Kārtot: Augošā secībā

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Te vēl veidi kā norit cīņa par klientūras maciņu uz vakcīnu rēķina: www.theregister.com/2020/12/09/european_medicines_agency_cyberattack/?td=keepreading-uu-bibblio

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nez ko tad kads gaidīja, tāda cīņa par naudiņām tur notiek visu laiku, tagad tikai liels pārdzivojums, ka vienas no mazajam valstīm iestūmušas sprunguli ratos ...ka tad tā, un ka tā drīkst ka mazie lecas ...

Tēma: Autotrases, kur var aizbraukt un pamācīties braukt

Tā ar īsti nav, tad ja tam E39 stulbi groza stūri un ber virsū var noķert brīžus kad elektronika izdara šo to neadekvātu. Un vel.viltigaki AWD aparāti, gadījuma kad pēkšņi saķere atjaunosies bet tu būsi ieslipi ceļa garenvirzienam, tevi var veikli iemest pa stabu kurš tev būs "taisni pa kursu", un elektronika "jutīsies apmierinata" jo savu darbu saglabat auto stabilitati "būs panākusi".

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vot bļins: www.delfi.lv/bizness/biznesa_vide/uzsakts-auto-gumijas-paklaju-razotaja-hgf-riga-likvidacijas-process.d?id=52861025 Šitie bija ļoti labi cik lietoju. Cerams ka nav vienīgie LV kas ko tādu ražo.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Par to vislabākā atbilde vienmēr ir bijusi Denzelam Vašingtonam - man liekas ar video izrāvumiem no runas/inetrvijām pilns nets. ;) Tā vienkāršojot un saviem vārdiem (Denzelu intervē "baltais") - "rasu" attiecības tas ir tas kas notiek starp mani un tevi tagad un šeit, nevis tas ko kur kāds politiķis dara vai nedara Wašingtonā DC.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Paskaidroši vienu lietu - ja mēs runājma par konkrētu gadījumu, tad runājam par konkrētu gadījumu, nevis lec prom uz kaut ko - izskatās pats nezini uz ko. Es man liekas diezgan skaidri esmu norādījis, ka neklīstu apkārt "pa ASV un notikumiem" lai pierādītu savu naratīvu, es diezgan konkrēti norādu, kas man taj tavā pasaciņā nav loģiski, un tās nav nekādas sazvērēstības teorijas, es ļoti labi apzinos, ka tava pārpublikācija šeit bija tieši tikapt tendencioza kā tas ka kāds mēģina piesmērēt šo grēka darbu Dem. Es drusku piedomājot varu izvest demagoģiju un pierādīt pretējo ka vainīgi ir Rep. pilnīgi visā kas saistās ar konkrēto šaušanu, jo tu nespēsi sekot līdzi loģikai un nepamanīsi to vietu kurā es tevi prasti apčakarēšu. Taču neuzskatu par nepieciešamu nodarboties ar muļķībām, daudz svarīgāk ir saprast to ka šādi gadijumi nav saistīti ar kādu partiju utml. pie kam Dallasā šaušanas vispār nav nekas īpašs tāpat kā fakts ka ir daudz afgāņu (un ne tikai) veterānu ar "aizbraukušu jumtu".

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Neslikts verķis: www.delfi.lv/auto/zinas/foto-pardosana-nonacis-aivara-lemberga-lietotais-audi-a8-limuzins.d?id=52868809 bet cena man izskatās neadekvāta, ja vien šitas nav bruņots ... www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/a8/fdedf.html

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Sevišķi gudrs tu neesi, attiecigi neredzu jēgu turpinat ar tevi šo diskusiju. Es nekad un neko nerakstitu par pārabruņotiem policistiem utml. Es esmu vienkāršs lauku pāķis -idejiski - līdīs man virsu dabus pa purnu, lidīs ar ieroci, būs ar ko man šaut es bliezīšu lai nonāvētu, un es nešaušu uz dullo, es šausu mērķējot un tikai. Taja pat laika es ieročus ciest nevaru, un esmu pret to izplatibu.

Tēma: Mazda 323f 2.0 tdi 1999.gada nelec silts motors

WALA rakstīja: Palasīju, paskatījos , bet gudrāks nekļuvu kāpec tieši 2 un tieši siltākam ir mazs spiediens. Bet nu idejiski droši vien ir vērts aizstiepties pie kāda zinoša cilvēka, lai vismaz notestē to sūkni - pietiek vai nepetiek tam spiediens. Iespējams ka kada no elektriskām daļām taisa sūdus utml.

Tiri teorētiski, ja gribas pašam darboties, tad var ka taja piemera kur kaut kas virpai līdzigs darbina sūkni (,iespējsms ka ir labāk kaut ko ar mazu griešanas ātrumu ņemt), tikai obligati japarupejas lai degviela stabili pienāk,jo tā eļļo to sūkni. Atzīmē tos cilindrus kas tev ir ar mazaku spiedienu uz dalitāja korpusa, paņem mērtraukus katram cilindru izvadam un tad skaties vai pie vienāda regulatora atveruma puslidz vienāda degvielas padeve, un ir ari jāredz kas notiek uz pārplūdi, ja 2 gadijumos no 4 pārplūdē nāk vairak degvielas, tad kaut kas tiešām bloķē kanalus, bet ja pa 2 stobriem vienkārši miez mazāk degvielas (tam objektivitātei vajag vairākus mērijumu ciklus ar salidzinoši daudz pilniem apgriezieniem), tad ticamaks ir vilņotā rotora izdilums, vai kāds cits tās kustīgās ass defekts, bet tad tas verķis tāpat ticamak būs jājauc un tad jau manīsi.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Viss ir iespējams, taču ja cilvekam bēniņos sāk lieli tarakāni dancot, tad tam vairs nav sakara rasu naidu vai nacismu, kad jumts ur aizbraucis, tad tas ir aizbraucis. Nebūs pirmais veterāns no afgāņiem kuram pēc tam ar realitati gruti sadzīvot, un nebus ari pirmais kurš ar snaipereni izbauda "savu varu". Tiem viņa vārdiem par to ko šams atbalsta var nebūt loelas vērtības - iespējams kad stūrī iespieda, tad tā kā dzīvot drusku sagribējās ... bet bija jau par vēlu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ja runājam par konkrēto šāvēju, tu viņu vari saukt par ko gribi, un ar lielu varbūtību tas būs aizšauts garām - visticamāk.konkrētais cilvis ir nevis par kaut ko,bet vienkārši pret ... nezinu baltajiem, policistiem, whatever, un vienigais iemesls kadēļ Dem. varētu kaut ko burkšķēt par nehumanismu ir velme kadam politiskam konkurentam iekost, bet neesmu.interesejies par šo pēc butības, tadēļ attyrēšos komentēt konkrēti, viss parējais ko zemak.esmu komentejis - tas ir loģikas jautajums, nevis iedziļināšanās konkrētajas pec visa spriežot ar nolūku šādi pavērstās muļķībās. P.S. Ja paskatīsies uz Dalasu tad līķi tur birst kā no pārpilnības raga, un miruši policisti ar nav retums ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Par manu īso repliku par Rep. štatu ! Nu tev laikam ar pirkstu jāparāda ... Republikāņu vadītā štatā, kāda ietekme Dem. ir yz jebkadu lemumu pieņemšanu ... teiksim uz Policistu bruņošanu vai atbruņošanu + kas tikko vadija ASV - ups atkal Republikāņi, Dem. vel labi ja vispar kadu likumu.būs paspējuši uzskricelēt ... Bet tā jau ja es piekritu baigi ērti un noderīgi vainot Dem. šaja laika kad Rep. ir sadirsuši visu ko varējuši ... vajag jau vientiešiem pasniegt Dem. ka mežonigus slepkavas, lai Kapitolija iebrukums neizskatitos tik slikti. P.S. nu nemaz "nav aizdomigi" šāda ziņa šajā laikā pasniegta "tieši šādā griezumā"!

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tu esi vienkārši izcils piemers tam kā 2+2 tev iznak 5, tāpec ka kāds tā pateica. Pamēģini palietot smadzenes drusku ... P.S. taja pat laikā protams ir kaut kāda iespēja ka konkretais kadrs ir balsojis par Dem. kaut ticamība tam ir zem 1% , jo sava būtība viņš netic politikai bet tikai "aci pret aci"!

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nēģeri ir way konsevativaki kā tu domā, un ... viņi praktiski visi ir Demokrāti (tie kas konservativi)!

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Te būs precizi kads bija šogad dalījums: www.nbcnews.com/politics/2020-elections/texas-president-results Un tu domā ka partijai kuras viens no jājamzirdziņiem ir ieroču izplatības ierobežošana būs piekriteji to cilveku vidū kuri burtiski mīl ieročos ??? Bēda tikai tā ka Texasā labi izglitotu melnādainu cilveku ir stipri daudz , un tie tiešām vairuma pieslejas Demokrātiem, kamer baltie dalas vairak par labu Rep. P.S. ja yz sienas rakstīts XYi tas vēl nenozīmē ka tāds tur atrodas ...

Tēma: Metinajuma krasa

Jaunām automašīnām drusku savadak notiek krāsošanas process, līdz ar ko arī citas prasības virsmām un to apstrādei ;)

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Republikāņu štatā ?

Tēma: S60 2001.g LPG Misfire

Un es laikam tomer pārbauditu kompresiju cilindriem kā pašu pirmo lietu.

Tēma: S60 2001.g LPG Misfire

Atšķiriba LTFT ir ļoti liela, tā ka ir kāda būtiska problēma saistita ar 5 cilindru. Un neskatoties uz to ka ka viss šķiet labi ar degvielu, visticamāk ka problēma ir ar gāzi nesaistita. Es laikam vispirms samainitu 5. cilindra degvielas sprauslu ar kadu citu sprauslu teiksim no 4 cilindra (vai nu kuram vieglak piekļūt). Un ir tāda sajūta ka jebkuru no degvielām vadiba cenšas liet par daudz, jautājums kāpēc !

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Acimredzot policistus apmāca arvien sūdigāk, cik ilgi var neizdarit pareizus secinajumus par viņu sagatavotību un ja reiz negrib tam piki atvēlet, tad beidz nesagatavotus cilvekus sūtīt pret bruņotu vīru, kurs šo to no ieročiem sajēdz ... Bet par Rep vs Dem nu beidz vienreiz dirst, cik var muļķības tiražēt.

Tēma: V50 2.0d 2008.g

Tev tās kvēlsveces tagad siltākā laikā vispār ieslēdzas ? Bet jebkura gadījumā mana pirma doma butu par kadu no temperatūras devejiem. Pieslēdz datordiagnostikai, gan jau tur uzreiz zinošs meistars pamanīs ir vai nav pareizi rādijumi.

Tēma: Mazda 323f 2.0 tdi 1999.gada nelec silts motors

Palasīju, paskatījos , bet gudrāks nekļuvu kāpec tieši 2 un tieši siltākam ir mazs spiediens. Bet nu idejiski droši vien ir vērts aizstiepties pie kāda zinoša cilvēka, lai vismaz notestē to sūkni - pietiek vai nepetiek tam spiediens. Iespējams ka kada no elektriskām daļām taisa sūdus utml.

Tēma: Ford Galaxy kļūda P0202 P0302

Par sprauslu atšķirībām, ja būs precīzi tas pats motors (visi parametri tadi paši), tad sprauslas ar būs vienādas, izņemot gadijumus ja tur ir ieliktas citas neorģinālas sprauslas. Neviena rūpnīca "širpotrebam" nejājas ar detaļu dažādību un to pieprogrammēšanu motoram. Vadības bloki jau pec noklusējuma pieņem, ka ir minimālas atšķirības jaunās daļās + tam jaspēj laika gaita kompenset dilums utml. ta ka tās atšķiribas " kompis, visur kur var, norij" un neliek servisiem jāties, un kad jau vairs kompis netiek gala, tad met motora kļūdas utml.

Tēma: Ford Galaxy kļūda P0202 P0302

Forši, lai labi ripo. ;)

Tēma: Ford Galaxy kļūda P0202 P0302

Mašīnas markai nav nozīmes, taču inžektori atšķiras ļoti daudziem parametriem, garumiem, resnumiem, cik špricē vienā laika vienībā utt. Tas nozīmē ka sameklēt to kas tev derēs eksperimentam ir visvieglāk tieši no konkrēta motora, bet ja ir daudz laika, var atrast inžektora detaļas numuru, un sameklet uz kā to vēl lieto. P.S. nereti Ford un Mazdām ir pat vienādi motori utml.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti