Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vai nu valdībā strādā lohi, vai kas - sakaru operatori var darit visu ko, bet karantinas neieverotajus tā izķert nav iespējams, mobilo pamest majas butu.pirma lieta ko darīt, ja reiz mērķis būs uzlikt mikstu šim visam ... Resursu trūkuma dēļ atkal valdībai jāiet pa riskantu taciņu ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Teikšu atklāti vienmer ir līdz aknām riebusies ideja ka valsts bāžas visur kur vajag un nevajag, un šī situācija ir tieši tāda pati manās acīs, jo absolūti neparliecina fakts ka Ķīna ar jebko ir tikusi galā, ka tas vispar ir pareizais celš utml. Un mana skatijuma jo ilgak turpinas vilkt laiku ar karantīnu jo lielakā pakaļā būsim ne tikai ekonomikas ziņā.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un kopš valdībā ir tāds klauns kā A.Kaimiņš, līdzīgi klauni sevī atraduši spēku kļūt redzamiem, tā kā ja vien negribam "siciālistisko revolūciju" kad valdība būs visiem.līdz kaklam ar savām muļķībām, tad jo mazāk ierobežos jo labak, un idiotus tīri labi aktīvi kaimiņi noliek pie vietas ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ne nakuj nevajag, jo tiek kas gribes tapat uzliks miksto, bet pariejie cietīs, par gribedams visiem nepieliksi policistu pie dibena,uj pat ar armijas palidzibu nebus nekas lidzets, tikai trauces tiem kam šai laikā ir svarigi stradat un kusteties apkart. Nav jēga no likumiem kurus nevar piespiest ieverot.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nezinu ko tur un par ko mācīja, jo aizgāju uz eksi un noliku, bet kas bija eksī vairs neatceros.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Nu moš bar tad ielikt kaut kadu filtru uz klasiski angliskiem vardiem vai tadu niku kas satir tādus, kam uzlikt šādu ierobežojumu un pie reģistracijas ielikt info ka ir šāda fīča, boti reti lasa reģistracijas info.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es īsti nesaprotu, vai tiešām esam tik stulbi ka rekomendācijas nepieciešamas? Te nav nekā tāda atšķirīga no klasiskas civilās aizsardzības. Un teiksim atceroties studiju laikus civ. aizsardziba, biju aizgajis uz pirmo lekciju un tad aizgaju tikai uz eksamenu (protams noliku bez jebkadas mācīšanas un gatavošanās).

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

par to daļu, ka jau mirušu testē uz COV-19 gan apšaubīšu !

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tātad labi garšo + lodes forma arī ir "forma" ;)

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Domaju ka absoluti lielaka piesarņojošā plusma ir saistam ar došanos uz darbu, skolu utml. Diezin vai brauc uz veikaliem pari uz otru pilsētas dalu lai kaut ko nopirktu ...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vot kur nu nevajag list ar savu naudu bez saprašanas, tad nu investīcijās nevajag, nu ja nu vienīgi ir padaudz brivas naudas, tad vien dala lai pelna. Jo kad tad parasti to naudu vajag vairāk, logiski ka tad kad ir krīze, bet ja ir krīze, tad bieži investīciju tirgi krīt yz leju un milzu tempiem. Tobiš stratēģijai biezi vajadzetu būt pirkt krīzes kaut kadā zemakajā punktā un pārdot pie mērenas atkopšanās, bet kā saka "good luck with that" ja vien neesi baigi labi visu sarēķinajis utml.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tātad kā jau te daži no mums izteicās nevis EV risina problēmas ar piesarņojumu, bet atteikšanās no braukšanas, kas kā labi redzams daudziem nav obligāta ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tā nav parāk slikta doma, tikai vajadzētu izplānot to tā ka saslimsana un izārstēšanās no COVID ir plānveidīga tiem "brīvprātīgajiem", jo maz ticams ka neaplips. Bet ir arī viena nelaime, daudz cilvēku ir nežēlīgi (sevi ar nepieskaititu pie tiem žēlsirdīgākajiem) un varētu mierīgi ļaut vai pat piepalīdzēt mirt visiem ... un vēl ir viena daļa kas nemaz neapzinās dzīvības vertību ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jā, ja lūc piedod, nenoturejos ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Stikla desa" nav pārtika ja nu kas .

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Agresiva rīciba bija ari iespundet 3000+ iekš kuģa, un pataisīt to par inkubatoru, es apšaubu ka tā bija jedzīga doma, bet neviens nezina kas būtu ja butu savādāk darīts. Ta ka man ir privatmaja tad izņemot mūs 4 gimenes locekļus apslimt īsti nevar, bet taja pasā dzivokli konpardevu 1/2 gadu atpakal virtuves ventilacijas /tvaik nosūceja šahta svienojas pēc vien stāva ar citu dzivolli, 3 x var minet cik jēdzīga ur jarantina pie šāda risinajuma, ja neiesledzot savu nosūceju es rezēm zinaju ko augsas kaimins gatavo ... P.S. paveicās ka kopejais inficeto skaits ir tikai drusk virs 712 ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nevienam vēl.šobrīd nav izdevies atrast, cik.uzticama ir info par itāļu problēmas apmēru !!! Tādēļ es atturētos to vērtēt, jo man no sākta gala tā ir šķitusi uzpūsta problēma, bet tas protams nēnozīmē ka problēmas nav, vienkārši ir iespējams ka ta kā dara itāļi principā nevajag darīt. Piem. ja tu esi karantīnā ar CoV19 nesātāju vienā mājā (vai slimnīcā) var uzradities ka tā ir nevis karantīna, bet vīrusa inkubators, jo lai arī esat adalīti ar sienām, iespējams elpojat nesvaigu gaisu, kas par nelaimi ir visiem no vienas ventilacijas šahtas utml.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Te tev nenoliedzami taisnība, ja vien dabā necirkulē dazādi ši virusa paveidi, vai varbut netīšām sakritis ka 2 virusi "ceļo kopā", kur viens iebliež ātri pa imunsistēmu un otrs pa to laiku paspēj ieperināties (es nesaku ka tā ir!), un + iespejas ka viruss mutē, ari ir ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Interesanti kādas būtu atbildes, ja šeit neielikt pareizo atbildi ... Eidi, slimība var ilgt vairākas dienas, un situacija kad viens apslimdina vēl vismaz vienu citu ir vairāk ka reāla.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tieši tā uzpūsta ja visus ar pneimoniju un lidzigiem simptomiem iegrūž zem COV19 mirošajiem tad iegūstam "dažiem kadriem vēlamo" statistiku, kaut itāļu profesors saka ka tieši dēļ ta ir "tipa liels" COV19 mirušo skaits. Nezinu kāpec bet nevar atrast cik ir koejais mirušo skaits ITA diennaktī, tad ari varētu vertet, vai tur vispār ir kādas izmainas pret 2019.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Man tadas aizdomas jau bija tad kad sāka ziņot ITA par vairākiem simtiem mirošo diennaktī,tad šur tur paložņāju t.sk. ko teicis valdību konsultējošs profesors kas ir WHO kaut kādas grupas biedrs, un principā manas aizdomas apstiprinājās. Iepriekšējā lapā biju linku iemetis ar vienu rakstu par to.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kaut kā ta arī domāju, jo mirušajiem ir pilnīgi pie pakaļas kurā statistikas ailē vai kategorija viņi ir "iemesti". Un no citas puses, kas kuram ir panika. Diemžēl no medijiem dziļu analizi gaidit nav iemesla, tie ķer "sensācijas", tā ka lielaka dala ir "apmierinati", tikai tadiem ka tev vai man interese tālakas detaļas, bet dēļ tā knapi 1% tadu kā mēs ... neviens neies savu pakaļu plēst. Jo virziens jau tehniski ir pareizs - jāizolē cilvēki no saskarsmes ... un tālāk kuru vairs sipj detaļas ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ja ir laiks un vēlme lasit un meklet tad oficiali ITA statistika šķiet tiek apkopota ieks: www.istat.it/en/ Pašus datus laikam var redzet šeit (tikko tik saku rakties): dati.istat.it/

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nebus īsti korekti ta kā saki, nevis izdevigi novelt, bet drīzak objektīvi nav jēgas mēģinat parliecinaties par citu versiju, tāpat darba pilnas rokas visiem kas ap veselibas aprupi grozas.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vel jau visur Fe vadi jāizmanto tik ilgi kamer H2 "vadi" nav visur savilkti ;)

Lasītākie raksti

Jaunie raksti