Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Nē nē jau melnie rada lielāko problēmu - Covid imo iecirtīs daudz lielāku robu.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Man mūsu sociālisms kā redzi netraucē, esmu atradis sevi šajā sistēmā, kamēr mans čoms īstens kapitālists ir gatavs vēl un vēl un vēl apdedzinaties. Es vienkārši esmu drusku noguris plēst pakaļu par to.lai.drusku labāk dzīvotu, man tāpat jau ir vairāk kā labi. Jo dzīvē izskatās ka mans čoms gan pelna labi, bet dzīvo kopsumma nemaz ne tik labi, bet jūs ja dzīvo šajā tā kā viņam tik - lai tā dara, negrasās atrunāt.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Un neko daudz nezinu par apritajam mūsu markām, bet man ir klusa aizdoma ka Šķēles biznesiņu daļai dažam labam bija izteikts "stulbuma griestu" problemjautajums, nevis VID utml. Vismaz par dažu citu viņa biznesu skaidri zinu ka prāta nepietiek. Un Orkla gadījums ASV IMO būtu vēl nežēlīgāks - ļautu bankrotēt un pārpirktu atsevišķas ķeskas pa lēto.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Doma ka Trampu pārspēsi tukšdiršanā ?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Ā tātad risku diversifikācija kas noved pie tādām korporācijām ka Toyota, Hitachi, Hyundai ir viens vienīgs sociālisms. Un kādu vēl pērli te izmetīsi !

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Zini uz to ir teiciens, trakāks par muļķi, ir tikai muļķis ar iniciatīvu. Demokrātijai un pat republikai ir savas būtiskas problēmas, kas pie liela "muļķu ar iniciatīvu" procenta var sapist dzīvi miljoniem ... un uz ilgu laiku. Vienmēr ir jāuzmanās no "revolucionāriem" .

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Un megakorporācijas ir tipa sociālisma produkts, vai tā man tagad tulkot tavu rakstīto ?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Un cik ilgi turpināsi pielāgot faktus savai naratīvai ? Ja varēja vienoties par klienturas šmauksanu, tad varēja arī vienoties un lobēt saprātīgāku pieeju izmešu, pārstrādes, utml. jautājumiem, taču karteli uztaisīja nevis lai kaut ko risinātu, bet lai appistu patērētāju - "jauks kapitālisms, jauks un nevajag te uz mani zobus atņirgt".

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Vai nu par vēlu, vai arī nepareizs veids, jo nu šobrīd es neredzu ka šādi ir iespējams kaut ko atrisināt, un kas vēl sliktāk - man izskatās ka pat laiku iegūt neizdosies, jo sniega bumba ir kļuvusi par lielu lai tās ripošanai jelkas spētu patraucet.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

1) tu arī atsakies saredzēt faktu, ka siena labākajā gadījumā samazina migrāciju, bet pārējo dēļ vairāk atslābušiem robežsargiem neizmainītā nemaz, vai pat palielinās. 2) es jau strādāju ar Ķīniešu Huawei IT produktiem kur ASV tehnoloģijas ir izrautas un aizvietotas, sorry, bet ja tā turpināsies - ASV būtiski zaudēs, un ne tikai ASV. Tirgus protekcionisms ir īstens sociālisms, vietējie var rullet gurķi tā vietā lai iespringtu, kamēr Ķīnā tik rullē tālāk, jo iekšējais tirgus ir tik liels kā zaudēt Štatus ir nepatīkami, bet ne kritiski.

Tēma: Prezervatīvi par mazāku cenu

Centīgs tu esi, bet visupirms tiec galā ar savu faktu bāzi, citādi man apnīk norādīt uz selektīvi apskatītiem faktiem tavos argumentos.

Tēma: Prezervatīvi par mazāku cenu

Tev pašam tas gan nekad nav traucējis !

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Ja iztureja Votergeitu, pārdzīvos arī pārīti sociālistu..

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Pakustini ka vien savas smadzenes, un sapratīsi ka bez kapitālistu atbalsta nekāda CO2 burbuļa nebūtu !

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

ASV sistēma joprojām tiešām izskatās labi sabalansēta, par to tiešām prieks.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Pietiek izlikties ka nesaprati, zem sociķu CO2, tavi mīļie kapitālisti cenšas pārdot daudz un dikti mēslu, ar uzrakstu ka tas ir CO2 apkarošanai, kaut reāli nez vai pat ir kādi reāli uzlabojumi. Droši vien gribēsi iestāstīt ka izmešu skandāls ir krāšņs sociālisma piemērs, skuju - tas ir kapitālisms visā krāšņumā, kad produkts stipri atpaliek no reklāmas.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Atvaino, bet lielu daļu muļķību par Trampu es nemaz lasījis neesmu, nevarēšu komentēt, bet tu jau dzirdēji manu viedokli par sienu, par Ķīnas tirdzniecības kariem, kur laikam taču cilvēkam padomdevēji īsti necērt ko dara, par mēģinājumiem slēpt informāciju, un visādi izlocīties. Nemaz nerunsšu par Tramps tvītiem - cilvēkam ir kaut kāda nesaturēšana, un ar viņa problēmām un darba metodēm var tikai brīnīties ka kāds no atbalsta personāla vēl tādu balamuti spēj paciest.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Aizmirst man neļauj, parakstot papīrus vienmēr tas figurē un atgādina par to kādā caurumā tas viss aiziet ;)

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Bradypus rakstīja: "kapitālisms būs spiests veidot plānveida ražošanu" Tev patiešām nav ne mazākās nojausmas, kas ir kapitālisms vai arī esi īpaši nekaunīgs manipulators. Par meliem... Pastāsti gan. Esmu diezgan pārliecināts, ka meli būs. No tavas puses. Melīgi saucot par kapitālismu kaut ko, kas tāds nav.

Par meliem... Pastāsti gan. Esmu diezgan pārliecināts, ka meli būs. No tavas puses. Melīgi saucot par kapitālismu kaut ko, kas tāds nav. Nu jau, nu jau pats ar visām četrām pret CO2 muļķības un prasisi lai tev kapitālisma melus uzrāda. Tev tak pa visiem galiem tiek smērēts, eko, zemizmešu, no dabīgām izejvielām utml. Domāju ka nav jāstāsta kādam mērķim tās muļķības visur tiek pievienotas, kaut realitāte bieži nozīmē tikai atbilstību noteiktam "drazu" procentam produkta sastāvā.

Tēma: Prezervatīvi par mazāku cenu

Man prieks ka tu tā domā, tātad kaut kas man ir izdevies ...

Tēma: Prezervatīvi par mazāku cenu

Redzu jau redzu ka tev patīk temats, bet nu man tiešām.vairs nav interesanti, bet ne jau nozīmē ka nav ko teikt, teikt ir daudz ko tikai arī darīt ir ko, katram savas izvēles jāizdara ;).

Tēma: Prezervatīvi par mazāku cenu

Pārliecināt nu gan neizdevās, ar jūsu argumentiem es varētu kļūt tikai par nīgru sociālistu.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Par aprēķinu staigāšanu, tas gan fakts, bet 2x vajadzēja būt ka tikai 2vai 3 štatos tā varētu būt, bet nu mazums moš tev arī tā sanāk.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Es labprāt pats demokrātiem par diezgan daudzām lietām sadotu pa purnu, bet tas ko dara Tramps manās acīs pat netuvojas labošanai, bet es es kaut kur saprotu arī tavu viedokli un nostaju, un to ka saka "tiesās" vēsture. P.S. kā jau teicu lai USA izdodas, tā vai citādi.

Tēma: Prezervatīvi par mazāku cenu

Nu tātad es esmu dumjš un kā zināms ar muļķiem ir bezjēdzīgi strīdēties ... dzīvosi un tad arī redzēsi - vairāk man nav ko piebilst iepriekš teiktajam.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti