Slinkais rakstīja:
jopcik, bet kapeec tad originalie ar to pashu uzradiito gaismas speeju ir kaa nieka kabatas lukturiitis salidzinaajumaa ar Hellas bljodu ar identisku gaismas speeju? ne jau prikola peec tauta liek papildniekus, bet cinjaa par gaismu. tie razhotaju uzradiitie dati fufelis, taa pat kaa par paterinju. un kapeec piemeeram talbrauceejiem ir atljauts likt veselas lustras ar taam bljodaam. dazhiem ir pa 8 gabalaam. un vuieglajam nevar... kur logika?
Dažreiz loģiku nevajag meklēt tur kur tās nemaz nav !!! Ir speciālas tr-ta līdzekļu kategorijas kurām var grūst pat uz jumta bezmaz ko ienāk prātā.
Un IMO tas "jaudas" cipars vairāk parāda to cik tās lampas korpuss spēj izturēt lai ilglaicīgi lietojot nesāktu kust, nekā reālo izstaroto gaismu. Da i akrila stikliem ar laiku arī mēdz zust gaismas "vadītspēja" + arī reflektori nav ideāli !!!
Slinkais rakstīja: ...
originalo lukturu summa bija 80% no pieljaujamaa. kaada *******ing viniem dalja kas man deg talajos?
...
Te arī ir tavas problēmas būtība - ja reiz standarta lukturu summua jau ir 80% no pieļaujamā, tad uzlikt papildus tālos vairs nevar, jo to gaismaspēja/jauda parasti nav mazāka par orģinālajiem !!! Un tas kādu lampiņu tu tur iebāz vairs nevienu nekrata, jo luktura max paredzēta gaismas spēja tiek ņemta par pamatu tajā summārās "jaudas" aprēķinā.
Slinkais rakstīja: var buut arii 75, bet taa pat, ieprieksheejie apgalvojumi paliek spekaa
papildnieki ir arpus likuma
Nu kas tevi rausta aiz mēles teikt tādas muļķības ??!?!? Tak izlasi likumus un noteikumus kas uz šo attiecas !!!
Slinkais rakstīja: ja uz originalaam lampaam nav rakstiita to gaismas speeja, tad var likt papildniekus. ja ir, tas patasi tie jau izsmelj atljauto limitu. limits laikam bija 35 vieniibas talaam gaismaam. normalam papildniekam vienam pasham jau ir 17-20 vieniibas
Šķiet ka runa ir par to vienību summu, maks pieļaujamo vērtību var atrast tajā pašā linkā ko Deksters iepostoja !!!
No galvas - vai tikai nebija ~ 75 tā "summa".
Gauss rakstīja: Vispār Latvijā medības ar prožektoriem ir aizliegtas.
...
KO nosauc par prožektoru, ko par "kabatas bateriju". 
gonzalless rakstīja: Manam 4X4 ir Hellas uz ``kenguratnika``. Darbojas labi, izgaismo stipri celja malas. Nezinu, kas tad isti shie lukturi sanaak, tuvie vai taalie (un uz TA janem tos nost
KO nu muldi ?!?!? Kādēļ uz TA jāņem nost ?!?! Papildtālos nekur nav jāņem nost, ja vien tie atrodas ne augstāk par standarta tuvajiem vai tālajiem uguņiem. Protams TA regulē pieļaujamo jaudu tādās "lāpās". Varbūt vēl fīča ir tajā kā tev jamie ir ieslēdzami ?!?!
anonimikis rakstīja:
atceramies ASV bēdīgi slaveno Sauso likumu un ar ko tas viss beidzās.
Ja tauta gribēs nodzerties - nekas un neviens to nespēs apturēt !!! Tikai apšaubu vai tas ir tā vērts.
nu ja tā pavisam godīgi, tad retā auto standarta gaismas ir piemērotas kārtīgai braukšanai pa Latvijas mežiem, tie kas ir reiz palietojuši papildtālos uz auto - tie zinās ko dod tādi papildtālie.
Un ja medības un uzliek uz jumta, tad vispār vari iebraukt lauka vidū sēdēt auto piem. uz jumta (tiesa tas mazliet ir pretrunā ar medību noteikumiem - jāsēž ir vismaz 2,5 m augstumā, IMO gan tas ir "darba drošības" dēļ tadēļ ir gadījumi kad tas būtu pieļaujami !!!) un kad vajag ieslēdz tos papildlukturus un šauj. Un nekāda sakara ar malumedībām !!!
P.S. tiem kas ar medībām uz Jūs - kad "sēž" uz gaidi, tad mednieki arī lieto dažādus prožektorus piestiprinātus pie bises.
Sretsked rakstīja: Salīdzinot ar mikriņu draiveriem, RS brauc kā VWfans svētdienā.
NU nepiekritīšu gan šajā ziņā, tie mikriņi kas nāk līdz Vecozoliem, pret tiem vienīgais iebildums ka pa mūsu "izcilajiem" ceļiem tiem mikriņi ir nekomfortabli - ar pārlieku cietu un "lēkājošu" piekari , jo liela daļa nekad nav bijuši domāti pasažieriem, bet gan tīºi kravas vadāšanai.
Turpretim 25 busā es vismaz pāris reizes esmu uzrāvies us vadītājiem kuriem laikam mrķis ir izdabūt pasažieru brokastis no vēdera, pie kam bez redzama iemesla (t.i. šķēršļiem). Tiesa ar busu/mikriņu es reti braucu.
Patiesībā ja vien kādam būtu vēlmes to marsruta mikriņu lietu mierīgi sakārtotu !!! Un RS dot monopolu būtu stirpi aplami - viņu šoferi brauc bieži vēl tizlāk nekā mirkriņu vadītāji. Tādu strauju bremzēšanu un manevrus varētu vēļ piedot pusaklam vai pusaizmigušam traktora vadītajam, bet ne normālas pasažieru transporta firmas šoferim !!! Kaut RSā laikam daudz nenobriedušu jaunuļu ir - visiem gribas "dragot" utml.
Pa savam tiešām esam dabūjuši uz ko uzprasījāmies - vēl neesam izauguši līdz normālai demokrātijai. Lai gan visā pasaulē ir problēmas ar politiķu un ierēdņu negodīgumu, pat līdz līmenim kad miljardus vērtus valsts noslēpumus iztirgo. Tā kā nu tādai mazai valstelei ar padomju darba tikuma mantojumu un lielu vēlmi bet mazām zināšanām par kapitālismu - laikams tas viss ir likumsakarīgi. Gan jau izaugsim !!!
STALINS rakstīja: Paskaties datumu tam rakstam- tas bija īsi pirms vārds "krīze" Latvijā parādījās
Tajā laikā diezgan daudzi saprata, ka var par nejēdzīgu summu savus NĪ pārdot un kādu brīdi nomāt tos pašus NĪ. Tur uzņēmumi varēja uztaisīt nežēlīgu biznesu tajā brīdī !!! + es domāju ka viņi jau nojauta ka lēnā garā veidojas ziepes.
P.S. Es zinu ka Lattelecom arī tajā laika apsvēra domu tikt vaļā no daudzām ēkām !!!
Pie pēdējā gan jāsaka ka daļēji visiem NĪ kredītņēmējiem tā cenu pieturēšana "palīdz".
STALINS rakstīja:
Ir dažas pazīmes, kas neļauj šim tā īsti noticēt, piem:
www.delfi.lv/...
Katrā ziņā pārāk sausām kājām, pārāk
Tā noma ir diezgan veikls triks, kā piesegt savu pakaļu !!!
Tas ir apmēram tas pats kas notiek ar banku "nelikvīdajiem" dzīvokļiem - izsolēs nopērk to pašu banku radīti uzņēmumi. Reizē var "norakstīt" zaudējumus un mēģīnāt otrreiz nopelnīt + diezgan nepamatoti notur cenu NĪ tirgū !!!
STALINS rakstīja:
Apmēram tādas ir arī manas domas.
Izņemot 4.punktu- piem. Šīns arī treknajos gados bļaustījās, ka gribot kaut ko maksāt nodokļos, bet Kalvītis viņu 3 mājas tālāk pasūtīja, šur tur arī naudasmaisi gribot maksāt vairāk, lai gan īstā motivācija nav skaidra, bet fakts, ka tādas vēlmes reizēm ir arī gluži normāliem biznesmeņiem.
Redzi ir cilvēki kuriem ir sāta sajūta un ir negausīgi rijēji, tas pats ir ar naudu, ir cilvēki kuriem nekad nav gana. Principā pie zināmiem nosacījumiem tā nauda agri vai vēlu atgriežas pie uzņēmēja. Bet te arī ir otra puse - jebkurai lietai ir sava ekonomiski pamatotā cena, brīdī kad šī cena aizkāpj kosmosā rodas nesamērīgi riski biznesam, un ir vismaz daži cilvēki Latvijā, kas šo to no šie riskiem saprot, bet ir lērums kuri acīmredzot nav pietiekami gudri lai to saprastu. Pat IT sfērā ir lērums nenovērtēti riski, vislabāk IMO patreiz šos riskus apzinās bankas ( tiesa nekad neesmu strādājis bankā tā kā īsti precīzi situāciju tur nepārzinu) , bet redz NĪ riskus bankas tomēr arī nejēdza novērtēt - varbūt tābrīža valdība un banku uzraugi mālēja acis ciet, vai kas tur notika, bet nu sanāca ka "apfisa" pašas sevi gan savus klientus, tiesa pārāk jau nu sausām kājām jamās būs izlīdušas no šī visa, bet nu ...
EZ rakstīja: nopērkot jaunā alņa mega komplektu: tabletes bākā+ fujelmaksi+neo štepseli+ē gāzes HOO šūnu , tīri hipotētiski, tiek iegūts: perpetuum mobile.
Degvielu vagaj tik, lai pirmo reizi iedarbinātu noripojot no rūpnīcas konveijera. Pēc tam var pat vispār neslēgt ārā.
Skaidrs ka perpetuum mobile, jo ar tādu "ķīseli" vienīgais veids kā to auto dabūt uz priekšu būs stumjot, no kalna ripinot vai uz evakuatora - tāds fuel saving ka prieks 


smaidiigais rakstīja: nevaru atrast - kaut kur ir kādas online kameras kur redz ceļu stāvokli? Gugļa mamma neko man nerāda...
Google mapz "satelīts" vispār saka ka šodien ir skaidrs laiks un ceļiem sniega nav. 

P.S. neņemat pa pilnu - arī sagribējās kādu muļķību ierakstīt. 
anonimikis rakstīja: maijiem esot bijis koka saaps bez ritenjiem.
Tagad saprotu ko maiji bija domajuši ar pasaules galu, tas ir brīdis kad no viņu koka sāpa vairs pat atmiņas nebūs palikušas ...
NU nav pamata apdrist arī visus aizbraucējus, protams ir laimes meklētāji, bet ir arī cita tipa cilvēki aizbraukuši. Un vai tos kas ir aizbraukuši strādāt ārzemēs kā Latvijas firmu darbinieki arī būtu metami tajā pašā katlā ?!?! Tā kā stāšti ir daudz un dažādi, es neņemos teikt ka aizbraucēji neko nav devuši/nedod !!!
CRDI rakstīja: Man ir sajūta, ka visi valdības lēmumi domāti, lai bagātie paliktu bagātāki, bet nabagie - nabagāki.
(c) Viljams Henrijs Harisons, ASV prezidents 1840. gadā.
Pilnībā piekrītu.
Ja tauta ir lupatas un pastāv uz savām tiesībām tikai tad kad jau jāiet "ziepēt striķis, lai upē nošautos" tad neko daudz jau arī nevar prast no valdības - paēdušais neēdušo nesapratīs, tādēļ tad kad ir tiešam izcili tautu čakarējoši likumi un lēmumi - ir jāvelk sava pakaļa un protestiem. Bet pagaidām es neko tadu izcili aplamu tajā visā nesaskatu - vienkārši kādam bija izdevīgi parādīt cik konkrētais ministrelis nekompetents, lai arī dorši ka paši zināja - ideja ir stipri negatava ( moš vispār dienu iepriekš kādam galvā ienākusi). Bet nu ja būs kas izcili stulbs tajā visā - nekautrēšos aizbraukt/aiziet un paprostestēt !!! Ceru ka vismaz LAMB utml. organizācijas arī neļaus muļķības pieņemt.
rudens68 rakstīja: Ir man vecs rādoš TV , ...Pēdējo 2- u gadu laikā drauga sievasmāte aizāja bojā aizdegoties tv , paziņas tēvs knapi dzīvs palika , mātes darba kolēģim brālis ar sievu tālajos 80-os Teļuka dēļ aizgāja bojā . Pašam darbā sāka kupēt monitors ,tad biju klāt ,visus vadus izrāvu , bet sākums bija straujš , dūmi ārkārtīgi kodīgi . Nezinu kā būtu ja mājā gulētu ... vispār agrāk uzliku tv uz taimeri un zem teļuka aizmigu , tagad raustos .
Šeit būtu vietā jautājums vai vainīgs teļuks, vai vainīgi cilvēki kas neizslēdz iekārtu. JO aizdegšānās nav sprādziens - tas nav nāvējoši ja cilvēks zina ko darīt un nav aizmidzis !!! Un pat ja ir aizmidzis - dūmu detektori maksā kapeikas - uzliec tādus !!! Man ir kopā ar siģeni uzlikti dūmu detektori dzīvoklī - ja nu kas tad aºī kad manis nav mājās info aiziet uz apsardzes pulti.
Sretsked rakstīja:
...
Bet nu es labi saprotu arī viņus tur augšā. Vot paņem tagad un uztaisi to visu sistēmu tā,lai visiem būtu labi. Katram būs savi argumenti,iebildumi.
Nemaz nevajag lai būtu labi visiem - svarīgi lai būtu labi ekonomikai - tipa regulēt tirgu tā lai lietas bez kurām cilvēku dzīves kvalitāte nemainās tiktu apliktas ar lielākiem nodokļiem. NU nav vajadzīgs ejošu televizoru aizvietot ar uber mega krutu LED televizoru. Tas pats ar auto, nu nav vajadzības aizvietot auto kura CO2 uc. izmešu daudzums ir pieļaujamās normas robežās (bieži ir stipri zem).
Kāds grib "luksusu" nu tad attiecīgi arī maksā.
Gauss rakstīja:
Ja uz sētas ir uzrakstīts "*******", tad tu ej un sūkā sētu?
Tu pēc savas pieredzes par citiem spried ?!?!?
Runājo tieši par auto - mums ir sviestaina situācija - mēs LV nevienu auto neražojam, bet tikai lobējam to lai pirktu jaunus auto ( arī šī nodokļa sakarā kaut kādas šādas pat idejas pavīd). Vai tiešām ir tik grūti saprast, ka dažādu neekoloģisku izmešu jauna auto ražošanā tiek "saražots" tik daudz ka ar vecu auto labā kārtībā mierīgi var atļauties nobraukt vismaz 100 Kkm.
Esmu par to lai šo jauno auto bums tiktu pamazām ierobežots tāpat kā Dānijā, Somijā utml. valstīs - nu nav ekonomiskā pamatojuma steriem pirkt jaunus auto, īpaši pie mūsu ekonomiskās situācijas !!!
Bet no otras puses protams musm ir tik daudz darboņu kas šājā nozarē vārās, ka kamēr šī herņa mūs neiemetīs kārtējā "bedrē" - neviens droši par to neliksies ne zinis.
Gauss rakstīja: Tas ka Lācītis ar galvu nedraudzējas bija skaidrs jau sen. Pa lielam ņemot, viņš dzen valsti vēl lielākā postā nekā visas iepriekšējās valdības kopā. Strādāt ņi******* nemāk, tikai uzvārīties uz mierīgajiem iedzīvotājiem. Tipisks spekulants, nu tāds kā deksters...
To ko tu puis dari - par darbu arī nenosauksi !!! Un Lācītis ar galvu draudzējas daudz vairāk nekā tu (cik komentari forumā ļauj noprast par tevi). Tas ka tu neredzi ekonomikas kopainu un "greizas" lietas tajā - vai nu dumš, vai arī izmanto pats šīs aplamības, līdz ar ko nemaz nav izdevīgi lai pamazām tiktu ieviesta kārtība.
P.S. bet nu auto nodoklīts tāds padumjšs patreiz. IMO par ātru ministrelis atvēra muti - tas vēl nav nogatavināts produkts !!! Bet nu paskatīsimies, ja kaut ko stulbu būs beigās uzcepuši, tad būs jāizvelk sava pakaļa ielās.