Kārtot: Augošā secībā

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu vot izmuldējies, tagad būs vēl vairāk caur Mārupi līdēju

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Lai kādi mēsli butu tie elektro štrunti, nav nepieciešams piedrist upes un savu apkārtni ar tiem. Tas ir tieši tikpat stulbi kā aizdedzināt naftas platformas, lai apturētu naftas industrijas stilu pametot urbumus.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Mēs katrs skatamies izejot no savas pieredzes vai sava skatu punkta. Tikai tas ka mans skatījums uz lietām aptver drusku plašākus reģionus par LV, nenoliedzot ja LV tajā ir sava ietekme.

Tēma: Akumulatora izvele

Tagad gan padomāju ka ar OEM ieliktajiem tam var nebūt nekādas sakara - pirmajos 10 gados auto parsti ir gan tehniski labāka'kārtībā uzturēts, gan arī lietots jēdzīgāk, pēc 10 gadi man nereti tas arī kļūst par otro auto ko pakustina reiz nedēlā ja paveicas. Līdz ar ko salīdzīnāt OEM aķi ar pēcāk pirktu laikam nav korekti, jo vismaz maz nereti tur parādas tā robeža kad veco auto lietoju savādāk + varbūtība ka elektro sistēma vairs nav ideālā stāvoklī.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Un vēl intersanti par kuģu astātajām pēdām : arstechnica.com/science/2019/10/why-lightning-strikes-twice-as-often-over-shipping-lanes/

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Viņi ir malači savā centībā - un domāju ka Ķīna varētu aizskriet citim pa priekšu, bet man ir vien problēma - es šādiem režīmiem neuzticos - tie mēdz neglaimojošu info noslēpt !!! Tā kā vārdos vargadīties ka Ķīna ir reizes 3 zaļāka nekā patiesībā, jo ir arī izdevīgi būt tipa "zaļākajam" jo pat ja dzīvē tehnoloģijas ir pa pusei sūds - uz kopējā ekotendenču fona var labu kāpostu iesūkt nāsīs, kamēr tauta tic !!!

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Vēl nepatīkamas ziņas elektro auto frontē: arstechnica.com/cars/2019/10/dyson-kills-its-plan-to-challenge-tesla-with-an-electric-car/ Pat jau auto top vlastīs ar letāku darbaspēku - finansālā puse joprojām ir problemātiska, tas nozīmē ka atļauties alaktro var TIKAI lieli autoražotāji, kuriem ir vairs tikai jāpieslīpē elektriskā komponentes, bet viss pārējais jau ir ar atstrādātu konvejera ražošanu.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Pieņemot ka Ķīna nemelo par reālo situāciju, tad viņiem laikam pamazām ir izdevies uzlabot situāciju ar akmeņogļu TEC utml. Bet diemžēl visādas bio, eko utml. elektroieguves veidi izrādījušies dzīvē sūdīgāki kā tās pašas ogļu dedzinātavas: arstechnica.com/science/2019/10/how-well-has-chinas-ultra-low-emissions-policy-worked/ Un ja šis tiešām ir reāls uzlabojums nevis "uz papīra"- tad tas nozīmē ka padarot publiski pieejamus gaisa novērojumus un tiešām kaut ko darot lietas labā - var daudz izdarīt arī bez muļķīgām elektroauto iniciatīvām.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Dzīvē kā parsti viss neiet tik rožaini kā visādi nepieredzējuši start-up mēģina zīmēt: arstechnica.com/cars/2019/10/uber-lays-off-another-350-workers-amid-ongoing-losses/ Amīšu autobūvētāju problēmas tā arī nevienam laikam neko nav iemācījušas ...

Tēma: Akumulatora izvele

BTW es arī iesaku ja ir puslīdz pa ceļam ņemt tieši Autostartā - ne viens no aķiem nav pievīlis, un veco ar paņems pretī uzreiz.

Tēma: Akumulatora izvele

Es vispār esmu ņēmis to Autostarta noname - un 6 gadi bez problēmām, līdz brīdim kad sāku maz braukt un pamanījos jamo tukšu 1 x dabūt - tad gan jams pateica čau. Bet tā gan Bosh, gan Vartas kalpojuši uz goda, un vislabāk protams ražotāju OEM ieliktie.

Tēma: Akumulatora izvele

Nope - msh pilnīga taisnība - bračka līdz bērnudārzam brauc ~ 500 metri, tad reizēm 500 metri atpakļ līdz mājai, un tālāk nekur, pēc 2 nedēļām pa tuvējo Mārupi - prasa WTF - pilnīgi jauns aķis vairs negriež !?!?! Da ko ta grib pie tāda režīma. Pie kam visas citas lietas tika pārbaudītas ir vairāk kā OK tam FF.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vajadzēja mēģināt ar praktiski gaismas ātrumu, tad visur tieši tev būtu zaļais

Tēma: LTE modemi + liela pastiprinājuma antenas

Nu ja es zinātu labprāt padalītos, tas stāsts bija tāds ka vakara gatavo tur atskaites vai ko nu tur, slēdzas internetbankā un kur tyr (tipa zemnieku saimniecība) kaut ko kārtot un pigu - neiet nets. Ko tur sazvanijusi utt. bez rezultatiem, atbrauca tur vietejais kurs tur compjus pa tuvejo apkartni labo - baxtijis, baxtijis kamer aizgāja internets, bet no rīta atkal vecais stāsts - fig vam - neta ta nav! Nu tad palasiju boot.lv, apdomaju sejienes teikto - un teicu, lai pajem no LMT uz testu to lielako no standart rūteriem tieši tāda teksta + to dator specu (tipa ja nu ethernet ligzdas compim nav, tad vismaz bus cilvis kas tiks gala). Ta ka isti kas tika paņemts nemaz nezinu - dzivosim redzesim. Tehniski attālums līdz tornim nav lielaks par 3 km, pa taisno mos vispar zem 1km.

Tēma: LTE modemi + liela pastiprinājuma antenas

Šobrīd aizgāja tā "lielā kantainā" standarta telpu kaste, bet ņemot vērā iepriekšējos gadījumus - neņemos apgalvot ka tas ir gala risinājums. Pie kam precīzi vēl nezinu - moš tomēr uzvilka jamo 2.stāvā - tur mazāk problēmām by default būtu jābūt. Kad tikšu līdz turienei paeksperimentēs vairāk, jo bija brīdis kad tas USB štrunts ļoti labi strādāja.

Tēma: LTE modemi + liela pastiprinājuma antenas

Īsumā - LMT "lielā" 4G kaste uz šo brīdi ir atrisinājusi problēmas. Paldies visiem par virzienu norādēm, ja ne tagad tad vispār noderēs ! ;)

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Vispār man nebija taisnība un atradu poļu presē rakstus par to kas tur notiek, tikai ar vāciešiem tur pamaza sakara - ir versijas ka tur Ukraiņu radiokatīvos kaut kādus sū ir svilinājuši, bet pārsvarā ir runa par to ka augstā temperatūra tur svilina naftas produktu, laku, krāsu utml. atkritumus. Un pēdējais par ko lielākais šums - savu kaut kādu aizdirsto zemi, tipa kā mūsu Gudrona dīķos - svilina. Tobiš paši pārsvarā savus mēslus dedzina, un vienīgā saikne ar vāciešiem( arī neatradu precīzi) - iespējams ka vācieši r lielākie PortService daļu turētāji. P.S. atrašanās vieta gan ir pilnīgi pretējā pusē upei tam ko sauc par "Novy port". Līgums par zems nomu škiet tur beidzas ap 2024 -, bet štuko kā ātrāk to kompāniju pasūtīt drist.

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Nu kā vēlies - es jau teicu, ka varu arī piebraukt, bet nu labi - kad pārdomā dod ziņu - esmu parādā. ;)

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

skaidrs tagad atradu kurā pusē Gdaņskai tas viss slēpjas.

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

OK atradi - tātad pusdienas ?

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Un šie ir nākotnes plāni kā grasās atītsīt Gdanskas ostu, kas ir "jaunajā" (Novy Port - tās ir gandrīz tas pats kas Vecrīga pie mums) ostas pusē: www.gospodarkamorska.pl/Porty,Transport/port-centralny-w-gdansku---ostateczna-koncepcja-.html Te ir plānos vairāki bunkuri kas visticamākais ir degvielas/naftas bunkuri

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Izpētīju kārtīgi Gdaņskas Novy-Port - tur nav neviens paša celtņa krastmalā - Novy Port krastmala izskatās šādi: www.google.com/maps/@54.4078644,18.6514217,3a,75y,101.9h,90t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipNVZ3ZxxzRg7PjSZiSHp8drzFdXCCFpdXX3BTkS!2e10!3e11!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipNVZ3ZxxzRg7PjSZiSHp8drzFdXCCFpdXX3BTkS%3Dw203-h100-k-no-pi-0-ya106.904816-ro-0-fo100!7i8704!8i4352

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Volx - daram tā - ja tur esi Rīgā/pieRīgā es tev lieku pusdienas vai alu (esmu pie Dominas, bet varu aizbraukt arī kur citur) ja tu atrodi orģinālrakstu tam, kā vācieši "aizdriš" Poliju ! Toties šī ir ļoti pareiza pieeja klimata problēmām - nevis jābasto skola lai protestētu, bet principā ir jāmācas un jādomā kā panākt reālu uzlabojumus: www.dw.com/en/survey-most-germans-want-climate-protection-but-not-protests/a-50782806

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Tfu tu ar kļūdām esmu sarakstījis : DW == Deutsche Welle www.dw.com

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

P.S. Volx ja sameklēsi orģinālu rakstu DW - būšu pateicīgs ! Vienīgi vāciski meklējot var būt kā jameklē pēc Gdansk ( ja gadījumā orģināls ir angļu, vai Danzig ja vācu)

Lasītākie raksti

Jaunie raksti