Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu ja kāds pavairāk iesip to santīmu, tad sanāk outback konsevrbundža ar 0,7 … nu labi jokoju, bet Principāvienīgais ko varētu pārmest ir plastmasas pārbagātība, bet tik un tā izvēlies tās pašas klases vācieti vai jebku citu kas nav premiums - būsi tieši turpat, un pat ticamāk ka sliktākas kvalitātes plastikāts.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Un atkal uzkārušies uz tās pašas muļķības: … balstoties uz transportlīdzekļa CO2 emisiju ietilpību… Tātad tiklīdz pieņem jāvēršas pie valdības un jāsaka, ka TEC darbināšana, apkures darbināšana utml. rada/var radīt CO2 izmešus apjomā X - lai neaizmirst "godīgi" aplikt ar nodokli pilnīgi visus pēc pilnas CO2 "emisiju ietilpības". Ja ne tad uz tiesu. Tas pats par LDz, Aviācijas satiksmi, Rīgas Satiksmi ( īpaši pievēršot uzmanību trolejbusiem ar dīzeli, jo ģeneratora režīmā tas mēsls ir nejēgā rijīgs utt. utjpr.)

Tēma: 12.oktobrī ar ziemas riepām.

Tikai nevajag, jo aukstāks ārā jo vieglāk braukt (lasi ziemļvalstīs), tieši mums ir šeit ziemās ir tas visriebīgākais temperatūru diapazons kad ļoti bieži ir sliden, tad kad ir jau zem -11 grādiem, tad vairs nestrādā neviens no iespējamiem ielu kausējamajiem sāļu maisījumiem - tad strādā tikai smiltis, bet pat ja ir ledus pie šadas tempretaūras tas slīd, bet relatīvi daudz mazāk kā pie -1 līdz +1. Tādēļ pie mums ar riepām vajag uzmanīties daudz vairāk kā Ziemeļvalstīs.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kādam nolūkam un kam to prasi ??? 2c8h18+25O2 utt.

Tēma: Latvānijā

Man personīgi tīri OK patīk Beach Hotelis, par SPA gan neko nepateikšu - pirtējies tur esmu, bet nu pirts kā pirts - tādas daudzviet ne sliktākas. Visādi citādi viss sakopts un tīrs kā pienākas tādai viesnīcai. Ēdamajam ar viss OK - atbilstoši savam līmenim. Ka speciāli izvēlētos šo viesnīcu attiecībā pret citām tā pasā līmeņa - jā un nē, ja vēlme būt tieši Jurmalā un tieši pie jūras - tad jā, visādi citādi ir arī citas vietas kur varbūt pat intersantāk ( nē - ne labāk, bet savādāk).

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Spameris + lohotrons, kas palīdzēs tevi atbrīvot no naudas vēl efektīvāk, kā pseido-eko pasākumi !

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Te ir viens tiesas process kas ASV un iespējams arī daudzviet citur pasaulē mainīs luksafora uzstādījumus: www.theregister.co.uk/2019/10/21/traffic_lights_changed/ Kā reizi saistībā ar mūsu tikko ieviesto "sarkanā braucēju ķērājkameru" pasākumu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vai tiešām viens kravinieks šitā piebeidza to Audi , tad gan "labi" trāpījis !

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Sveicināts atpakaļ te jau daudzi brīnijās kur esi pazudis, bet ja kāds domā ka pagājušā gadsimta sākuma jau izmēģināta tehnologija - elektro auto - ir kaut kas šausmīgi progresīvs, tad acīmredzot plakana zeme ir nākamais progresa "sānsolis" ...

Tēma: Atsauksmes par Renault ar 2.0 16 V bendzīna dzinēju

Patiesībā ja Renim pāriet pāri ar testeri un attiecīgu smēru kontaktiem - nekādu problēmu labu laiku ar elektro nebūs. Kad jaucu savu JAP koyotu daļās tad arī sapratu ka tur cilvēki nav slinkojuši un katrā štekerī ir joprojām redzama normāla smērviela.

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Laikam.drusku piedegušas pankūkas komplektā

Tēma: Vai ātruma fotoradari un sodi uzlabo satiksmes drošību 2019

Gan jau savu polici ari pats noķers, tik tas ātrums priekš pacelšanās tāds drusku par švakru, ņemot erodunamiskās īpašības.

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Jā tev taisnība !

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tāda sajūta ka Masks par katru cenu savu brūkošo impēriju vēl mēģina glābt. Piedod, bet galīgi nav man ticības tai bullshit kompānijai!

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Zin pie mums ir tāda nelaime pie iespējas "būt intīmās attiecības ar santīmu", gan jau ka uz apskati ielej labāko iespējamo degvielu, teiksim Neste Pro diesel, a ikdienā varbūt vispār ar kuģu "atrabotku" kurina. Nu labi pārspīleju protams, bet nu kreisas degvielas pie mums netrūkst.

Tēma: Viegli ieskrāpēts vējstikls, piezīme pēc TA: jāveic priekšējā stikla nomaiņa. Vai tiešām?

Skaties tūlīt tev kāds pastāstīs ka auto kurš veicis akrobātiskus trikus, tajā skaitā pārīti škērsvirzienā, "brilles" nemaz taisni uz deguna uzlikt nevar !

Tēma: Ford Galaxy 2008. 2.0 (103KW)

Varbūt, nestrīdēšos - ar vietējiem un dizeļ Fordiem maza saskarsme.

Tēma: Opel Astra coupe

ko tu muldi!?! Kā tu pie tadiem secinājumiem nonāc ?

Tēma: Ford Galaxy 2008. 2.0 (103KW)

Tipa šādi štrunti: www.autodoc.co.uk/car-parts/knock-sensor-15025/ford/mondeo/mondeo-iii-saloon-b4y/16453-2-0-tdci

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

tas notekti ir sarežģīts maršruts un nereti arī garāks, bet laika ziņā bieži ir labs ( bet atkarīgs no starta punkta). Nav daudz luksaforu - ir izbraukšanas dažādi varianti ( ja brauc pēc Waze, piemetot uz "aci" tur tās regulārās Waze aiztures) utt. BET tehniski no manas regulārās "sēdvietas" līdz mājām ātrākais ir caur centru uz Salu tiltu un tad uz Mārupi, bet tikai tas nav prognozējams, vai iegūsi līdz 5 min. vai zaudēsi. Uz D-tilta man parasti sūkā uzbraukšana - iznāk tieši tās uzbrauktuves kur krustu sķērsu 2 uzbrauktuves un nobrauktuves seko viena otrai - Idiotiska konstrukcija, bet neko diži labāku tur laikam uztaisīt nevar !!!

Tēma: Ford Galaxy 2008. 2.0 (103KW)

Atkarīgs no degvielas padeves veida - ar mehānisko sūkni - tiem nav.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Vispār jau tam rakstītājam vajadzētu paskaidrot, ka kādu laiciņu vairs nelaiž klajā 2 taktu zāles pļāvējus - ekolģijas dēļ, tā kā teikt ka nav izmešu regulu - gluži ar nevar teikt - ražotājiem tomēr ir/bija uzlikti kaut kādi pienākumi šajā sakarā.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Neko darīt - varbūt cilvēkam tātds pat melnais caurums kā smadzenēs ir arī kaut kur garāžā, mauriņā utml. kas aprij daudz degvielas litrus utml. Vienīgi rodas jautājums kāpēc tas melnais caurums atgriež atpakaļ piesārņojumu ...

Tēma: Ford Galaxy 2008. 2.0 (103KW)

Tas ir tikai normāli situācijā kad piemēram nostrādājis "Knock sensors" - tad iestājas režīms ko nereti apsaukā par "limp mode". Un knock sensora nosatrādāšanai var būt pietiekoši daudz iemeslu - ir vērts pieslēgt un palūrēt kļūdas. Ja gribas minēt tad te būs paŗis lietas no pieredzes: Man bija tāds jox uz Honda dīzeļa ap 2500 apg./min., kad puse gaisa padeves (gumijas) trubas bija ieplīsusi. Kamēr vienkārši lūr virsū - to pat nemana, bet kā ar to turbo verķi iemin grīdā - tā momentā pavērās. Līdzīgi simptomi, bet tad arī ar lielu precizitāti pie vieniem un tiem pašiem apgriezieniem - zobsiksna nav uzlikta pareizi/problēmas ar psriegojumu vai tamlīdzīgi ( bet tas ne visiem auto ir iespējams, jo pietiekoši daudziem tas uzreiz var nozīmēt saliektus vārstus !!!)

Tēma: Akumulatora izvele

Atslēgtu dranķa start- stop un tavs akumlators kalpotu vel ilgak kadus +3-5 gadus , jeb kopā 8-10 gadus. Tiesa tad gan jēga no reģeneratīvas bremzēšanas ar būtu 0.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti