TDIOTS rakstīja:
nu beidzzzz bij man 'ideāls' 2140 tik 2x mēnesī bij jāpārlasa priekšējie šarnīri dzinējs tika pārlasīts pašrocīgu -izcila inženiera vadībā un kontrõlē no pacssmit virzuļu ungredzenu komplektiem izvēlēti 4vajadzīgie utt utpr rezultātā dzinējs bij perfekc(ar lielo C ) , no trim gaņģenēm salasīta viena ideāla , tiltā ar tika samudrīti 'sporta' pričendāli , bet nu citādi.......
nu jevo naxxxx kaut kā ar Drvu gan tika vienkārši nobraukti ~130kkm , bet nu mossissssssss........
Jā pļec, man ar sencim 412 braucām ilgi ar 81 (ja nekļūdos gada dampi) kad sarūsēja (da uh-ja tiem laikiem nobraukums bija) sliekšņi un apakša pārmetināja un brauc tālāk, bet tad salocīja kārbas sviru un ar laiku nojāja vairs pat neatceros ko, tipa laikam ātrumā neturējās vai kaut kas tāds. Izdomājām - mums tak jau sen nopirkta gaņģene jauna -samainījām - nu un tad tik sākās, ta vispār nevar iedabūt kādā no ātrumiem ta vēl kaut kas - zdec ar tām 80-to gadu beigu rezerves daļām ...
Crankshaft rakstīja:
Šito vajadzētu izlasīt visiem, kuri lamā Žiguļus - 99.99%
nekad mūžā nav braukuši ar jaunu vai ideāli uzturētu
šīs markas auto ... Vai kaut ar Moskviču 2140 "Luks".
Te jau lielākajai daļai apmeklētāju droši ka ir tāds vecums ka pat jauns žigulis rada vēdergraizes. Bet nu man personīgi 2106 un 2140 SL ļoti pat patika. Pedējais bija mana onkuļa kurš 21 Volgu aizstāja ar šo - lai var pa "laukiem" turpināt rullēt un pa reizei šo to uz tirgu aizvest no savas piemājas dārziem. Pārējei RU autobūves brīnumi - nu tā, tipa Volga - kruti, bet bezjēdzīgi, 412 - dampis ikdienai - OK, bet citādi neizskatīgs.
smaidiigais rakstīja:
latviešu ticējums: labs asfalts uz ceļa nemētājas!
+miljons.
reāli labs ticējums 

Centis_Nuudele rakstīja: Un vēl viens aspekts - drošība...
Nupat kolēģis ar 2 gadīgu ķenguru sabučoja B3 pasātu. Pilsētā, ar nelielu ātrumu. Ķenguram pat airbagus neizšāva, pasātam priekša lupatās.
...
Nekad nevar zināt - priekša ir tā konstruēta lai relatīvi viegli "izšķīstu" un dažiem auto tā ir īpaši "vārīga" šķersvirzienā (XZ kāpēc). Kaut gan ja nonesa to daļu kas faktiski ir priekšas reste + lukturu bloks - tā visiem labi šķīst, jo šķērsvirzienā tā "balka" apakš bumpera - viegli loca savus stiprinājumus.
Savā dzīvē (ne uz saviem auto) esmu redzējis 124 mersi ar golfu "pakaļā" - mersim lukturim stikliņš izbiris - golpam purns lupatās. C4 vs Cosas dupsis - C4 purns lupatās. E30 vs līdzīga gadagājuma Galant - galanta pēcuse sastumta un pats par "Colt pārtapis", behai purns pašķīdis, bet ne pārāk traki.
Principā japaņem un LV jāiesūdz ES tiesā. JO bedrainie cēli tiešā veidā "apēd" vidēji par 10% vairāk degvielas, nemaz neskaitot auto pastiprinātu nolietošanos, un vadītāja stresa līmeņa maiņu ( kaut gan tālbraucēju gadījumā moš palīdz neaizmigt - bet to lai komentē paši tālbraucēji).
Un ES un LV (vismaz vārdos) taču cenšas visādi tagad taupīt enerģiju, pat parastās spuldzes virs 70 W aizlieguši ražot utt.
TDIOTS rakstīja:
anonimikis rakstīja: visos tankos jau tavas bildes pie sienas?
paldies
aizdošu UK norakstīta auto numuru pa lētu naud 

NU man vienkārši arī īsti nepatīk ka tas ir nepastāvīgs gļuks - īsais nav parādība, kas te pēkšņi ir un te pēkšņi vairs nav, protams izņemot gadījumus kad viss nahren nosvilst...
Es neesmu Mersim ne tuvu stāvējis, bet ...
vadības bloks visticamāk nebūs pie vainas, tā kā šis joks notiek atlaižot gāzes pedāli -
1) es pārbaudītu "throttle position" sensoru - piemēram, ja tas ir viegli re alizējams pārmetot aizdomās turamo detaļu uz busu kurā nav šo gļuku.
2) es pārbaudītu vai visas šīs ABS/ASR sistēmas komponentes saņem to strāvas daudzumu kas tām paredzēts - var gadīties ka kaut kāda daļa rada pārliku lielu pretestību. Tipa kaut kādiem vecākiem vieglajiem meršiem ar ASR gļuki ir bijuši dēļ pārsprieguma kaut kāda releja, kas "rijis" elektrību.
Pārsvarā esmu Toyota lietotājs, Carina-E, Avensis, Celica. Bet ir arī USA Ford Ranger. Katram no šiem auto ir savas priekšrocības. Bet galvenā kapēc esmu palicis pie Toyota - sakarīgs dīleru serviss, pats par tām izteikti interesējos (var teikt ka gandrīz katru skrūvīti zinu).
Avensis un Carina-E ar 1,6 litru motoru - pietiekami liels ģimenes auto ar palielu bagažnieku, un man ērtu salonu un sēdēšanu. Priekš tā auto - ļoti ekonomisks, pa labiem ceļiem un nežmiedzot virs 110 km/h ēd apmēram 6 litri /100, Latvijā gan šāds patēriņš nav reāls.
Plīst maz, lai arī Avensis kā UK salikc auto krietni atpaliek kvalitāte no tās pašas Carina-E Japānā saliktas.
Un pat tad kad auto bija kapitāli nojūdzies kloķenes sensors es no Madonas līdz Rīgai ar to auto tiku.
Celica - tā vairāk savam priekam un paša jaukšanai un ķīlēšanai.
Ranger - lauku mājai un darbiem, arī cita starpā ļoti ērts auto, tikai stāvoklis patreiz ir tāds ka jams ir stipri "jāceļ", bet ar to rēķinājos.
Jaunākais no šiem auto ir Ranger - 1999. gads.
Patreiz vēl kādu laiku jābrauc ar sošajiem, tad ir doma ģimenes auto samainīt uz jaunako RAV4 (droši vien mazlietotu), bet varbūt arī uz kādu citu piem. Hondu FR-V - dzīvosim redzēsim.
i_edgars rakstīja: WALA, parādi kurā vietā es rakstīju par vēsturiska spēkrata piedāvājumu?? Vienīgais ko tavos komentos var atrast ir tikai citu aptiršana par jebkuru tēmu!
Nu ta kurā vietā...??
...
Tev kaut kādas klapes uz acīm, tu izteici viedokli ka Avensis ir pēdējais mēsls, un ka Fords ir pārāks. No tā loģiski var secināt ka tu iesaki Ford markas auto, un tā kā tavs pieminētais auto kurā jūties labāk kā Avensī ir jau autobūves vēsture, tātad tu faktiski jautātājam labāk iesaki izvēlēties vecu lūzni ar rūsēšanas problēmām nevis Avensi. Tieši tas ir atrodams tavā daiļajā tekstā šī "SPAMa" 2. lappusē.
P.S. man personīgi Avensis ļoti labi kalpo, esmu nesteidzoties norullējis 1800 Km apmēram 20 stundās + gulējis tajā pašā Avensī - nenosauktu to par neērtu. Skaļu - varbūt, bet tad atkal man tas nerada diskomfortu - esmu pieradis "uz ausi" dzirdēt ja kaut kas autiņam nav tā kā vajag (bija te piemēram, gadījums ar servisu, ka riteni nepieskrūvēja kārtīgi utml.).
P.P.S. nezinu kur tu manos komentos atrodi aptiršanu par jebkuru tēmu.
i_edgars rakstīja:
...
Lasīt iemācies - pokemon.


prieks skatīties kā dažam laba inteliģence pāri malām spiežas 

i_edgars rakstīja: Uj, atkal vesels bars tukšpļūšu uzradās. Nu tagat tik sāks lielīt savas konservu bundžas.
Saki ko gribi vienmēr atpakaļ būs: nē - melns!!
Uhu, un pats lielākais tukšpļūts - aizvēsturiska Forda īpašnieks, te tak autors prasīja kādu normalu auto pa ~ 5kLs, nevis vēsturisku spēkratu.
ak rakstīja: Var, ja sedanam nolaižami beņķi. Bet autors grib universālu
Hmm, nu tehniski es sava Avenša (sedana) bagažniekā esmu vadājis sievas un sīča veļuku tikai tā ( rati protams izņemami), nekādi beņķi netiek laisti lejā !!! Ja ratus atstāj vita tad protams ir jālaiž beņķi lejā, un tad ir vesti pat 3 veļuki mans, sievas un sīča (7gadīga). Tad gan ir vietas tikai 2 cilvēkiem, bet nu vispār ja gribēja - bija iespāj iespringt un atstāt to 1/3 augšā, lai ir vēl vitā 3 braucējam.
Bucefals rakstīja: ...
Man interesē, kam nepieciešams Gaisa Massas Mērītājs.
Ko viņš dara un kāpēc?
Opeļdīzelim, ja kas.
P.S. Pēc nosaukuma jau aptuveni nojaušu, bet kam man tas ir vajadzīgs?
Tam lai tev dzinēja vadības bloks varētu "iesvērt" degvielu. Kā labi zinām tad degviela kā jebkurš kokteilis ir pareizi jāsajauc, citāk ziepes vien sanāk.
nu ja par virsbūvju tipiem jau mūsdienu cilvēks neko jau vairs nejēdz, tā kā laikam jau OK hatchback saukt par universāli. Kaut gan ražôtāji jau ar tā kā tādi pakaļas ir tādu "segmentu" kokteili uztaisījuši ka nekādi klasiskie apzīmējumi jau vairs neder.
Nez labāk par fabia es izvēlētos octavia, Meriva vietā pameklētu astra vai vectra. Toyota Avensis ir labs auto, bet par tavu budžetu nebūs parāk simpātisks gads un nobraukums.
druknais1 rakstīja: Tā varētu būt, ka automātiskā kārba ir ar ilgu domāšanu?
NU ja tas ir robotizētais manuālis, kādu pamēģināju Yarim un Aurim - tas tiešām bija pretīgs, pat salīdzinot ar mana krietni vecakā amerikāņa Ford Ranger normālo automātu.
Pie kam Yarim bija labāks par Auri, bet kopumā vienalga gana neciešams.
Bams rakstīja: Kr. Barona iela 1980.gadā. Vēl ir bruģis. Mašīnu tik pat kā nav.
transit.parovoz.com/...
Hmm ja pareizi esmu nopeilējis tad šajā vietā K. Barona ielā joprojām ir bruģis. 
ņemot vērā ka gurds paliek uzsilstot -es izteiktu minējumu ka tomēr kāds sensors taisa gļukus. Man uz "koyota" tāds gļuks bija dēļ sadales vārpstas apgriezienu sensora. Tā kā tiešām vajag normālu kvalificētu vīreli ar diagnostikas verķi - un uz priekšu kamēr gļuks parādas. Es gan nvaru iedomāties ka vadības blokam kļūda nepaliktu atmiņā par tādu "joku" gadījumā ja apgriezienu sensoram būtu gļuks, bet nu mazums.
Crankshaft - es protams neesmu nozares eksperts, bet ja paskatamies uz Ķīnu - IT un citām augstu tehnoloģiju lietām - tad faktiski nekas nav traucējis Ķīnai pie sevis saraust "Know-How" !!!
Dažādi itkā USA zinātnieki pēdējā laikā arī ir ar ķīniskiem uzvārdiem - neticu ka tā ir nejaušība !!!
modena rakstīja:
ja esi tik gudrs - pastāsti, kad viņiem bija iespēja iegūt jaunās tehnoloģijas naftas pārstrādē? it īpaši Huseinam...
Dīvains jautājums - no kā viņi dabūja/apguva AES vajadzīgās lietas ?!?!? Kas traucēja to pašu izdarīt ar naftas pārstrādi ???
Un par ieguldījumiem - tak pilna D jama bija ar naudu tik nejēdza to ieguldīt. Vajadzēja kā vecos laikos karaļiem - lai tik tauta maksā nodevas, šis tik nu cirtīs augša pilis un rīkos baļļukus sabiedrības krējumam. Sviests kaut kāds !!!
modena rakstīja:
beidz lētu propogandu stāstīt...
Visas pārstrādes rūpnīcas tika būvētas vecos laikos kā ārvalstu privātie uzņēmumi, un kad vara nomainījās, tad visu svešu nacionalizēja.
Jauno nebūvēja - jo neviens negribēja šiem būvēt politisko apsvērumu dēļ, jo šīs valsts kā lēto izejvielu eksportētāji bija izdevīgi. Un ja Huseins bija tāds lohs - kāpēc tad viņam nedeva iespēju uzbūvēt AES - bet to vnk sabombardēja? varbūt tādēļ kā papuasiem neviens daudz maz modernas tehnoloģijas nepārdod?
PS. Un pumpēt, pumpēt un pumpēt bez ieguldījumiem nav iespējams...
MOdena -kāds sakars tam visam ar propagandu, tipa AES vietējiem večiem pietika prāta būvēt, bet naftas pārstrādes rūpnīcu ne ?!?!? Kaut kā dīvaini izklausās. Pie kam Huseina situācija būtu pilnīgi uzkakāt uz "modernajām tehnoloģijām", vismaz tik daudz cik pašiem vajag !!!
i_edgars rakstīja: Taisni brīnums, ka nolejot no veca vāģa eļļu, kuru "čaklais" saimnieks nav mainījis kādi 5 gadi, tā vairāk līdzinās darvai nekā eļļai. Pie kam vienalga no kā vai no stūres pastiprinātāja ATF vai kārbas vai benzīna vai dīzeļa dzinēja!
Sēžot laboratorijā un pētot nelietotas eļļas nav tas pats kas dzīvē ar cimdiem rokā.
Tas ko tu šādā gadījumā nolej - tā vairs nav eļļa, tas ir kaut kāds dažādu daļiņu maisījums eļļā !!! Tur tā atšķirība starp tevis un Crankshaft teikto !!!