Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Beigas?

Ta jopcik cik var spamot - jau pats sev sāc ar laiku riebties !!!

Tēma: Lācīša jautājums !!!

Nafig uzdot stulbus jautājumus, ja ir aci pierē tad visu ko vajag samanīsi

Tēma: Citroen Nemo vs Renault Kangoo

Ak jā auto kas 3 gados nobrauc 150 k - es nekad neņemtu ar start/stop un es arī neņemtu tādu kuram aizdedzes atslēgas vietā ir poga !!!

Tēma: Citroen Nemo vs Renault Kangoo

Principā vienīgā sliktā lieta ko zinu - iepriekšējās paaudzes "Renēm" Trafikiem bija ventilatora režīmu slēdzis, pie 150 kkm nestrādāja praktiski neviens režīms izņemot maksimālo (4 pozīcija ja nekļūdos) un tas abiem darba busiem. Līdzīga nelaime izskatās ka ir arī Fordiem. Par pārējo sūdzību principā nebija. Tā kā elektro gļuki acīmredzot gadās, bet IMO nekas tāds būtisks un šausmīgi dārgs nav.

Tēma: Citroen Nemo vs Renault Kangoo

Darba rūķim start/stop sistēma mūsu platuma grādos ir idiotisms !!! Privātajam transportam tur iespējams ir kāda jēga. Kaut gan ja katru vakaru to aķi pēc dzenāšanās pa pilsētu uzliek uz pilnu uzlādi - moš ir OK. Gargabalniekime droši kā lādēt navajdzētu, bet tur aºī diezin vai ir jēga no star/stopa. Vienmērīgāk līdz 90km/h braucot iznāks labāka ekonomija.

Tēma: Stulbākais, ko remontējot esi izdarījis

Conqueror rakstīja: motora pārsegs no stikla šķiedras?

Fordam?

kas tad tas ir par modeli, ja nav noslēpums?

Nav noslēpums Ford Ranger XLT ASV variants.

Orģināls ir no alumīnija sačakarēts un ilgi atstāts tāds kā ir, līdz ar ko vairs nav "metināms". Līdzīgs kapots bet īsti neder ir Explorerim un no USA man tādu atteicās sūtīt.

Tēma: Vēlam...

Mja Yetti - paskarbi, ja tāds ir amata apraksts tad algai ar jābūt labai, bet tad šis "tukšpauris iesācējs" ... ech tur komentēt nava ko ....

Tēma: Vēlam...

Yetti rakstīja:

...

Un tad īsti nevar saprast, varbūt pietiek ar sekretāri, kas uzraksta konspektu ministrei, vai vajadzīgs padomnieka amats?

Tā puišeļa vietā pieņemts libāņu izcelsmes dakteris, kurš nu palīdzēs saistībā ar migrāciju - tad es īsti nesaprotu - arī rakstīs konspektus par darba grupās lemto jeb iespaidos veselu politikas nozari?

Droši ka pietiek arī ar sekretāri, tik sekretārēm beigās iesmērē pavisam cita tipa darbus, ja šādu amatu ieraksta darba līgumā.

Bet tas kā ja vējš papūš tad Linducis lokās kā tik spēj - tas gan nav labi.

Kaut gan jau pēc ugunsdzēsējiem zinu, ka pietiek ar 1 neveiksmīgu interviju, kuru žurnaļugas drusku piepušķo un ar tevi ir cauri uz vismaz pusgadu. Tādēļ jau liela daļa IeM darbinieku žurnālistus sūta uz "dristūzi".

Tēma: Vēlam...

Yetti rakstīja: mnja... 22 gadīgs students iekšlietu ministram padomus dod:

www.youtube.com/...

Puišeļa vienīgais grēks ir nemācēšana izteikties un nemācēšana medijus pasūtīt 5 mājas tālāk gadījumā kad lūdz intervijas ne valsts valodā.

Padomnieks/ne padomnieks, bet turēt roku uz pulsa kas notiek darba grupās jebkuram vadītājam ir svarīgi, citādi tur var spriest par pērnās kūlas uguns krāsu, un nviens nezinās ka tur tik apspriesta pilnīgi kuiņa. Kāda jēga likt šāda amatā nopietnu cilvēku, ja vajadzīgas tikai atskaites.

P.S. "Nedodu ne 5" ka lielākā daļa no mums būtu veiklāki runātāji kameras priekšā !!!

Tēma: Vēlam...

STALINS rakstīja:

H2O ??

nu ja

Tēma: Vēlam...

Ozz rakstīja: klau-

neviens negrib muusu kaapostgalvaam ieteikt aizliegt lietot uzturā produktus kas satur dihidrogēna monooksīdu?

tas tak ir drausmiiga inde!

Dzersi - atmetīsi pekas, nedzersi - arī, tik pēdējā gadījuma krietni ātrāk.

Tēma: Vēlam...

STALINS - ir pilnīgi juhop kāda ir valsts iekārta, jo vienmēr būs tie kas būs augšā un vienmēr būs tie kas būs apakšā. JO parasti tiem kas ir "apakšā" ir slinkums, bailes vai nesaprašana, lai kaut ko darītu lietas labā un nebūtu vienmēr apakšā. Savukārt augšām labi apzinoties ar ko ir darīšana - nu kamdēļ gan lai to neizmantotu.

Tēma: Ko darīt ar 7 litriem LB vodkas?

Tā gluži nav ka tikai minīts un iedomas palīdz, jo jebkas kas samazina "indes" daudzumu ko ķermenim jāpārstrādā palīdz. Tajā skaitā vemšana, tajā skaitā aktīvā ogle un gan jau vēl kaut kas.

Tēma: Vēlam...

Gauss rakstīja:

No pieredzes ar ES un citiem projektiem varu teikt, ka kā minimums 1/3, reizēm pat puse naudas aiziet kautkādām mistiskajām uzraugošajām iestādēm un adminiem ministrijās. Tāpēc, ja vajag ļimonu, tad ir jāprasa 3 un tad vēl jādomā vai tas ļimons sanāks.

Tas ir f-kin smieklīgi, jo valsts pārvaldē jau ir dažādu uzraugošu iestāžu ka biezs. Tādēļ tā uz sitienu varu iedomāties vajadzību pēc teiksim būvuzraugiem un līdzvērtīgiem speciem kurus varētu vajadzēt piesaistīt, bet citādi ir VITA, Sat.Min.,CERT lokālā nodaļa un kas tik vēl nekas - nu tak var IT jomā normāli paprasīt un uzraudzīt visu ko vajag un nevajag paši.

Tēma: Vēlam...

daudzām LV izstrādātām lietām ir tendence nesasniegt to mērķi kas tiek gaidīts. Vai nu ir problēmas ar nepieciešamību definēšanu, vai nu esam sūdīgākie "programmetāji" uz pasaules !!!Protams vēl paliek variants par slinkumu, bet nu par 800kLs tā ā nebūtu pamata slinkot ...

Tēma: Zādzības mēģinājums

TDIOTS - es ne pēc opiciālās "gļukistikas" (statistikas), bet pec tā ko apkārt esmu dzirdējis. Pēdējo 1,5 gadu laikā man tuvajā apkārtnē ir pāris BMW mēģināti aizdzīt vai aizdzīti, tad LC, un RAV4. Cirvji nav tik populāri apkārtnē (salīdzinoši reti manīti) , tā kā nevaru par tiem komentēt.

Un protams spoguļu un visas kā kas viegli nāk nost sērga ( tā pat manu nejauno Avensi ķēra).

Tēma: Zādzības mēģinājums

Kat gan koyotu džipveidīgie ir pēdējo laiku viens no hītiem - tā kā ja gribēs ... nu pats saproti !!!

Tēma: Zādzības mēģinājums

rudens68 rakstīja: Pie reizes jautājums par maiņas auto iespējamiem knifiem . Pagaidām zinu man dod auto ar pilnu bāku un adodu ar pilnu bāku . Ir vēl kas kam pievērst uzmanību ?

Jautājums kāds tev tam dampim pašrisks un kas ietilpst apdirsinātāju kompensējamos gadījumos un ko jamie ne par kādu naudu nekompensēs. Pārējais parasti nav nekas tāds no kā būtu jāraustās.

Pieņemot ka ņem vietā tādu pašu dampi ir risks ka arī mēģinās nofenderēt ja turēsi to turpat kur iepriekšējo !!!

Tēma: Zādzības mēģinājums

kliks rakstīja:

...Visu pametuši un aizbraukuši. Bardačokā pat nav līduši (tur blutūsa auss, GPS aparāts), laikam lai nav iemesla mentus saukt.

Tiem kas šādi attaisa durvis, tas bardačoka saturs pie veiksmīgas aizdzīšanas visdrīzāk tiek sakrauts melnā maisā un izmests tuvējā misenē !!! Kam profam liekus pierādījumus pret sevi ?!?!?

Tēma: Ko darīt ar 7 litriem LB vodkas?

Maija_Eskuella rakstīja:

Tu zināji, ka virs 10 litru glabāšanai jābūt arī veikala čekam?

Tas gan ir pamatīgs sviests - un ja ir sadāvinātas daudz un dikti pilnīgi leģitīma un diezgan pačotīga degvīna, tad darīt ko ??? Variants vienā piegājienā aizliet mūli -mani neparauj !!!

Tēma: Ko darīt ar 7 litriem LB vodkas?

TDIOTS - tu tur mierīgāk ar laimes apcerējumiem, a to atnāks "msjē PVNs" un noakcizēs tevi un tavu laimi pēc pillas progas.

Tēma: Katalizators...? WTF...?

Bet kopsummā "statistiski" visvairāk degviela patēriņu sabojā gļukainas zondes, vai gaisa masas sensori ( tiesa ar to gļukiem arī auto motors jūtami gļuko.)

Joka pēc pamēģina atvienot pa vienai zondei un pabraukt kādu laiciņu vismaz vienu tukšu bāku - tad jau redzēsi kas notiek.

Tēma: Katalizators...? WTF...?

Bezmiegs rakstīja: Cik nopietni un cik lielaa meeraa sitais strunts (taa bojaajums), vai vispaar aizvietosana ar kaut kaadu gofru-var ietekmeet degvielas pateerinu?

Neiet runa par ziemas vai vasaras sezonu atskiriibaam, bet kopumaa! Auto ir izbraucis visas diagnostikas un kompjus-visi uzraada OK, zondes un citas fiicas ieskaitot.... bet 1,6 bendziins rij kaa vismaz 2,5...!!!!! Ja ne vairaak....

Kur nu iauto-bez uzbraucieniem un spama- taatad -welkomeets.....!

Nu ja tev izpūtējs nav vienkārši aizaudzis nakuj ciet - tad nu pārlieku nevajadzētu ietekmēt. Bet kopsummā jau jautājums kas par auto un cik ta tev jams rij. Jo reizēm auto ar 2 litru dzinēju tiešām var ēst mazāk kā 1,6, ja tas 1,6 ir absolūti nepiemērots dzinējs konkrētā auto pašmasai, vai jau daudz brauc "uzkrāvies" tad kopējai masai.

Tēma: Ko darīt ar 7 litriem LB vodkas?

Kā ko darīt - kompreses, uzlējumi utt. - tas tak dabīgs ārstēšanās līdzeklis, ja vien nav mērķis piebeigt to kvantumu 2 dienās.

Tēma: Jeep Grand Cherokee APK avārijas režīms

www.uscars.lv neesi skatījies - tur pārsvara US auto mīļi apgrozās.

Bet kaut kur pa ausu galam ir dzirdēts ka speedo nerādīšana bieži esot ar šādu "pavadījumu" - kārbas avārijas režīmu.

Tā tīri no loģikas viedokļa teiktu ka drīzāk kaut kāds ātruma datčiks nosprādzis ( gan jau ka tas pats kas dod signālu spidometram !!!).

Lasītākie raksti

Jaunie raksti