Un uz šo man tev vienkārša atbilde nosauc centimetros tavu drošo distanci un intervālu, tad paanalizēsim kurs te vairāk tukši dirš ;) Bet ja to nevelies tad tik turpini 10x copy & paste ;)
Joprojām uzprasies, bet neesi gatavs izanalizēt diezgan vienkāršu situāciju Zemitānu ielā ?
Walam atklāti sakot ir pie pakaļas ko tu te sludini, bet ja tev šķiet ka tavu rakstīto kāds kuram.tas interesē vēl nav pamanījis, nu tad uztaisi copy paste vēl 10 dienas no vietas, es tevi netraucēšu ar jautājumiem par satiksmes drošību.
P.S. jeb tu ceri ka es tev tā arī nepiezvanīšu ?
P.P.S. Ja nevari par Zemitāmu ielu, varbūt pastāstīsi kāda ir pretruna ar velo Joslu un auto nogriešanos pa labi ir Čaka ielā ?
Pie kam tā nebūt nav vienīgā ;)
Hmm, a nez izgriezt no nerūsejosa terauda loksnes uz CNC vai tamlidzīgi, tas nez izmaksa cik ? Pie kam tos "skaistuma" caurumus var negriezt, tik perforēt ar urbi un vidu dabūt pareizas formas.
Man šķiet tads būs drošājs jox par to indiešu fufeli.
P.S. par to lūzšanu - es savā dzīvē tūristu savas reizes 5 esmu salauzis, tā ka bremzes nah, tāpēc man lēti sūdi bremžu vietā galīgi neauzrauj + tas ka visus velo stutēju un pārjaucu pats un liku labako ko krievi piedāvājā ...
nu šitādu huiņu es pat bērnu velim nelikty, kur nu vēl sev, pec pirmajām 5 bremzēšanām nolūzīs nahren, pieņemot ka vispar ir spējigas veli apturēt ...
Patiesība gan baidos ir drusku cita - kāds savus neizdaritos darbus, tizli sadalitos budzetus un attiecīgi savas pakaļas mēģina piesegt. Un vel domāju ka vārdos saka fui un krata pirkstu neklausītajiem, bet klusība priecājas ka savu lažu varēs uzgrūst tadiem ka Kasinsh.
Tam lockdowna plānam jau sen bija jabūt publiski zināmam, un tautai bija jāspej paradīt kur atkal "aunapieres" ir parādijuši savu neattapību un muļķību.
Es gribētu redzēt kā valsts spēs strādāt, ja kaut kas notiks piemeram vienai no sistēmam līdz kurai mani nagi stiepjas, un mans uzņēmums nespes piegādāt rezerves daļas ... Tfu, tfu, tfu, bet ja tas tā notiks - bled ka es rēkšu ... un "piedzeršos par godu veselajam saprātam". Un neba nu ta sistēma tāda vieniga un.neba nu pati svarīgākā ...
Maniem "japāņu sūdiem" vēl nekas nevienam dzinējam nekad nav noticis lai motors aizskrietu pāri "red lainam". ;)
Varbūt veiksme ... varbūt māku izvēlēties dzinējus ... HZ
Kamēr zvērēs ticību citiem "dieviem" ;)
Nu ja slīd sajūgs bet bremzes nav pārkarsētas tad var mest aŗi zemākā robā 3 2 vai pat 1 - nekur tas dīzelis darba bremzes neaizraus. Un ja sajūgs šādā situācija pat ar 1 robu joprojām slīd- no tad varbūt nevajag braukt ar pilnīgi nojātu mašīnu ... vai aŗi otrādi, tad lai svilst nahren - jo tas dzelzis tad ir jau kategorijā šrots.
P.S.es vēl saprastu ja 3+ litru turbo dīzelis šitā var sajūgu nonest ( kaut gan aŗi pārsvarā tas ir atbilstošs motora griezes momentam, vai arī automāts).
Var jo Dīzeļ motors "tukšgaitā uz 7K rpm" nav paredzēts griezties - var kaut vai tik tupi kā virzuļu klaņus noraut un izbakstīt pa motora sienām ārā, un vair tad tur lido,vai nelido kaut as pa gaisu - es neņemtos pārbaudīt, pat diegzna labi zinot visu kas zem motora pārsega darās.
Ja ar ātrumiem neko nevarētu - tad poh lai "svilst".
Ko ta tu gribi - samīzušie no pēc-Ziemīšu Covid "lēciena". Skaidrs ka kaut kas bija jādara, tad un izdarīja to ko "mācēja".
Man tehniski nav pretenzijas pret to ka ir ierobežojumi, bet tas kas man ĻOTI INTERSĒ - kurš pimpis ko nepiešķīra, vai kur visu šo laiku ir tikusi noplītēta nauda medicīnas nozarei ..
JO mums ir vieni no zemākajiem rādītājiem saslimstībā, taču ierobežojumu līmenis kā saslimstības "pirmrindniekiem" - jautājums KĀPĒC ????
Aizradījums vietā! Paldies!
vai tu gribi teikt ka ja ir metamas lāpstiņas tad korpuss nav metams ? Man gan škiet ka ja tas ir tiktālu nonācis tad visa turba ir metama.
Ļoti tuvu tam ko es par to domāju, bet nu es gribētu sagaidīt uupis analīzi, tad varētu pakomentēt to kāes uz to skatos un kāpēc.
Katrā ziņā esi pareizi saskatījis "interešu konfliktu" dēļ "noblēdītas infomācijas", pie kam uzminēt kas te bijis domāts arī ir grūti, jo laikam jau domāts nav nemaz !
NU tā metode tika izmantota arī uz tankiem - kad ar nolūku pārlej dīzeli - iegūst tādu dūmu aizsegu ka tik turies, vienīgi, kā tiem iekšā ar elpošanu gan nezinu.
Nu tas protams jāņem vērā, bet nu ir arī stāsta otra puse , ja grib iesipt sani.kas nereti pie mums ir raksturīgi, tadvar gadities, ka tiek ignorētas visas pielaides, un faktiski.restaurē turbu kura pēc definīcijas ir izmetama visa komplektā !
Hmm stock skrūvgriezis, plaķenes, riteņatslēga, un vītnes tipa domkrats ir visās manās Hondas pat jaunākajās !
Tikai pirms liec kopā obligāti pārabaudi vai turbīna nav tā kuras dēļ tev tas viss aizgāja pa 3,1415926-pelēm, jo ja tā bija turbīna , tad atstājot veco turbu - nākamais dzinējs ņems tādu pat galu.
Turbīnas var atjaunot, ja nav galīgi sapista, bet nu ja tev tā bija vaininiece - tad visticamāk ka tev tā būs metama !
Respektīvi vienīgais ko ir vērts noskaidrot pirms motora maiņas - kāds ir stāvoklis tavai turbīnai un vai tā ir jāmaina - tas droši ka palīdzēs saprast lēmuma finansiālo pusi ;)
Skarbi, itkā pat kaut kas sprādzis un viens mehāniķis gājis bojā un 3 ievainoti.
Antivielas negarantē nesaslimšanu, taču tas ir atkarīgs arī no tā ko kurš sauc par saslimšanu. Tā diezgan trivializējot - jebkura paaugstināta temperatūra ir liecība saslimšanai, iekaisumam vai infekcijai !
Jā pēc bildēm tā izskatījās, Brīvības iela un viņam raksturīgas ķiegeļu būves.
uupi - tā kā te jau mani centies nolikt par pēdējo lohu, tad tomēr palūgšu skaidrojumus tepat un publiski ;)
Timrota nezinātnisks eksperiments, kas pa lielam sakrīt gan ar manu pat līdz 20 gadu vecu pieredzi, gan arī ar remonta laiku, un vēl mazliet pirmspandēmijas - Rīgas sab. trans sūkā, un te acīmredzami sūkā vēl vairāk !!! Tā ka lai nu kas tur ar tām velo joslām - bet sab. trans der tikai cilvēkiem kuriem ir grūtības pārvietoties citādāk, jo ar kājām vai jebkuru bezmotora riteņtransportu - ir krietni ātrāk !!!
Timrots staigā pa Čaka ielu:
www.facebook.com/watch/?v=415794966133367
Kanibaals rakstīja: Kur tas saglabājas? Nekas tur nesaglabājas, ja vien kāds to nenofiksē. Tas brīdinājums ir nevis ka no tīkla nekas nepazūd, bet gan kaut ko ievietojot var nebūt iespēja to dzēst, jo tiek parsūtīts tālāk. Nav jau serveri bezizmēra, lai lieki turētu dzēstu info.
Ir tāds Wayback machine jau sens projekts , kas ir potenciāli svarīgo notikumu web atspoguļojumu /avīžlapu utml. arhīvs archive.org/web/.
Ar šo mūsu nacionāla bibliotēka arī nodarbojas, un ja kāds publisks events ir atzīts par pietiekami svarīgu nacionālā mērogā, tad visu ar to saistīto konkrēts bibliotekārs ņems un saarhivēs - tā kā var gadīties ka vēstures liecības ir jau fiksētas ;)
P.S. tiesa pārsvarā tad kad man ar tobija saskare - šādas muļķības nefiksēja, bet nu kopš tā laika dzīve ir mainījusies, un arī arhivējamo datu tematika iespējams arī ;)
Sanāk te visādi un tā to valsti čakarē, nodokļus nemaksā, uz veikalu nebrauc utt.
Kā tev nav kauna šādā brīdī daudzus bez maizītes astāt :D:D:D
Ar tavu attieksmi visu jau tā vārgo ekonomiku sačakarēsi :D