Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Dīzelim vieglas smiltis?

Iespējams turbīna "nobaroja" ar eļļu. To jau vairs precīzi bez jaukšanas nepateiksi, kaut gan turbīnu tāpat var noraut un palūrēt (un bildi ielikt iAuto)- tā ša kā tā nāks nost pie motora pārlikšanas. BTW īpašniekam ja liela interese un ir Rīgas un vai Mārupes tuvumā, varu iedot endoskopu uz laiku - var paskrūvēt kādu sprauslu vai kvēlsveci nost - un iebāzties motoram iekšā aplūrēt kāda tur "Staļingrada". ;)

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tu nav ko saprast - ir tie kas prioritātri izvēlēsies kustēties ar kājām/velo pat ja līdz veicim ir 45 min. ar kājām un tie kas prioritāri brauks ar auto. Bet tāpat ir visai pamatoti teiksim braucot uz Juanmārupi piebraukt pie Mārupes Rimi/Maksimas un iepirkties ar auto, un pēc tamd ja rgibas staigāt noiet tas 45 min. daudz ātrākā tempā turp un atpakaļ (tas ir mans attālums līdz veicim ejot ar kājām ar 7+km/h).

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nē nu kaut kas tajā tavā teiktajā viennozīmigi ir, bet tad ir jātaisa izņēmumi noteikumos "ka mācībnieki zinātnes vārdā drīkst". Vienīgā bēda, ka bieži noņemot plafonu tie auto kļūst par parastiem ģimenes auto.

Tēma: Dīzelim vieglas smiltis?

Ja tāda situācija, tad manuprāt jaukt vaļā pat nav īstas jēgas, meklē citu tādu dzinēju vietā pēc iepsējas labākā stāvokli un tad pārjauc to, un tikai ja tam kaut kas ir sačakarēts - pārliec no sava. Bet nu varbūt forumā ir kāds kas to ir darījis ar +/- konkrētu motoru, tad info būs objektīvāks par manu pieredzi. ;) Žēl ka samazināji slodzi - vajadzēja palielināt - max lielā robā un tad provēt jamo noturēt ar bremzēm, īpaši ja sajuti ka jauda nokritās .

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tā ir gan, bet nu tam var būt dažādi iemesli, gan tas ka iepērkas pa ceļam uz mājām, gan tas ka jāpērk tik daudz ka lai aizvilktu līdz mājai pat ar vieniem ratiem nepietiks. Tagad ietves ir slidenas vietām, ja kāds drusku klibāks - tas var būt pēdējais gājiens uz veikalu ... utml.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Laabs, Mairis Briedis pārgājis uz ātro palīdzību strādāt :D Liels atspaids Lv medicīnai - "sausā narkoze" pa velti, un Mairim haļavnie boksa maisi :D

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Opā skat ko mums jaunatnei māca: www.delfi.lv/auto/zinas/reida-talsos-tehniska-apskate-anuleta-macibu-auto-ar-plikam-riepam.d?id=52750935 Ka noteikumi ir rakstīti kaķiem ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu, nu kuras sētas noteikumus salasījies ? Tas neatbilst CSN ! P.S. Izlasi kārtīgi "Gājēju un pasažieru pienākumi".

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Hmm, ko tu vēlies iemacīties ?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ļoti labi, un tālāk ? vai dodiet ceļu zime paģēr dot ceļu arī gājejam konkretā situācijā ?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

uupi - ar labu nakti ! Bet skaidrojumu kaut kad tieši no tavas mutes par Zemitanu ielas joku - es tomer gaidu - mani ļoti interese kā es esmu.lohs ;)

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nē IT joma, ar dažām darba īpatnībām.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

uupis rakstīja: āāā — strīdies par noapaļojuma sākumu un beigām! Kadastrs tev par piemēru! Tur ir skaidri uzrakstīts kur sākas un beidzas tā vai cita iela! WALA – nu neroc sevi dziļāk – es tevi līdz šim cienīju… Lūdzu ej gulēt un pēc tam strelka un mirčiks…

Nu sarunajam ka bez muldēšanas, kadastrs nav saistošs ne velo ne auto ! Kas ir konkretajā vietā par "konfliktu" iestrādāts !!! Pats pēc savas CSN saprašanas - uz priekšu ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tu visu nesaproti kā es redzu. Bet nu tu nekautrejies parunā vien, nebūsi jau pirmais ar kuru sanāk "muļķis kamer klusē tikmer gudrs ".

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Sapratnes grūtības ?? viens konkrets gadījums konkreti šajā vietā !

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Un atkal nolohojies, šaja krustojuma no autovaditāja puses nekas nenorāda par velo ceļa esamību, vaditājam kas sadi brauc nav jadod ceļš velosipedistam kas attiecīgu zīmju neesamibas dēl sanak ka brauc pa trotuāru. Negrasos pat likt punktu, tas tev ir jazin no galvas. Bet savukārt no velosipedistu viedokļa tur ir veloceļs ... Un praksē sanāk ka sastopas nevienlīdzīgi transporta līdzekļi kuriem abiem "ir taisnība" ja seko CSN.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Paradi video, tikai neapvainojies, ja dažos gadijumos man izdosies pieradit ka tu es lohs ! P.S. tas neizslēdz faktu ka tev var ari but 100% taisnība, bet es zinu vismaz vienu noteikumu punktu, kuru Čaka ielas velosipedisti absolūti nespēj sagremot ,!!!

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu ka ta būs joprojām tuksu dirsis vai tomer izstāstisi kā šis nav veloceļš: 36 Zemitāna iela maps.app.goo.gl/oZ9qi8m62eay1rh39 P.S. un man tie stabiņi ka ir izradijies vispār netraucē, līdz ar ko tas ir devums satiksmes drošībai, ja reiz gajeji ir tik stulbi ka domā ka jālec zem pirma auto kas pagadas ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tev tas google links kaut kā garām paslidēja - tu paskatiez tā labāk ;). CSN zinātājs ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Parunā, parunā tik galvenais yz ielam tā neuzvedies ka te muldi, citāk vasaru vēl nesagaidīsi ;)

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nevaru komentēt šo gadijumu, bet redzot cik stulbi velosipedisti uzvedas uz velo ceļa Barona ielā (un tagad jau pariti ari Čaka esu redzējis) , vai trotuāra, es tikai brinos ka katru dienu kādu nesabrauc ... Un pārsvara tās situācijas tādas izveidojās tieši dēl ta ka velosipēdisti "uupja stilā" interpretē noteikumus ! Viens man priekša sabadija auto spārnu uz taj pasa vieta par kuru tev uzdevu jautājumu no google maps (braucu ar velo.tieši pretī - tam velosipedistam - anekdotei). Vel viens uz kapota palika tad kad no Čakenes trotuara pasparliecinati noleca priekša auto las brauca pa ielu gar veco sporta pili utt. Pie kam atlal es braucu majup ar kajminamo skrejriteni, un mēs ar to pašu auto izmainijamies bez problemam. Tā ka piedod neesmu augstas domās par velosipedistiem.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es jau teicu, ka man nevienam nekas nav jāpierāda, bet tu drīksti ticēt absoluti jebkadam muļķībām , ari tam ka tu zini un māki.pielietot CSL un CSN .

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es nezinu kur tu atrodi tos kas tevi grasās nonest. Man ir pilnīgi pie vienas vietas ko tāds uupis par mani domā vai raksta. Ja tu domā ka velosipedistam kads kadreiz uzbrauc aiz necieņas vai atklata naida - tu vienkārši esi prasti sakot dumjs, nevienam baudu nesagada sabraukt pat ezi, un tomer tā gadās ... Tavi teksti liecina gan par to ka par drošību nezini vispār neko, jo vienigais kas ir droši uz ceļiem ir fakts ka ja tevi neredz cits lielāka transporta līdzekļa vaditājs - ar tevi ir dirsā, ja pats neuzmanīsies ;). Un ja tu nespēj šo vienkāršo patiesību saprast, tad par tālāko pat runāt nav vērts ;)

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es no saviem vārdiem negrasos atkāpties, mani tikai mazliet fascinē - kas gājējiem ir darāms šī 1,5 joslu brauktuves sarunas kontekstā ? Pežo vaditājs ar 1 dienas stāžu ir tavas apmacīt neprašanas rezultāts - vai es pareiz tagad tylkoju tavu uzrakstito ? Jeb ta ir klasika par temu, ka CSDD eksamena maršrutus vini zina labi, bet tālāk jau ta kā drusku čuš ? Un kā tas nabadziņs varēs Rimi Marupe stāvvieta tad iebraukt, ja tu un tev līdzigie viņus tā esi apmācījis ???

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es tikai teicu ka tu vari iet ieskrieties ar savu izaicinājumu ;)

Lasītākie raksti

Jaunie raksti