Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Mēs esam par braukšanas ātruma palielināšanu Latvijā uz 110, 120 un 130 km/h

Nu nez man jau šķiet ka izņemot pāris āpšus ko gadās satikt 24stundu laikā, pie mums brayc ļoti normāli. Piesipties jau vienmēr var atrast pie kā, bet vai tā ir lietderīga "laika pavadīšana" - baidos ka ne. Jā uzlabot šo un to noteikti vajag, bet revolūcija ir galīgi lieka !

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Gan jau ka tīri labi saproti kapēc ar tām sekām neviens īsti cīnīties negrib - tas ir tāds kāposts nu kura neviens labprāt neatteiksies, tadēļ arī naudas plūsmas (nu pilsoņiem uz kompanijām un valsts kasi) palielināšanai domātie EV. Un citas ar "zaļu uzlīmi" izpušķotas dzīves reālijas, bet ne patiesas rūpes pat ekoloģiju.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vienīgais kas mani šajā vīrusa štellē interesē, vai ta draza ir dabīga mutācija, jeb tomer kads 3,1415926-mpis pacenties. Jeb gluži.preteji cilvēki tik tizli palikuši ka vairs nespēj izvilkt vīrusu izplatības gadījuma ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tas tapēc lai vēl kadus paris apslimdinatu un varetu deklaret karantinas un vel visu ko, tam jau ir daudz un dažādu arī ekonomisku seku, kur dažiem zaudejumi, bet daziem ieguvumi.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Skaties tūlīt atnāks kāds un pateiks ko par tādiem hopujistiem domā un ko ar tādiem vajadzētu darit.

Tēma: Mēs esam par braukšanas ātruma palielināšanu Latvijā uz 110, 120 un 130 km/h

Jep Amsev ir viltīga tā piebraukšana, vai nu pa krūmiem, vai pirms DUS un atpakaļ tipa "pa ietvi" ( tā uzskatās pec ietves, bet ur patiesībā brauktuve un ietves tur vispār nav !) maps.app.goo.gl/QPDBTzcf1SGcCVbVA

Tēma: Mēs esam par braukšanas ātruma palielināšanu Latvijā uz 110, 120 un 130 km/h

Runājot par lēnbraukšanu, es nereti sniegotos ziemas kalnu ceļos dažādās valstīs esmu redzējis vietējos lēnbraucējus, tajā paša laikā pa pilnīgi nepazīstamu ceļu man nav bijusi nepieciešamība braukt tik lēni, un tie ātrumi braucot no kalna lejā pa nekaisītiem kalnu serpentīniem ir ļoooooti tālu no atļautā ātruma. Tas pats ir arī LV es nespringstot ziema braucu 90+ pa sniegu, vajag apdzīt arī 120 nav nekāda problēma. Tad kāpēc domājat ka teiksim vaditajiem ar tadu pat pieredzi ikdienā 110 km/h butu problēma, ātrāk ļoti reti kurš brauc, bet protams brauc, un es vienalga negrasos viņus nosodīt - nekā bīstama tur nav. Ir protams arī kadri kurus nebūtu slikti noņemt no trases, bet nu tie dara muļķības arī pie maziem ātrumiem...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Un te ir attiecīgi sakarīgi un neitrāli vērtēts šis dokuments arstechnica.com/science/2019/11/what-is-the-significance-of-11000-scientists-declaring-a-climate-emergency/ Varētu pat teikt ka viedoklis kaut kur līdzīgs ar Bradypus attieksmi pret ekoloģijas jautājumu. Respektīvi - arī es piekrītu ka mums ir klimata izmaiņas, taču galīgi nepiekrītu tēzei, ka mums vajag ražot CO2 citadākā veidā ka to daram līdz šim. Mums ir jāsaudzē resursi, tajā skaitā nav pa labi un kreisi jāsvilina "fosilie izrakteņi". Tikai nekarinat man makaronus par to ka EV vai CO2 pumpēšana iežos ir klimata problēmu panaceja.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Paldies Dievam, ka vismaz lielākās muļķības izrediģeja: globalnews.ca/news/6138812/mickey-mouse-global-climate-emergency-letter/ Citadi diskreditē pat tos kas par tēmu ir interesējušies un kopumā piekrīt nepieciešamībai ko darīt lietas labā !

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Vai tu orģinālu pirms izrediģēja visas muļķības biji redzējis, Miki pele un dažādi filmu un grāmatu varoņu vārda brāļi, kas parakstījuši šo "svarīgo dokumentu". Tas protams nav īsti rāditājs jelkada dokumenta nozīmei, taču diezgan skaidri parāda kā tie kas to organizēja (pie kam.ne pirmo reizi par to pašu tēmu) darīja to ļoti tendenciozi, tipa lai būtu skaitlis, un lai tikai par to.runātu, bet par patiesumu pilnīgs poh-ujs.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Teikšu tā - laba izvēle, cik nu tā bija izvēle, un nekaitīgs rezultāts, kaut arī maksās. Nav daudz gadījumu kad šitos šķēru variantus kāds savāc. Pat ar jaudīgu auto dodot gāzi - trāpi fāzē un amplitūdu tikai palielināsi. Izdodas trāpīt pretfāzē - un vari kaut bremzēt. ...

Tēma: Mēs esam par braukšanas ātruma palielināšanu Latvijā uz 110, 120 un 130 km/h

Ja tu vēl varētu mums "dumiķiem" cēloņsakarību ķēdi kaut kā saprotamāk pasniegt ... Kāds tur tas sakars starp lēnbraukšanu un čempioniem īsti ir ?!?!?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Bradypus rakstīja: Kādēļ cilvēkam, kam eksistē tikai autoritātes, tu prasi vai viņš ir domājis? :D

Cerība laikam mirst pēdējā - un piezime vietā. Kur tur bija tie 11+K zinatnieku kas parakatījuši "glābiet planētu" uzsaukumu, starp kuriem bija grūti attrast kādu kurš būtu jomas ,par ko vāca parakstus, profesionālis.

Tēma: Mēs esam par braukšanas ātruma palielināšanu Latvijā uz 110, 120 un 130 km/h

Meistars - ko citu lai te saka ;) Piedod - msh!

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ja ir jaudīgs aparāts varētu izdoties, bet ja auto būs nīkulis, un pie lielākās nobīdes no centra ass būs pa īsu jauda - situaciju būsi tikai pasliktinājis. Bēda pārsvarā ir faktā ka lielākajai daļai verķu ar ko velk piekabes ir augsta profila riepas, tas traucē laicīgi nokontrēt (lēna reakcija uz stūres pagriešanu) + vēl dos iespēju draņķa piekabei taisīt nelielas svārstības kuras pat nav iespējams izlabot.

Tēma: Mēs esam par braukšanas ātruma palielināšanu Latvijā uz 110, 120 un 130 km/h

Nu tu pārspīlē Rīgā "3 labie ir tas pats kas viens kreisais" strādā ļoti ok, uz tāda vai cita bāņa vai kalnu ceļa tev tādas izvēles nav uz desmitiem km izņemot lielākas pilsētas, kur ir drusku vairāk iespeju nobraukšanai.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Vai tiešām esi labi apdomājis to avotu ko ieliec. Vai tu saproti ko nozīmē 1968 gads un kāda tipa petijumi vispār iespējami. Varbūt mums ielikt kādu petījumu uz industriālās revolūcijas sākuma periodu, kad visi bija stāvā sajūsma par ogļu utml. kurinatavām ? Vai bridi kad elektrība kļuva populāra.

Tēma: Satiksmes ministrija Latvijā vēlas 18 000 elektroauto 2030.gadā, tagad ir 948

Nu un smadzenes palietot par to kāpēc, tas jau nav "īsta vīra cienīgi" . Bradypus jau tev ar "mietu" sniedz norādes uz to kur EV ir jēdzīgākais pielietojums, un šādi EV lietojot daudz saprātīgaks risinajums ir braukt ar velo, un galvenais ka visiem ieguvums būtu vismaz 4 reiz lielaks ka ar EV, un nevienam nekam nebutu jāsametas. Un vēl variants butu EV nomas teiksim kā Citee Bee vai lidzīgi.

Tēma: Satiksmes ministrija Latvijā vēlas 18 000 elektroauto 2030.gadā, tagad ir 948

Protams ka "maldi", tik nezin kādēļ lietam kā vēja ģeneartori, EV baterijas utml tiek meklēts pielietojums pēc efektīvā dzīves cikla beigām ... Negribi mazliet izverst savu domas lidojomu šajā sakarā. Pie reizes varbūt aizkaps citas reālās dzīves likumsakarības kā " bezmaksas siers peļu slazdā" ...

Tēma: Satiksmes ministrija Latvijā vēlas 18 000 elektroauto 2030.gadā, tagad ir 948

Tad atvaino, reizēm smadzenes nodarbinot citur iedzimtais "stulbums" ņem virsroku.

Tēma: Satiksmes ministrija Latvijā vēlas 18 000 elektroauto 2030.gadā, tagad ir 948

Mja, ja jau tāpat jāplāno, tad neredzu iemeslu kāpēc vispār EV iekļaut aprēķinos. Ņemam normālu veļuku pa 500 EUR un ieplānojam ka to EV apiet ar lielu līkumu, gan velo infrastruktūrai sanaks, gan gaiss būs N reiz tīrāks, un bonusā vēl fiziski aktīva tauta ! Bija kolēģis itka ne sevišķi sportisks, tomer viņam nekas netrauceja no Rīgas aizšaut uz Lietuvu meitās, tā kā ko esat atraduši tajos EV man ļoti grūti saprast ...

Tēma: Satiksmes ministrija Latvijā vēlas 18 000 elektroauto 2030.gadā, tagad ir 948

Es arī neesmu no tiem nabagākajiem cilvēkiem, un tomer vai domā, ka visiem sākot ar pensionariem ir jāsametas tavam EV, drusku ta kā nav pa traku ???

Tēma: Satiksmes ministrija Latvijā vēlas 18 000 elektroauto 2030.gadā, tagad ir 948

Par nomas auto - varētu strādāt! Bet 2-3 auto uz ģimeni gan ir sviests, ja vel mēģinam to izrunāt viena teikumā ar ekoloģiju un CO2 samazināšanu. Mans vidējais optimistiskais EV CO2 neitralitātes nobraukums grozās ap 77000 km, jā ģimenē ir 3 auto cik gados šis nobraukums ir sasniedzams. Man ar 3 auto, viens vispār jau vairāk kā pusgadu stāv, kad bija 2 tad ar to nobraucu zem 3000 km pa gadu, otrs pēc 10 gadu lietošanas šobrīd ar 170000 km manu nobraukumu.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Ar vienu nopietnu bet, pieņemot, ka tādam skaitam publikas tie EV der, lai nebūtu būtiski jamaina savi braukšanas ieradumi.

Tēma: Atalgojuma sistēma

Dažās lielās firmās maksā pavisam godīgi konvertā, un VID nevar neko padarīt, jo darbinieks ir ne EU pilsonis, un tādam pie mums var izrādīties ka kontu neviens bankā nedos. "Banku sistēmas attīrīšanās no netīras naudas"

Lasītākie raksti

Jaunie raksti