Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Opel Astrai vibrē ātrumkloķis

Motors vibrē pastāvīgi, atkarībā no cilndru skaita, tā tehniskā stāvokļa, amortizējošo elemntu stāvokļa utml. tu to jūtu vai varbūt vispār nejūti salonā. Izteikti jūt vibrāciju piemēram kad no vietas izkusties, esmu pat reiz salauzis izpūtējam kustīgo savienojumu koyotam, kad uz mitra asfalta ieminu kārtīgi, un jams uz kādu ~ sekundi izbuksēja un tad dabūja saķeri, un motors uztaisīja tādu kā "paklanīšanos" uz priekšu un atpakaļ par vairākiem centimetriem. Bet tas ko tur apraksti var protams būt kāda tehniska nelaime, bet vairāk izklausās pēc braukšanas stila radītām problēmām. Neesi gadījumā "spooortiska" stila braukšanas cienītājs ??? Jo esmu kādreiz braucis arī ar auto ar pajātu sajūgu ( tāds tika nopirkts mazlietots), un izbraukāju gan kalnus (sajūgs slīdēja kad brauca pilns piekrauts ar 3 ātrumu), gan visu ko, daudzu tūkstošu garumā un tas auto pat beigās aizceļoja kaut kur uz āfriku ar tādu pašu sajūgu pēc ~ 300+Kkm zināmajiem uz odometra.

Tēma: Ventspils šoseja

Vispār jau visur kur esmu braucis - tie kas pārvietojas lēnāk ( nevelk pret kalnu utml.) parasti parūpējas lai tie kas var un grib braukt ātrāk to var izdarīt. Pie mums, jopcik, nezin kāpēc viss ir otrādi, te izrādās ka tie ātrbraucēji ir visu pasaules nelaimju cēlonis, vai tiešām ??? Es varu braukt lēni un traucēt visiem, varu braukt ātri un traucēt dažiem, un varu braukt ļoti ātri, un ļoti ticams ka netraucēšu vispār nevienam ...

Tēma: Ventspils šoseja

Nesapratu, vai tas bija kaut kāds jaunums, ka autovadītājus uzskata par priviliģētiem, un attiecīgi grib no ši luksusa arvien lielāku kāpostu "nošķīt". Žēl ka nevar tā prasti sarunāt - nu ok dirsinat mūs, tad mēs tagad uz 2 gadiem visus auto noliekam pie sētas, un iekasējat veseli … Būtu intersanti paklausīties kādu dziesmu tad "putniņi čivinātu"

Tēma: Auto krāsošana

krāsu var likt citai krāsai pa virsu "kamēr nelabi paliek", ja vien krāsas bāzes neatšķiras, virsma tie attiecīgi apstrādāta ( nav tauku un xz kā tur vēl) utt. Lepnos limuzīnus tieši tā krāso ar n-kārtām, jo problēma ir tad ja vienā kārtā uzbliež pa biezu - tad nevienmērīgi žūst un visāds citas stulbas problēmas rodas. Ar tiem toņiem - xz - laikam 1 x dzīvē ar ar tādu joku esmu sastapies, ka krāsais bija pa gadiem nianses + manai tarataikai tā jau bija pabalējusi - krāsotājam nācās piepūlēt smadzeni. Tur bija tās joks, ka nokrāsoja, izstiepa saulē un tika tad pamanīja ka tonis atšķiras - pārkrāsoja, un 'tad gan uz aci vairs neredzēja ka piekrāsots, tik tas ka pārlaiduma vietas protams ir saredzamas.

Tēma: Ventspils šoseja

NU te atkal var izlasīt ka lielākā problēma ir braucējos pašos ! Neko darīt ar stūri rokā jau nepiedzimst, un ne katram ir bijusi iepsēja no agras bērnības vīlēt pa pļāvām ar dažādiem tr-ta līdzekļiem ar piekabēm un ko tik vēl ne. Vienīgais ko varētu iemācīt autoskolas - ja nevari/nespēj apdzīt - atstāj citiem vietu !!!

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

Nez kā tad veicas ar auto atrašanu ?

Tēma: Opel Astrai vibrē ātrumkloķis

Hmm, nu ja tā ir manuālā kārba un ir tika lielāka vibrācija bet nav palielinājušies trokšņi - tad es neticu ka tā ir kārba. Diemžēl man nav ne jausmas par konkrētā dampja tehniskajām niansēm, līdz ar ko tālākus minējums labāk neizteikšu, jo priekšpiedžiņas dampjiem ātrumpārslēgs nav pa tiešo ar kārbu savienots, tādēļ kā tas var nodot vibrācijas no kārbas es īsti nestādos priekšā, tad ja viss motors vibrē - tad vēl es to saprotu, jo trosu garums tad mainās atkarībā no tā kā "danco motors" - tad tas ir iespējams. Teiksim ja būtu kāds no man zināmajiem priekšpiedziņas dampjiem - es liktu uz to ka vai nu motors ir sācis gļukot un raustīties un/vai tam ir izbeigušies motora atbalsti un/vai amortizatori, vai arī kādas problēmas ar spararatu. Uz sajūgu es liktu tikai gadījumā ja to sākot izspiest vibrācija stipri palielinās, un arī negribas ticēt ka tas kas mainīja izspiedējgultni bija tāds cirvis ka nepaskatījās uz sajūga stāvokli.

Tēma: Pārdod dzivokli, laba cena

O gandrīz vecais labais Šiirs. :D

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

Ātrumā palūrēju - laikam tam ir CVT kārba, man laikam neceltos roka uz tā gada auto ar CVT. Tas tā vairāk subjektīvi, jo neticu tādām un to ilgmūžībai.

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

Mersi ar 7 ātrumu automātu toč nevajag pirkt (tam B klases toč tāda nav), savukārt 5 ātrumu tomāts bija ļoti laba kārba !

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

pled paralēli darot citus smadzenes noslogojušus darbus sasipos loģikā, jābūt - … vēl jo vairāk tev - NEVAJAG

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

Verdikts - šo konkrēto BMW tavai dāmai un vēl jo mazāk tev -NEVAJAG !!!

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

600 Eur nav dārgi ja nu kas, man Honda pat dārgāka sanāk ;)

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

A un vēl no iepriekšējās apskates: Piezīmes: Nenozīmīga eļļas noplūde no motora (transmisijas). Trūkumi vai bojājumi 6.1.3.2 Mehāniski bojāts barošanas sistēmas cauruļvads pie degvielas tvertnes. 4.5.2.2 Labais priekšējais miglas lukturis iestatīts par augstu.

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

CSDD 2017 gadā reģistrētais nobraukums 187283, pēc tā kāds ir stūres rats nobružāts - es ar tam nobraukumam neticu ! Tātad lai šo vispār pat apsvērtu pirkt - gribētu zināt patieso nobraukumu ! Un vēl ļoti nepatīk no CSDD šis: 6.2.1.Virsbūves stiprību un citus satiksmes dalībniekus neapdraudoši deformācijas bojājumi 3.2.1 Redzamību vai izturību būtiski neietekmējoši stiklojuma bojājumi. 3.3.1 Sīki, atpakaļskata spoguļa izturību neietekmējoši bojājumi. Tas izkluasās pēc kāda kas lēti pircis un ne sūda pat nav mēģinājis uzturēt, vai arī bijis taksometrs ...

Tēma: Pārdod dzivokli, laba cena

Mja bet man izskatās ka tad tev nebūs vairs ko darīt un būs garlaicīgi :D Vēl variants ka pašam gribas vairāk slavas, bet tevi ir apsteiguši, nav vairs vecās spozmes tevī :D

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

Hmm, kāpēc lai līstu ārā brīnumi - tie ir vieni no labākajiem motoriem kopā ar ZF8HP kārbu, tā kombinācija praktiski ir nenokaujamākais komplekts ko var dabūt uz šo brīdi. Protams ja gribas salīdzinātt ar pedējo veco Supras 2jz-gte - nu nebūs te iespējas tā virpot un celt jaudu baigi nepasliktinot dzinēja resursu, kaut gan arī laika jautājums.

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

Glavenais nelasīt krievu forumus par šo un tiem akli neticēt. Kreivija ir ļoti specifiska valsts ar hz kādu degvielas kvalitāti un citādiem gļukiem (t.sk. servisu darba kvalitātes). Protams teiksim salīdzinoši tipa BMW kalpo tik krievijā vs Peugeot kalpo tik var puslīdz pieļaut, kau gan arī jānem vērā ka BMW drīzāk tiks lieta laba degviela bet vidējam Pegijam drīzāk kāda nu pagadās.

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

Jā bieži tā ir, pie šāda nobraukuma pie cenas ir jāatstāj 1000Eur rezerve lai var samainīt visādus tur divmasu spararatus, siksnas /ķēdes un tās elementus un vēl visādus sīkumus. Rezervi var neatstāt tikai tad ja ir iespēja parliecināties ka tās lietas ir tiešām jau mainītas pavisam nesen.

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

Mm, OK šitam LV nobraukums sākas no 17. gada ar 147255 pēc CSDD, aizdomīgi ...

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

nu kā lai tev saka, viens stāsts par padullu kolēģi kurš nevarēja uzturēt tad vēl ļoti pasvaigu savu 5. serijas (E39) BMW. Vienā piegājienā braucām kopā ar viņu ziemā pa Rīgu lielā sniegputenī ar vasaras diezgan lisām riepām (šķiet ka tad vēl pat pēc noteikumiem to drīkstēja darīt). tad ar'ira'dija cik labi strādā tā BMW visi braukšanas palīgi pie 60+km/h. tehniski tas auto pa to diezgan sildeno putru praktiski griezās kā pa sliedēm ( protams ņemot vērā ka slīd), protams vinš tur netaisīja pigporus kā "spooortisti" to dara, ka domā ka ir baigi labi uzbērt (kad slīd) lai vieglāk griežas utml. - nē mierīgi ripinot ne lieku bramzi ne gāzi spiežot - ļoti labi uzvedās uz ceļa. Protams ja braucot taisni "uzber" , tad gan iet škērsām ka prieks.

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

Lietoc kā īres auto Vācijā (protams jauns < 3K nobraukums) ap 1500km , bet ar manuālo kārbu. Pal lielam tur kur pilsētā ir normāli ceļi - ļoti braucams auto, pa Rīgu - negribētu tādu, bet varbūt ka tāda piekare ir ilgmūžīgāka par kaut ko mīkstāku a la Ford Focus. ietilpībā ļoti OK, braucām 4 cilvēki es, dēls (abi > 1.85m) sieve un meita (<6gadi). Motors principā ļoti izdevies ( pat negribu atcerēties F Focus ar 1.0 litri pa Spāniju, kurš gan bij ar daudz mīkstāku gaitu). Nedaudz nepatīk tas ka jau dampis tuvojas 178K km, tie ir ~30Kkm gadā - padaudz auto kuru brauc tikai sieviete ( ja vien tas nav katru dienu uz darbu Rīgā un atpakaļ). Teiktu ka jāizbrauc un jāskatās uz sajūtām, jo bračkam 300Kkm FFocus (bija no darbavietas garo gabalu skrējējs) ar 2 litriem zem haubes es par attiecīgo cenu pat teicu ka jāņem.

Tēma: Izbraucieni vasarā pa Latviju

Tam ar Ruzveltu maz sakara - pēc 2 pasaules kara ASV (nezinu gan kurā gadā par to apķērās) saprata kad gados kad pārtika ir lēta (pārprodukcija) ir jāpērk un javeido armijas rezerves. Tadēļ arī pēcāk radās mīti un puspatiesības un gan jau arī daļa taisnības par cūkgaļu no "deep freeze" armijas rezervēm no 60 tajiem utml. Bija tur iespaidīgas graudu rezerves utml. Principā arī miera laika apstākļiem ļoti piemērota stratēģija, ja vien mēs visis nedzītos pēc maksimālas peļņas ...

Tēma: Lūdzu padomu. Lietots auto.

Par franču auto mūsu platuma grādos nav īsti vērts runāt, kaut arī tiem ir vien laba lieta- tiem ir ļoti ekonomiski dīzeļi, pat BMW sameties kopā ar PSA mazmotoru dīzeļu ražošanā. Patiesībā tad pat Fiat es uzsaktu par labāku risinājumu, ja pērk lietotu. Jaunu - nu tur protams frančus droši, bet vecs - kā saka 650 - "ir ļoti nelikvīds".

Tēma: Izbraucieni vasarā pa Latviju

Tie iepriekš minētie ir tādi maršruti kur esmu vazājies ar kājām, kad vajadzēja laiku nosist un slinkums bija ko citu darīt.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti