliecis

Tad jau būs Sniegbliezis, Nesasniedzis, Slīpslīdis utml. Man gan ar no rīta bija Lāpstmetis.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Exactly, noteiktu būs kadri kas rādīs ka ministriem "patiesībā" iešpricēts fizioloģiskais šķīdums un nevis CoV vakcīna utt. utjpr. Gaidam jaunas anekdotes par tēmu ...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu mums 2. CR-V ar 2 litru manuali ir tehniski tieši tāds, bet sameklējot info utt. + parunajot ar servisa īpašnieku dabūjam bildes un visu citu ko vajag ar avarijas sekām. Un to auto nopirkām. Galvenais ir faktā ka tu zini kas un kā, un par kvalitatīvu remontu pat itkā neatjaunojamam, var ari maksāt lielaku cenu ... Tur nav universalas receptes, reiz mans čoms pilnigi svaigu Venza ari nopirka dauzitu ieks USA - pačakarejas gan kamer salika visu tip-top, bet auto bija super, es ar to "pavadiju" kadus 2000 km pie ruļļiem.

Tēma: S60 2001.g LPG Misfire

Priecē ka tik nesapīgi, lai labi ripo !

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ir tāda lieta kā rūpnīcas atsaukumi, un servisa vēsture tam visam jābūt iekša, tāpat ja konkrētam auto 3x pa garantiju mainīta viena un tā pati detaļa, tad visticamāk auto ir problemātisks un visticamak jāšanās ar to ir garantēta - ta kā servisa vēsturei ir jebkura gadījuma zināma vērtība.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Man gan atklāti ir vienalga kas stāveja aiz šis "spēles" nosit hedžfondu ar "avīzi". Vienmer nejega kaitinājusi ši likmju likšana uz potenciālu kompāniju bankrotu, jo pareizi sakopojot informāciju un pasniedzot noteikta laikā jebkuras kompanijas akcijas var nolaist uz grunti.

Tēma: Q7 2014. g. akumulators

Atradis par ko brīnīties, ja kaut ko raksti, būs 10-iem to kas neko neraksta, taču vai nu viņu pieredze atšķiras, vai tava "fizionomija nepatīk" - dabūsi par visiem "nopelniem". ;)

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tā lūk tas eko-patērētājs tiek appists, nereti cerot uz placebo efektu: www.delfi.lv/bizness/biznesa_vide/ptac-liela-dala-zalo-pazinojumu-ir-maldinosi.d?id=52885829

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Malacis, acīmredzot dažs labs tirgonis ir izlaidies, ja reiz sola tad lai arī izpilda.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nepārspīlē, neviena valdība tev neko diži labāku nepiedāvātu. Vieglprātīgi un bez sajēgas - jā vietumis par visiem 100%, tomēr tici man ne tā sliktākā valdība un ne tie paši sliktākie lēmumi ( savukārt visu kur konkrēti esmu "zemās" domās par valdības un ierēdņu darbu esmu šajā topikā jau ne reizi vien teicis), cits jautājums ka notikumi laikā ir bijuši tizli un slikti plānoti (un tas ir bēdīgākais) ... Un jā ir līdz nemaņai stulbi skatīties kā "valdība iznieko laiku" lemjot par to kuras preces veikalu plauktos būs piejamas, bet nu esam tur kur esam ... sabiedrības izpratnes līmenis par un ap Covid arī ir ļoti salīdzināms ar priekštāvju "darbu" ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tiem kam interesē, un nav lietas kursā - te būs intersanta lasāmviela un ko paklausīties, kā "pareizi apjāt" tos kas parasti "apjāj" citus: www.bloomberg.com/news/articles/2021-01-28/cohen-sundheim-lose-billions-to-reddit-traders-running-amok

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

BTW tauta, tie kas lietas kursā par akciju tirgiem, kā patika joks ar Hedžfondu apcelšanu no "tautas parastās" puses ???

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Maskas nenodrošina nepieciešamos risku samazinājumus, tikai komplektā ar distancēšanos tām ir jēga, un teātros utml. tāpat gribēs izlocīt kājās starprīdī, uzkost uz WC aiziet utml. - nu nesanāks tur ievērot distanci. Otra lieta tam pašam ķīnītim nez vai ir vispār vērts tīri finansiāli ar to mērkaķoties + lielu daļu filmu mierīgi vari nosakatīties arī mājas apstākļos.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

SSC Tuatara rekords, ir vai nav ? Jaunākais info no Apex Roberta:

www.autoblog.com/2021/01/27/ssc-tuatara-top-speed-record-attempt-three/?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAKEwD0AkH5fR_LsT0xQjizz-ZJ7HA5cX4yQbaPoAQxzmhR9UtPUB_d8XfflQMGxs284A6FsKe3F-K3e3JIelTDQFqgDy4Qg7IPPppb686v5F_pCtKPoZOa40bRsstYEdA10FrCUsiRXbDnbSVexed26SdwcU-Y4Og18Vk43K2Bvm

Tēma: Q7 2014. g. akumulators

Nezinu konkreti par VAG, bet BMW piemeram var pateikt ražotāju Varta un iepērt viņu kodu, un viss būs tā kā vajag !

Tēma: Q7 2014. g. akumulators

Dažreiz auto tiek ar nolūku mainīts, vai nejauši ir ielikts cits ģenerators - tas patiesībā kopā ar patērētāju jaudu būtu noteicošais akumlatora izvēlē. Pie mums ir pieraduši pie niknas aftermarket mūzikas likt lielus akumlatorus un kondensators, taču nebūtu slikti ari ģeneratoru likt piemērotāku, vai dažreiz pietiek mainīt skriemeļa diametru. ;)

Tēma: Q7 2014. g. akumulators

Tieši tā tas visu laiku tur strādājis, un domāju ka nav mainījies joprojām.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti