Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Pilnai ainai pastāsti par braukšanas paradumiem (pilsēta, garie gabali utml.) un kas par motoreli. Citādi moš brauc ar 1990 gada MB 3litru dīzeli - un tad sanāk ka tu vienam no izturīgākajiem dzinējiem lej principā ļoti atbilstošu eļļu un vēl pietiekoši bieži to maini :P

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nezinu par šo neko daudz, bet Pro-Eko speciālisti un zinātnieki arī nemaz tik balti un pūkaini nav. Kā jau iepriekš teicu - neatkarīgi no klimata tendencēm, vajadzētu ievērot prastu principu - nesajāt vidi sev apkārt ar kaut ko tādu, kas nogalinās mūs pašus, jo planētai un vēl jo vairāk pasaulei būs pilnīgi pie d=sas ka cilvēki izsprāgs.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Nevaru komentēt, bet gan jau pats vari saprast kas un kā atkarībā no veida kā ķēde tiek spriegota un "mierināta". Bet izejot no manām zināšanām - tevis teiktais/novērotais neizklausās pēc patiesības, bet tādēļ tas uzreiz nenozīmē ka tev nav taisnība.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Nu vispār krāsa nav īsti rādītājs eļļas kā smērvielas stāvoklim, bet ja reiz par to satraucies - kas liedz nomainīt, un nevajag taisīt eksperimentus ar eļļu kuras viskozitāte neatbilst ražotāja ieteiktajam. Man te ieteica Liqui Molly, bet es vēl neesmu pamēģinājis kā tā uzvedas, bet 2.2 Hondas dīzelim labi patika Castrol Edge 0w30 sintētika, ēda mazliet - ap 1 litru uz ~15Kkm. Tagad ir cita ražotāja eļļa - piemirsu kāda, jo ielēja pirmo reizi.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Uj mazliet draņķīgi esmu izteicies - tās nav problēmas pēc būtības, - tāda ir norma, kur vēsākos apgabalos, kā pie mums, Hondai ir vēl prikols, ka degviela kondensējas un nonāk eļļā - tipa "eļļas paliek vairāk". Tas ir rezultāts tam ka dzinēji strādā max efektīvi utt. un pie maziem pilsētas gabaliem, start/stop sistēmām un visa cita - tie nepienācīgi uzsilsts un nespēj iztvaicēt degvielu, kura pie tam vēl ar lielāku spiedienu tiek iešpricēta cilindros pa tiešo.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Un eļļas maiņa uz tiem norā'ditajiem 10K, 15K vai 20K - ir pamatīga laža cik man paskaidroja, jo ja tu vislaik kurini mērenos režīmos Rīga -Liepāja, tad 20Kkm ir ļoti normāls maiņas intrevāls, bet ja tu diendienā 7Kkm par Rīgu vien mīcies, un jo īsaku gabalu jo sliktāk - tad arī 7K var būt krietni par vēlu lai mainītu eļļu. Ideāli ja ir elektroniska servisa maiņas intrevāla noteikšana - tur ražotāji ir iekļāvuši motorstundu uzskaiti un kaut kādu slodzes indeksu cik saprotu - tas tad arī ir diezgan labs (objektīvs) rādītājs.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Tas protams būs IMHO, bet manuprāt tas ir normāls rezultāts mūsdienu dzinēju konstruktīvo īpatnību dēļ + tas ka tiek paģērēts eļļas resurss uz tur 15K+km. Dēļ idejas ka eļļai jāiztur līdz 20Kkm tai ir atšķirīgas piedevas un arī atsķirīga viskozitāte (neņemšos gan apgalvot kas ir cēlonis un kas sekas tai augstajai viskozitātei), un ja tu teiksim šis viskozitātes klases eļļu ielietu ļoti labā "vecajā dzinējā" kas paģērēja tikai pussintētiku 10w40 līmenī- tad tas motors to teiksim 0w20 rīs vēl trakāk kā tas šobrīdējais Hyundai šobrīdējais dzinējs. Pie kam to pašu par eļļas rīšanu var teikt ļoti daudziem dzinējiem, toč zinu Hondai ir problēmas ar jaunajiem 1.5 litru benzīna dzinējiem utt.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

ja Rīgā vispār kaut ko sāks kārtot, tad RS un tam līdzīgie vairs nevarēs prasti ieraut nāsīs nodokļu maksātāju naudu utt. Kārtību te tā īsti nevienam nevajag, tas tik tāds priekšvēlēšanu jājamzirdziņš.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Mans piekrist par visiem 100 - šitas + pseido-eko sviests ir kaut kas nepārspējams.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

un vēl man nepatīk ideja par co2 pumpēšanu zemes dzīlēs, ar šiem eksperimentiem mēs vienreiz konkrēti norausimies.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

nu zin kamēr nesāka sajāt mežus lielās platībās, tad vēl pašas mātes dabas radītie ugunsgrēki, un man tā co2 radīšana vairs nešķiet tik laba doma. Nu kā lai tev pasaka par to piesārņojumu, ir kaut kāds daudzums kuru uzskata par normu, tipa kā ūdenī dzelzs un citu metālu un sāļu, bet pie kaut kāda daudzuma to ūdeni tomēr par "tīru" vai uzturā lietojamu vairs neuzskata, tātad tas ir "piesārņots", es to šādi uztveru un arī lietoju ikdienā. Jo citādi ir tā kā medzām ar kolēģi jokot skābeklis tā ir inde, un galvenais iemesls kādēļ mirstam, ja iemācītos elpot kādu inertu gāzi dzīvotu mūžīgi

Tēma: (ne)Norādes ceļu remontos

tad kad tas ir sauss un tikko satīts - fig tu viņu nodzēsīsi, kad jau drusku sagulejies, vai pērnā gada - tad jā tad deg nu tā nevisai.

Tēma: (ne)Norādes ceļu remontos

atbilde vienkārša - asfaltbetona ceļu - var, jo bitumena sastāvdaļas ir degošas, piķis arī deg, bet jautājums ir par temperatūru, gan apkārtejās vides, gan uzkarsuša asfalta klājuma gan tās degošās kūlas un ko nu tur jamā ir parāvusi līdz ar svilšanu. Ja uz asfalta bez dzēšanas nokurinātu lielu salmu rulli esmu diezgan pārliecināts ka segums būtu pilnīgi sagrauts un pec paris kravas auto jau sadruptu sīkos gabalos.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Ideja superīga, ka gājēji un auto nekrustojas, vienīgi man būtu gribējies, ka Seulas gadījumā viens divjoslu ceļš butu ticis tikai velosipēdistiem, taču tas tā laikam nav noticis. Dtilta pārveidošana īsti neko nedotu, jo tā ir objektīvi jēdzīga vieta tieši autotransportam. Bet lūk Vanšu tilta iebraukšana Vecrīgas pusē man gan ir mīkla - kāda jēga iedzīt transportu pa tiešo luksaforu virknē. Smagās kravas kas iet pa dzelzceļa tiltu man ar fascinē, kāda X pēc visām kravām jālien caur Rīgu utt. Bet nu ne jau pirmo reizi te saku, ka "the show must go on" un saprātīgi "zaļu" vidi sev apkārt mums netedzēt kā savas ausis.

Tēma: (ne)Norādes ceļu remontos

Nu nav pie mums tādas darba kultūras kā ir piem. Japānā, līdz ar to ja pat darbinieks parastais ieraudzīs lažu - viņš nekad neizlabos lažu, vai arī nepateiks vadītājam, ka jūs "$impji" ekonomējat uz mūsu darba un apkārtējo (vadītāju, gājēju u.c.) drošību. Neesam acīmredzot vēl izauguši līdz tādam pašcieņas un cieņas pret pārējiem līmenim.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Atklāti, laucinieku vieta es tagad pieprasītu "gandarijumu" ar dūrēm vai ar nūjām

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kā lai pasaka, tas kas ar klimatu notiek vai ari nenotiek, nav iemesls lai aizdirstu apkārtējo vidi. Un tā kā co2 nav tā gāze ko cilvēks ir spējīgs elpot, tad lieka tās ražošana apdraud mūs pašus neatkarīgi no ietekmes uz klimatu.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

uhh, nu atradi ar piemeru Ķīnas pilsētas - jā tur tautai ir ļoti grūti elpot, bet nu tur par kaut kādam Euro 1 normām lielākoties var tikai sapņot. Te tādi lūžņi nekad pat nav bijuši, jo tehnidjo pat bezEuro standartā neizietu

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Piedod bet šis spārda, pilsētās ekoloģija izrādās ir svarīgāka par laukiem, tipa miskasti aizvedam uz lauka arpilsētā un ir ok tur izgāzt, kaut tūlīt aiz zīmes. Man jau bija aizdoma ka ar eko - komunistiem man nav pa ceļam, bet tu sķiet pārspēj to tautu par vairākiem punktiem.

Tēma: Honda CR-V īpašniekiem un lietotājiem, tests, atsauksmes

Cita starpā iegādājos 1,6 dīzeļ CR-V, mazais dīzelis ļoti patīkami pārsteidz, dinamikā ieliek šobrīdēja 2,2 Hondas dīzelim.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

The show must go on, bizness nedrīkst apstāties, kā citādi ekopiekritēji saņems savus elektro dampjus, vai to sastāvdaļas no Ķīnas.

Tēma: tiešām izpūsta galvas blīve?

Vankins rakstīja: sūknis esot vesels. tākā būs vien tā galva jāceļ nost. bet tur esot kautkadas divas skrūves kuras nekādīgi nevarot aizsniegt tā lai atskrūvētu. visticamāk vajagot kautkādu speciālu atslēgu, varbūt kāds zin kādu tieši?

Speciālās atslēgas vienmēr var atrast ražotāja detaļu katalogos (japāņi apsaukā par SST - special service tool un kaut kāds numurs). Pamēģini - varbūt ieraugi to kas tur derētu, ja tev kāds izstāstīja kur un kas jāaizsniedz.

Tēma: Honda CR-V īpašniekiem un lietotājiem, tests, atsauksmes

ar domu zilzobja raiditaju kas pie usb sledzas.

Tēma: Honda CR-V īpašniekiem un lietotājiem, tests, atsauksmes

tad nakuj to moduli jo jauna ta navigacija vareja lab ja 800 maksat. Pie kam japalur mos var usb to bluetooth iespraust un ari stradas

Tēma: Honda CR-V īpašniekiem un lietotājiem, tests, atsauksmes

Un vēl viens variants - paskaties šeit uz tiem kas piedāvā updeitus : www.ss.lv/lv/transport/spare-parts/honda/cr-v/navigation-systems/ uzzvani - moš viņi zina un plaīdzēs.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti